Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Relax, διασκέδαση μετά τη δουλειά! Εσείς;

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

inioxos52

# 21 στις 8/3/2010
author
Ανδρας / 68 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.281
'Aρεσαν+: 0%
Otan gurnaw spiti, kai afou teleiwsw me tin masampouka xazevontas t.v, arxizw tis diadromes.

Apo kanape se pc, apo pc se kanape gia xouzouri kai tv, apo kanape psugeio, apo psugeio se pc, apo pc se kanape, mesw wc, kai toumpalin.

Sunglonistikes diadromes, olo saspens kai peripeteia.

Meta, ta pairnw kranio, kai vgainw.
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

# 22 στις 8/3/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
....και οταν τα παιρνει "κρανιο" και βγαινει..........βγαινει._

# 23 στις 11/3/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
μολις γυρναω απο τη δουλεια κανω καποιες δουλιτσες που χρειαζονται, ανοιγω Η/Υ και τηλεοραση, ασχολουμαι με την ομορφαδα μου, και περιμενω τον αντρα μου να φαμε. Συζηταμε διαφορα θεματα, την αραζουμε στον καναπε, και μετα εξαρταται. Ολο και καποιος θα ρθει, η θα παμε εμεις, η θα εχει διαβασμα ο συζυγος οποτε την περναω στον Η/Υ, στο τηλεφωνο και κανω δουλειες . Σχεδον καθε βραδυ παμε γυμναστηριο και απαραιτητως μετα βολτα με τη μηχανη. Αυτα

ioannalove

# 24 στις 18/3/2010
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Εκάλη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 32
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by modexristos

Παράθεση:
Originally posted by ioannalove
οοουπς! Δεν μπορώ να διορθώσω γιατί έχετε απαντήσει οπότε διευκρινίζω ότι το θέμα απευθύνεται και στα δύο φύλα! Με αγάπη (λίγο πιο πολύ για τους άντρες αυτή τη φορά) ioannalove!

Kλασσικη γυναικεια κωλοτουμπα
Μουλαρωσα και δεν απαντω

Έεεεεελα βρε πές μας! Λίγο παραπάνω αγάπη για σενα λοιπόν για να σε πείσω!

# 25 στις 18/3/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
εγω μολις γυριζω απο τη δουλεια κατα τις 4 το απογυμα δηλαδη, θα αλλαξω ρουχα , θα τσιμπησω , θα κανω καμια δουλιτσα στο σπιτι γιατι αν καθισω λιγο μετα δεν προκειται να σηκωθω για τις δουλειες του σπιτου.αργοτερα μπορει να παω καμια βολτα στα μαγαζια χωρις απαραιτητα να αγορασω κατι. η καλυτερη μου ωρα οταν ειμαι μονη μου ειναι το βραδυ που κανω μπανιο , βαζω τις κρεμες μου και καθομαι μπροστα στην τηλεοραση. και οταν ειμαι με το φιλο μου μου αρεσει οταν βλεπουμε ταινιες και με εχει αγκαλια. εμενα με παιρνει λιγο ο υπνος και αυτος με γαργαλαει στη μυτη.
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

lastpost