Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μία=Καμία?

Σελίδα : 1

jasmine

# 1 στις 15/9/2003
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αλιμος
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 43
'Aρεσαν+: 0%

Μία=καμία?

Ας πούμε ότι υπάρχει κάποιος (άνδρας) που δεν έχει πολλές εμπειρίες (έως και καμία) και κάνει σχέση στα 25 του. Η σχέση αυτή πάει καλά και μάλιστα έχει προοπτικές. Οι πιθανότητες για απιστία είναι αυξημένες σε αυτή την περίπτωση, τόσο σε επίπεδο σχέσης όσο και σε επίπεδο ενδεχόμενου γάμου? Είναι δυνατόν ένας άνδρας να αρκεστεί στην ερωτική γνωριμία μιας και μοναδικής γυναίκας και ειδικά στη σημερινή εποχή όπου οι πειρασμοί είναι πολλοί και τα πρότυπα υγιούς σχέσης κλονισμένα?
Το ξέρω ότι αυτό δεν είναι απόλυτο και πολλές φορές είναι και θέμα ανθρώπου αλλά θα ήθελα να ακούσω και μια αντρική γνώμη επί του θέματος.

nxatzidakis

# 2 στις 15/9/2003
author
Ανδρας / 60 / Ελεύθερος
Αλλη χώρα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 47
Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ Η ΑΝΤΙΘΕΤΗ! ΔΗΛΑΔΗ, ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΕΣ "ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ" ΤΟ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΡΚΕΣΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΟΣΙΩΘΕΙ ΣΤΗ ΜΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΕ ΟΛΑ! ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ 'Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΘΕΛΕΙ 'Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΑΠΙΣΤΙΑ! ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΝΟΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ! ΒΕΒΑΙΑ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ... ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ "ΑΝΟΙΚΤΕΣ"!

evans

# 3 στις 15/9/2003
author
Ανδρας / 58 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 75
Απαντήσεις: 3.828
ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΑΣ ΕΒΑΛΕΣ jasmine!
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΥΠΟΘΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ....

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΠΕΙΡΑΣΜΟ.....

nxatzidakis

# 4 στις 15/9/2003
author
Ανδρας / 60 / Ελεύθερος
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 47

Παράθεση:
Originally posted by evans

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΠΕΙΡΑΣΜΟ.....

ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΦΙΛΕ evans ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΕ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟΝ... ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 25 ΤΟΥ! ΞΑΦΝΙΚΑ ΘΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΚΑΙ ΘΑ "ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ"; ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΧΑΜΗΛΩΝ ΤΟΝΩΝ!

Big-Boy

# 5 στις 15/9/2003
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Πάτρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 22
Aκριβώς !!!
Συμφωνώ απόλυτα με τον nxatzidakis
Γνωρίζω μάλιστα μία τέτοια περίπτωση,
που άργησε να βρει το "φώς" του.
Βέβαια ο λόγος ήταν ότι είναι γενικά πολύ ντροπαλό σαν άτομο.
Τώρα αν από την ώρα που κατάλαβε πως "γυαλίζουν το πόμολο" από ντροπαλός έγινε "sex machine" ...... μάλλον το αντίθετο θα έλεγα.
Εδώ δεν μπορούσε να βρεί τόσα χρόνια μία κοπέλα, ξαφνικά θα γίνει και κυνηγός ?
Όχι αγαπητή μου, δεν το νομίζω.
Ο δανείζων κάνει εχθρούς Και ο χαρίζων, αχάριστους

# 6 στις 15/9/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Γνωρίζω ανθρώπους που κόλλησαν..στη πρώτη-δέυτερη σχέση τους. Μερικοί είναι καλά..τώρα..κάποιοι άλλοι εν αγνοία τους δυστυχισμένοι. Είναι σχετικά όλα. Νομίζω ότι ο άντρας θα πρέπει να γνωρίσει αν όχι δεκάδες, τουλάχιστον 5-6 ερωτικές εμπειρίες και σχέσεις με γυναίκες. Ο άντρας είναι περισσότερο παιδί, περισσότερο '' αθώος '' και μια γυναίκα που είναι ξύπνια θα μπορούσε να τον παιδέψει πολύ. Καλό θα ήταν λοιπόν να μη βιαστεί να κάνει από τα νεανικά του χρόνια σχέση σοβαρή. Θα μου πεις κι αν προκύψει; Ε! Τί να κάνουμε...από κει και πέρα είναι λαχείο. Αν η κοπέλα βγεί καλή και δεν εκμεταλευτεί τις αδυναμίες ενός άπειρου άντρα στα ερωτικά ....., τότε όλα καλά. Αν πάλι.....άλλος για Χίο τράβηξε κι άλλος για Μυτηλήνη.......

# 7 στις 15/9/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
H γυναίκα που θα κρατήσει έναν "τυπικό" άντρα αυτής της "κατηγορίας" μακριά από πειρασμούς, είναι κατά την γνώμη μου η γυναίκα που θα του καλύπτει με μαεστρία ! αφ' ενός όλες τις σεξουαλικές περιέργειες-ανησυχίες, -βεβαίως εγείροντας του το ταμπεραμέντο της πρωτοβουλίας ώστε να νιώθει ο προκαλών- και συνάμα να του παρέχει απόλυτο αίσθημα ελευθερίας κινήσεων!!!

Σε αυτή την περίπτωση και αν ακόμα καλύτερα συνυπάρχει και αμοιβαία πνευματική διέγερση-θαυμασμός, οι πιθανότητες, είναι οι ελάχιστες δυνατές.

isobitis

# 8 στις 15/9/2003
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Πάτρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 11
Αν και όλα είναι σχετικά (όπως όλοι άλλωστε συμφωνούμε) πιστεύω ότι στην πορεία κάποια στιγνή αναπόφευκτα ο άντρας θα ξυπνήσει και θα καταλάβει τι του γίνεται και τότε θα θελήσει και άλλες γυναίκες.

Δηλώνω 99% σίγουρος για αυτό. Και ας βγει κάποιος να με διαψεύσει (Ας μην ξεχνάνε οι βιαστικοί ότι η εξαίρεση υπάρχει για να επιβεβαιώνει το κανόνα).

Αυτό θα συμβεί γιατί απλούστατα ο χρόνος είναι ένα διαβρωτικό μέσο απέναντι στις μακροχρόνιες σχέσεις. Όλοι κάποια στιγμή θα βαρεθούν και όπως πάντα το καινούριο (και παράνομο) είναι πάντοτε γλυκό (πόσο μάλλον για κάποιον που δε το έχει γευτεί!).

Από εκεί και πέρα τα πράγματα θα πάρουν το δρόμο τους. Κάποιος επιρρεπής θα τα διαλύσει όλα στον αέρα (ειδικά αν του έχει κουνηθεί και καμία...). Κάποιος ο οποίος είναι πιο δυνατός χαρακτήρας, παρ' όλο που και αυτός θα μπει στον πειρασμό (!) θα συγκρατηθεί και αντί να του δώσει τροφή θα τον υπερνικήσει ξαναβρίσκωντας την εσωτερική του γαλήνη, κάτι το οποίο δεν είναι πάντα εύκολο και εφικτό από όλους.

Καλή δύναμη!

# 9 στις 15/9/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αγαπητή Jasmine,

Θα ξεκινήσω από κάτι που εμένα μου φαίνεται οξύμωρο.

Μιλάς για "Τα πρότυπα μιας υγιούς σχέσης" που είναι κλονισμένα στην εποχή μας. Αυτή η φράση περιέχει μια αντίφαση. Μια υγειής σχέση δεν μπορεί να βασίζεται σε πρότυπα! Μια υγιής σχέση αλλάζει και μετασχηματίζεται έξω από σχέδια και προβλέψεις! Γεννιέται , ανθίζει, μεταλλάσσεται και ίσως κάποτε πεθαίνει!

Θεωρητικά λοιπόν, ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις. Μπορεί με εναν ανδρα, που δεν κάνει άλλη σχέση στη ζωή του να ζήσεις την ομορφότερη σχέση που μπορείς να φανταστείς.

Μια σχέση είναι όπως ένα ηλιοβασίλεμα. Αν πρίν δείς το ηλιοβασίλεμα βάλεις ένα σωρό πρότυπα και προυπόθέσεις για να σε ικανοποιήσει, τότε κινδυνεύεις να χάσεις την ομορφιά αυτού που συμβαίνει μπροστά στα μάτια σου.

Οσο για την απιστία, μην τη φοβάσαι. Η σαρκική απιστία δεν μπορεί απειλήσει καμιά ζωντανή σχέση.

reborn

# 10 στις 15/9/2003
author
Ανδρας / 69 / Ελεύθερος
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Απαντήσεις: 5
ean o antras den exi empiries ke i gineka exi empiries. tote ola exartonte apo ti gineka

me ton tropotis mpori na ton kratisi

ama dis karavi sto voyno m.........xa to esire

o noon noito

IXNH TOY ANEMOY

# 11 στις 15/9/2003
author
Ανδρας / 54 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 19
Εάν υποθέσουμε ότι έχουμε μία τηλεόραση που πιάνει μόνο ένα κανάλι. Μπορούμε άραγε να πούμε ότι αυτό το κανάλι είναι το καλύτερο;
Σαφέστατα και όχι. Μπορεί και να είναι. Αν όμως δεν το συγκρίνουμε και δεν δούμε άλλα κανάλια δεν θα το μάθουμε ποτέ και θα έχουμε μια ζωή αμφιβολίες.
Κάπως έτσι είναι κι όταν έχεις κάνει μία και μοναδική σχέση. Μοιραία δεν έχεις την εμπειρία, δεν έχεις καν τα μέτρα και τα σταθμά για να την ζυγίσεις.
Αυτοί που εμπλέκονται σε τέτοιου είδους σχέση συνήθως νομίζουνε ότι γνωρίσανε την γυναίκα των ονείρων τους. Όταν όμως παρουσιαστεί ένα άλλο πρόσωπο στη μέση τότε ξαφνικά έρχονται στην επιφάνεια όλες οι αμφιβολίες.
Νομίζω λοιπόν ότι είναι εξαιρετικά δύσκολο κάποιος να μείνει πιστός σε μία σχέση όταν δεν έχει ζήσει άλλη. Του δίνεται η ευκαιρία από την μια περίπτωση να ξεδιαλύνει τις όποιες αμφιβολίες του και από την άλλη να βγάλει τα απωθημένα του ζώντας αυτά που θα έπρεπε κανονικά να είχε ζήσει νωρίτερα.

kipouros

# 12 στις 16/9/2003
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Απαντήσεις: 1
polles(sugxronos?)=kamia

jasmine

# 13 στις 16/9/2003
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αλιμος
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 43
Τί γίνεται στην περίπτωση που ο άνθρωπος αυτός είπε ψέματα εξαρχής στη σύντροφό του, σχετικά με τις σεξουαλικές εμπειρίες του, για να μην τη τρομάξει? Κι έπειτα το ομολόγησε όταν είχε περάσει ήδη αρκετός καιρός?

evans

# 14 στις 16/9/2003
author
Ανδρας / 58 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 75
Απαντήσεις: 3.828
ΕΔΩ ΜΑΣ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ!

ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΙΣΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΚΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΟΥ!
ΝΑ ΦΟΒΙΣΕΙ ΤΙ;
ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΠΕΡΙ ΠΑΡΘΕΝΙΑΣ ΚΛΠ ...
ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΝΑ ΚΡΥΨΕΙ , ΣΗΜΕΡΑ , ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ .
ΠΡΟΣ ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΤΙΚΗ ΤΟΥ ΘΕΣΗ .....
ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Η ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ " για να μην τη τρομάξει? " ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΕΙΠΩΘΕΙ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ......

ΥΓ ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΟΤΙ ΞΕΧΑΣΕ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ......

MONADIKOS1

# 15 στις 16/9/2003
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Χανίων / Καβρός Χανίων
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4

Μια=καμια?

ΕΙΜΑΙ 28 ΧΡΩΝΩΝ. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΣΧΕΣΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΤΑ 21. ΚΡΑΤΗΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΗ ΣΧΕΣΗ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΖΩΝΤΑΝΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ. Σ΄ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΥΠΗΡΧΕ ΑΦΘΟΝΗ ΑΓΑΠΗ, ΑΦΘΟΝΟ SEX, ΑΛΛΗΛΟΣΕΒΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΛΟΓΩ ΓΙΑ ΄ΜΑΣ. Ο ΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΑΣ ΕΓΚΑΡΔΙΟΣ (ΔΕΝ ΕΦΤΕΓΕ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΡΕΠΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ) ΕΠΕΣΕ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ.... ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΟΜΟΡΦΗ ΑΞΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠ' ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΣΤΑΣΙΑΚΕΣ. ΑΠΟΚΤΑΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ. ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ. ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΩΡΙΣΜΟ ΣΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΘΕΤΙΚΑ. ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΩ ¶ΠΟΛΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΑ=ΧΙΛΙΕΣ ΜΙΑ
ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΣΩΣΤΟΣ ΑΝΔΡΑΣ ΔΕ ΘΑ ΣΚΕΦΤΩΤΑΝ
ΝΑ ΑΛΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Η "ΛΙΓΕΣ" ΣΧΕΣΕΙΣ... (ΟΥΚ ΕΝ ΤΩ ΠΟΛΛΩ ΤΟ ΕΦ)!!!!

Anselmo

# 16 στις 24/9/2003
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 12
Από την στιγμή που η σχέση σας πάει καλά και έχει και προοπτικές, στρέψε την προσοχή σου σε αυτές. Δώσε την προσοχή σου στο πως θα τις κάνετε πραγματικότητα, πως η σχέση σας θα σας ικανοποιεί. Το παρελθόν ανήκει στο παρελθόν. Κοιτάς πού είσαι και πού θέλεις να πας. Μην κοιτάς πίσω σου γιατί μπορεί και να σκοντάψεις!!!
Μέλημά σας κατά την φτωχή μου γνώμη θα πρέπει να είναι η ευχαρίστησή σας κι όχι τι μπορεί να την χαλάσει. Ε, κι αν υπάρχει και κάποια λογική βάση στον φόβο αυτό,
είναι κάτι που το αντιμετωπίζει καθε ένας σε μια σχέση με τον ένα ή τον άλλο τρόπο κι αφορμή! Είναι το κοινότυπο θέμα της εμπιστοσύνης που μόνη εγγύηση και βάση έχει την προσωπική του καθενός διάθεση να είναι πρώτος αυτός αξιόπιστος και ειλικρινής στην αγάπη του προς τον εαυτό του και τον σύντροφό του.
ο φόβος για τα παραστρατήματα είναι μεγαλύτερο κακό από αυτά τα ίδια. Η σχέση είναι που έχει την δύναμη εξάλλου κι όχι ο πειρασμός της.

ψ' εστ μοι

quite

# 17 στις 24/9/2003
author
Ανδρας / 57 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Πυλαία
Απαντήσεις: 719
αφου ηταν σχεδον απειρος μεχρι τα 25,μαλλον δεν τα παει και πολυ καλα με τις γυναικες,γιατι ομως;
ειναι ντροπαλος;
δεν εχει ορεξη;
.........
παντως οτι και να συμβαινει μαλλον η γυναικα του δεν θα χρειαζεται να σκυβει για να περναει απο την πορτα.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost