Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Blind date με σκοπό το σέξ...

Σελίδα : 1

Steel

# 1 στις 24/9/2003
author
Ανδρας / 55 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 20
'Aρεσαν+: 0%

Blind date με σκοπό το σέξ...

Σενάριο : Είσαι μόνος/μόνη , τρελλαίνεσαι από την μοναξιά,δεν σου αρέσει να περάσεις μόνος την υπόλοιπη βραδυά και ανοίγεις τον υπολογιστή,μπαίνεις στο δίκτυο,βρίσκεις κάποιο άτομο και χωρίς καλά καλά να το σκεφτείς έχεις ήδη κλείσει ραντεβού να βγείς...με ένα άτομο που ούτε ξέρεις πώς είναι (βασίζεσαι μόνο στην δική του/της περιγραφή) ούτε ξέρεις τι άτομο είναι (υπάρχουν και κάποια άτομα που δεν θα εμπιστευόσουν ούτε άδειο φάκελλο αν τα ήξερες) ουτε ξέρεις αν η βραδυά θα καταλήξει τελικά σε ένα ρομαντικό βράδυ ή σε μιά ατέλειωτη περιπέτεια...
Ερώτηση 1
Θα το κάνατε ποτέ?
Ερώτηση 2
Αν θα το κάνατε,πως θα αντιδρούσατε αν το άτομο που ήρθε τελικά σο ραντεβού είναι τελείως διαφορετικό με αυτό που προσδοκούσατε?
Ερώτηση 3
Αν το ραντεβού τελικά αποδεικνύεται "καταπληκτικό" , όλα πάνε όπως τα θέλατε,θα συνεχίζατε μιά σχέση με αυτό το άτομο?

thalia20gr

# 2 στις 24/9/2003
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 54
malista..oraia erothsh..
1) den tha to ekana pote..opu xero an aytos den einai kanena psixopathhs dolofonos..
2)an to ekana kai apogohteyomoun.sigoura den tha to prosavla,isos ton eyxaristousa kai efeyga..
3)den xero an sinexisa kapoia sxesh mazi toy,alloste oloi sto proto rantevou deixnoun ton kalytero eayto tous..

thalia20gr

# 3 στις 24/9/2003
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Θέματα: 9
++++
2)tha ton eyaxaristousa pou hrthe sto rantevou etsi?oxi gia tipote allo...

COZYWARMFUNTOGETHER

# 4 στις 24/9/2003
author
Ανδρας / 54 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 11

οραιο θεματακι

1. den to eho kanei ... alla tha protimousa na ixera kati gia to atomo afto... voitha thn poiothta ths shesis...
2. Den tha ekana tipota an itan allo atomo apo afto pou perimena... tha itan ligo diskoli i thesi mou... mou ehei thei afto kai eipa thanks but no thanks!!!

3. An ola pigainan kala... nai i sxesi tha sinehizotan nomizo...giati ohi!!?

KaterinaK

# 5 στις 24/9/2003
author
Γυναίκα / 50 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 2

Απαντήσεις

Κατ' αρχήν δεν βρίσκω το λόγο να βγει κανείς blind date από το διαδίκτυο με ΣΚΟΠΟ ΤΟ SEX... Διότι με αυτό το σκοπό δεν έχεις κανένα λόγο να ρισκάρεις το πώς θα σου βγει ο άλλος. Ασφαλέστερα βγαίνεις σε ένα μπαράκι, φλερτάρεις αυτόν/ην που σου αρέσει εμφανισιακά (δεν χρειάζεται να έχει άλλα χαρίσματα εξάλλου) και καταλήγετε στο ζητούμενο.
Είναι προφανές λοιπόν ότι δεν θα αναζητούσα one night stand στο διαδίκτυο.
Αν όμως υποθέσουμε ότι θα έβγαινα με κάποιον που γνώρισα στο διαδίκτυο και αποδεικνυόταν κατώτερος των δικών μου προσδοκιών, τότε απλά θα απολάμβανα την παρέα του, γιατί αυτή πιθανότατα θα ήταν ευχάριστη. Αν είχαμε πράγματα να μοιραστούμε και να συζητήσουμε εντός δικτύου, τότε θα είχαμε και εκτός κατά πάσα πιθανότητα. Θα τον ευχαριστούσα ευγενικά και ίσως και να τον ξαναέβλεπα αν οι επιθυμίες μας για το είδος της σχέσης που θα είχαμε ήταν κοινές.
Αν τέλος μου άρεσε και του άρεσα, δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να συνεχίσω μια σχέση μαζί του, γιατί σ' αυτή την περίπτωση το διαδίκτυο θα ήταν απλά η αφορμή της γνωριμίας και η σχέση θα εξελισσόταν όπως κάθε άλλη, με έναν άνθρωπο που θα γνώριζα από φίλους, τυχαία κ.λ.π.

# 6 στις 25/9/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Ερώτηση 1
Θα το κάνατε ποτέ?

Για ραντεβού με κάποιο άτομο ναι, για να έχω σκοπό το σεξ μου ακούγεται επιεικώς γελοίο!!!

Ερώτηση 2
Αν θα το κάνατε,πως θα αντιδρούσατε αν το άτομο που ήρθε τελικά στο ραντεβού είναι τελείως διαφορετικό με αυτό που προσδοκούσατε?

Θα πέρναγα ένα όσο πιο όμορφο βράδυ μπορούσα και ίσως στη κουβέντα να είχαμε κι άλλα ενδιαφέροντα και κοινά σημεία. Οπότε μπορεί και να ξαναβρισκόμασταν.

Ερώτηση 3
Αν το ραντεβού τελικά αποδεικνύεται "καταπληκτικό" , όλα πάνε όπως τα θέλατε,θα συνεχίζατε μιά σχέση με αυτό το άτομο?

Αν κολάγανε οι χημείες μας και το θέλαμε και οι 2 πολύ γιατί όχι?

BARON

# 7 στις 25/9/2003
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 14
Απαντήσεις: 69

το φλερτ στα chat rooms ειναι μιζέρια!

δειλία και ανασφάλεια χαρακτηρίζουν αυτούς που το επιχειρούν. προσπαθουν να αποφύγουν τον αληθινό κόσμο, την αληθινή προσεγγιση με τα απαραίτητα καρδιοχτύπια(χτυποκάρδια)!!! είναι αυτό που λέει μια γνωστή πολύ απλά: είναι ξενέρωτοι! τα κορίτσια πλέον μου λένε μπαίνουν με ουδέτερα nick για να μη γίνουν λεία για τα καμακο-αρπακτικά!!! και το χειρότερο, γίνονται πλέον θύματα άλλων αρσενικών που μπαίνουν με γυναικεία nick (pamela, sindy ktl) και σπάνε την πλάκα της ζωής τους. ξυπνήστε και GO TO THE REAL WORLD!!!!!!!!!

Αιμα,στεμμα,σπερμα. *** Βαρον ***

ANDY-K

# 8 στις 25/9/2003
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Ιωνία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 30
to allo me to toto to xereis;
ti allo qa akouso den pistevo kan oti mporei kapios mono kai mono na to skevti auto. oti mporei na petixi kai na vgei me kapion oxi na ukanopiisi kai tis sexoualikes apetisis tou re pou stanei i fantasia!!!!:

# 9 στις 25/9/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Δε μου λές ρε φίλε; Βάζεις εσκεμμένα γελοία θέματα για να μαζεύεις απαντήσεις;

Ε, τότε κι εγώ σου απαντάω για να σε τιμωρήσω!

ΝΑΙ ΣΕ ΟΛΑ! Και εξηγούμαι:

Αν στην κρίσιμη στιγμή που είμαι μόνος μου και τρελαμένος στο σπίτι ερθει άγγελος κυρίου και μου πεί "εμπα στο διαδίκτυο και έχε πίστη στο Θεό" θα το κάνω.

Αν ο άγγελος κυρίου μου πεί, "έχε πίστη και κλείσε ραντεβού" θα το κλείσω.

Αν μου πεί, στη συνέχεια, "έχε πίστη και πήγαινε στο ραντεβού" θα πάω!

Και αν τελικά, θεού θέλοντος (!), προκύψει σεξ, θα... θυσιαστώ!

Και αν μετά μου πέι, "μεγάλε την πατήσαμε , κόλλησες AIDS" ....

ε, τότε θα την παντρευτώ κιόλας!!!
Σελίδα : 1

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.
lastpost