Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Τι θέλει μια γυναίκα;;;;;;

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

glikoulina

# 41 στις 14/12/2003
author
Γυναίκα / 41 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 28
Απαντήσεις: 104
'Aρεσαν+: 0%
Tι θέλει μια γυναίκα ?
Κάθε γυναίκα αλλά και κάθε άντρας και κάθε άνθρωπος θέλει διαφορετικά πράγματα από κάθε άλλον .
Μια γυναίκα μπορεί να θέλει πολλά πράγματα ή και πολύ λίγα που όμως μέσα από καταστάσεις , εμπειρίες να αλλάξουν μές το μυαλό της και την καρδιά της αυτό δεν σημαίνει βέβαια ότι δεν ξέρει τι θέλει
Όλοι μας ωριμάζουμε και αλλάζουμε και συνεχώς αναζητούμε διαφορετικά πρότυπα
Το πιο όμορφο για μια γυναίκα πάντως δεν είναι ούτε λεφτά , ψώνια , κτλ αυτά απλώς την κάνουν ίσως να αισθάνεται πιο γυναίκα και μπορεί να κρύβουν και μερικές ανάγκες ή ανασφάλειές της
Κάθε γυναίκα και κάθε άντρας αυτό που θέλει είναι την μικρή γλυκιά καθημερινότητα , έναν πραγματικά αληθινό σύντροφο χωρίς μάσκες και υποκρισίες , απόλυτα αληθινό, να βγάζει από μέσα της τον καλύτερο εαυτό της , και να την
γεμίζει με πραγματικά αγνή αγάπη
Η αγάπη όσο και άν ακόυγεται παραμυθένιο είναι η απάντηση σε όλα τα προβλήματα , ούτε εγώ έχω καταλάβει τι θέλουν οι άντρες ή και οι γυναίκες αλλά πιστεύω πώς πέρα από ότι δείχνει ο καθένας όλοι θέλουμε κάποιον να μας προσέχει , να μας νοιάζεται , να μας βοηθά , να μας δείχνει και τα όμορφα και τα άσχημα , να μπορούμε να επικοινωνούμε πολύ σημαντικό στοιχείο η επικοινωνία και να μην κρυβόμαστε πίσω από ψέματα , να είμαστε αυθεντικοί και πάνω από όλα όσο το δυνατόν ο εαυτός μας !!!
TO Συμπαν συνομωτει υπερ αυτων που συνεχιζουν να ονειρευονται !!!

lactaki

# 42 στις 15/12/2003
author
Γυναίκα / 39 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 31
Απαντήσεις: 1.317
Γίνομαι πιο συγκεκριμένη...

Το θέμα είναι ότι αν γίνονται καθ υπόδειξη μερικά πράγματα χάνουν κάτι από την αξία τους. Γιατί οι γυναίκες πρέπει από την φύση τους να ξέρουν τι να κάνουν για να είναι γυναίκες, και τρυφερές, και επιθυμητές και φροντισμένες (αυτό δεν νομίζω ότι χαρακτηρίζεται ωραιοπάθεια αλλά θηλυκότητα-θα μας θέλατε αν φαινόμασταν και κυρίως συμπεριφερόμασταν σαν τραμπούκοι;; ) και όλα ενώ οι άνδρες πάντα ρωτάνε "Τι θέλουν οι γυναίκες;;" Αν εγώ πω στον φίλο μου για παράδειγμα να μου στείλει μια μέρα λουλούδια και μου τα στείλει θα νιώσω το ίδιο απ ότι αν μου κάνει αυτήν την έκπληξη χωρίς να το ξέρω; Του είναι δύσκολο να βγούμε και να με συνοδεύει με την απόλυτη έννοια του όρου;; Να στέκεται προστάτης, σύντροφος και εραστής; Οι άνδρες πρέπει απλά να είναι άνδρες και να σταματήσουν να νομίζουν ότι είμαστε εξωγήινα όντα με παράλογες απαιτήσεις και εξωφρενικές σκέψεις. Η αγαπητή melique με κάλυψε απόλυτα.

Φιλικά πάντα!
Η ζωή έχει μεγάλη φαντασία.

split

# 43 στις 15/12/2003
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Κύπρος
Θέματα: 57
Απαντήσεις: 1.437

Παράθεση:
Originally posted by lactaki
Γιατί οι γυναίκες πρέπει από την φύση τους να ξέρουν τι να κάνουν για να είναι γυναίκες, και τρυφερές, και επιθυμητές ................ ενώ οι άνδρες πάντα ρωτάνε "Τι θέλουν οι γυναίκες;;"

Μηπως τους εχουμε ''πρηξει'' τοσο πολυ με το τι θελουμε και τι δεν θελουμε, που στο τελος εχασαν τον αυθορμητισμο τους;

# 44 στις 17/12/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Τι θέλουν οι ΓΥΝΑΙΚΕΣ, μια μηχανολογική ανάλυση:

1) Μία μίνκ στη ντουλάπα τους
2) Μία τζάγκουαρ στο γκαράζ τους
3) Έναν τίγρη στο κρεβάτι τους
4) Και ένα *Β*Ο*Δ*Ι* να πληρώνει όλα τα παραπάνω!

Η μαγκιά στην υπόθεση για τους άντρες είναι να πέφτουν στη κατηγορία του "stealth" τίγρη. Δε συμφέρει να είσαι τίγρης που σε πήρε το βόδι χαμπάρι!

Πόρισμα μηχανολογικής μελέτης:
Οι νέοι άντρες είναι σαν τους νέους οδηγούς, η πρώτη τους πρέπει να είναι σε καλή τιμή με μικρό κόστος συντήρησης, να μη βγάζει "ζημίες" ελαφρά μεταχειρισμένη, με λίγα χιλιόμετρα σε καλή κατάσταση, και ο πρώην να έχει τσεκάρει διαρροές λαδιών, φίλτρα, μπουζί πλατίνες, να έχει βγάλει κάρτα και ΚΤΕΟ και να έχει πληρώσει τα τέλη κυκλοφορίας.

Οι "παλιοσειρές" πάνε για "νέας τεχνολογίας" αφού μπορούν να πληρώσουν και τοις μετρητοίς. Πότε μην προτιμάτε δόσεις, πέφτετε σε repo-man και σας την τρώει καμιά τράπεζα

Για τα ταξιδάκια, δοκιμάστε rent-a-car!

Προσοχή στις λακούβες!

salahi

# 45 στις 17/12/2003
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
καλο sex....και τα αλλα ερχονται σιγα-σιγα!

morelli

# 46 στις 19/12/2003
author
Ανδρας / 62 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 1.685

Παράθεση:
Originally posted by melique

Έναν ΑΝΤΡΑ που να μπορεί και να θέλει να σταθεί πλάι της !

Σαν σύντροφος, σαν σύζυγος, σαν φίλος, σαν το άλλο της μισό.

Τόσο απλά και ταυτόχρονα τόσο δύσκολα...

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ειμαι ................reserve.
Είναι καλύτερα να αγωνίζεσαι μάταια, παρά να ζείς μάταια.

# 47 στις 16/6/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Τι θέλουν οι γυναίκες από μία σχέση.

1. Να βρουν έναν άντρα

2. Να τον παντρευτούν.

3. Να κάνουν ένα παιδί με αυτόν τον άντρα

4. Να τον χωρίσουν μόλις γίνουν μανούλες

5. Να βρουν άλλον άντρα για να τις στηρίξει συναισθηματικά, οικονομικά, σεξουαλικά και όλα τα ...κα και αφού τον ταλαιπωρήσουν σε "Φωσκολικό"* βαθμό τότε να αναλάβει τις ευθύνες της ανατροφής των παιδιών της αφού ο πρώτος ήταν μόνο για τεκνοποίηση

Μη ρωτήσετε βέβαια καμία γυναίκα αν θέλουν τα παραπάνω γιατί θα σου πούνε Όχι. Φυσικά και δεν θέλουμε αυτά. Αλλά ως γνωστό το Οχι στις γυναίκες σημαίνει Ναι

-------------------------
* Φωσκολικός: Σημαίνει να δραματοποιείς τα πάντα σε απίστευτο βαθμό πέρα από τα φυσιολογικά όρια. Να κάνεις την κλωστή τριχιά. Όπως ο Φώσκολος στο "Καλημέρα Ζωή"

# 48 στις 25/6/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by unsuall_thinking

1. Να βρουν έναν άντρα
Nαι... έναν μόνο. Τον σωστό...

2. Να τον παντρευτούν.
Δεν ισχύει πάντα και για τους πάντες.
Συχνά, μια μακρόχρονη, σταθερή και "γεμάτη" σχέση είναι σαφώς προτιμότερη από έναν ανούσιο, τυπικό γάμο.

Όταν "βαρέσει" αντίστροφη μέτρηση το βιολογικό ρολόι μιας γυναίκας, αλίμονο σε όποιον βρεθεί στο διάβα της!!!

Όχι!

5. Να βρουν άλλον άντρα για να τις στηρίξει συναισθηματικά, οικονομικά, σεξουαλικά και όλα τα ...κα και αφού τον ταλαιπωρήσουν σε "Φωσκολικό"* βαθμό τότε να αναλάβει τις ευθύνες της ανατροφής των παιδιών της αφού ο πρώτος ήταν μόνο για τεκνοποίηση
Όχι! Όχι! Και ξανά μανά Όχι!

Μη ρωτήσετε βέβαια καμία γυναίκα αν θέλουν τα παραπάνω γιατί θα σου πούνε Όχι. Φυσικά και δεν θέλουμε αυτά. Αλλά ως γνωστό το Οχι στις γυναίκες σημαίνει Ναι

Όπου "Όχι" δε σημαίνει "Ναι"!!!

* Φωσκολικός: Σημαίνει να δραματοποιείς τα πάντα σε απίστευτο βαθμό πέρα από τα φυσιολογικά όρια. Να κάνεις την κλωστή τριχιά. Όπως ο Φώσκολος στο "Καλημέρα Ζωή"

Μήπως θα έπρεπε να βγάλεις τη "μύτη" σου από την τηλεόραση, για λίγο;
Τόσο όσο χρειάζεται για να ...ζήσεις τη ζωή και όχι το "Καλημέρα Ζωή"!

# 49 στις 26/6/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

1. Να βρουν έναν άντρα
Nαι... έναν μόνο. Τον σωστό...
Ναι, σωστός θα νομίζουν ότι είναι αυτός που θα παντρευτούν γιατί απλά θα είναι ερωτευμένες μαζί του. Και παρόλο που ίσως να τη φέρεται άσχημα να τον παντρευτεί γιατί θα νομίζει ότι τώρα βρήκαμε τον άντρα θα τον αφήσουμε; Και που θα βρούμε καλύτερο. Όλοι έτσι είναι
2. Να τον παντρευτούν.
Δεν ισχύει πάντα και για τους πάντες.
Συχνά, μια μακρόχρονη, σταθερή και "γεμάτη" σχέση είναι σαφώς προτιμότερη από έναν ανούσιο, τυπικό γάμο.

Και μακροχρόνιες σχέσεις δεν μπορούν να μένουν για πάντα σχέσεις. Πρέπει να τον παντρευτούν γιατί τι θα πει η κοινωνία που θέλει τις γυναίκες να παντρεύονται μικρές και επίσης παντρεύεσαι για να κάνεις παιδί. Πώς αλλιώς δηλαδή; Εκτός γάμου; Τι θα πει ο κόσμος; (αχ, αθάνατη Ελληνική οικογένεια)

Όταν "βαρέσει" αντίστροφη μέτρηση το βιολογικό ρολόι μιας γυναίκας, αλίμονο σε όποιον βρεθεί στο διάβα της!!!
Δηλαδή αν με δει κάποια ωραία στο δρόμο και μου πει "θέλω να κάνω παιδί μαζί σου" τι θα της απαντήσω; "Ένα μόνο; 5 θα σου κάνω"
Όχι!

Διαφωνώ κάθετα! Όταν οι γυναίκες γίνονται μανούλες ξεχνούν ότι είναι γυναίκες και ασχολούνται όλο και λιγότερο με τον άντρα τους και αφοσιώνονται αποκλειστικά στο παιδί τους. Αποτέλεσμα; Τσακωμοί, διαμαρτυρίες και άλλα άσχημα από τον άντρα. Και αν οι τσακωμοί και οι βρισιές γίνονταν και πριν το γάμο, πριν το παιδί τώρα θα πολλαπλασιαστούν Χ10 τουλάχιστο. Αποτέλεσμα; Απομάκρυνση, διάσταση, διαζύγιο!

Όχι! Όχι! Και ξανά μανά Όχι!

Όταν το βιολογικό ρολόι της γυναίκας χτυπήσει κόκκινο και κάνουν παιδί με τον πρώτο τυχόντα το κάνουν μόνο για τεκνοποίηση, για να γίνουν μανούλες. Μετά, και αφού περάσουν τις φουρτούνες της αθάνατης Ελληνικής οικογένειας, που δεν δέχεται με τίποτα το χωρισμό με παιδία και θα την κάνουν το βίο αβίωτο (αχ, αθάνατη Ελληνική οικογένεια), θα βρουν έναν άλλο που θα είναι ο πραγματικός σωστός άντρας, σύζυγος, εραστής...

Όπου "Όχι" δε σημαίνει "Ναι"!!!

Φυσικά και σημαίνει "Ναι". Μάλλον δε θέλεις να το παραδεχθείς. Γιατί έγραψα κι εγώ πιο πάνω ότι καμία δεν παραδέχεται τα παραπάνω; Μία απόδειξη είσαι κι εσύ Άρα έχω δίκιο.

Μήπως θα έπρεπε να βγάλεις τη "μύτη" σου από την τηλεόραση, για λίγο;
Τόσο όσο χρειάζεται για να ...ζήσεις τη ζωή και όχι το "Καλημέρα Ζωή"!

Δεν βλέπω τηλεόραση και κατά συνέπεια ούτεο το "Καλημέρα Ζωή" αλλά αν τύχει και το περάσω με ζάπινγκ καμιά φορά αρκούν λίγα δευτερόλεπτα για να το καταλάβει κανείς

ΥΓ: Ξέρεις από Πολίτικη Κουζίνα; Θα ήθελα πολύ να μάθω πώς φτιάχνουν αυτό το καταπληκτικό ρύζι στην Κωνσταντινούπολη! Είχα πάει αρχές του χρόνου εκεί και κάθε μέρα έτρωγα ρύζι, σκέτο ρύζι! Καμία σχέση με το πώς το φτιάχνουμε στην Ελλάδα. Φοβερό, πεντανόστιμο!

xanumBurek

# 50 στις 26/6/2005
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.449

τον ουρανο με τ αστρα

να εχει *συμβατο* μυαλο με το δικο μου δηλ να μπορει να μου το ελκυει και να του το ελκυω (αλλη λεξη μου ρθε γραψω...αλλα κρατηθηκα)

να με κανει να γελαω

να ειναι ο εραστης μου, ο φιλος μου, ο συντροφος μου,

να με παιζει ταβλι και να μ αφηνει που και που να νικαω..

να πηγαινουμε σινεμα, βολτα, στη θαλασσα, στο βουνο, σε ενα ταβερνακι οπουδηποτε τελος παντων μας ευχαριστει και μας κανει να νοιωθουμε καλα μαζι, ή η να καθομαστε στο σπιτι να διαβαζουμε και ν ακουμε μουσικη χωρις καν να μιλαμε ...

να καταλαβαινει κι απο το γεια που λεω το πως ειμαι..

να με κανει να νοιωθω μοναδικη !

Να με κανει να τον νοιωθω σαν Θεο μου και να μη μ αναγκασει να τον ριξω ποτέ απο το βαθρο του..

αυτα τα λιγα

# 51 στις 26/6/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by farmer
Τι πραγματικά μπορεί να θέλει μια γυναίκα από τη σχέση της;;;;

Για να κάνεις ευτυχισμένη μια γυναίκα αρκεί να είσαι:

1. φίλος
2. σύντροφος
3. εραστής
4. αδελφός
5. πατέρας
6. δάσκαλος
7. εκπαιδευτής
8. μάγειρας
9. μαραγκός
10. υδραυλικός
11. μηχανικός
12. διακοσμητής εσωτερικών χώρων
13. στιλίστας
14. σεξολόγος
15. γυναικολόγος/μαιευτήρας
16. ψυχολόγος
18. ψυχίατρος
19. θεραπευτής
20. τολμηρός
21. τακτικός
22. καλός πατέρας
23. πολύ καθαρός
24. συμπαθητικός
25. αθλητικός
26. στοργικός
27. προσεκτικός
28. ιππότης
29. έξυπνος
30. οραματιστής
31. δημιουργικός
32. γλυκός
33. δυνατός
34. κατανοητικός
35. ανεκτικός
36. ευσυνείδητος
37. φιλόδοξος
38. ικανός
39. θαρραλέος
40. αποφασιστικός
41. έμπιστος
42. γεμάτος σεβασμό
43. παθιασμένος
44. αβρόφρων
45. πολύ πλούσιος
46. να αγαπάς τις αγορές
47. να μη γκρινιάζεις
48. να μην της είσαι βάρος
49. να μην κοιτάζεις άλλες

Ταυτόχρονα θα πρέπει να προσέξεις πολύ να

50. μην είσαι ζηλιάρης αλλά ούτε και αδιάφορος
51. να τα πηγαίνεις καλά με την οικογένειά της αλλά να μην αφιερώνεις στην τελευταία περισσότερο χρόνο απ' ό,τι σε αυτή.
52. να της αφήνεις το χώρο της αλλά να δείχνεις ανήσυχος για το πού πηγαίνει.

Είναι επίσης πάρα πολύ σημαντικό:

53. να μην ξεχνάς ημερομηνίες: -επετείων (γάμου, αρραβώνων, πρώτης συνάντησης...) -πτυχίου (αν υπάρχει) -ονομαστικής εορτής (αν υπάρχει) -τελευταίας περιόδου. Δυστυχώς ακόμη κι αν ανταποκρίνεσαι πλήρως στις παραπάνω απαιτήσεις, κανείς δεν μπορεί να σου εγγυηθεί 100% πως θα την κάνεις ευτυχισμένη, διότι μπορεί να αισθανθεί φυλακισμένη σε ένα βίο αποπνικτικής τελειότητος από τον οποίο να θελήσει να απελευθερωθεί δραπετεύοντας με το πρώτο κωλόπαιδο που θα παρουσιασθεί μπροστά της.

Ίσως γι' αυτό ο Θεός (μεγάλη η Χάρη Του) είπε: "αγάπα τη" αλλά δεν είπε "κατανόησέ τη".

Πώς θα κάνεις ευτυχισμένο ένα άνδρα:

1. κάθησέ του.
2. μη του τα πρήζεις.

# 52 στις 26/6/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μια στο καρφί και μθα στο πέταλο. Αυτό είναι όλο!

# 53 στις 26/6/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by superdiver

Παράθεση:
Originally posted by the_moonlight_girl
ΤΑ ΠΑΝΤΑ!

Poli kalo nomizo kalipteis pliros tin erotisi ta pada!!!sin ton ourano me tastra!

Και ακριβώς την στιγμή που θα έχεις πλέον καλύψει τα πάντα, θα νίωσει να ασφυκτιά από την πολλή τελειότητα και θα το σκάσει με τον τελευταίο αποτυχημένο λακαμά ο οποίος θα την σπάει και στο ξύλο! Τραγικό δεν είναι

efoulina

# 54 στις 26/6/2005
author
Γυναίκα / 37 / Σε σχέση
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 24
Κατά την άποψή μου,μια γυναίκα θέλει από την σχέση της ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.Αν υπάρχει κατανόηση, τότε περνάει όμορφα, επικοινωνεί βαθύτερα με τον σύντροφό της, δεν υπάρχουν προστριβές που να αποτελούν τροχοπέδι στην ευτυχία του ζευγαριού & κυρίως... νιώθει πολλή αγάπη, οπότε δίνει ακόμη περισσότερη αγάπη!!

# 55 στις 27/6/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by efoulina
Κατά την άποψή μου,μια γυναίκα θέλει από την σχέση της ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ.Αν υπάρχει κατανόηση, τότε περνάει όμορφα, επικοινωνεί βαθύτερα με τον σύντροφό της, δεν υπάρχουν προστριβές που να αποτελούν τροχοπέδι στην ευτυχία του ζευγαριού & κυρίως... νιώθει πολλή αγάπη, οπότε δίνει ακόμη περισσότερη αγάπη!!

ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ. Η λέξη κλειδί. Η πιο δύσκολη απ' όλες. Ξέρετε πόσες διαφορές νοοτροπίας, τρόπου ενεργειών και σκέψης υπάρχουν ανάμεσα στους άντρες και τις γυναίκες; Αυτό και μόνο αποδεικνύει ότι η Κατανόηση σε ένα ζευγάρι είναι πάρα πολύ δύσκολο να επιτευχθεί. Και χρειάζεται πολύ προσπάθεια και κόπος και από τις δυο μεριές για να φτάσουν σε ένα ικανοποιητικό επίπεδο Κατανόησης. Σ' αυτή την περίπτωση βοηθάει πολύ να έχουν συμβατές νοοτροπίες τα δύο άτομα. Να έχουν παρόμοια γούστα και φιλοδοξίες, όχι απαραίτητα και το ίδιο επάγγελμα και κυρίως (κατά τη γνώμη μου) να μην έχουν μεγάλη διαφορά ηλικίας. Γίνεται πιο εύκολο το θέμα της Κατανόησης έτσι.

# 56 στις 27/6/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Πολλά είναι αυτά που θέλουν οι γυναίκες

και για κάθε μία είναι διαφορετικά πράγματα.
Αυτό που σίγουρα ΔΕΝ θέλει καμία γυναίκα είναι ένας "άντρας" που... σηκώνει χέρι πάνω της!!!

Τα κουβαδάκια σου και σ'άλλη παραλία!!!

# 57 στις 27/6/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δωσε μας την συνταγη...

Παράθεση:
Originally posted by unsuall_thinking Ξέρεις από Πολίτικη Κουζίνα; Θα ήθελα πολύ να μάθω πώς φτιάχνουν αυτό το καταπληκτικό ρύζι στην Κωνσταντινούπολη! Είχα πάει αρχές του χρόνου εκεί και κάθε μέρα έτρωγα ρύζι, σκέτο ρύζι! Καμία σχέση με το πώς το φτιάχνουμε στην Ελλάδα. Φοβερό, πεντανόστιμο!

Να μαθουμε κι εμεις!

'Η να πω βρασε ορυζα;

tipss

# 58 στις 19/7/2005
author
Ανδρας / 57 / Ελεύθερος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 22
Έθεσες ακριβώς το θέμα. Θα πρέπει να το έχεις ψάξει πολύ και αυτό είναι ευχάριστο γιατί γίνεσαι αγωγός μέσω του οποίου θα μπορούν πολλοί να αναρωτηθούν και να ταυτιστούν με τις απόψεις σου.

(Πολύ πετυχημένο)!!!

# 59 στις 19/7/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Έθεσες ακριβώς το θέμα. Θα πρέπει να το έχεις ψάξει πολύ και αυτό είναι ευχάριστο γιατί γίνεσαι αγωγός μέσω του οποίου θα μπορούν πολλοί να αναρωτηθούν και να ταυτιστούν με τις απόψεις σου.

(Πολύ πετυχημένο)!!!

# 60 στις 19/7/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

(Πολύ πετυχημένο)!!!
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.