Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

αν γνωριζετε βοηθειστε με.....

Σελίδα : 1

patritsia

# 1 στις 18/4/2008
author
Γυναίκα / 44 / Παντρεμένη
Αυστραλία
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 1.551
'Aρεσαν+: 0%

αν γνωριζετε βοηθειστε με...

Βρε παιδια μπορειτε please να μου πειτε πως βαζω φωτογραφια και να εμφανιζεται κατω απο το ψευδονυμο μου?????εχω προσπαθησει πολλες φορες αλλα δεν τα καταφερνω!!! ευχαριστω εκ τον προτερων!!:

# 2 στις 18/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
πήγαινε εκεί που λέει το avatar μου.
έχει πολλά για να διαλέξεις!!!
άν πάλι θέλεις να βάλεις δική σου..ως απλό μέλος δεν μπορείς
μόνο τα vip k τα premium μέλη έχουν αυτή την
δυνατότητα..

patritsia

# 3 στις 24/4/2008
author
Αυστραλία
se euxaristw aspa mou!!!na eisai kala!!

Dardana

# 4 στις 24/4/2008
author
Γυναίκα / 47 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:
Originally posted by patritsia
Βρε παιδια μπορειτε please να μου πειτε πως βαζω φωτογραφια και να εμφανιζεται κατω απο το ψευδονυμο μου?????εχω προσπαθησει πολλες φορες αλλα δεν τα καταφερνω!!! ευχαριστω εκ τον προτερων!!:

για να βαλεις εικονα δικης σου επιλογης (και οχι απο αυτες τις "ετοιμες" που εχει το σαϊτ) ως άβαταρ (φανταζομαι αυτο εννοεις οταν λες 'φωτογραφια κατω απο το ψευδωνυμο σου'), θα πρεπει να'σαι premium ή VIP μελος Αν δε θες να πληρωσεις μηνιαια συνδρομη, μπορεις στελνοντας ενα sms (διαβασε εκει που λεει πως να γινεις premium ή VIP) να αγορασεις συνδρομή για ενα 24ωρο..τοτε θα μπορεις να αναρτησεις την δικη σου εικονα-αβαταρ, και εφοσον αυτη εγκριθει απο το σαϊτ, θα εμφανιζεται. (φτανει αυτη να μην ειναι περισσοτερο απο 10ΚΒ και 100χ100 pixels)
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

patritsia

# 5 στις 24/4/2008
author
Αυστραλία
Βρε dardana μου να σε ρωτησω και κατι αλλο; ειμαι σιγουρη οτι ξερεις..πως αλλαζεις το χρωμα στα γραμματα; το εχω προσπαθησει αλλα δεν αλλαζει ουτε η γραμματοσειρα...και πως μπορω να βαλω σχεδια η εικονες κατω απο το κειμενο που γραφω;; σε ευχαριστω εκ των προτερων!!!!!!!!

ARDRAB

# 6 στις 24/4/2008
author
Ανδρας / 49 / Παντρεμένος
Ν. Αργολίδας / Ναύπλιο
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.396
Αχ, βρε patritsia, όλο ερωτήσεις είσαι,χα χα χα(πλάκα κάνω)

Λοιπον, πάνω απο το πλαισιο που γράφεις υπάρχουν 3 κουτάκια με βελάκια.
Πατώντας στα βελάκια κατα σειρα μπορείς να αλλάξεις α)το ειδος, β)το μέγεθος και γ)ΤΟ ΧΡΩΜΑ της γραμματοσειρας!!!
Αντε και καλή συνέχεια

patritsia

# 7 στις 24/4/2008
author
Αυστραλία
Text αυτο κανω αλλα δεν μου τα αλλαζει;;;;;;;;βαρεθηκα να προσπαθω...

ARDRAB

# 8 στις 24/4/2008
author
Ανδρας / 49 / Παντρεμένος
Ν. Αργολίδας / Ναύπλιο
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.396
Μην τα παρατάς ποτέ, πρέπει να γραφεις μετα την επιλογη στο πεδιο που ανοιγει και γραφει text και οχι να το κλεινεις, να πατας ok εφόσον γράψεις εκει μεσα!

Dardana

# 9 στις 24/4/2008
author
Ουζμπεκιστάν

Παράθεση:
Βρε dardana μου να σε ρωτησω και κατι αλλο; ειμαι σιγουρη οτι ξερεις..πως αλλαζεις το χρωμα στα γραμματα; το εχω προσπαθησει αλλα δεν αλλαζει ουτε η γραμματοσειρα...και πως μπορω να βαλω σχεδια η εικονες κατω απο το κειμενο που γραφω;; σε ευχαριστω εκ των προτερων!!!!!!!!

ααα Πατριτσια μου, κι εσυ Κυπρια;;

ακυρο εκεινο που ειπα με το sms και τη συνδρομη, εκτος κι αν εχεις ελληνικο νουμερο τηλεφωνου

οσον αφορα το πως επισυναπτεις ή παραθετεις εικονες, πηγαινε στο θεμα αυτο και θα βρεις ολες τις πληροφοριες που χρειαζεσαι.

οσον αφορά αλλαγη γραμματοσειρας ή χρωματος στα γραμματα..

οταν κλικαρεις το κουμπακι "απαντηση" ή "παραθεση", πανω απο εκεινο το πλαισιο που ανοιγει, υπαρχει μια σειρα απο διάφορα κουμπακια που αποτελουν διαφορες λειτουργιες ..γραφεις λοιπον μεσα στο "κουτι" της παραθεσης την προταση ή το κειμενο που θες....μετα το 'επιλεγεις' ολο ή το κομματι που θες να μορφοποιησεις, κανεις copy με right click στο mouse σου, και μετα πας απο πανω στο toolbar που υπαρχει, πατας το πρωτο ας πουμε τοξακι απο αριστερα, και σου ανοιγει ενα "μενου" με χρωματα..επιλεγεις το χρωμα που θες, κι αμεσως ανοιγει ενα νεο "πεδιο"..εκει μεσα, κανεις paste το κειμενο που ειχες κανει copy, και το κλεινεις...θα δεις οτι στην αρχη και στο τελος του κειμενου που ειχες επιλεξει, μπαινουν κατι 'συμβολα', π.χ. [color=Red] στην αρχη, και [/colour] στο τελος, και οταν εχεις στειλει την απαντηση σου, αυτα εμφανιζονται χρωματισμενα. το αναλογο κανεις και οταν θες γραμματα με εντονη γραφη, με italics, με αλλη γραμματοσειρα κτλ..."παιξε" λιγο με εκεινα τα κουμπακια απο πανω και θα μαθεις σιγα σιγα τις λειτουργιες τους.

τωρα δεν ξερω αν καταλαβες τιποτα παντως κι εμεις οι περισσοτεροι δεν ειχαμε κανεναν να μας τα εξηγησει ολα αυτα, "πειραματιζομενοι" τα βρηκαμε τα περισσοτερα.

Dardana

# 10 στις 24/4/2008
author
Ουζμπεκιστάν

Παράθεση:
Text αυτο κανω αλλα δεν μου τα αλλαζει;;;;;;;;βαρεθηκα να προσπαθω...

εκει που ανοιγει το παραθυρακι και λεει "text", εκεινο το text εσυ πρεπει να το αντικαταστησεις με τη λεξη ή προταση που θες να εμφανιζεται με χρωμα, με αλλη γραμματοσειρα ή με bold κτλ.. και φυσικα να πατησεις ΟΚ.

patritsia

# 11 στις 24/4/2008
author
Αυστραλία
Dardana moy ελληνιδα ειμαι που ζω στην κυπρο εδω και 4 χρονακια...ειναι πολυ ομορφα να ερθεις να σε ξεναγησω οποτε θελεις....

patritsia

# 12 στις 24/4/2008
author
Αυστραλία
κανω δοκιμηκανω δοκιμη

patritsia

# 13 στις 24/4/2008
author
Αυστραλία
κατι εκανα....προσπαθω ξανα...

patritsia

# 14 στις 24/4/2008
author
Αυστραλία
ουπς....τα καταφεραααααααααααααααααααα....να εισαι καλα dardana μου!!!!!!!τι θα εκανα χωρις εσας..οσο ζεις μαθαινεις!!!!!!!

Barracuda

# 15 στις 24/4/2008
author
Ανδρας / 59 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Κορυδαλλός
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 9.408

Παράθεση:
Dardana moy ελληνιδα ειμαι που ζω στην κυπρο εδω και 4 χρονακια...ειναι πολυ ομορφα να ερθεις να σε ξεναγησω οποτε θελεις....

Που να την ξεναγήσεις βρε συ Πατρίτσια?
Στα πάτρια εδάφη της ?
Το Barracuda ή θα σε κατασπαράξει ή θα σε σώσει κατασπαράσσοντας τους διώκτες σου. Πρέπει όμως να αποφασίσεις να μπείς στο νερό. The Shark...God or demon ?

Dardana

# 16 στις 24/4/2008
author
Ουζμπεκιστάν

Παράθεση:

κι εγω Κυπρο μενω και Κυπρια ειμαι 100%. Τον αντρα μου ομως τον εκανα εισαγωγη απο Ελλαδα

patritsia

# 17 στις 24/4/2008
author
Αυστραλία
sorry δεν ηξερα οτι εισαι απο Κυπρο!!!δεν μπηκα να δω το προφιλ.....τελοσπαντων!Και εγω τον δικο μου.... επρεπε να ερθω Κυπρο για να βρω ελληνα!

geoioan

# 18 στις 27/4/2008
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Ν. Ιωαννίνων / Αγία Κυριακή
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΙΜΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ.ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΕΡΘΩ.ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ.ΓΕΙΑ
γεοιοαν

patritsia

# 19 στις 8/5/2008
author
Αυστραλία
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΩΡΓΟ.....ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ!!!ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΝΟΣΤΙΜΕΣ ΣΕΦΤΑΛΙΕΣ....ΦΛΑΟΥΝΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ (ΚΥΠΡΙΑΚΕΣ) ΛΙΧΟΥΔΙΕΣ!!!!:>
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε