Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΜΠΑΜΠΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ.......

Σελίδα : 1

mikrh22

# 1 στις 2/4/2008
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 52
Απαντήσεις: 14.276
'Aρεσαν+: 0%

Μπαμπα μην τρεχεις...

ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΟ ΟΜΩΝΥΜΟ ΣΗΡΙΑΛ, ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΤΟΥ ΣΧΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΜΩΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΚΑΝΤΑΛΙΑΡΑ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΑΝΗΨΙΑ 2 ΕΤΩΝ ΕΙΠΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ..........
ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΑΣ(ΑΓΟΡΑΚΙ Η ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ)ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΤΡΕΧΕΤΕ??? η τι φοβαστε πως θα κανει και θα σας καταντησει κεντερη???
για να κανω την αρχη,οταν ημουν 1 ετους ετρεμα το νερο με αποτελεσμα να γινει χαμος για να με καταφερουν να κανω μπανιο,με κυνηγουσαν σε ολο το σπιτι,κυριολεκτικα ετρεχαν!τωρα βεβαια με κυνηγουν για να βγω απο αυτο
οταν ημουν 3 τσακωνοταν η μαμα κι ο μπαμπας γιατι ο μπαμπας δεν ηθελε να με δειρει για μια μικρουλα() σκανταλιτσα που ειχα κανει και η μαμα επεμενε πως επρεπε να με μαλωσει αλλα δεν το εκανε εκεινη(ακουγα βλεπετε το μπαμπα απο μικρη)
καποια στιγμη φιλησε η μαμα το μπαμπα κι εγω ετσι μικρη που ημουν,τρεχω κατατρομαγμενη μην ξεροντας τι συμβαινει(μονο 3 ημουν)και λεω στη μαμα του μπαμπα<γιαγια γιαγια,νομιζω πως η μαμα δερνει το μπαμπα>.τον εχει σφιξει και δεν τον αφηνει!>
γινεται τουρκος η γιαγια νομιζοντας πως η νυφη δερνει το γιο,μεσα στην αναστατωση παρατηρουν και οι δικοι μου πως κτ μικρο λειπει,πανικοβαλονται κι ετρεχαν ολοι κυριολεκτικα!η μαμα και ο μπαμπας να με βρουν και η γιαγια να διαπιστωσει εαν η νυφη δερνει το γιομπαχαλο!
ημουν ζιζανιο,ηρεμησα οταν γεννηθηκε ο αδελφουλης μου,οι δικοι μου μου ειπαν πως κυριολεκτικα εγινα αρνακι
ο πατερας της ανηψιας μου παντως τρεχει γιατι παει μονο σε αντρες(αγκαλια)...ειναι διαχυτικη(φιλια,ναζια)και στριμωχνει και αγορακια στις γωνιες
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε