Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Idees gia garden party

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

# 21 στις 14/6/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by tromokratimeni
καινουργια ναι σαν μελος γιατι χρειαστηκα να κανω εγγραφη να ρωτησω κατι, το οποιο τελικα κυριως η συγκεκριμενη το εκανε επισης μπαχαλο.

Κάτσε και μέτρα τότε πόσες σοβαρές απαντήσεις πήρες στο δικό σου θέμα, δεν θυμάμαι να είναι πολλές. Ο καθένας κρίνει μόνος του την "σοβαρότητα" κάθε θέματος και απαντάει ανάλογα.

tromokratimeni

# 22 στις 14/6/2010
author
Γυναίκα / 61 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παπάγου
Θέματα: 17
Απαντήσεις: 1.899
'Aρεσαν+: 0%
Δεν εχεις αδικο, τα ιδια λεμε ουσιαστικα.

Τελος παντων εγω σταματαω εδω μπας και καποιος δωσει καμια σοβαρη απαντηση στον θεματοθετη

# 23 στις 14/6/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Δεν εχεις αδικο, τα ιδια λεμε ουσιαστικα.

τα ίδια δεν λέμε ακριβώς αλλά τέλος πάντων.

freeman21

# 24 στις 14/6/2010
author
Ανδρας / 35 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 2.604

Παράθεση:
Originally posted by Dark_Tranquillity

Παράθεση:
Originally posted by elena9779

[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/6835/acrycry.gif[/IMG]

Μην κλαις μικρή Ελένη.

Η μικρή Ελένη κάθεται και κλαίει γιατί η τρομοκρατημένη θέλει και άλλο λουκουμά!!!
Όλα είναι κύκλος που γυρίζει...

# 25 στις 14/6/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by freeman21

Παράθεση:
Originally posted by Dark_Tranquillity

Παράθεση:

[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/6835/acrycry.gif[/IMG]

Μην κλαις μικρή Ελένη.

Η μικρή Ελένη κάθεται και κλαίει γιατί η τρομοκρατημένη θέλει και άλλο λουκουμά!!!

Αστα Freeman my dear....

Τελειωσαν οι λουκουμαδες...
Τουλουμπες θα κερναω απο εδω και περα...

Αλλα ακομα λεω να μην ασχοληθω..
Ασε να μελωσει καλα η τουλουμπα για να γλιστραει καλυτερα...
Σε περιπτωση που θελει κερασμα.

perfetta

# 26 στις 14/6/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Λοιπον.

1. Στα τραπέζια βάλε λευκά τραπεζομάντηλα. Απο πάνω βάλε μια σύνθεση λολουδιών

2. Πολλά κεριά.. Κυρίως στο πάτωμα.. Υπαρχουν κατι μεγάλα φανάρια, που πέρνουν κεριά μέσα.. Αυτα να βάλεις.
Αυτά.. Δε χρειάζεται να γίνει και καραγκιόζης η αυλη.

tromokratimeni

# 27 στις 14/6/2010
author

Παράθεση:
Originally posted by perfetta
Λοιπον.

2. Πολλά κεριά.. Κυρίως στο πάτωμα.. Υπαρχουν κατι μεγάλα φανάρια, που πέρνουν κεριά μέσα.. Αυτα να βάλεις.

Ρε παιδια 19 χρονων ειναι το παλληκαρι και τα ατομα που θα πανε στο παρτυ καπου εκει γυρω θα ειναι σαν ηλικια.
Γι αυτο του εγραψα εγω να μας πει περισσοτερες λεπτομερειες για το τι ειδους παρτυ θα ειναι και πως ειναι η αυλη.
Γιατι δε νομιζω τα 20χρονα να θελουν τραπεζια με γλαδιολες και ρεσο με κερακια .
Να χορεψουν θα θελουν και να ξεσαλωσουν με τα κερια μες τη μεση θα βαλουν καμια φωτια και θα τρεχουμε μετα.

Dardana

# 28 στις 14/6/2010
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:
πλακα εχετε ρε σεις.
το ατομο ειναι μαιντανος σαν την αλλη την πως την λενε την Μανωλιδου ενα πραμα.
Οπου γαμος και χαρα και η μαγδαλω μεσα.
Σ οποιον ερθει και γραψει εδω μεσα, θα παει να πεταξει μια απαντηση συνηθως ασχετη και θα το κανει το θεμα μπαχαλο στο τελος.
Αν δεν το βλεπετε η κανετε τις κινεζες , τοτε μεγεια σας και χαρα σας. να την χαιρεστε.
Ουτε 2 μηνες εδω περα και εχει 2000 ποστς. αν εχετε το κουραγιο κατσετε και δειτε ποσα απο ολα αυτα ειναι σοβαρες απαντησεις και εντος του θεματος που βαζει ο θεματοθετης.

Τωρα ολα τ αλλα κουλα που αραδιαζετε οτι ειναι δηθεν εμενα δε με αφορουν.

ηρθε ο ανθρωπος να ρωτησει για καμια ιδεα διακοσμησης και αντι γι αυτο βλεπει αλλ αντ αλλων και εσεις αυτο το επικροτειτε ε τι να σας πω ευγε σας!

κατσε βρε Τρομοκρατημενη..
λεει πουθενα οτι εδω περα μεσα γινεται διαγωνισμος σοβαροτητας ή ακομα και καλυτερης λογοτεχνικης γραφης;;
οπουδηποτε πας που υπαρχουν μερικες χιλιαδες ανθρωποι (και μαλιστα ολοι ανειδικευτοι) για να ρωτησεις κατι, καποιοι θα σου απαντησουν σοβαρα, καποιοι θα πουν τη μαλακια τους και καποιοι θα αδιαφορησουν. γιατι περιμενεις κατι άλλο απο εδω; ουτε εξειδικευμενο σαϊτ ειναι, ουτε πανελ εκπομπης με ιατρικο θεμα. με ποια λογικη λοιπον αξιωνεις αυστηρα σοβαρες απαντησεις και 'to the point'?
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

Dardana

# 29 στις 14/6/2010
author
Ουζμπεκιστάν

Παράθεση:
Originally posted by perfetta
Λοιπον.

και εντομοαπωθητικα

tromokratimeni

# 30 στις 14/6/2010
author

Παράθεση:
Originally posted by Dardana

Παράθεση:
πλακα εχετε ρε σεις.
Σ οποιον ερθει και γραψει εδω μεσα, θα παει να πεταξει μια απαντηση συνηθως ασχετη και θα το κανει το θεμα μπαχαλο στο τελος.
Αν δεν το βλεπετε η κανετε τις κινεζες , τοτε μεγεια σας και χαρα σας. να την χαιρεστε.
Ουτε 2 μηνες εδω περα και εχει 2000 ποστς. αν εχετε το κουραγιο κατσετε και δειτε ποσα απο ολα αυτα ειναι σοβαρες απαντησεις και εντος του θεματος που βαζει ο θεματοθετης.

ηρθε ο ανθρωπος να ρωτησει για καμια ιδεα διακοσμησης και αντι γι αυτο βλεπει αλλ αντ αλλων και εσεις αυτο το επικροτειτε ε τι να σας πω ευγε σας!

λεει πουθενα οτι εδω περα μεσα γινεται διαγωνισμος σοβαροτητας ή ακομα και καλυτερης λογοτεχνικης γραφης;;
οπουδηποτε πας που υπαρχουν μερικες χιλιαδες ανθρωποι (και μαλιστα ολοι ανειδικευτοι) για να ρωτησεις κατι, καποιοι θα σου απαντησουν σοβαρα, καποιοι θα πουν τη μαλακια τους και καποιοι θα αδιαφορησουν. γιατι περιμενεις κατι άλλο απο εδω; ουτε εξειδικευμενο σαϊτ ειναι, ουτε πανελ εκπομπης με ιατρικο θεμα. με ποια λογικη λοιπον αξιωνεις αυστηρα σοβαρες απαντησεις και 'to the point'?

Δεν διαφωνω βρε Dardana με οσα εγραψες ο καθενας γραφει οτι θελει.
Εκεινο που μου την δινει δεν ειναι οτι η σοβαρη η ασοβαρη απαντηση του καθενα η η λακaμιa του, αρκει να εχει να κανει το το θεμα.

Δηλαδη για να σου δωσω ενα χοντροκομενο παραδειγμα.
να γραψεις εσυ πχ
ξερετε καμια συνταγη για κολοκασι γιατι βαρεθηκα να το τρωω συνεχεια κοκκινιστο και να ρθω εγω να σου γραψω ριχτο στη λεκανη( wc) να μουλιασει και μετα σκουπισε το με σοφτεξ και βραστο!!
Και επομενος επειδη εγραψα εγω την <<εξυπναδα μου>> να αρχισει να ρωταει ειναι καλη μαρκα χαρτι το σοφτεξ η εσεις αγοραζετε αλλη
και να συνεχισει το θεμα με το αν το καθε χαρτι υγειας ειναι καλο η οχι.

Αυτα μου τη δινουν και ειδικα απο ατομα που το κανουν συστηματικα.

ευτυχως 3-4 ειναι εδω μεσα μονο απο οτι εχω κοψει. οι υπολοιποι που απλα το συνεχιζουν, οκ την πλακα τους κανουν

Dardana

# 31 στις 14/6/2010
author
Ουζμπεκιστάν

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:
πλακα εχετε ρε σεις.

Εκεινο που μου την δινει δεν ειναι οτι η σοβαρη η ασοβαρη απαντηση του καθενα η η λακaμιa του, αρκει να εχει να κανει το το θεμα.

να γραψεις εσυ πχ
ξερετε καμια συνταγη για κολοκασι γιατι βαρεθηκα να το τρωω συνεχεια κοκκινιστο και να ρθω εγω να σου γραψω ριχτο στη λεκανη( wc) να μουλιασει και μετα σκουπισε το με σοφτεξ και βραστο!!
Και επομενος επειδη εγραψα εγω την <<εξυπναδα μου>> να αρχισει να ρωταει ειναι καλη μαρκα χαρτι το σοφτεξ η εσεις αγοραζετε αλλη

ευτυχως 3-4 ειναι εδω μεσα μονο απο οτι εχω κοψει. οι υπολοιποι που απλα το συνεχιζουν, οκ την πλακα τους κανουν

κοιτα, κι εμενα μου τη σπανε πολλά εδω μεσα, αλλά κι εκει εξω, μη νομιζεις αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι τα πηρες τοσο πολυ στην κρανα με την ελενα συγκεκριμενα...δε σου'πε κατι "χειροτερο" ή ασχετο ή χαζο απο εκεινα που ειπαν ο Χαϊβανι, ο Λεφταουτ ή ο Μοντε στο θεμα σου. οσο για το μπαχαλεμα, δεν το κανει μονο η Ελενα συστηματικά..πολλοι ειμαστε που μπαχαλευουμε. μας βγαινει βρε αδερφε.. ε και δε γινεται να μιλαμε για ολα σαν να καταπιαμε σκουποξυλο.
αγνοησε οποια σχολια δε σου κανουν και μη θυμωνεις. ειμαι σιγουρη οτι εχεις πολυ σοβαροτερα θεματα να σε απασχολουν απο μια ελενα μπαχαλού σ'ενα φορουμ. αν μας αντεξεις και μεινεις, θα δεις οτι ο μπαχαλοποιοι δεν ειμαστε κακα παιδια. τα σιγανα (και σοβαρα) ποταμακια να φοβασαι

tromokratimeni

# 32 στις 14/6/2010
author

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:
πλακα εχετε ρε σεις.

να γραψεις εσυ πχ

κοιτα, κι εμενα μου τη σπανε πολλά εδω μεσα, αλλά κι εκει εξω, μη νομιζεις αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι τα πηρες τοσο πολυ στην κρανα με την ελενα συγκεκριμενα...δε σου'πε κατι "χειροτερο" ή ασχετο ή χαζο απο εκεινα που ειπαν ο Χαϊβανι, ο Λεφταουτ ή ο Μοντε στο θεμα σου. οσο για το μπαχαλεμα, δεν το κανει μονο η Ελενα συστηματικά..πολλοι ειμαστε που μπαχαλευουμε. μας βγαινει βρε αδερφε.. ε και δε γινεται να μιλαμε για ολα σαν να καταπιαμε σκουποξυλο.
αγνοησε οποια σχολια δε σου κανουν και μη θυμωνεις. ειμαι σιγουρη οτι εχεις πολυ σοβαροτερα θεματα να σε απασχολουν απο μια ελενα μπαχαλού σ'ενα φορουμ. αν μας αντεξεις και μεινεις, θα δεις οτι ο μπαχαλοποιοι δεν ειμαστε κακα παιδια. τα σιγανα (και σοβαρα) ποταμακια να φοβασαι

Τα πηρα γιατι δεν φτανει που αρχισε τα ασχετα μετα αρχισε να με βριζει προσωπικα να μιλαει για το δικο μου βρωμοστομα την ιδια στιγμη που αυτη εγραφε ας μη χαρακτηρισω τι , και συνεχισε με ειρωνιες και αλλα <ομορφα>.
Και απο πανω δηλαδη.
Ε οχι και κερατας και δαρμενος μωρε νταρντανα. νισαφι!

somebody961

# 33 στις 14/6/2010
author
Ανδρας / 62 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017
Tromokratimeni:

Εάν ο φίλος εδώ καλέσει στο πάρτυ όλα εδώ τα άτομα που μπαχαλεύουν θέματα καθώς λες, τότε για ένα να είσαι σίγουρη:

Πως θα γίνει τόσος χαβαλές και απίστευτο χιούμορ που άμα βρεθεί έστω και ένας να κοιτάξει αν είναι στη σειρά τα βαζάκια με τις λελούδες ή αν έπεσε λίγο πιο αλμυρό το σνακ ή ότι το φωτιστικό εκεί πέρα είναι πολύ φωτεινό,
εμένα να με χeσεις!!!

Είμαστε η καλύτερη, ΟΛΟΖΩΝΤΑΝΗ διακόσμηση!!!!

ΥΓ: Μερικά θέματα ΚΡΑΖΟΥΝ για μπαχάλεμα. Καινούργια είσαι, θα καταλάβεις με τον καιρό.
Τα πραγματικά σοβαρά θέματα εδώ, όπως και έξω, αντιμετωπίζονται ΟΛΑ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ με σεβασμό ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ,

τον οποίον μάλιστα 'τυχαίνει' να τον εκπέμπουν από μακριά...
Έει, πού πας; Είναι γκρεμός εκεί! Ε, τότε καλά πάω.

# 34 στις 14/6/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Λοιπον ξεκινα μια μια τις απαντησεις και κοιτα ποιος το ξεκινησε αυτο.

Ο πρωτος ανθρωπος που εβρισε ησουν εσυ αν δεις καλα.

Και σταματα να ασχολεισαι μαζι μου.
Αδιαφορησε και αν κανω λαθη ασε με να πνιγω σε αυτα.
Κοιτα την παρτη σου και την πορεια σου εδω κ εξω.

Φιλακια πολλα,...

KOLORS

# 35 στις 14/6/2010
author
Ανδρας / 58 / Παντρεμένος
Τατζικιστάν
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 2.737

Παράθεση:

Φιλακια πολλα,...

αααα για μια στιγμη!!

τι ειναι τωρα αυτο που λες εσυ?

μπα??

και γιατι περικαλω να σταματησει να ασχολειται??

ξερεις με τι συχνοτητα εμφανιζονται τα "διαμαντια" εδω μεσα??

οχι κυρια μου!!

δεν θα σας γινει το χατηρι!!

δεν θα μας στερησετε εσεις τις απλωχερες στιγμες γελιου που μας χαριζει!!

tromokratimeni

# 36 στις 14/6/2010
author

Παράθεση:
Originally posted by KOLORS

Παράθεση:

Φιλακια πολλα,...

αααα για μια στιγμη!!

τι ειναι τωρα αυτο που λες εσυ?

μπα??

και γιατι περικαλω να σταματησει να ασχολειται??

ξερεις με τι συχνοτητα εμφανιζονται τα "διαμαντια" εδω μεσα??

οχι κυρια μου!!

δεν θα σας γινει το χατηρι!!

δεν θα μας στερησετε εσεις τις απλωχερες στιγμες γελιου που μας χαριζει!!

Αχ mon cheri
τωρα με αποτελειωσεςςςς τι ιπποτης εισαι εσυ που με υποστηριζεις με τετοιο παθος.

Αχ λυωνωωωωωωωωωωωωω

modexristos

# 37 στις 14/6/2010
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 7.888

Παράθεση:
ο Μοντε στο θεμα σου....

Ξερω ο,τι μ'εχεις στην μπουκα επειδη ειμαι εναντια στα βασανιστηρια του Δαρδανου,
αλλα τετοια συκοφαντια δεν την περιμενα απο μερους σου
Ντροπη
υγ.Θεματοθετη ξεχνα το παρτυ γιατι θα σου κανουν την αυλη μπουρδελο και μετα θα τρεχεις.
Ετσι ειναι, αν ετσι πιστευεις οτι ειναι.

Heptamer

# 38 στις 14/6/2010
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.225

Παράθεση:
τα σιγανα (και σοβαρα) ποταμακια να φοβασαι

Εμενα το σοβαρο,μη σιγανό,ποταμάκι να μην το φοβάσαι!
Η επιλογή που κάνει ο καθένας για τον εαυτό του, συμπίπτει απολύτως με το πεπρωμένο του

# 39 στις 14/6/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
...σαν δεν ντρέπεστε.. αμέρικαν μπαρ του το κάνατε το γκάρντεν πάρτυ!

...ασόβαροι

perfetta

# 40 στις 14/6/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Ρε παιδια 19 χρονων ειναι το παλληκαρι και τα ατομα που θα πανε στο παρτυ καπου εκει γυρω θα ειναι σαν ηλικια.
Γι αυτο του εγραψα εγω να μας πει περισσοτερες λεπτομερειες για το τι ειδους παρτυ θα ειναι και πως ειναι η αυλη.
Γιατι δε νομιζω τα 20χρονα να θελουν τραπεζια με γλαδιολες και ρεσο με κερακια .
Να χορεψουν θα θελουν και να ξεσαλωσουν με τα κερια μες τη μεση θα βαλουν καμια φωτια και θα τρεχουμε μετα.

Ποιοι θα τρέχετε;;; Θα είσαι κι εσύ;;;

Ρε κοπελιά, 19 χρονων είναι, όχι τεσσάρων... για να βάλουνε φωτια.. Ημαρτον..

Και ζητησε ιδέες διακόσμησης...
Εγω αυτα έχω να προτείνω σαν πουρόγρια!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.