Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Εργασία στο σπίτι!!

Σελίδα : 1

elina_4

# 1 στις 5/4/2009
author
Γυναίκα / 37 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Εργασία στο σπίτι!!

Καλησπέρα σας!
Θα ήθελα τη βοήθειά σας σχετικά με την εύρεση εργασίας στο σπίτι! Εψαχνα για 8ωρη δουλειά σε κάποια εταιρεία όταν ξαφνικά έμεινα εγκυος και όπως καταλαβαίνετε τώρα δε πρόκειται να με προσλάβει κανείς! Είμαι ήδη 4μισι μηνών μέχρι τώρα έκανα ιδιαίτερα( είμαι καθηγήτρια Γαλλικών) αλλά όσο καλοκαιριάζει τα παιδιά σταματούν τα μαθήματα! Θα ηθελα να μου προτείνετε κάποια δουλεια από το σπίτι αν γνωρίζετε! Οτιδήποτε αρκεί να βρίσκομαι στο σπίτι! Εχω ανάγκη να εργαστώ! Εως τώρα έβγαζα εγώ τη δόση του σπιτιού από δω και πέρα αν δεν εργάζομαι, ο μισθός του αρραβωνιαστικού μου θα καλύπτει ίσα ισα τα πάγια έξοδα καθώς ετοιμαζομαστε να μπούμε στο σπίτι μας! Εχω ακούσει για δακτυλογραφήσεις αλλά δε ξέρω πού να απευθυνθώ! σε αγγελίες δε βρήκα!
Αν γνωρίζετε σχετικά, διαφωτίστε με please!!!Σε οποιοδηποτε αντικείμενο!
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

# 2 στις 6/4/2009
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Στη Χρυσή ευκαιρία έχει αγγελίες, αλλά από δακτυλογραφήσεις ψίχουλα θα βγάλεις. Μεταφράσεις Γαλλικών πρέπει να κάνεις. Να ρωτήσεις σε εκδοτικούς οίκους, ίσως;

MsSpourgitaki

# 3 στις 8/4/2009
author
Γυναίκα / 46 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 24
Απαντήσεις: 1.563
Κι εμένα με ενδιαφέρουν οι μεταφράσεις σαν εργασία. Πως γίνεται ακριβώς με τους εκδοτικούς οίκους? Επιλέγεις κάποιο βιβλίο και τους το προτείνεις εσύ ή απλώς έρχεσαι σε επαφή και σου δίνουν αυτοί τα βιβλία που τους ενδιαφέρουν?

Παράθεση:
Originally posted by Mistirion
Στη Χρυσή ευκαιρία έχει αγγελίες, αλλά από δακτυλογραφήσεις ψίχουλα θα βγάλεις. Μεταφράσεις Γαλλικών πρέπει να κάνεις. Να ρωτήσεις σε εκδοτικούς οίκους, ίσως;

# 4 στις 8/4/2009
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Δεν ξέρω, εγώ δουλεύω σε σχολείο, γι' αυτό της έγραψα να ρωτήσει. Αν ήξερα θα έγραφα λεπτομέρειες.

ortansia

# 5 στις 9/4/2009
author
Γυναίκα / 58 / Ελεύθερη
Ν. Χανίων / Καβρός Χανίων
Θέματα: 70
Απαντήσεις: 2.076
Το δεύτερο.... αλλα εξαρτάται και απο τον εκδοτικο οικο...

Παράθεση:
Originally posted by MsSpourgitaki
Επιλέγεις κάποιο βιβλίο και τους το προτείνεις εσύ ή απλώς έρχεσαι σε επαφή και σου δίνουν αυτοί τα βιβλία που τους ενδιαφέρουν?

Παράθεση:
Originally posted by Mistirion

renmark

# 6 στις 7/5/2009
author
Γυναίκα / 48 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 9
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ. . ΕΧΩ ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ!!!
Ολα καλα λεμε!!!

Iamhere

# 7 στις 31/7/2010
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 0
renmark,
θα ήθελα και γω τη βοηθεια σου σε παρακαλω, ενδιαφερομαι και γω για δακτυλογραφησεις μεταφρασεις... δουλεια από το σπίτι δηλαδη...

mariannaki92

# 8 στις 5/9/2010
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0

Παράθεση:
Originally posted by renmark
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ. . ΕΧΩ ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ!!!

τον τελευταίο καιρό ψάχνομαι και εγώ για δακτυλογραφήσεις στο σπίτι!!!
αν μπορεις απάντησε μου αν εχεις λύση και για μένα!! ευχαριστώ
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε