Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ερωτηση προς δεσμευμενους/παντρεμενους...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

aliza

# 1 στις 21/4/2008
author
Γυναίκα / 49 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Αγιος Κωνσταντίνος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 19
'Aρεσαν+: 0%

Ερωτηση προς δεσμευμενους/παντρεμενους...

Θα ηθελα σας παρακαλω την προσωπικη σας γνωμη.
Συνηθιζετε να κανετε κουβεντουλες με διαφορα προσωπα μεσω Ιντερνετ (chat), ο καθενας για τους δικους του λογους.
Αλλοι για νεες γνωριμιες, αλλοι για ανταλλαγη αποψεων, αλλοι με διαθεση περιπετειας γιατι ψαχνονται μπας και τους προκυψει κατι καλο....και σπασουν την συζυγικη μονοτονια.
Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι (μαλλον λιγο αφελης ερωτηση): γνωριζει το ετερον σας ημισυ αυτες σας τις συνομιλιες ? Τους εχετε πει οτι κανετε chat, παρουσιαζοντας το εστω ως αθωα κουβεντουλα για να περασει η ωρα η το κρατατε επτασφραγιστο μυστικο ?
Ποια ειναι η αντιδραση τους ή ποια πιστευετε οτι θα ηταν εαν το γνωριζαν ??

ema8a1

# 2 στις 21/4/2008
author
Γυναίκα / 36 / Σε σχέση
Ν. Ηλείας / Αρχαία Ολυμπία
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 368
k giati na to krupso?eklhma kano?
an sou exei emphstoshnh poios o logos na antidrash?
Βιαστηκαμε να μεγαλωσουμε κ αρπαξαμε το πλεγμα της ζωης.Νομιζαμε πως ηταν τριανταφυλλο κ γεμισαμε τα νιατα μας πληγεs...

-SOROR-MYSTICA

# 3 στις 21/4/2008
author
Γυναίκα / 47 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 1.237
Παρότι σπάνια μπαίνω στα chat rooms,
όταν αυτό συμβαίνει ο σύντροφος μου το γνωρίζει,
όχι μονάχα επειδή στο σπίτι έχουμε δίκτυο η/υ και ελευθερη πρόσβαση στον κάθε υπολογιστή,
αλλά κυρίως επειδή δεν υπάρχει λόγος να μην το πω.
Όχι σπάνια,σχολιάζω ,παρουσια του, όσα αναφέρονται.
Εννοείται βέβαια ότι το σχέσεις,το τσατ και τα φόρουμ του,δεν είναι για μένα,
ούτε ήταν ποτέ,τόπος γνωριμιών με το άλλο φύλλο και αυτό ο σύντροφος μου το γνωρίζει εξαρχής-άλλωστε ο ίδιος πριν χρόνια με ενθάρρυνε να αναζητήσω μια διαδυκτιακή κοινότητα,όπου θα μπορούσα να εκφραστώ και να μοιραστώ απόψεις με άλλους ανθρώπους,
άμεσα,απλά και ειλικρινά.

Τίποτα μεμπτό,τίποτα κρυφό!
Μέσα σε ένα καράβι πειρατικό, είδα φωτιά νανάβει και φονικό...

# 4 στις 21/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
εγω παιδια το ομολογω......
το κρυβω οτι μπαινω....
και να πω και το γιατι.....
οταν του ειπα μια μερα ξερεις αγαπη μου βρηκα ενα σαιτ που ειναι για τις σχεσεις,και εκει λεγονται διαφορα προβληματα και λεει ο καθενας τη γνωμη του.
δεν του ειπα για τσατ.
δεν ειχα μπει τοτε.
ηταν τις πρωτες μερες που εγινα μελος και να πω την αμαρτια μου δεν το χα προσεξει οτι υπαρχει !!! (ναι τοσο ξανθια!!! )
την επομενη μερα,μου στελνει σε καποια φαση ενα μυνημα και με ρωταει τι κανω.
και του λεω ειμαι στο ιντερνετ στο σαιτ που σου ειπα χθες.
και η απαντηση του:μιλας μαζι μου και ταυτοχρονα μιλας και με αλλους?
με νευρα και ταυτοχρονα με παραπονο.
και του ελεγα οχι αγαπη μου δεν μιλαω απλα λεω τη γνωμη μου!
αυτο ξαναγινε μια φορα ακομη,και μου κανε αδικαιολογιτα σκηνη!
απο τοτε του λεω ψεματα οτι δεν εχω ξαναμπει.
αλλα δεν μου αφινει αλλα περιθωρια.
η αντιδραση του αυτη με κανει να λεω ψεματα.
δεν καταλαβαινω γιατι αντιδρα τοσο υπερβολικα.
ουτε το νικ μου ξερει.
φοβαται μη με χασει λεει.
το ξερω οτι δεν κανω καλα που του το κρυβω,αλλα με αναγκαζει με την υπερβολικη του ζηλια.

# 5 στις 21/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by gatoulinaki
εγω παιδια το ομολογω......
το κρυβω οτι μπαινω....
και να πω και το γιατι.....
οταν του ειπα μια μερα ξερεις αγαπη μου βρηκα ενα σαιτ που ειναι για τις σχεσεις,και εκει λεγονται διαφορα προβληματα και λεει ο καθενας τη γνωμη του.
δεν του ειπα για τσατ.
δεν ειχα μπει τοτε.
ηταν τις πρωτες μερες που εγινα μελος και να πω την αμαρτια μου δεν το χα προσεξει οτι υπαρχει !!! (ναι τοσο ξανθια!!! )
την επομενη μερα,μου στελνει σε καποια φαση ενα μυνημα και με ρωταει τι κανω.
και του λεω ειμαι στο ιντερνετ στο σαιτ που σου ειπα χθες.
και η απαντηση του:μιλας μαζι μου και ταυτοχρονα μιλας και με αλλους?
με νευρα και ταυτοχρονα με παραπονο.
και του ελεγα οχι αγαπη μου δεν μιλαω απλα λεω τη γνωμη μου!
αυτο ξαναγινε μια φορα ακομη,και μου κανε αδικαιολογιτα σκηνη!
απο τοτε του λεω ψεματα οτι δεν εχω ξαναμπει.
αλλα δεν μου αφινει αλλα περιθωρια.
η αντιδραση του αυτη με κανει να λεω ψεματα.
δεν καταλαβαινω γιατι αντιδρα τοσο υπερβολικα.
ουτε το νικ μου ξερει.
φοβαται μη με χασει λεει.
το ξερω οτι δεν κανω καλα που του το κρυβω,αλλα με αναγκαζει με την υπερβολικη του ζηλια.

ναι..κι εγω αυτο θα εκανα. αμα δε καταλαβαινουν..

# 6 στις 21/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εμένα βεβαίως το ξέρει, πολλές φορές σχολιάζουμε μαζί τα διάφορα θέματα.
Θα μπορούσα να το είχα κρύψει γιατί δεν ξέρει καθόλου υπολογιστή, αλλά δεν είχα κανέναν λόγο να το κρύψω.
Αυτή διαβάζει βιβλία, εγώ ασχολούμε με τον υπολογιστή και ανταλλάσουμε απόψεις αυτή από τα βιβλία, εγώ από τον υπολογιστή, κι έτσι μπορώ να πω ότι αν και μένουμε πολλές ώρες μαζί, δεν πλήττουμε ποτέ.
Το μόνα που με ρώτησε ήταν πως νιώθω που επικοινωνώ με "αγνώστους".
Απάντησα ότι δεν είναι "το καλύτερο", γιατί θα προτειμούσα να βλέπω το συνομηλητή μου πρόσωπο με πρόσωπο, αλλά κι αυτή η επικοινωνία "κάτι" είναι. Πιστεύω ότι όταν βλέπεις τον άλλο στο πρόσωπο, στα μάτια του, βλέπεις περισσότερα απ όσα ακούς και είναι σίγουρα καλύτερα.

Ran_Tan_Plan

# 7 στις 21/4/2008
author
Ανδρας / 61 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705
Ειπαμε να λεμε καμμια μαλ*κια να περναει η ωρα αλλα με ρεγουλα...
Αμα θελει ο αλλος να ξενογα*ησει στα τσατ θα παει να ψαχνεται?
Εκει η μεγαλυτερη πιθανοτητα ειναι να πεσει στην κορη του Δρακουμελ (στην καλυτερη περιπτωση) και στην χειροτερη στην κυρια Μιμικα Καραμπαζου που εχει βαρεθει τον κυριο της (αξιοτιμο κυριο Καραμπαζο) και γουσταρει κανεναν ηρωα να σπασει την ανια της θλιβερης εγγαμης ζωης της.
Γιατι κακα τα ψεμματα αμα η αλλη ειναι καρακουκλαρα δεν ψαχνεται στα τσατ για να δει χαϊρι και προκοπη.Βγαινει μια τσαρκα ,μπανιζει τον γκομενο που κανει κεφι (βλεπει και με τι εχει να κανει και δεν κινδυνευει να της βγει ο Κουασιμοδος που συναμα θα εχει και την μονιμη εγκεφαλικη βλαβη και βαρια νοητικη στερηση) και κανει δουλεια της.
Ετσι εχουν τα πραγματα και μην ψαχνεστε "τι γυρευει τετοια ωρα ο ψαρας μεσα στη χωρα".
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

# 8 στις 21/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Ran_Tan_Plan
Εκει η μεγαλυτερη πιθανοτητα ειναι να πεσει στην κορη του Δρακουμελ (στην καλυτερη περιπτωση) και στην χειροτερη στην κυρια Μιμικα Καραμπαζου που εχει βαρεθει τον κυριο της (αξιοτιμο κυριο Καραμπαζο) και γουσταρει κανεναν ηρωα να σπασει την ανια της θλιβερης εγγαμης ζωης της.
Γιατι κακα τα ψεμματα αμα η αλλη ειναι καρακουκλαρα δεν ψαχνεται στα τσατ για να δει χαϊρι και προκοπη.Βγαινει μια τσαρκα ,μπανιζει τον γκομενο που κανει κεφι (βλεπει και με τι εχει να κανει και δεν κινδυνευει να της βγει ο Κουασιμοδος που συναμα θα εχει και την μονιμη εγκεφαλικη βλαβη και βαρια νοητικη στερηση) και κανει δουλεια της.
Ετσι εχουν τα πραγματα και μην ψαχνεστε "τι γυρευει τετοια ωρα ο ψαρας μεσα στη χωρα".

Dardana

# 9 στις 21/4/2008
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:
Originally posted by aliza
Συνηθιζετε να κανετε κουβεντουλες με διαφορα προσωπα μεσω Ιντερνετ (chat), ο καθενας για τους δικους του λογους.
Αλλοι για νεες γνωριμιες, αλλοι για ανταλλαγη αποψεων, αλλοι με διαθεση περιπετειας γιατι ψαχνονται μπας και τους προκυψει κατι καλο....και σπασουν την συζυγικη μονοτονια.
Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι (μαλλον λιγο αφελης ερωτηση): γνωριζει το ετερον σας ημισυ αυτες σας τις συνομιλιες ? Τους εχετε πει οτι κανετε chat, παρουσιαζoντας το εστω ως αθωα κουβεντουλα για να περασει η ωρα η το κρατατε επτασφραγιστο μυστικο ?

Chat δε συνηθιζω να κανω, εκτος απο τη χρηση του ΜSΝ οπου μιλαω με αντρες και γυναικες. Ο συζυγος μου το γνωριζει, οπως γνωριζει και το υφος αυτων των συζητησεων καθως και το γεγονος οτι ειμαι μελος σε αυτο το σαϊτ. Δεν κανω κατι 'πονηρο', οποτε και δεν εχω κανενα λογο να το κρυβω, ενω ο συζυγος μου δεν εχει καμια αντιρρηση, μου εχει (και του εχω) εμπιστοσυνη.
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

EVINA

# 10 στις 21/4/2008
author
Γυναίκα / 46 / Παντρεμένη
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 14.228

Παράθεση:
Originally posted by Dardana

Παράθεση:
Originally posted by aliza
Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι (μαλλον λιγο αφελης ερωτηση): γνωριζει το ετερον σας ημισυ αυτες σας τις συνομιλιες ? Τους εχετε πει οτι κανετε chat, παρουσιαζoντας το εστω ως αθωα κουβεντουλα για να περασει η ωρα η το κρατατε επτασφραγιστο μυστικο ?

Chat δε συνηθιζω να κανω, εκτος απο τη χρηση του ΜSΝ οπου μιλαω με αντρες και γυναικες. Ο συζυγος μου το γνωριζει, οπως γνωριζει και το υφος αυτων των συζητησεων καθως και το γεγονος οτι ειμαι μελος σε αυτο το σαϊτ. Δεν κανω κατι 'πονηρο', οποτε και δεν εχω κανενα λογο να το κρυβω, ενω ο συζυγος μου δεν εχει καμια αντιρρηση, μου εχει (και του εχω) εμπιστοσυνη.

+1

Iria71

# 11 στις 21/4/2008
author
Γυναίκα / 49 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 43

Παράθεση:

Εγώ πάλι, που αν και δεν ψάχνομαι, είμαι χαρά Θεού..κουκλάρα κι ότι άλλο θες να πεις...γιατι μπαίνω στο τσατ? Ίσως γιατι δε γουστάρω να βγαίνω τσάρκες που λες... Μην τα ισοπεδώνουμε όλα παιδιά ,....χαλαραάααα

# 12 στις 21/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Iria71

Παράθεση:

Εγώ πάλι, που αν και δεν ψάχνομαι, είμαι χαρά Θεού..κουκλάρα κι ότι άλλο θες να πεις...γιατι μπαίνω στο τσατ? Ίσως γιατι δε γουστάρω να βγαίνω τσάρκες που λες... Μην τα ισοπεδώνουμε όλα παιδιά ,....χαλαραάααα

Αφού δεν ψάχνεσαι κουκλάρα γιατί θίχτηκες?
Διάβασε ξανά το ποστ..Νομίζω λέει ξεκάθαρα ....ψάχνεται..
Άλλο το να μπαίνεις και να κάνεις χαβαλέ..

# 13 στις 21/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Konstantinos_peraia

Παράθεση:

Παράθεση:

αη γεια σου κωσταντινε.
αλλο ο χαβαλες,και αλλο το ψαξιμο.
αλλο το κανω πλακα για να περασω και εγω αλλα και οι υοπλυποι ευχαριστα ,και αλλο δινω δικαιωματα για να μου ρχεται ο καθε ενας απο κατω να να μου λεει ανωμαλιες και διαστροφες.

-SOROR-MYSTICA

# 14 στις 22/4/2008
author
Γυναίκα / 47 / Ελεύθερη
Θέματα: 43
Απαντήσεις: 1.237

Παράθεση:

Έγραψες πάλι!

Χώρια που παρέλειψες να αναφέρεις και την ασφυκτική μέγγενη
των απανταχού φαλαινοπεθερών,
που δεν το έχουν σε τίποτα να τσεκάρουν διαδυκτιακά
τη δράση των ατάκτων...

Μέσα σε ένα καράβι πειρατικό, είδα φωτιά νανάβει και φονικό...

anemona_62

# 15 στις 22/4/2008
author
Γυναίκα / 58 / Ελεύθερη
Απαντήσεις: 5.218
Nαι, το γνωρίζει και δεν του αρέσει καθόλου.

This world is a comedy for those who think and a tragedy for those who feel. -Horace Walpole

Aggelo

# 16 στις 22/4/2008
author
Ανδρας / 51 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.014
Εγω παλι νομιζω Ραν-ταν-πλαν οτι λες μπουρδες συγνωμη κιολας.........πρωτον γιατι ρε φιλαρακο αυτες που θεωρεις εσυ καρακουκλαρες δεν εχουν αναγκη επικοινωνιας......ξερεις τι μοναξια υπαρχει στις λεγομενες ωραιες αστα ανοιξε τα ματια και δες τι γινεται στον κοσμο,οι ιδιες το λενε βγαινουν εξω και οι ανδρες αρκουνται στο κοιταζειν απο λεγειν μηδεν......και δευτερον εχω γνωρισει παρα πολλα ατομα απο το σχεσεις μεταξυ αυτων υπηρχαν και ωραιες γυναικες αρα μην τα ισοπαιδωνεις ολα γιατι ετσι σε συμφερει,δεν ψαχνονται ολοι οσοι μπαινουν στο σχεσεις οι πιο πολλοι θελουν να χαλαρωσουν και να που καμια βλακεια γιατι ολη μερα ειναι στην πιεση...

Ran_Tan_Plan

# 17 στις 22/4/2008
author
Ν. Χίου / Χίος

Παράθεση:
Originally posted by Konstantinos_peraia

Παράθεση:

Παράθεση:

Κωνσταντινε εχασες την ουσια του ποστ της.....
Δεν θιχτηκε φιλε μου...απλα να δηλωσει οτι ειναι καρακουκλαρα ηθελε...ασχετα με το τι εγραψα εγω!
Οτι και να ειχα γραψει παλι κατα πως την βολευε για να δηλωσει καρακουκλαρα θα το ερμηνευε και θα απαντουσε!

Ran_Tan_Plan

# 18 στις 22/4/2008
author
Ν. Χίου / Χίος

Παράθεση:
Originally posted by Aggelo
Εγω παλι νομιζω Ραν-ταν-πλαν οτι λες μπουρδες
Μην ανησυχεις υπουργε μου .Δεν εχω προθεση να σφετεριστω τα πρωτεια σου στο σπορ.
συγνωμη κιολας.........

Συγχωρεμενος!Συγχωρεμενος!Αγιες μερες εξ αλλου διανυουμε.Πως θα μπορουσα να μην συγχωρησω...

πρωτον γιατι ρε φιλαρακο αυτες που θεωρεις εσυ καρακουκλαρες

Καρακουκλαρες ρε "φιλαρακο" (αληθεια..απο που κι ως που "φιλαρακος" σου υπουργε μου?) καρακουκλαρες θεωρω οσες θεωρει αντιστοιχα και ο υπολοιπος κοσμος.Δεν εθεσα κανενα ιδιεταιρο κριτηριο αν διαβασες καλα...(που μαλλον δεν διαβασες καλα... απλα αρπαξες την ευκαιρια να τραβηξεις επιθεση ισως βγαζοντας απωθημενο,ισως γιατι στραβοξυπνησες,ισως γιατι δεν σου'κατσε η γκομενα χθες...ποιος ξερει ...παντως το σιγουρο ειναι οτι παρανοησες εσκεμμενα το τι εγραψα και αναλογα σχολιασες...

δεν εχουν αναγκη επικοινωνιας......

Ατοπος η ερωτησις και το σχολιο .Αν διαβαζες ειπαμε καλυτερα το τι εγραψα δεν θα ειχες τετοιο ερωτηματικο.

ξερεις τι μοναξια υπαρχει στις λεγομενες ωραιες αστα ανοιξε τα ματια και δες τι γινεται στον κοσμο,

Περιμενω να μου συστησεις το κολυριο που χρησιμοποιεις να ανοιξω τα ματια μου να δω κι εγω σαν κι εσενα "τι συμβαινει στον κοσμο" αστραποματη μου!

οι ιδιες το λενε βγαινουν εξω και οι ανδρες αρκουνται στο κοιταζειν απο λεγειν μηδεν......

και τι σχεση εχει αυτο με το ιντερνετικο ψαξιμο ή μη ψαξιμο ?Σαν να τα 'χεις κομματακι μπλεγμενα....Επειδη δλδ δεν τους την πεφτουν οι αντρες (που τους την πεφτουν αλλα αυτες καβαλα στο τουρμπο καλαμι τους εξαφανιζονται με χιλια) το ριχνουν στο τσατ μπας και δουν χαρα στα σκελια τους?Καπου το ΄χανεις το θεμα....για κανε ενα τσεκαρισμα να δεις απο που μπαζει...

και δευτερον εχω γνωρισει παρα πολλα ατομα απο το σχεσεις μεταξυ αυτων υπηρχαν και ωραιες γυναικες

Και λοιπον?Αυτο που κολαει??Για ψαξιμο μιλαμε αλλα μαλλον οταν το διαβασες δεν θα ειχες πιει καφε ακομα να ανοιξει το ματι...

αρα μην τα ισοπαιδωνεις ολα γιατι ετσι σε συμφερει,

Δεν ισοπεδωσα τιποτα στραταρχα μου ...εσυ το εξελαβες ετσι και ανεπτυξες θεωρια...Οσο για "συμφερον" που λες....εγω ο ερμος τι να πω?Εσυ μαλλον ξερεις καλυτερα ...εγω ενας απλος συμφεροντολογος ειμαι...

δεν ψαχνονται ολοι οσοι μπαινουν στο σχεσεις οι πιο πολλοι θελουν να χαλαρωσουν και να που καμια βλακεια γιατι ολη μερα ειναι στην πιεση...

Αυτο το τελαυταιο μαλλον το εγραψες μετα τις πρωτες γουλιες καφε....Ειδες αμα πιεις το καφεδακι σου πως στρωνεις και πως ξελαμπικαρει το μυαλο?Και το κυριωτερο...αντιλαμβανεσαι ακριβως αυτο που διαβαζεις και αυτο που εχει γραψει ο αλλος.Καφεδακι στραταρχα μου λοιπον!!Καφεδακι να ανοιξει το ματι και μετα σχολιασμος!!!

Τα σεβη μου και Καλη Ανασταση!!

sorrentoo

# 19 στις 22/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Και που να πηγαιναται σε καμια συναντηση που εκανε το σαιτ
Απο ομορφια οι καρακουκλαρες..........τι να σας πω...
Ασε απο λαλακιες του τυπου ε να μπηκα οχι για τιποτα το ιδιαιτερο
Αλλα και απο τους αντρες και εκει πολυ γελιο..........

Αλεξανδρος

mboumbi

# 20 στις 22/4/2008
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση
Θέματα: 66
Απαντήσεις: 9.122

Παράθεση:
Περιμενω να μου συστησεις το κολυριο που χρησιμοποιεις να ανοιξω τα ματια μου να δω κι εγω σαν κι εσενα "τι συμβαινει στον κοσμο" αστραποματη μου!

Θα εφερνα τα ποπ κορν μου μαζι αλλά δεν μπορω απο τα γελια!!!!

Η ζωή είναι υπέροχη!
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε