Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ερώτημα σε webmaster

Σελίδα : 1

asxetos72

# 1 στις 5/5/2010
author
Ανδρας / 47 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 10
'Aρεσαν+: 0%

Ερώτημα σε webmaster

Καλησπέρα
έλαβα το ακόλουθο:

Παράθεση:
Θέμα: Απόρριψη Αξιολόγησης στο μέλος : Ran_Tan_Plan
Από: Διαγραμμένο μέλος Προσθήκη στους : [φίλους] [ανεπιθύμιτους]
Προς: asxetos72 Στάλθηκε: 03/05/10 19:16
Θέμα : Απόρριψη Αξιολόγησης στο μέλος : Ran_Tan_Plan
Μήνυμα: Μας συγχωρείτε αλλά η αξιολόγησή προς το μέλος Ran_Tan_Plan δεν μπορεί να εμφανιστεί. Η κύρια αιτιολογία της απόρριξης είναι :

Αν θέλετε μπορείτε να αλλάξετε την αξιολόγηση σας προκειμένου να μην συντρέχει ο παραπάνω λόγος και να την αποστείλετε πάλι.

Επειδή δεν έχω δικαίωμα αποστολής μυνήματος σε webmaster αφού δεν είμαι premium, εξού και το ποστ για κάποια σχετική απάντηση έστω και με μύνημα προς εμένα

Μυρτώ

# 2 στις 5/5/2010
author
Γυναίκα / 47 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Θέματα: 972
Απαντήσεις: 16.744
Καταρχάς , μπορείτε να στείλετε μήνυμα στους διαχειριστές ανεξαρτήτως του αν είστε Δωρεάν μέλος.

Δεύτερο , η αξιολόγηση σας απορρίφθηκε γιατί δεν ήταν σύμφωνη τους όρους χρήσης του site. Εάν θέλετε να επαναξιολογήσετε το μέλος , παρακαλούμε όπως διαβάσετε πρώτα τους όρους χρήσης και προχωρήστε με την αξιολόγηση σας.
Hereβs to the crazy ones. The rebels. The troublemakers. The ones who see things differently. While some may see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

asxetos72

# 3 στις 5/5/2010
author
Ανδρας / 47 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 10
προσπάθησα να στείλω και σε σε σένα αλλά:

Παράθεση:
Ως Δωρέαν μέλος μπορείτε να απαντάτε, μόνο στα προσωπικά μηνύματα που έχετε ήδη λάβει. Αν θέλετε κι εσείς να στέλνετε μηνύματα, σε όποιον και όποτε θέλετε, μπορείτε να γίνετε σε 1' λεπτό Premium ή VIP μέλος και να ανοίξετε μπροστά σας έναν μαγικό κόσμο επικοινωνίας και γνωριμιών!

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost