Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Eχετε ''πάρει'' αγάπη ?

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

ilektra38

# 21 στις 5/4/2004
author
Γυναίκα / 53 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Δυτική) / Νέα Πέραμος
Θέματα: 17
Απαντήσεις: 1.219
'Aρεσαν+: 0%
Στην μέχρι τώρα ζωή μου έχω δώσει πάρα πολύ αγάπη, ακόμη και σε αυτούς που δεν την άξιζαν και αποδείχθηκε αργότερα.....

Τι έχω λάβει?

ένα τίποτα με μπόλικο "καθόλου"

Η αλήθεια είναι πικρή... δυστυχώς αυτή είναι η αλήθεια!!!

**#το σεξ χωρίς αγάπη δεν αξίζει !!! Αλλά και μόνο αυτό είναι άλλη μια εμπειρία !!! Εγώ δε θέλω άλλες εμπειρίες!! Αρκούν!!!#**

# 22 στις 6/4/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Απο τους γονεις μου, απο τους λιγους μεν, αλλα καλους φιλους μου δε, απο τον συντροφο μου... εχω παρει αγαπη!

Εχω παρει αγαπη περισσοτερη ισως και απ'οτι επρεπε...... με εκαναν ενα καλο-κακομαθημενο

# 23 στις 6/4/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
...Τώρα αρχίζω να δίνω...Χρειάστηκα 40 χρόνια για να μάθω να δίνω σωστα...νομίζω.

Shadow78

# 24 στις 6/4/2004
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 5
Ο Θεός χρωστάει σε όλους μια μεγάλη αγάπη...εμένα με ξόφλησε....
λιβε φαστ διε υουνγ

george-gr

# 25 στις 6/4/2004
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 41
Το έζησα πριν χρόνια με κάτι υπερβολικά αισθήματα, περάσαμε απίστευτες στιγμές, αισθανόμασταν σαν θεοί.
Κάποια στιγμή μπήκε μια αμφίδρομη ζήλια στη σχέση...

Τέλειωσε σαν πυρηνική βόμβα διαρκείας, παιδευτήκαμε και χωρίσαμε οριστικά.

Η αγάπη είναι το τέλειο, αρκεί να μην ζηλεύουν ή απλα να επεμβαίνουν οι κύκλοι του ζευγαριού. Να ελέγχονται άλλα συναισθήματα, όπως το πάθος, να μην δίνουν δικαιώματα ο ένας στον άλλον και πάνω απ'όλλα σεβασμός στο άλλο μας μισό.

Είναι αυτό και μετά ο υπόλοιπος κόσμος.

Διαφορετικά δεν έχουμε το δικαίωμα να μιλάμε για αγάπη.

anna44

# 26 στις 6/4/2004
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Η.Π.Α.
Θέματα: 23
Απαντήσεις: 311
ΤΡΙΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΑ μεσα στο φως ,χαραζοντας τη μοιραμας μεσα στο,,φως με χρωματα και χειρονομιες,,,ανθρωπων που αγαπησαμε. αγαπηθηκα,,και αγαπησα πολυ,,,,,,αλλα ποτε,,δεν τα πω,,φτανει,,,,παντα,,,τα,,θελω,,να αγαπω,,,,και να αγαπιεμαι,,,,,,

# 27 στις 6/4/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by anna44
ΤΡΙΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΑ μεσα στο φως ,χαραζοντας τη μοιραμας μεσα στο,,φως με χρωματα και χειρονομιες,,,ανθρωπων που αγαπησαμε. αγαπηθηκα,,και αγαπησα πολυ,,,,,,αλλα ποτε,,δεν τα πω,,φτανει,,,,παντα,,,τα,,θελω,,να αγαπω,,,,και να αγαπιεμαι,,,,,,

Αννουλα μου...... υποκλινομαι !

Ποσο δικιο εχεις.........

Chris_Rea

# 28 στις 7/4/2004
author
Ανδρας / 48 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Οινόη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 74
Οση αγαπη κι αν εδωσα ποτε δεν ελαβα στο παρελθον... (απο ανθρωπους που λογικα περιμενα να μου ανταποδωσουν την αγαπη που τους εδινα απλοχερα μερα με την μερα!)

τωρα ομως ηρθε εκεινη στη ζωη μου και τη γεμισε με αγαπη

Σε ευχαριστω που μου δινεις τη δυναμη να συνεχιζω να πιστευω στην αγαπη!
Σε ευχαριστω που εισαι τοσο κοντα μου... αν και δεν μπορουμε να ειμμαστε συνεχεια μαζι!

Εισαι ο μοναδικος ανθρωπος που εχο αγαπησει αληθινα μεχρι τωρα, και οτι και αν γινει στο μελλον μεταξυ μας παντα θα σου ανηκει ενα μερος της καρδιας μου! (να το θυμασαι αυτο!!)
θελο ενα κορμη αθικτο

katia3

# 29 στις 9/4/2004
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Νίκαια
Απαντήσεις: 12

αποπνηκτικη!!!

πηρα τόσο πολυ αγάπη που κάποια στιγμη με έπνιξε....

# 30 στις 9/4/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ναι εχω παρει και εχω δωσει πολυ αγαπη στην ζωη μου σε ολες τις μορφες τις αλλα επειδη ειμαι αγορταγο πλασμα δεν λεω ποτε οχι στην Αγαπη.....................
Και ειναι κατι που ολοι μας πιστευω οτι το εχουμε αναγκη .......................
Εμενα μου ειναι απαραιτητη ...................

Μακιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

YASSMINE.............

SETH_7

# 31 στις 9/4/2004
author
Ανδρας / 54 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 135
'εχω παρει αγαπη' ....το κακό ειναι οτι δεν την εκτίμησα οσο έπρεπε τοτε...εφυγα μακρια και βέβαια το χ ε ι ρ ο τ ε ρ ο ηταν οταν μετα απο μερικα χρονια 'αυτη' η αγαπη συνεχιζε να υπαρχει και βέβαια λογω των καταστάσεων επρεπε και πρεπει να 'πνιξω' την εκτίμηση που της εχω πλεον....Καταδικασμενη να ειναι μονοπλευρη γιατι αν 'την' αφησω γινει αμφιπλευρη θα 'καταστραφουν' πολλες ζωες

deerhunter

# 32 στις 10/4/2004
author
Γυναίκα / 53 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 710
ΑΓΑΠΗ
Μέχρι χτες το βράδυ πίστευα ότι δεν έχω αγαπήσει (μόνο έχω ερωτευτεί) αλλά κάποιος μου θύμισε ότι αν κλάψεις για κάποιον, όταν νιώσεις ότι αυτός που είναι δίπλα σου άν φύγει θα κοπεί η ανάσα από τον πόνο, τότε ναι έχω αγαπήσει και έχω αγαπηθεί....

XXENOS

# 33 στις 10/4/2004
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
και ποιοσ το γνωριζη;
κανεις.....στο τελος της ζωης και παλι δεν θα εισαι συγουρος....

# 34 στις 12/4/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αναγκάστηκα πολλές φορές, να <πνίξω> τα δικά μου αισθήματα για τους άλλους, διότι δεν έβλεπα ανταπόκριση. Ίσως εγώ να είμαι τυφλός...ή να υπάρχουν άνθρωποι που παρασιτούν πάνω στις καρδιές των άλλων. Δε μπόρεσα ποτέ όμως να γίνω τόσο σκληρός και να στερήσω τα όσα ένιωσα σε αυτούς που αγάπησα. Η ικανοποίηση όταν δίνεις αγάπη, είναι κατά πολύ μεγαλύτερη από όταν παίρνεις....!!!

THANOS46

# 35 στις 14/4/2004
author
Ανδρας / 66 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Κερατέα
Απαντήσεις: 67

Παράθεση:
Originally posted by deerhunter
ΑΓΑΠΗ
Μέχρι χτες το βράδυ πίστευα ότι δεν έχω αγαπήσει (μόνο έχω ερωτευτεί) αλλά κάποιος μου θύμισε ότι αν κλάψεις για κάποιον, όταν νιώσεις ότι αυτός που είναι δίπλα σου άν φύγει θα κοπεί η ανάσα από τον πόνο, τότε ναι έχω αγαπήσει και έχω αγαπηθεί....

εκτιμω οτι πρωτα πρεπει να κοιταμε τι αγαπη δινουμε (ναι...υπαρχουν πολλα ειδη αγαπης)και μετα να εχουμε την απαιτηση να παρουμε.

# 36 στις 15/4/2004
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ναι!!!!....μονο που τα σκατ**σα ως συνηθως!!!Εχω τελικα μεγαλο ταλεντο να τα κανω θαλασσα!!!!Φτου μου......μη με ματιασω!!!

gallidoula

# 37 στις 15/4/2004
author
Γυναίκα / 39 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 37
Απαντήσεις: 646
Κάποτε έπαιρνα αγάπη αλλά δεν ήξερα να την εκτιμήσω..Τώρα δεν θ'αφήσω με τίποτα τον άνθρωπο που μου στειλε ο Θεός για να με πάει στον ουρανό μαζί του...
Κάθε τι που ζεις, είτε σε κάνει ευτυχισμένο, είτε δυστυχισμένο, είναι κέρδος... Χαμένος χρόνος, είναι τα διαστήματα που δεν έζησες κάτι...

-maria-

# 38 στις 15/4/2004
author
Γυναίκα / 42 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 770

Παράθεση:
Originally posted by gallidoula
Κάποτε έπαιρνα αγάπη αλλά δεν ήξερα να την εκτιμήσω..Τώρα δεν θ'αφήσω με τίποτα τον άνθρωπο που μου στειλε ο Θεός για να με πάει στον ουρανό μαζί του...

........Τώρα δεν θ' αφήσω με τίποτα τον άνθρωπο που μου στείλε ο Θεός για να με πάει στον ουρανό μαζί του......

Σωστά !!!

Γιατί οι .... μοναδικοί άνθρωποι ..... που μας έρχονται στη ζωή μας ,
είναι ελάχιστοι ,
και πρέπει να κάνουμε τα πάντα για να τους κρατήσουμε .......
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε