Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ερωτηση προς δεσμευμενους/παντρεμενους...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Iria71

# 21 στις 22/4/2008
author
Γυναίκα / 49 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 43
'Aρεσαν+: 0%
Καλά όλη αυτή η ένταση επειδή έγραψα ότι δεν είμαι μπάζο? Είναι κακό να είναι κάποιος όμορφος ή είναι κακό το να το ξέρει και να το λέει χωρίς να περιμένει τον μπήξε και τον δείξε να του το πουν? Όσο για το αν ήθελα να δηλώσω την ομορφιά μου δεν έχει να κάνει, δεν με ενδιαφέρει η άποψη κανενός, που δε με γνωρίζει προσωπικά, για την εμφανιση μου ή το χαρακτήρα μου. Το μόνο που ήθελα να πω και ίσως δεν έγινε κατανοητό είναι ότι δεν είναι όλα μια ευθεία γραμμή και ότι δεν μπορούν όλα να μπουν σε καλούπια. Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε...

# 22 στις 22/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
ΕΓΩ ΑΝ Κ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΔΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΚΡΥΒΩ! ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΙΝΩ ΑΦΟΡΜΕΣ ΓΙΑ ΖΗΛΕΙΕΣ! ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΝΗΡΗ ΔΙΑΘΕΣΗ,ΑΛΛΑ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΖΗΛΕΙΑΣ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ,ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ...!!!! ΔΕ ΘΕΛΩ ΑΛΛΟ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ! ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ??? ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΔΕ ΛΕΩ (ΑΚΟΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ)! ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΩ ΤΟ ΠΡΟΝΟΜΙΟ ΤΗΣ ΑΝΩΝΥΜΙΑΣ? ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΑΙ?

# 23 στις 22/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by ema8a1
k giati na to krupso?eklhma kano?
an sou exei emphstoshnh poios o logos na antidrash?

pisteyw pos to na serfarh kaneis k na milah.. me kosmo... einai mia anagkh..ths epoxhs mas.twra kapio to kanoyn kryfa... k kapioi fenera.exartatai..to poso anoixtomialos einai o sydrofos soy... k poso empistosynh soy exei..h ponhrh diathesh .. an k einai genoyn thilikoy.. nomizw.. oti ta arsenika einai...ayta .. poy tsserfaroyn k tsataroyn... k einai etoimoi.. gia ola.. ayth einai h tapeinh moy apoposh .. k tha symoyleya tis gynaikes...na enhmerwnoyn toys sydrofoys toys..an den diakyeyetai... h omalh symbiwsh toys... eipame .. na serfaroyme.. gia na diaskedasoyme,...k oxi na tinaxoyme ston aera.. mia swsth sxesh... poy mas dinh polla!!!!!!!!

FOINIKAS1957

# 24 στις 22/4/2008
author
Ανδρας / 63 / Παντρεμένος
Ν. Ημαθίας / Βέροια
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 3.553
Εγω και το Γατουλινακι , μπαινουμε γιατι ψαχνομαστε .
Την μια φορα , με ψαχνει αυτη , και την αλλη φορα εγω .

Αλλα ειμαστε και οι δυο μας πολυ ασκημοι , και ψαχνομαστε μονο μεσα στο site . Εξω ντρεπομαστε να ψαχτουμε , μη τυχον και πεσουμε σε κανα καθρεφτη και μας δουμε .
Ποσο δικιο εχει ο Ρανταπλαν .
Κι αυτος ο καημενος , ασκημος σαν σκυλι ειναι , αλλα τι να κανουμε .
Ευτυχως που ο καλος Θεουλης , εδωσε τα site και ξεχναμε την πικρα μας .

Ε Γατουλινακι ;; Ψιτ ψιτ

-dawn-

# 25 στις 22/4/2008
author
Γυναίκα / 49 / Παντρεμένη
Ελλάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 249
Εμενα ο συντροφος μου το γνωριζει και δεν τον ανησυχει καθολου. Ξερει οτι μου αρεσει να σας διαβαζω και οτι πολλες φορες συζηταμε για τα θεματα του sxeseis. H αληθεια ειναι οτι στο chat δεν μπαινω (εκανα μερικες προσπαθειες ) γιατι δεν μ' αρεσει.

Aggelo

# 26 στις 23/4/2008
author
Ανδρας / 51 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.012
Ρατ -ταν -πλαν τα σεβη μου μεγαλε εδωσες το απολυτο ρεσιταλ ειρωνιας ευγε! απο που το εχεις παρει αυτο το ταλεντο απο την οικογεινεια σου...
Iria κακως δεν εισαι Μπαζο εδω συμφωνα με τους κανονες του Ρατ- ταν -πλαν μπαινουν μονο τα μπαζα και οι τελειωμενες παει και τελειωσε... μαλλον πρεπει να εχει παθει κανα χοντρο-αλτσχαιμερ και δεν θυματε τι εγραφε πιο πανω και προσπαθει μεσα απο την ειρωνικη επιθεση να μας βγαλει τρελλους.....

martinadek

# 27 στις 23/4/2008
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 247
Απαντήσεις: 5.864
Ξεκίνησα τις "διαδυκτιακές μου βόλτες" απο ανάγκη ......"να μιλήσω", να κάνω παρέες "εικονικές¨"και βέβαια ,ΤΟΤΕ, (πριν 2 χρόνια) ,δεν είχα ιδέα από κομπιούτερ ή Ιντερνετ και δεν είχε περάσει καθόλου από το μυαλό μου, ότι θα μπορούσα να γνωρίσω από κοντά έστω και έναν άνθρωπο.................
Μου άρεσε αυτού του ειδους η επικοινωνία, καλαμπουράκι, χαβαλές,πολλές φορές συζητήσεις πιο....σοβαρές και προβληματισμένες όπως γάμος, διαζύγιο, σχέση οικογένεια,προβλήματα που προέκυπταν,κ.λ.π.
Εκανα γνωριμίες,φιλαράκια και το σημαντικώτερο μου....προέκυψε σχέση ζωής........
ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΒΑΣΙΖΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ σε όλα τα θέματα που προκείπτουν(διακυκτικακή ή μη), δεν δημιουργεί προβλήματα.
ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ, ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΠΡΟΣ ΣΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ή τουλάχιστον , δεν εμπεριέχει κανέναν κίνδυνο μεγαλύτερο από ότι μία παρέα, κουβέντα,ή φιλία που "δημιουργείται" σε ένα γραφείο, ένα μπαράκι,ένα γυμναστήριο ή ακόμα, και στην ίδια την γειτονιά που κινείται κάποιος από τους δύο..........................
Η ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ και Η ΕΚΤΙΜΗΣΗ, είναι αγαθά που ΚΕΡΔΙΖΟΝΤΑΙ !!!!!!!!! ΔΕΝ ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΑΡΤΙΝΑ

Γεννηθήκαμε επειδή το θέλησαν κάποιοι,γνωριστήκαμε επειδή το θέλησε η μοίρα κι αγαπιόμαστε επειδή το θέλουμε εμείς.
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε