Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Τι εχουμε μαθει?

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

izambella

# 21 στις 17/3/2004
author
Γυναίκα / 47 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηράκλειο
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 260
'Aρεσαν+: 0%

Τι εμαθα?

Ότι θα παραμείνω η ίδια ..όσα χρόνια και αν περάσουν τελικά...μπορώ να αγαπώ και όσο κι αν αυτό πληγώνει δεν θα πάψω ποτέ να αισθάνομαι,να ζω,να δίνω...οι ατσαλάκωτοι άνθρωποι ας κλαίνε....
Ποτέ δεν αρνήθηκα τα λάθη μου...και πιστεύω ότι δεν αξίζει να βάζεις αμπάρες στην ψυχή σου,από φόβο μην μπει κανένας και σε ληστέψει...η ζωή είναι όμορφη...μόνο όταν της ζεις αληθινά,όταν μπορείς να βγαίνεις από τον εαυτό σου...και τι έγινε κι αν πληγώθηκες?Η ζωή συνεχίζεται...γιατί να κλειδώνεις την ψυχή σου επειδή κάποιοι δεν μπόρεσαν να νιώσουν τη μοναδικότητα της ψυχής σου?Γιατί να μη ζεις ..από φόβο ότι και ο επόμενος θα κάνει το ίδιο πάλι?Μα ακριβώς γιατί ο άλλος δεν ήταν για σένα..δεν υπάρχουν κατηγορίες σε αυτά...
Ξεκινώ με το σεβασμό μου στη μοναδικότητα της προσωπικότητας του άλλου και έχοντας μια καρδιά ανοιχτή να πάρει και να δώσει αγάπη...Φυσικά δεν ανοίγεσαι στον οποιοδήποτε...δεν υπάρχουν απαντήσεις σε αυτό..η καρδιά έχει τους δικούς της νόμους...ότι θέλει ο καθένας μας το παίρνει σε αυτή τη ζωή...ας μην παραπονιόμαστε!!!
Όταν η δημιουργία και η επιθυμία γίνονται πραγματικότητα...Όταν η πραγματικότητα είναι πιο δυνατή από τα όνειρα...Όταν τα όνειρα,η ομορφιά,η φαντασία, η αγάπη και η φιλία ενσαρκώνονται...Όταν τα πιο μοναδικά των "πεταγμάτων" υπονοούν τα πιο μοναδικά των αισθημάτων...!!

Μυρτώ

# 22 στις 17/3/2004
author
Γυναίκα / 50 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Θέματα: 972
Απαντήσεις: 16.744

Ξέρω πολύ καλά τι δεν έχω μάθει...

και αυτό είναι ο εαυτός μου και οι αντιδράσεις του σε καταστάσεις σχέσεων.

Το μόνο για το οποίο είμαι απόλυτα βέβαιη πια είναι......

Οτι κάνεις...το βρίσκεις μπροστά σου κάποια στιγμή (είτε καλό , είτε κακό ) ....

και όση αγάπη και αν χαρίσεις...πάντα υπάρχει περιθώριο για περισσότερη!
Hereβs to the crazy ones. The rebels. The troublemakers. The ones who see things differently. While some may see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

evans

# 23 στις 17/3/2004
author
Ανδρας / 58 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 75
Απαντήσεις: 3.828
Εμαθα να γευομαι τον ερωτα που μου προσφερουν σαν τη πρωτη και τη τελευταια φορα....

bilias2003

# 24 στις 17/3/2004
author
Γυναίκα / 45 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 90
...πώς είναι να είσαι σύντροφος κάποιου

να εκτιμώ καταστάσεις και ανθρώπους...

τι ζητάω από μια σχέση....

και πόσα είμαι διατεθειμένη να δώσω για τη σχέση αυτή....

και συνειδητοποιώ πόσα αμέτρητα πράγματα είναι αυτά που δεν ξέρω για μια σχέση..

Πολύ καλό το θέμα σου!!!

# 25 στις 17/3/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
oσο ζω μαθαινω !!!!

iolap

# 26 στις 17/3/2004
author
Ανδρας / 46 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 5
εγω προσωπικα το μονο που εμαθα ειναι οτι δεν ξερω τιποτα. πανω που λεω οτι κατι καινουργιο μαθαμε σημερα παντα κατι συμβαινει και μου δειχνει οτι ειναι πολα αυτα που πρεπει να μαθω τοσα πολα που απελπιζομαι. και τελος η χαριστικη βολη, η ημημαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια, καταλαβατε;
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.