Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΑΝΤΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΗ, ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

REDLIE

# 1 στις 3/4/2008
author
Γυναίκα / 45 / Παντρεμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 32
'Aρεσαν+: 0%

Αντρες απο τον αρη, γυναικες απο την αφροδιτη

ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΧΘΕΣ.ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΡΕΑ ΜΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΑ.ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΛΙΓΑ Η ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ.ΕΞΙΣΤΟΡΩΝΤΑΣ ΤΗΣ ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩ ΣΑΝ ΑΝΤΡΑΣ.
ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΑΡΗ!!!
ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΜΟΥ ΣΧΕΣΕΙΣ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ? ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΟΠΟΙΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ? ΠΟΙΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΗ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ?

elix_geo

# 2 στις 4/4/2008
author
Ανδρας / 67 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 277
Απαντήσεις: 8.590

Παράθεση:
Originally posted by REDLIE
ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΟΠΟΙΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ? ΠΟΙΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΗ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ?

[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/4586/alien2wa7.jpg[/IMG]
Έχω μια γνωστή που είναι από τον Άρη, η εικονιζόμενη.
Νομίζω είναι και Η ΓΚΟΜΕΝΑ!!!!!!!!!

Απ΄ό, τι μου λέει, η μόνη παρενέργεια στους άλλους προκαλείται από την ουρά της αλλά και αυτό μόνο σε μερικές στάσεις όπου η ουρά είναι απαγορευτική.

Μια άλλη παρενέργεια, στον εαυτό της αυτή τη φορά, είναι ότι δε βρίσκει επώνυμα ρούχα στα μέτρα της και πρέπει να ράβεται.

Γενικότερα δεν έχει ιδιαίτερα προβλήματα παρά μόνον αν χώνει την ουρά της -χαριτωμένη κατά τα άλλα- εκεί που δεν πρέπει.

Αν θέλεις και άλλες πληροφορίες, πολύ ευχαρίστως

YES I DOES... Το μόνο που ζητάω είναι να μην προκαλεί και υποτιμάει τη νοημοσύνη μου ο οποιοσδήποτε ανεγκέφαλος, αριβίστας, διψασμένος για εξουσία έναντι οποιουδήποτε τιμήματος, λαϊκιστής πολιτικός! Θα συμμαχήσω και με το διάβολο, είχε πει κάποτε! Θέλουμε γκούλαγκ με αιρ κοντίσιον!

mboumbi

# 3 στις 4/4/2008
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 66
Απαντήσεις: 9.122
Θα σου απαντουσα αλλά ειμαι λίγο ζαλισμενη απο την προσγειωση...

Η ζωή είναι υπέροχη!

ZHNAKI

# 4 στις 4/4/2008
author
Γυναίκα / 47 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ανω Λιόσια
Θέματα: 47
Απαντήσεις: 7.265

Παράθεση:
Originally posted by elix_geo

Παράθεση:
ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΟΠΟΙΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ? ΠΟΙΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΗ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ?

[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/4586/alien2wa7.jpg[/IMG]
Έχω μια γνωστή που είναι από τον Άρη, η εικονιζόμενη.
Νομίζω είναι και Η ΓΚΟΜΕΝΑ!!!!!!!!!

Σιγά την γκόμενα καλέ.....

Η δικιά μου ουρά είναι πολύ μεγαλύτερη!

# 5 στις 4/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Κοίταξε, οι γυναίκες από τον Άρη, βρίσκουν άντρες από την Αφροδίτη και πορεύονται.

Υπάρχει βέβαια ένα θέμα. Οι άντρες από την Αφροδίτη θέλουν μια γυναίκα 'μαμά', πράγμα που οι γυναίκες από τον Άρη το δέχονται ευχαρίστως, μη σου πω ότι το αποζητάνε κιόλας, γιατί η ενέργειά τους είναι τόσο ντούρα - κουμουντούρα που δεν μπορούν να κάνουν αλλιώς.

Έχω λοιπόν και μια πρακτική συμβουλή. Θα σου βγει που θα σου βγει η ψυχή στην ταλαιπωρία αν είναι έτσι που τα λες... Βρες τουλάχιστον κανένα με φράγκα, μη χρειάζεται να τον ταίζεις κιόλας.....

giorgosber-27

# 6 στις 4/4/2008
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Μεσσηνίας / Κορώνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 856
Δεν ξερώ που μοιάζουν η άντρες του πλανήτη Άρη η γυναίκες του πλούτηνα
Αλλά γιατί να ψάχνουμε σε άλλους πλανήτες να βρούμε κάποιον η κάποια
Ενώ ο πλανήτης μας είναι γεμάτο από όμορφες γυναίκες και άντρες
Αλλά αν έψαχνα να βρω σε κάποιον άλλον πλανήτη κάποια γυναικά
Θα ήθελα να μοιάζει με της γυναίκες της γης να διαβάζει την σκέψη
Και να σου δεινή περισσότερη αγάπη και καλοσύνη
Με αγάπη Γιώργος
Μια καρδιά και μια ζεστή αγκαλιά είναι τα καλυτέρα δωρα

# 7 στις 4/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Σε συμβουλεύω επίσης, να προσέξεις ιδιαίτερα τις συμβουλές του Έλικα...

Προσωπικά έχω εκπλαγεί από την λεπτομερή ανάλυση των λεγομένων του, σα να ξεφλουδίζει το φρούτο, το 'δαγκώνει' και ξέρει ακριβώς γεύση, άρωμα κτλ, όπως επίσης και από την 'εμβάθυνση' των διαπιστώσεών του.

Κυριολεκτικά προσηλώνεται και απορροφιέται στο εκάστοτε θέμα...

Έτσι είναι κ.Έλικα... Το αξιέπαινο έργο πρέπει να αναγνωρίζεται....

Να σου πω... διακοπούλες... έχεις καιρό να πας;

Παράθεση:
Από το μέλος elix_geo - 04/04/08 07:48

Καλά που το βρήκες αυτό;

[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/4586/alien2wa7.jpg[/IMG] ...

# 8 στις 4/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Από εμένα μόνο μία συμβουλή.

Κόψε την παρέα με τη φίλη σου!

Αφού σε χαλάει ρε κοπελιά......

# 9 στις 4/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Α ναι, παραλίγο να το ξεχάσω!

Αυτό που σου έδωσαν,
δεν ήταν καραμέλα....

blue3275

# 10 στις 4/4/2008
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αλιμος
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 3.409
Απο οτι ειδα στο προφιλ σου εισαι παντρεμενη
αρα ο αντρας σου εχει δεκτει την προσωπικοτητα σου αυτο που εισαι
κι εσυ εχεις πιθανοτατα βρει τον ιδανικο αντρα αφου τον παντρευτηκες
το ερωτημα αφορα αλλες γυναικες με αυτη τη συμπεριφορα?
ποια ειναι δηλαδη η ανησυχια σου?

# 11 στις 4/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΧΘΕΣ.ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΡΕΑ ΜΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΑ.ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΛΙΓΑ Η ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ.ΕΞΙΣΤΟΡΩΝΤΑΣ ΤΗΣ ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩ ΣΑΝ ΑΝΤΡΑΣ.
ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΑΡΗ!!!
ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΜΟΥ ΣΧΕΣΕΙΣ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ? ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΟΠΟΙΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ? ΠΟΙΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΗ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ?

Το θεμα ειναι να σου αναγνωριζουν αυτο το "ανδρικο" χαρακτηριστικο οι ιδιοι οι ανδρες κι οχι η φιλες σου ή εσυ....
Ο ανδρας σου ,σου το αναγνωριζει;

Αλλα εαν υποθεσομε οτι ισχυει αυτο που λες τοτε μπορω να σου πω οτι αυτη ειναι η ιδανικη γυναικα για εμενα τουλαχιστον...

Επειδη σε ολη μου την ζωη εχω γνωρισει μονο μια τετοια γυναικα που ειχε χαρακτηριστικα ανδρικα στη σκεψη της και στη συμπεριφορα της (δηλ.ηταν κατ'ουσιαν δυναμικη κι οχι μονο κατ'ονομα...) ,διατηροντας ομως παραλληλα και ολην τη θηλυκοτητα της...πιστευω οτι καταλαβαινω περιπου τι εννοεις....
Αυτη η κοπελα που γνωριζω εγω ,στα ερωτικα της ειναι γυναικαρα και "απαιχτη"....
Μοιραια γυναικα κατι σαν την Μελινα Μερκουρη,( ας πουμε, και μια επωνυμη γυναικα για να δωσομε και το ακριβες της "στιγμα"της γυναικας απο τον πλανητη Αρη.. ) ,που οποιοσδηποτε την αντικρυσει την ερωτευεται λογω της εντονης προσωπικοτητας της....αν και τυχαινει να ειναι και πραγματικη κουκλαρα...
Τα ανδρικα χαρακτηριστικα της ομως δεν αλλιωνουν την θηλυκοτητα της αλλα αντιθετα την ενισχυουν...

Ειμαι ο κουμπαρος τους και ξερω πολυ καλα(απο πρωτο χερι..) την ευτυχια του να εχεις μια τοσο σπανια γυναικα διπλα σου....

Λοιπον ,η ιδια και οσυζυγος της ,ειναι το πιο ερωτευμενο ζευγαρι που εχω γνωρισει μετα απο 12 χρονια συνεχους συμβιωσεως και εσχατως με 4 χρονια γαμου....επισης...
Ο συζυγος της καθε βραδυ ειναι μαζι της ,δεν βλεπει ποδοσφαιρο με τους φιλους του, δεν ξενυχταει στα μπαρ με φτηνες δικαιολογιες οτι ηταν σε δουλεια ή με καποιους φιλους...
και φυσικα μπορει να συζητησει μαζι της θεματα πολιτικης, φιλοσοφιας,ιστοριας, και αλλα πολλα....

Μη νομισετε οτι η γυναικα αυτη δεν διαβαζει "αρλεκιν" ,κανει οτι κανουν και ολες οι αλλες γυναικες αλλα η βιβλιοθηκη της ειναι γεματη απο ιστορικα κι επιστημονικα βιβλια και φυσικα δεν υπαρχει σαν γυναικα που ειναι τιποτε απο την τρεχουσα αλλα και παλαιοτερη "αισθηματικη" λογοτεχνια που να της διαφευγει.....

Νομιζω πως ο ανδρας σου θα πρεπει να ειναι ιδιαιτερα ευτυχισμενος εχοντας στο πλευρο του μια τετοια προικισμενη συζυγο που κατανοει σε βαθος τις αναγκες του!

# 12 στις 5/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εγώ το θεωρώ πολύ θετικό να σκέφτεσαι και να λειτουργείς σαν άνδρας.

Δεν σιχαίνομαι τίποτα όσο τις αδύναμες γυναικούλες που θέλουν έναν ανδρικό ώμο για να στηριχθούν και τρέχουν πίσω από τους άνδρες.

Και οι άνδρες κατά βάθος εκτιμούν και προτιμούν τις δυναμικές κι ανεξάρτητες γυναίκες.

Keep walking!

REDLIE

# 13 στις 7/4/2008
author
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΣΩΣΤΗ ΠΡΟΣΕΓΓΗΣΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΟΣΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΗ. ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΛΑΖΟΝΙΚΟ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΩ ΣΤΗΝ ΜΕΛΙΝΑ. ΠΛΗΣΙΑΖΩ ΟΜΩΣ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ ΣΟΥ. ΤΑΙΡΙΑΖΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ. ΕΧΩ ΚΟΙΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ, ΚΟΙΝΟΥΣ ΚΩΔΙΚΕΣ, ΚΟΙΝΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ. ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΟΥ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΜΟΙΑΖΩ Η ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΩ ΜΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ. ΔΕΝ ΤΟ ΥΙΟΘΕΤΗΣΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΜΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ. ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΔΙΑΦΕΡΕΙΣ.. ΚΑΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΣΟΥ ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕ, ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΖΑ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΥΣΑΦΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

REDLIE

# 14 στις 7/4/2008
author
ΕΙΜΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΕΔΩ ΚΑΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΑΘ ΟΛΑ ΤΟΥ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟ ΓΑΜΟ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΤΟΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΗΣ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΜΟΥ. ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΛΥΣΗ. ΖΩ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΚΑΛΟΥΠΙΑ ΑΠΟ ΕΠΙΛΟΓΗ. ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙΑΝ ΑΥΤΗ Η ΕΠΙΛΟΓΗ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΑ ΠΟΤΕ) ΑΝ ΔΙΑΦΟΡΟΠΟΙΗΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΜΙΑΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΓΥΝΑΙΚΑΣ.. ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΑ.

REDLIE

# 15 στις 7/4/2008
author
ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΤΙΚΟ, ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ (ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΒΟΛΕΥΕΙ).
ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΝ ΟΜΩΣ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΝ ΑΔΥΝΑΜΙΑ. ΤΗΝ ΘΕΩΡΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑΡΚΗ. ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ, ΝΑ ΛΥΓΙΖΕΙ, ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ Η ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΤΕΧΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΥΤΙΚΟ. ΘΑΜΠΩΝΕΙ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΜΙΛΩ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΠΕΙΡΑ. ΟΙ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΣΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΜΟΥ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΑΝΤΙΣΤΕΚΕΤΑΙ, ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΟΥΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΜΟΙΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΤΡΕΛΑΙΝΟΝΤΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΤΟΥΣ "ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ". ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΠΡΑΤΣΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙΣ ΟΤΑΝ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΝΟΗΤΑ..

tayri

# 16 στις 7/4/2008
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 791
όλοι είμαστε από τη γή.

οι "νόρμες" είναι φτιαγμένες από εμάς, την ανθρώπινη κοινωνία. δηλαδή δεν είχαμε τι να κάνουμε, διαχωρίσαμε με κάθε δυνατό τρόπο τον ρόλο των ανδρών και των γυναικών και μετά αποφασίσαμε ότι είμαστε από διαφορετικούς κόσμους.

αυτό είναι λάθος. ο άρης δεν έχει πέος και η αφροδίτη δεν έχει αιδοίο, ενώ άνδρας και γυναίκα αλληλοσυμπληρώνονται και φυσιολογικώς και νοητικώς.

το ότι δεν σκέφτεσαι συμβατικά δεν σημαίνει ότι είσαι από τον "Άρη".. εξακολουθείς να είσαι από την "Αφροδίτη", απλά δεν υιοθετείς τον ρόλο και το σενάριο που κάποιοι άλλοι έγραψαν για σένα, αλλά φτιάχνεις το δικό σου.
omg, they killed kenny!

okeanida

# 17 στις 10/4/2008
author
Γυναίκα / 49 / Ελεύθερη
Απαντήσεις: 419
Όταν ανακάλυψαν ζωή στον Άρη εσύ ήσουν τελικά ε?

tsilik

# 18 στις 10/4/2008
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ν. Κορινθίας / Ξυλόκαστρο
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
eleos!!!oi antres dn einai ap tn ari ap tn kolasi einai!! i moni tous xrisimotita
einai gia anaparagogi k meta gia exafanisi!!milame oi tupoi einai oloi tsiou!!
oso gia t an mia gunaika einai apo tn ari ginetai!!exo mia fili pou einai kapos etc alla dn egine etc apo moni tis!!1pligothike polu k aneptixe auton tn xaraktira!!mporei n me theoreitai kakia k prokatilimeni alla o kamenos t na kanei???k pisteuo apoluta oti gunaikes apo ton ari briskoun antres apo tn afroditi!!alimono apo emas auto exo na po

tayri

# 19 στις 14/4/2008
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 791

Παράθεση:
Originally posted by tsilik
eleos!!!oi antres dn einai ap tn ari ap tn kolasi einai!! i moni tous xrisimotita
einai gia anaparagogi k meta gia exafanisi!!milame oi tupoi einai oloi tsiou!!
oso gia t an mia gunaika einai apo tn ari ginetai!!exo mia fili pou einai kapos etc alla dn egine etc apo moni tis!!1pligothike polu k aneptixe auton tn xaraktira!!mporei n me theoreitai kakia k prokatilimeni alla o kamenos t na kanei???k pisteuo apoluta oti gunaikes apo ton ari briskoun antres apo tn afroditi!!alimono apo emas auto exo na po

μόνο που δεν ξέρεις να γράφεις ελληνικά. αναρρωτιέμαι αν μπορείς να μιλάς κανονικά σαν ανθρώπινο ον και δεν λες "λολ" όταν θες να γελάσεις.
omg, they killed kenny!

# 20 στις 15/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αχ βρε Redlie, δεν με παρακολουθείς, δεν με παρακολουθείς...

Παράθεση:
Από το μέλος mono_tonik - 04/04/08 10:20
... Κοίταξε, οι γυναίκες από τον Άρη, βρίσκουν άντρες από την Αφροδίτη και πορεύονται.

Υπάρχει βέβαια ένα θέμα. Οι άντρες από την Αφροδίτη θέλουν μια γυναίκα 'μαμά', πράγμα που οι γυναίκες από τον Άρη το δέχονται ευχαρίστως, μη σου πω ότι το αποζητάνε κιόλας, γιατί η ενέργειά τους είναι τόσο ντούρα - κουμουντούρα που δεν μπορούν να κάνουν αλλιώς. (Έχουν κι αυτές ευθύνη δηλ., αλλά τι να κάνουν;.. είναι η φύση τους τέτοια...)

Έχω λοιπόν και μια πρακτική συμβουλή. Θα σου βγει που θα σου βγει η ψυχή στην ταλαιπωρία αν είναι έτσι που τα λες... Βρες τουλάχιστον κανένα με φράγκα, μη χρειάζεται να τον ταίζεις κιόλας....

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε