Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ & ΚΑΤΑΜΕΤΡΗΣΗΣ

Σελίδα : 1

ARDRAB

# 1 στις 30/4/2008
author
Ανδρας / 49 / Παντρεμένος
Ν. Αργολίδας / Ναύπλιο
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.396
'Aρεσαν+: 0%

Προβλημα αποστολης & καταμετρησησ

Χαιρετε και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!
Κατ'αρχήν τα θερμά μου συγχαρητήρια για το sxeseis.gr., και για τον τρόπο που λειτουργεί! Εγώ προσωπικά είμαι ευχαριστημένος απο τη συμμετοχή μου.
Τώρα θέλω να αναφέρω κάτι που παρατήρησα εχθές (29/04/2008) το απόγευμα μεταξύ 14:30-17:00.
Ενώ απαντούσα σε διάφορα θέματα της ενότητας"ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ", κατα την αποστολή δεν εμφανιζόταν το μήνυμα "το αρθρο σας παρελήφθη" κλπ., αντί αυτου εμφανιζόταν ένα λευκό φοντο χωρίς να ξαναμπαίνει το σύστημα στην ενότητα. Προσπαθώντας να καταλάβω τι συμβαίνει κάνοντας που και που ανανέωση της ιστοσελίδας (μάταια όμως), διαπίστωσα πως μπαίνοντας ξανά στο τελευταιο θέμα που είχα συμμετασχει, εύρισκα μεν το τελευταίο μου σχόλιο αλλά όχι μόνο μία φορά αλλά πότε δύο, πότε τρείς. Παράλληλα δεν αυξανόταν ο συνολικος αριθμός των συμμετοχών μου στα forums, μειώνονταν καθώς διέγραφα τις πολλαπλές ίδιες απαντήσεις και αισθητά απο το σημείο που ξεκίνησε αυτό το πρόβλημα, π.χ., αν εξαιρέσω τις συμμετοχές μου στο "Διασκέδαση" που είναι και οι περισσότερες προς το παρόν, στις υπόλοιπες ενότητες είχα περίπου 28 ή 29 και τώρα κάνοντας την αφαίρεση βρίσκω μόνο 21!
Όχι οτι έχει ιδιάιτερη σημασια, αλλά ίσως να έχουν διαγραφεί για κάποιο λόγο μερικά απο τα σχόλιά μου σε σημαντικά θέματα και ίσως να μήν τα ξαναβρώ αν θέλω να ανατρέξω καποια στιγμή σε αυτά στο μέλλον.
Δεν ξέρω τι μπορεί να έχει γίνει, γιατί καισήμερα τυχαία ειδα και μια πολλαπλή (ίδια) απάντηση και άλλου μέλους(περιπου6-7 φορές), και ίσως να έχουν κι άλλοι το ίδιο πρόβλημα!
Ευχαριστώ για τον χρόνο σας, και περιμένω απάντησή σας.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ, Μετά τιμής ARDRAB.
"Έν οίδα, οτι ουδέν οίδα"

ARDRAB

# 2 στις 30/4/2008
author
Ν. Αργολίδας / Ναύπλιο
Αναφερόμενος στα παραπάνω και κάνοντας καταμέτρηση στα θέματά μου μέσα απο το προφίλ μου, τα βρήκα 432, ενώ στο σύνολο αναφέρονται 420!

Barracuda

# 3 στις 30/4/2008
author
Ανδρας / 59 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Κορυδαλλός
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 9.408
Ναι και εγώ έχασα περίπου 4500

Πέρα από το χιούμορ
Χθες είχε κάποιο προβληματάκι τις ώρες που αναφέρεις .
Μόνο το chat λειτουργούσε κανονικά.

Όμως δεν χάθηκε καμία απάντηση, απλά τις επαναλάμβαναν μερικοί
και μπήκαν πολλαπλές.
Το Barracuda ή θα σε κατασπαράξει ή θα σε σώσει κατασπαράσσοντας τους διώκτες σου. Πρέπει όμως να αποφασίσεις να μπείς στο νερό. The Shark...God or demon ?

ARDRAB

# 4 στις 30/4/2008
author
Ν. Αργολίδας / Ναύπλιο
Σε ευχαριστώ φίλε μου, και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε σένα και στην οικογένειά σου!
Το είδα και εγώ όπως αναφέρω στο δεύτερο σχόλιό μου, υπάρχουν όλα στο προφίλ μου, άσχετα με τον καταμετρητή!
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε