Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Συμβιβαζομαστε?

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

izambella

# 21 στις 11/3/2004
author
Γυναίκα / 47 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηράκλειο
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 260
'Aρεσαν+: 0%

Ποτε σε θεματα καρδιας!!

Θα συμφωνήσω με τη φίλη Μου693 και θα προσθέσω ότι συμβιβασμοί δεν χωράνε αν ο άλλος που έχεις δίπλα σου δεν μπορεί να αγγίξει την καρδιά και το μυαλό σου..θα το πληρώσεις παρακάτω...και ίσως πολύ άσχημα ...το να μπορείς να αγαπάς,να υπομένεις και να ανέχεσαι τον άλλο...είναι γιατί μπορεί και γεμίζει τη ζωή σου...δεν μπορείς όμως να το κάνεις με ένα άλλο επειδή πρέπει να είσαι μαζί του,επειδή σε πήραν τα χρόνια,επειδή δεν θες να είσαι μόνος σου...
Εγώ προτιμώ το βαρύ σταυρό της μοναξιάς σε αυτή την περίπτωση...και το έχω κάνει..έφυγα από δύο σχέσεις που έφταναν στο γάμο ακριβώς γιατί δεν μπορούσε ο άλλος να με νιώσει ,να μου χαιδέψει την καρδιά μου...να με κάνει να νιώθω ζωντανή...Αυτό έχει σημασία..αυτός που είναι δίπλα μας μας κάνει να αισθανόμαστε ζωντανοί..ή μας θλίβει τη ζωή και μας αργοπεθαίνει ψυχικά ...μας στερεί τη χαρά της δημιουργίας,της επικοινωνίας και της αμοιβαιότητας?
ΦΙΛΙΚΑ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ!
Όταν η δημιουργία και η επιθυμία γίνονται πραγματικότητα...Όταν η πραγματικότητα είναι πιο δυνατή από τα όνειρα...Όταν τα όνειρα,η ομορφιά,η φαντασία, η αγάπη και η φιλία ενσαρκώνονται...Όταν τα πιο μοναδικά των "πεταγμάτων" υπονοούν τα πιο μοναδικά των αισθημάτων...!!

# 22 στις 11/3/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by evans
ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΟΥΝ ΕΚΕΙΝΕΣ ΟΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΜΟΙΒΑΙΕΣ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΕΙΣ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΘΕΙ ΣΧΕΣΗ .
ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΚΑΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ NICKS ΝΟΜΙΖΩ , ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ....
Η ΛΕΞΗ ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟΣ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΟΝΟ Ο ΕΝΑΣ ΤΗΡΕΙ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ .......
ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ Σ' ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ
ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΠΕΛΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙΣ
Η
ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΠΕΛΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙΣ

ΑΝ ΜΕΙΝΕΙΣ ΤΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΠΡΑΞΗ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟΣ......

Χαχαχαχα, όποτε διαβάζω αυτά που γράφει αυτό το παιδί χαίρομαι!! Σωστός ο νυχτεριδάνθρωπος
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost