Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ ΣΤΑ 29¬…ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ?

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

magda1

# 1 στις 5/4/2008
author
Γυναίκα / 40 / Παντρεμένη
Ν. Φωκίδας / Παρνασσός
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 43
'Aρεσαν+: 0%

Υπαρχει ελπιδα στα 29βμπορω να δωσω πανελλαδικες ?

Καλημέρα! Είμαι 29 ετών, χωρίς ιδιαίτερα επαγγελματικά προσόντα, πρώην αεροσυνοδός μάνα ενός παιδιού 2 ετών και πρόσφατα συμβασιούχος με stage πρόγραμμα για 18 μήνες στον δήμο που μένω –σε επαρχία. Θέλω να έχω ένα επάγγελμα αλλά νομίζω ότι είναι λίγο αργά. Εντωμεταξύ έχω μεγάλο καημό που δεν έδωσα πανελλήνιες γιατί είχα δυνατότητες. Έχω προσπαθήσει πολλές φορές να ξαναδώσω αλλά γρήγορα τα παρατάω…..Ο άντρας μου είναι καθηγητής πληροφορικής και θα μπορούσε να με βοηθήσει.

aerati

# 2 στις 5/4/2008
author
Γυναίκα / 57 / Διαζευγμένη
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 322
Απαντήσεις: 66.664

... Κ α λ η μ έ ρ α ..Magda1..Και το ρωτάς νύ νύ φυσικά και μπορεις ! ! ...

.... Π ο τ έ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ..για τ ί π ο τ ε !

Κυνήγησε..τ' όνειρό σου..
Ανασκουμπώσου και προχώρησε..
Μόνο,μ η ν τα παρατήσεις..ξανά..
Η ζωή,θέλει..τόλμη και προσπάθεια πολλή..
Συν τού ότι..έχεις και το σύζυγό σου..που μπορεί..να σε βοηθήσει..
Θεωρώ,πως ΟΛΑ..είναι με το μέρος σου !

Και μ η ν ξεχνάς,αυτό :¨¨ Δ ε ν υπάρχει : '' Δεν μπορώ '' ..Υπάρχει : '' Δε θέλω '' ¨¨ ..

¨¨ Κ α λ ή επιτυχία ¨¨ ....
... Τί έγινε.. 'ρε παιδιά ΝΎ ! Ξέχασα - μήπως - να πληρώσω..το * λογαριασμό μυαλού * ΝΎ !...

# 3 στις 5/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Και γιατι δεν μπορεις?
Αφου το θελεις το μπορεις κι ολας!
Και εγω με μωρα στην αγκαλια το εκανα και το κυριοτερο με πολεμο απο ολους.

# 4 στις 5/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Το να περάσεις τις εξετάσεις είναι το πρώτο βήμα. Κι εγώ έχω παρατήσει μια ανάλογη προσπάθεια και θέλω να την φέρω σε πέρας, ένα δεύτερο πτυχίο. Οι δυσκολίες είναι στο να ισορροπήσω τις υποχρεώσεις μου, αλλά ακόμη περισσότερο να έρθω σε ισορροπία με άλλες επιθυμίες μου.

Η ωριμότητα είναι σπουδαίος σύμμαχος, θέλω να πιστεύω καλύτερος και από την εμπειρία, αρκεί να υπάρχει ανοικτό μυαλό και να εξασκείς όλες τις δυνατότητές σου. Ο χρόνος θα γίνει πολύ απαιτητικός αλλά η ανταμοιβή θα είναι ανεκτίμητη.

Καλό κουράγιο, καλό διάβασμα και εύχομαι να μας γράψεις για την καλή σου επιτυχία.

xaroulita

# 5 στις 5/4/2008
author
Γυναίκα / 49 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Σμύρνη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 3.036
Το να σπουδάσεις δεν είναι πρόβλημα. Και να τα καταφέρεις και να διαπρέψεις αν το θες. Αρκεί να καταλαβαίνεις ότι δεν είναι αυτό απαραιτήτως που θα σου εξασφαλίσει το επάγγελμα. Στην ηλικία σου και με την οικογενειακή σου κατάσταση θα πρέπει πρώτα να αποφασίσεις τί δουλειά θες να κάνεις και μετά να επιλέξεις κατεύθυνση ώστε αυτή να σε βοηθήσει. Θεωρώ ότι αν θες μια θέση στο Δημόσιο ή μια δική σου δουλειά δεν χρειάζονται Ιατρικές και Πολυτεχνεία. Μια σχολή διοίκησης, λογιστικά, μάρκετινγκ θα είναι αρκετό να "ξεδιψάσεις" την διάθεσή σου και να μην ανατρέψεις τις ισορροπίες που έχεις ως τώρα επιτύχει... Καλή δύναμη. Οι συνδίκτυοι θα είναι μαζί σου!!

janeeyre

# 6 στις 5/4/2008
author
Γυναίκα / 52 / Παντρεμένη
Ν. Σάμου / Πυθαγόρειο
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 3.474
Μαγδα , συμφωνώ με την Αεράτη …προχώρα και μην το σκέφτεσαι !

Όσον αφορά την ηλικία σου ….μου φαίνεται αστείο που προβληματίζεσαι …εγώ θα παρουσιάσω την πτυχιακή μου εργασία τον Ιούνιο και είμαι 43 (!!!)

# 7 στις 5/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Πολυ καλά θα κάνεις..
ποτε δεν είναι αργά οταν κάτι θελουμε πραγματικά!
κάνε το ονειρο σου πραγματικοτητα..
οταν κατι το θέλεις πολύ ολο το σύμπαν συνομοτεί για να
τ'αποχτησεις......
καλή δύναμη!!!

lianna

# 8 στις 5/4/2008
author
Γυναίκα / 66 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 3.055
Μαγδα μου
στα 50 μου εδωσα πανελληνιες ,μπηκα λογιστικη Χαλκιδα.
Ξαναπροσπαθησα γιατι ηθελα πολυτεχνειο αλλα υποχρεωθηκα να τα παρατησω γιατι κτυπησε η κορη μου.
Διαφορετικα θα συνεχιζα.Λοιπον προχωρα και μη ρωτας.Η ζωη παει μπροστα τρεχα να την ζησεις

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

marina29

# 9 στις 6/4/2008
author
Γυναίκα / 42 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Θέματα: 51
Απαντήσεις: 909
Καλέ τι λέμε τωρα!!!

Υπάρχει ηλικία για τη γνώση?

Και βεβαια να το κανεις. Μιλάμε για το ανοιχτό Πανεπιστήμιο σωστα?...γιατι αλλιως μπορει καποιος να δωσει Πανελληνιες ξανα???
Αν ξερει κανεις μπορει να με ενημερωσει?

Thanks
Το μυαλό είναι σαν το αλεξίπτωτο...δουλεύει καλύτερα οταν είναι ανοιχτό.

LEAFAR

# 10 στις 7/4/2008
author
Ανδρας / 35 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Πάτρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 29
Δεν ειναι και οτι το πιο ευκολο...αλλα ποτε δεν ειναι αργα.Απ τη στιγμη που εχεις τη διαθεση και την ορεξη προσπαθησε να κανεις το ονειρο σου πραγματικοτητα.Θα ξερεις πως προσπαθησες και δεν θα το κουβαλας μια ζωη σαν αποθυμενο!!Καλη επιτυχια!!!

Albinoni

# 11 στις 6/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Γεια σε ολους.
Ειμαι ηδη φοιτητης του ανοιχτου πανεπιστημιου της Πατρας.
Υπαρχουν δυο κλαδοι σπουδων.
Α) η φοιτηση για αποκτηση πτυχιου
β) τα προγραμματα για μεταπτυχιακο

οποιος θελει (για αποκτηση πτυχιου) θα πρεπει να μπει στο site του πανεπιστημιου μεσα η αρχες Νοεμβριου και να συμπληρωσει μια ηλεκτρονικη αιτηση. Τελη δεκεμβριου γινεται ηλεκτρονικη κληρωση με παρουσια εισαγγελεα
και αμα σταθει τυχερος αρχιζει την φοιτηση του το επομενο χρονο.
Σημειωση.Οι σπουδες ειναι απαιτητικες και διαρκουν 4 χρονια,ομως αμα
εχεις τον χρονο και την διαθεση θα τα καταφερεις.

το site του Ελευθερου Πανεπιστημιου Πατρων ειναι www.eap.gr

ευχαριστω!

unbreathable

# 12 στις 5/4/2008
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 6

Θεληση να υπαρχει...

ΕΔΩΣΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΘΑΥΜΑΖΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ!
ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΕΙΣ ΖΥΓΙΣΕΙ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΣΟΥ (ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ) ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ!!
ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΤΙΚΑ : ΣΤΟ ΚΟΝΤΙΝΟΤΕΡΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΣΟΥ ΜΕΤΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΘΕ ΕΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ (συνήθως φεβρουάριο) ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΤΙΣ ΠΝΛ. (Η ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΚΟΜΙΖΟΜΕΝΑ ΕΓΓΡΑΦΑ)
ΥΓ:ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΠΝΛ ΕΝΙΩΘΑ ΑΣΧΗΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΘΑ ΗΜΟΥΝ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ... ΜΕ ΕΚΠΛΗΞΗ ΑΝΤΙΚΡΙΣΑ ΑΛΛΕΣ 4 ΚΟΠΕΛΕΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 38 ΕΤΩΝ.
ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΟΥΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥΣ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ!

ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ Η ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ=ΩΡΙΜΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙ... ΑΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ... ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΣΤΑ 25 Η ΣΤΑ 30 ΠΑΡΑ ΣΤΑ 17 ! (ΙΣΩΣ ΛΟΓΩ ΑΥΞΗΜΕΝΗΣ ΑΝΤΙΛΗΠΤΙΚΗΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ)

ΦΙΛΙΚΑ

# 13 στις 10/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
να το κανεις!!!!!!!!! και ναμην το σκεφτεσαι και πολυ!!! ποτε δεν ειναι αργα για τιποτε!!!!!! καλο διαβασμα!!!!!

pythagoras

# 14 στις 14/4/2008
author
Ανδρας / 64 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 129
Απαντήσεις: 13.359

Οχι ...!!!

Παράθεση:
Originally posted by magda1
Καλημέρα! Είμαι 29 ετών, χωρίς ιδιαίτερα επαγγελματικά προσόντα, πρώην αεροσυνοδός μάνα ενός παιδιού 2 ετών και πρόσφατα συμβασιούχος με stage πρόγραμμα για 18 μήνες στον δήμο που μένω –σε επαρχία. Θέλω να έχω ένα επάγγελμα αλλά νομίζω ότι είναι λίγο αργά. Εντωμεταξύ έχω μεγάλο καημό που δεν έδωσα πανελλήνιες γιατί είχα δυνατότητες. Έχω προσπαθήσει πολλές φορές να ξαναδώσω αλλά γρήγορα τα παρατάω…..Ο άντρας μου είναι καθηγητής πληροφορικής και θα μπορούσε να με βοηθήσει.

Γιατι για να δώσεις πανελλαδικές έπρεπε:
1ον, να κανεις αίτηση τον Φεβρουάριο (αν κανεις τον επομενο δεν θα εισαι 29.... αλλα 30)
2ον. Να καθίσεις να διαβασεις ......
Ε, αν τα κανεις αυτα , σιγουρα μπορεις.
α2=β2+γ2 ΦιλοκαλούΒεν δε Βετ ευτελείας και φιλοσοφούΒεν άνευ Βαλακίας

magda1

# 15 στις 15/4/2008
author
Ν. Φωκίδας / Παρνασσός

Εισαι σοβαροσ;;;

πυθαγόρα καλά με τόσο μπερδεμένη διάθεση εύκολα κατάφερες να είσαι τόσο απόλυτος. Κάτσε καλύτερα και κοίτα τα μεταπτυχιακά σου και άσε τις τρομερά πολύτιμες συμβουλές σου στην άκρη.....

Κι άμα θα είμαι του χρόνου 30 τί έγινε; Δεν είμαι και 55!!!

Μήπως θα έπρεπε να πάρω φόρα καλύτερα και να αυτοκτονήσω:

Σε ευχαριστώ όμως γιατί με τη στάση σου με κάνεις να σου με κάνεις να συνειδητοποιώ πως η γνώση δεν έχει ηλικία. Άλλοι μεγαλώνουν και μαθαίνουν και άλλοι δεν μαθαίνουν ποτέ.....

janeeyre

# 16 στις 16/4/2008
author
Ν. Σάμου / Πυθαγόρειο
Μαγδα μου μάλλον δεν τον έπιασες τον Πυθαγόρα μην θυμώνεις άδικα !

Δίκιο έχει ( χαχα )…η ερώτηση σου ήταν αν υπάρχει ελπίδα στα 29 και η αλήθεια είναι πως αν αποφασίσεις τελικά να σπουδάσεις θα αρχίσεις στα 30 !!

Και τα 55 είναι μια χαρά ηλικία …όσο μεγαλώνουμε γινόμαστε καλύτεροι … όπως το παλιό καλό κρασί που ίσως χάνει την φρεσκάδα και σπιρτάδα του αλλά κερδίζει ένα πλούσιο και περίπλοκο μπουκέτο !

Και κάτι άλλο ….ποτέ δεν συμφώνησα με τα κακοπροαίρετα σχόλια αλλά όταν ανεβάζουμε ένα θέμα να μην περιμένουμε μόνο θετικές απαντήσεις …ζητάμε μια γνώμη άλλωστε όταν και εμείς δεν είμαστε απόλυτα σίγουροι για κάποιο ζήτημα !!

Στην δεδομένη περίπτωση όμως και ο Πυθαγόρας ,(που του έκανες άδικα επίθεση) συμφώνησε με όλους μας ,που σου είπαμε προχώρα και πραγματοποίησε το όνειρο σου .
Διαβάζοντας πιο προσεκτικά την απάντηση του θα το καταλάβεις !

magda1

# 17 στις 16/4/2008
author
Ν. Φωκίδας / Παρνασσός

Παράθεση:
Originally posted by janeeyre
Μαγδα μου μάλλον δεν τον έπιασες τον Πυθαγόρα μην θυμώνεις άδικα !

Δίκιο έχει ( χαχα )…η ερώτηση σου ήταν αν υπάρχει ελπίδα στα 29 και η αλήθεια είναι πως αν αποφασίσεις τελικά να σπουδάσεις θα αρχίσεις στα 30 !!

Και τα 55 είναι μια χαρά ηλικία …όσο μεγαλώνουμε γινόμαστε καλύτεροι … όπως το παλιό καλό κρασί που ίσως χάνει την φρεσκάδα και σπιρτάδα του αλλά κερδίζει ένα πλούσιο και περίπλοκο μπουκέτο !

Janeeyre είναι μεγάλη η προσπάθεια για να ξαναδώσω και δεν πιστεύω ότι μία χρονιά αλλάζει κάτι. Και; εγώ μέσα μου νιώθω το ίδιο, τι σημασία έχει η ηλικία; Συμφωνώ και τα 55 μια χαρά είναι, και καλύτερα ίσως.
Και κάτι άλλο ….ποτέ δεν συμφώνησα με τα κακοπροαίρετα σχόλια αλλά όταν ανεβάζουμε ένα θέμα να μην περιμένουμε μόνο θετικές απαντήσεις …ζητάμε μια γνώμη άλλωστε όταν και εμείς δεν είμαστε απόλυτα σίγουροι για κάποιο ζήτημα !!

Σωστά έχεις δίκιο γι αυτό!
Στην δεδομένη περίπτωση όμως και ο Πυθαγόρας ,(που του έκανες άδικα επίθεση) συμφώνησε με όλους μας ,που σου είπαμε προχώρα και πραγματοποίησε το όνειρο σου .
Διαβάζοντας πιο προσεκτικά την απάντηση του θα το καταλάβεις !

janeeyre

# 18 στις 16/4/2008
author
Ν. Σάμου / Πυθαγόρειο

Παράθεση:
Originally posted by magda1

Παράθεση:
Originally posted by janeeyre
Janeeyre είναι μεγάλη η προσπάθεια για να ξαναδώσω και δεν πιστεύω ότι μία χρονιά αλλάζει κάτι. Και; εγώ μέσα μου νιώθω το ίδιο, τι σημασία έχει η ηλικία; Συμφωνώ και τα 55 μια χαρά είναι, και καλύτερα ίσως.
Δεν αλλάζει τίποτα μια χρονιά εννοείται !!!
Χωρίς προσπάθεια τίποτα δεν γίνεται Μαγδα μου…αλλά αν θες κάτι πολύ θα το πετύχεις !!!
Και εγώ με χίλιες δυσκολίες και βάσανα και σε πολύ πιο μεγάλη ηλικία από σένα κατάφερα να κάνω άλλα δυο χρόνια στην σχολή μου και τώρα που τελείωσα σκέφτομαι να κάνω κάτι ακόμη ….
Μακάρι να ήμουν 30 , αλλά μόνο και μόνο να έχω χρόνο να κάνω άλλες 2 σχολές χαχα

pythagoras

# 19 στις 16/4/2008
author
Ανδρας / 64 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 129
Απαντήσεις: 13.359

ζητώ συγνωμη για την απαντηση

και λυπαμε που μερικοί δεν εχουν αίσθηση του χιούμορ....
Δεν θα ξαναμιλήσω ......
Αλλά φανταζομαι ότι δεν περίμενες την δική μας γνωμη για να πάρεις την αποφαση...
Ευχαριστώ!
α2=β2+γ2 ΦιλοκαλούΒεν δε Βετ ευτελείας και φιλοσοφούΒεν άνευ Βαλακίας

# 20 στις 20/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΠΡΩΤΑ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΛΛΟΝ.Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΑΡΚΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΣΟΥ ΖΩΗ..ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε