Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΤΕΛΙΚΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ?

Σελίδα : 1

KLAOYNTIA

# 1 στις 15/4/2008
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 9
'Aρεσαν+: 0%

Τελικα ενδιαφερεται?

ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ...
ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.
ΠΑΝΤΑ ΣΥΝΑΝΤΙΟΜΑΣΤΕ ΤΥΧΑΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙ. ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΣΥΝΑΝΤΑΩ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ ΑΛΛΑ
ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΙΝΗΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΤΡΟΠΑΛΟΣ. ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΙΝΟ ΓΝΩΣΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΓΝΩΡΙΜΙΑ. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΚΙΝΗΣΗ ΑΝ ΚΑΙ ΚΟΛΛΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...

somebody961

# 2 στις 16/4/2008
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017
Δεν βλέπω το ..πρόβλημα!
Μίλα του εσύ.

Αν όπως λες είναι ντροπαλός, τι σε κάνει να πιστεύεις πως οι συναντήσεις σας είναι 'τυχαίες'?..

Κράτα στην επόμενη 'τυχαία' συνάντηση μια σακούλα μήλα.
Και ρώτα τον: Τι είναι αυτά?
-Μήλα
-Ε, ΜΙΛΑ λοιπόν!!!
Έει, πού πας; Είναι γκρεμός εκεί! Ε, τότε καλά πάω.

xaroulita

# 3 στις 16/4/2008
author
Γυναίκα / 50 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Σμύρνη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 3.036
Κάτι τέτοιο έκανε μια φίλη μου για να ανακαλύψει τελικά ότι ο λόγος της "ντροπαλότητας" ήταν ένας αρραβώνας....

Ένας άλλος γνωστός έδωσε την επαγγελματική του κάρτα (γιατρός) και η κοπέλα εντός εβδομάδος πήγε για εξέταση και σήμερα έχουν και παιδάκι....

Κοινώς, όλα παίζουν. Καλή η τόλμη αλλά να είσαι προετοιμασμένη για όλα τα ενδεχόμενα...

KLAOYNTIA

# 4 στις 16/4/2008
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη
ΑΠΛΑ ΚΟΛΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΨΩΝΙΟ ΕΡΓΑΖΟΤΑΝ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΩΣ ΜΟΝΤΕΛΟ. ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ..

cerise

# 5 στις 16/4/2008
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 7.206
Γιατί δεν τον ρωτάς γιατί κοιτάει? ή να του πεις γειά τί γίνεται? αν σε ξανακοιτάξει

frans1

# 6 στις 17/4/2008
author
Γυναίκα / 41 / Παντρεμένη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 290
ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΤΟΥ. ΤΗΝ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΟΝ. ΤΗΝ ΜΕΘ..ΕΠΟΜΕΝΗ ΞΑΝΑΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΤΟΥ. ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3-4 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ... ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΣΕ. ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΡΕΛΑ..ΟΠΟΤΕ ΟΡΜΑ Κ ΜΗΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ.

Aggelo

# 7 στις 18/4/2008
author
Ανδρας / 51 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.011
Διαβαζω συνεχεια στα φορουμ οι γυναικες 20-30 χρονων διαμαρτυρονται οτι οι ανδρες αναλογης ηλικιας ειναι πολυ του κοιταζειν και καθολου του λεγειν....Κλαουντια καποιος πρεπει να κανει το πρωτο βημα και ο μοντέλος δεν το βλεπω μαλλον εχει μαθει να καθεται και να πεφτουν οι γυναικες απο τον ουρανο.......

KLAOYNTIA

# 8 στις 18/4/2008
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη

Παράθεση:
Originally posted by Aggelo
Διαβαζω συνεχεια στα φορουμ οι γυναικες 20-30 χρονων διαμαρτυρονται οτι οι ανδρες αναλογης ηλικιας ειναι πολυ του κοιταζειν και καθολου του λεγειν....Κλαουντια καποιος πρεπει να κανει το πρωτο βημα και ο μοντέλος δεν το βλεπω μαλλον εχει μαθει να καθεται και να πεφτουν οι γυναικες απο τον ουρανο.......

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΔΕΙ ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ.. ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΩΣ ΑΝΤΙΔΡΑΕΙ. ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΩ.

KLAOYNTIA

# 9 στις 18/4/2008
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη

Παράθεση:
Originally posted by frans1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΤΟΥ. ΤΗΝ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΟΝ. ΤΗΝ ΜΕΘ..ΕΠΟΜΕΝΗ ΞΑΝΑΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΤΟΥ. ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3-4 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ... ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΣΕ. ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΡΕΛΑ..ΟΠΟΤΕ ΟΡΜΑ Κ ΜΗΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ.

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ. ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ!
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε