Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Relax, διασκέδαση μετά τη δουλειά! Εσείς;

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

ioannalove

# 1 στις 5/3/2010
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Εκάλη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 32
'Aρεσαν+: 0%

Relax, διασκέδαση μετά τη δουλειά! Εσείς;

Ας πούμε η καθεμία ποια είναι η αγαπημένη στιγμή μιας ημέρας μετά τη δουλειά...!
Εγώ γυρίζω σπίτι, βάζω ενα φλυτζάνι τσάι, κάθομαι στον καναπέ και πατάω το κουμπί για να ανοίξει το laptop. Μετά μπαίνω online στο site του antenna και βλέπω όσα επισόδεια έχω χάσει απο το Κάρμα. ¶υτη είναι η σχεδόν καθημερινή στιγμη χαλάρωσής μου. Η δική σας ποια είναι;

modexristos

# 2 στις 5/3/2010
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 7.888

Παράθεση:
Originally posted by ioannalove
Ας πούμε η καθεμία ποια είναι η αγαπημένη στιγμή μιας ημέρας μετά τη δουλειά...!

Για τα αγορακια θα κανεις ξεχωριστο θεμα ή εμεις δεν εχουμε δικαιωμα στην ξεκουραση
Ετσι ειναι, αν ετσι πιστευεις οτι ειναι.

inioxos52

# 3 στις 5/3/2010
author
Ανδρας / 68 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.281
Asxolisou loipon me ta koritsia. Emeis den se milame. Kai den exeis 3 kala kai 3 kaka, alla 4 kaka.
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

somebody961

# 4 στις 6/3/2010
author
Ανδρας / 62 / Σε σχέση
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017
Δεν πολυκατάλαβα γιατί το θέμα είναι για τα θήλεα του φόρουμ αλλά το προσπερνάω.

Η δουλειά μου είναι τεχνικός η/υ και τα άτιμα, δεν χαλάνε πάντα στην υπηρεσία που εργάζομαι!
Ετσι, έχω κάποιες φορές χρόνο και ψάχνω/ψάχνομαι σε σελίδες με ενδιαφέροντα μου, όπως ήχος, hifi, υπολογιστές, αυτοκίνητο κλπ.

Αγαπημένη μου στιγμή λοιπόν όταν έρθω σπίτι είναι να έρθω και να κάνω πράξη, να δοκιμάσω/πειραματιστώ πάνω σε νέα πράγματα που έχω μάθει στον υπολογιστή, στο ηχοσύστημα ή και αλλού.

Και αν κάποιο αγαπημένο πρόσωπο το δω στο msn, να μοιραστώ τις εμπειρίες μου.

Οταν όμως τα άτιμα στο γραφείο χαλάνε με ρυθμό καταιγιστικό, τότε
κάνω τα ίδια αλλά στο σπίτι!
Έει, πού πας; Είναι γκρεμός εκεί! Ε, τότε καλά πάω.

MsNanouk

# 5 στις 6/3/2010
author
Γυναίκα / 57 / Σε σχέση
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 5.850
Μάλλον, λέω εγώ τώρα, μπερδεύτηκες και απευθύνθηκες μόνο στα θήλεα του φόρουμ ... για ένα γενικό θέμα που αφορά όλους.
Μία διόρθωση σου θα φέρει περισσότερες απαντήσεις και την δική μου μέσα ...
Μη σταματάς να χαμογελάς έστω και αν είσαι θλιμμένος. Ποτέ δεν ξέρεις ποιος μπορεί να σβ αγαπήσει γιβ αυτό σου το χαμόγελο. Gabriel Garcia Marquez

silver80

# 6 στις 6/3/2010
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 23
Απαντήσεις: 1.322
θα προσπερασω και εγω οτι το θεμα ειναι μονο για γυναικες γιατι προφανως μπερδευτηκες...

Εγω οταν θελω να χαλαρωσω μετα την δουλεια κάνω ένα διπλο espresso και ειτε μπαινω στο ιντερνετ και διαβαζω αθλητικα ή κοινωνικα θεματα σε site ειδησεων, ειτε διαβαζω καποιο βιβλιο, ειτε παιζω μια ωριτσα pro...
μέτρον άριστον!

ioannalove

# 7 στις 6/3/2010
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση
Παιδιαααααά! Μπερδεύτικα βρε! Απολογούμαι και διωρθώνω! Μήν βαράτε... Απο κεκτιμένη ταχύτητα ήταν - Ευχαριστώ για την υπόδειξη! :>:>:>

ioannalove

# 8 στις 6/3/2010
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση
οοουπς! Δεν μπορώ να διορθώσω γιατί έχετε απαντήσει οπότε διευκρινίζω ότι το θέμα απευθύνεται και στα δύο φύλα! Με αγάπη (λίγο πιο πολύ για τους άντρες αυτή τη φορά) ioannalove!

# 9 στις 6/3/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Είμαι σε μεγάλο ρηλάξ...

MsNanouk

# 10 στις 7/3/2010
author
Γυναίκα / 57 / Σε σχέση
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 5.850
Εγώ πάλι, λόγω του ότι δουλεύω από το πρωϊ μέχρι αργά το βράδυ σχεδόν και τις 7 ημέρες της εβδομάδας, βρίσκομαι στο σπίτι μου πάντα βράδυ και αργά ...
Κάθομαι στον καναπέ μου, απολαμβάνοντας πολύ αυτήν την αίσθηση.
Τις περισσότερες φορές ανοίγω την τηλεόραση και χαζεύω, άλλες φορές πάλι παίρνω το laptop και διαβάζω ειδήσεις και ότι άλλο θεωρώ ότι μου ξέφυγε εντός της ημέρας ή μπαίνω σε sites (καλή ώρα ) και χαζεύω για λίγο...
Πάντα όμως η βραδιά μου, πριν κοιμηθώ τελειώνει με το να διαβάσω κάτι. Μπορεί να είναι κάποιο βιβλίο ή μπορεί να έχει να κάνει και με την δουλειά μου ένα έγγραφο ή κάτι για το οποίο πρέπει να είμαι προετοιμασμένη την επόμενη μέρα ...
Αν τύχει βέβαια αυτές τις ελαχιστότες φορές και γυρίσω νωρίς, απόγευμα, απολαμβάνω ένα εσπρεσσάκι και ακούω μουσική, ραδιόφωνο ...
Μη σταματάς να χαμογελάς έστω και αν είσαι θλιμμένος. Ποτέ δεν ξέρεις ποιος μπορεί να σβ αγαπήσει γιβ αυτό σου το χαμόγελο. Gabriel Garcia Marquez

# 11 στις 7/3/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
πιο χαλαρωτικη στιγμη για μενα ειναι οταν δοκιμαζω νεες συνταγες για φαγητα η γλυκα.

Οπως αποψε ας πουμε που αφου εκλεισα το μαγαζι το απογευμα εριξα εναν μινι υπνακο και απο τις επτα το απογευμα μεχρι τωρα εφτιαξα κατι υπεροχα καταπληκτικα μινι τσουρεκακια...μοσχοβολησε το σπιτι και η γειτονια φρεσκο βουτυρο, πορτοκαλι μαχλεπι και κανελα.

modexristos

# 12 στις 7/3/2010
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 7.888

Παράθεση:
Originally posted by ioannalove
οοουπς! Δεν μπορώ να διορθώσω γιατί έχετε απαντήσει οπότε διευκρινίζω ότι το θέμα απευθύνεται και στα δύο φύλα! Με αγάπη (λίγο πιο πολύ για τους άντρες αυτή τη φορά) ioannalove!

Kλασσικη γυναικεια κωλοτουμπα
Μουλαρωσα και δεν απαντω
Ετσι ειναι, αν ετσι πιστευεις οτι ειναι.

# 13 στις 7/3/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μόλις γυρίσω, αλλάζω ρούχα, βάζω το φαγητό στη φωτιά, κάνω κάποιες δουλειές και κάθομαι στο pc μέχρι να γίνει το φαγητό.
Τρώω μπροστά στο pc και μετά γέρνω πίσω την πολυθρόνα του γραφείου, βάζω τα πόδια πάνω στο γραφείο και λαγοκοιμάμαι.

# 14 στις 7/3/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by zoumeri
Τρώω μπροστά στο pc

κι εσύ ε;

# 15 στις 7/3/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
παλιοτερα καευθειαν απο δουλεια εβγαινα μεχρι αργα.
επειτα εβγαινα απλως για ενα ποτο και μετα σπιτι.

σημερα γυρναω κουρασμενη, κανω ενα ντουζακι, βαζω τις κρεμες μου, αραζω στο κρεβατι μου με τις πυτζαμες μου και τα τσιγαρακια μου και βλεπω κι εγω επεισοδια απο σειρες.

εκτος αν εχω ραντεβου που κανω αλλα πραματα. αλλα αν δεν κανω κανω ολα τα παραπανω .. με παρεα.

Dardana

# 16 στις 7/3/2010
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651
απο τοτε που εκανα παιδι, δεν εχω ριλαξάρει μετα τη δουλεια.
περιμενω να παω δουλεια για να ριλαξαρω. μπαινω στο γραφειο γυρω στις 9μιση, ανοιγω τον υπολογιστη, φτιαχνω καφε, βλεπω τα ιμεηλς, μπαινω στο σχεσεις. το υπολοιπο 7ωρο χαλαρωνω, μεχρι που παω σπιτι και τοτε αρχιζει ο μαραθωνιος..
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

Μυρτώ

# 17 στις 8/3/2010
author
Γυναίκα / 51 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Θέματα: 972
Απαντήσεις: 16.744
Tα τελευταία 7 χρόνια αμφιβάλλω αν έχω χαλαρώσει ποτέ μετά την δουλειά.
Φεύγω από την δουλειά και έχω περιθώριο μαξ μια ώρα να βγάλω τα ρούχα μου , να φάω κάτι και μετά αρχίζω πάλι την δουλειά , συνήθως μέχρι τις 12 το βράδυ.

Ειδικά τώρα με το παιδί... πολλές φορές ούτε την μια ώρα δεν την έχω...

Χαλάλι όμως ...

Χαλαρώνω τουλάχιστον συναισθηματικά γιατί έχω το κεφάλι μου ήσυχο....

Hereβs to the crazy ones. The rebels. The troublemakers. The ones who see things differently. While some may see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

# 18 στις 8/3/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
καλα λεω γω ρε δε παντρευομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!

wish_

# 19 στις 8/3/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Dardana
απο τοτε που εκανα παιδι, δεν εχω ριλαξάρει μετα τη δουλεια.
περιμενω να παω δουλεια για να ριλαξαρω. μπαινω στο γραφειο γυρω στις 9μιση, ανοιγω τον υπολογιστη, φτιαχνω καφε, βλεπω τα ιμεηλς, μπαινω στο σχεσεις. το υπολοιπο 7ωρο χαλαρωνω, μεχρι που παω σπιτι και τοτε αρχιζει ο μαραθωνιος..

αυτά είναι!
βλέπω τρώνε και άλλοι μπροστά στο πσ.

αν δεν έχουμε κανονίσει κανά καφέ ή κανά φαγοπότι μετά τη δουλειά,με το που γυρνάω βγάζω παπούτσια,ανοίγω ράδιο,ανοίγω πσ,βάζω να φάω,κάθομαι στο γραφείο και...εκεί ξεκινάν όλα!Τρώω,σερφάρω,ακούω,μιλάω...τώρα πώς χαλαρώνω έτσι δεν ξέρω αλλά και μόνο που είμαι σπίτι,στο γραφείο μου αυτό από μόνο του με χαλαρώνει!

meandothers

# 20 στις 8/3/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δυστυχώς αυτή την περίοδο,
χαλαρώνω μόνο όταν πέσω στο κρεβάτι μου να ξεραθώ...
Και μην σου πω οτι πολλές φορές νιώθω οτι
ο εγκέφαλος λειτουργεί ακόμα, ενώ το σώμα μου αναπαύεται...
Φρίκη!Ξυπνάω κουρασμένη...
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.