Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Idees gia garden party

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Heptamer

# 41 στις 14/6/2010
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.225
'Aρεσαν+: 0%
Τρομοκρατημένη,

και η χρηση απο σενα της κουραστικής και εν μερει και ασεβούς διαδοχικής /αλυσιδωτής παράθεσης (quote του quote του quote...),συνιστα επισης ενα ειδος "μπαχαλέματος"....

Άν θες να απαντησεις σε καποιον,δε χρειάζεται να μας παρεθετεις ξανα ολη την προϊστορία των απαντήσεων. Εστίασε στο κομματι που σε ενδιαφερει,απαλειφοντας τα περιττά σχόλια.

Σοβαρά θεματα,αντιμετωπιζονται πάντα σοβαρα απο τους περισσοτερους εξ ημών. Μοιραια βεβαια καποια στιγμη ενα θεμα θα ξεφύγει προς το πιο light - προκειται αλλωστε για ζωντανη συζήτηση -,αλλα προτου γινει αυτο,θα εχει λαβει σιγουρα τουλ. μια αρμοζουσα απαντηση.

Θεματα που γεννουν υποψιες πως ειναι προς "δε-δούλευσιν" των δημοθοινιστών,σαφώς και θα τυχουν της πρεπουσας αντιμετωπισης.

Σφάλματα ωστοσο,συμβαινουν ενιοτε.

Ατελή οντα ειμεθα γάρ!
Η επιλογή που κάνει ο καθένας για τον εαυτό του, συμπίπτει απολύτως με το πεπρωμένο του

tromokratimeni

# 42 στις 14/6/2010
author
Γυναίκα / 61 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παπάγου
Θέματα: 17
Απαντήσεις: 1.899
οχι αλλα σκεφτομαι να καταταγω στους εθελοντες πυροσβεστες.

Αμα φαει κλωτσια το κερι ειτε απο 4χρονο ειναι ειτε απο 80 χρονο θα σου πω εγω πως πιανει φωτια, ειδικα αμα εχουν βαρεθει να καθαρισουν τα ξεροφυλλα στην αυλη:

tromokratimeni

# 43 στις 14/6/2010
author
Γυναίκα / 61 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παπάγου
Θέματα: 17
Απαντήσεις: 1.899
Το απο πανω ηταν για την περφετα.

Και οκ χεπτ θα εστιαζω στο κρεας απο εδω και περα και οχι στην κρεατοσουπα.

Ευχαριστω για την παρεμβαση

meandothers

# 44 στις 14/6/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Πως το έχασα όλο αυτό?...
Ωραίο θεματάκι...με ακόμα ωραιότερες απαντήσεις!

Όσο για 'σένα Έλενα, θα ανοίξω καινούργιο ποστ
"Η τιμωρία της ωραίας Έλενας"
Και θα γράψεις 100 φορές να δουν όλοι την τιμωρία σου...
"ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑ ΜΠΑΧΑΛΕΨΩ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ".

Εντάξει μαντάμ???
Άντε...τι το κάναμε εδώ μέσα???

# 45 στις 14/6/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
...δεν ξέρω αν τον βοηθήσαμε για γκάρντεν πάρτυ...

...αλλά για orgy party πιστεύω του δώσαμε ένα σωρό ιδέες..

menia35

# 46 στις 15/6/2010
author
Γυναίκα / 48 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 1.689

σκεψεις

Εμένα πάλι μου φαίνεται πως σε δεύτερο χρόνο η Τρομοκρατημένη θα καταλάβει γιατι -ενω σε γενικες γραμμές δε χωνευόμαστε μεταξύ μας- συμπαθούμε ανεξαιρέτως την Έλενα.

Κατα παράξενο τρόπο το χιούμορ της Τρομοκρατημένης, όταν με το καλο ξεδιπλώθηκε, μου φερνει σε αυτό της Έλενας.

δε δοκιμάζετε μήπως τα βρείτε???? (λέω εγω τώρα)
Υστερογραφο προς Θεματοθέτη: Κρεμάστε χταπόδια! Και αστακούς!! Ζωντανούς! μμμια χαρα το σκέφτηκε η Ελενα.

Αν ζείτε στις παρυφές του Τυμφρηστου (νομος Ευρυτανίας) παραγγειλτε τα δυο τρεις μέρες νωρίτερα
σταματείστε τη γη, θέλω να κατέβω...

PanosPontios

# 47 στις 14/6/2010
author
Ανδρας / 32 / Σε σχέση
Ν. Καβάλας / Χρυσούπολη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3
mpika sth selida sas gia na parw kapoies idees giati dn exw vgalei akrh pouthena allou..ap'oti eida den eixa na kanw me sovara atoma kai me lyphsh to lew ayto...zhthsa idees gia ena party pou tha kanw kai phra xlevasmo kai koroidia...na ste kala..aksioi..mpravo sas...geleia ypokimena pou to paizoun kai kala nohmones anthrwpoi kai diaxeirizonta tetoio site...eiste aksioi ths moiras na vriskeste edw mesa kai na xleyazetai ta panta..teleytaioi eiste...lypamai...perimena na parw gia apanthseis 5 swsta pragmata pou isws me voithisoun kai apla phra pisw ena mpourdelo...dn sas ypoxrewsa na mou dwsete apanthseis alla oyte sas edwsa to dikaiwma gia xlevasmo..kai thelete na lete pws eiste ena site pws kai kala voithaei kai mpla mpla..paparia mentoles...eseis pou nomizete oti eiste oi eksypnoi,eseis eiste kai pio ilithioi...
geia xara...kai thanks gia to ban...
ta leme..eksypnakides

y.g.tromokratimeni

ELCHOCLO

# 48 στις 17/6/2010
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.311
Λοιπόν αγαπητέ...δε διαβάζω και πολλά θέματα του forum (και) λόγω χρόνου...
Στις σποραδικές εφόδους μου, και μόλις τώρα, υπέπεσε το δικό σου στην αντίληψή μου.
Στο ζουμί...

Είναι εξαιρετικά δύσκολο να σου προτείνει οποιοσδήποτε, όσο ειδικός και να είναι, κάτι εύστοχο, χωρίς να γνωρίζει εσένα, την παρέα σου (με την έννοια της κουλτούρας και των συνηθειών σας, πχ τι μουσική ακούτε, πώς διασκεδάζετε, τι σόι πάρτυ στην τελική φαντάζεσαι) αλλά και τον χώρο!

Ίσως μια ενδιαφέρουσα ιδέα θα ήταν -στο βαθμό που θα μπορούσε να εξασφαλιστεί- ένα video projector σε "τυφλό" τοίχο/οθόνη/ακόμα και σεντόνι, όπου να προβάλλεται περιεχόμενο της αρεσκείας σου/σας: από μουσικά κλιπάκια ως και φωτογραφίες από στιγμιότυπα της παρέας!
Επίσης:
- ο "σωστός φωτισμός" πάντα βοηθάει
- κάποια ελαφρά φαγώσιμα πάντα απαραίτητα...προστατεύουν το στομάχι από τα ξύδια και καθυστερούν το hangover
Τώρα με τις ζέστες, φρέσκα καροτάκια κι αγγουράκια ας πούμε, καθώς και φέσκιοι- ανάλατοι ξηροί καρποί, είναι μάλλον προτιμότερα...

Αλλά να θυμάσαι: Το καλό πάρτυ, το κάνουν 3 πράγματα (με ανάστροφη σειρά προτεραιότητας):
- Τα άφθονα -όχι υπερβολικά- και καθαρά ποτά (+ μπόλικα παγάκια!!)
- Η καλή μουσική (αρεστές επιλογές, έξυπνη μίξη και, αν είναι δυνατόν, καλό ηχοσύστημα)
- Καλή κι ορεξάτη παρέα!!! (ενίοτε φτάνει και μόνον αυτό!!!)
Αν δεν άργησα πολύ....να περάσετε απίθανα!!!

-------------------
Υ/γ (προς θεματοθέτη): 19 χρονών παιδιά....μην το πολυψάχνετε...λογικά έχετε τον τρόπο σας να διασκεδάσετε....αφόρητα ...και χωρίς "σκηνοθέτη"!

Υ/γ (προς "συνποσταδόρους"): Λυπάμαι...αλλά μάλλον έχει κάποιο δίκιο... Οκ...κανείς δεν περιμένει -και δεν θα έπρεπε- αυστηρότητα στην "παραμονή εντός θέματος", ούτε αποστειρωμένο λόγο, πολλώ δε μάλλον σε "light" θέματα... ούτε εξετάσεις γράφουμε...ούτε μπαίνουμε εδώ γενικά για να καταθέσουμε την "αποψάρα" μας...

ΟΜΩΣ το συστηματικό "μπαχάλεμα" από σταθερούς παράγοντες παράγει συστήματα...και στελέχη... Που με σχεδόν υπαλληλική συνέπεια και εξαρτησιακή προσήλωση φτιάχνουν μικρόκοσμους, συχνά απωθητικούς για τους "απ' έξω"...

Γιατί και το χιούμορ, όσο "έξυπνο" ή και έξυπνο και να είναι...καταλήγει αυτοκαταναλωτικό... Αρκετές μάλιστα φορές, σε κάνει να φαντάζεσαι, από πίσω, μια κάποια θλίψη...

Heptamer

# 49 στις 17/6/2010
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.225

Παράθεση:
Originally posted by ELCHOCLO

Υ/γ (προς "συνποσταδόρους"): Λυπάμαι...αλλά μάλλον έχει κάποιο δίκιο... Οκ...κανείς δεν περιμένει -και δεν θα έπρεπε- αυστηρότητα στην "παραμονή εντός θέματος", ούτε αποστειρωμένο λόγο, πολλώ δε μάλλον σε "light" θέματα... ούτε εξετάσεις γράφουμε...ούτε μπαίνουμε εδώ γενικά για να καταθέσουμε την "αποψάρα" μας...

ΟΜΩΣ το συστηματικό "μπαχάλεμα" από σταθερούς παράγοντες παράγει συστήματα...και στελέχη... Που με σχεδόν υπαλληλική συνέπεια και εξαρτησιακή προσήλωση φτιάχνουν μικρόκοσμους, συχνά απωθητικούς για τους "απ' έξω"...

Επειδη η "καμπάνα" χτυπά και για μενα:

η άποψή μου δεν ειναι αποψάρα.
Οπως και του καθενός.

Το ποσοστο μπαχαλεματος που μου αναλογει - υπαρχει,γιατι να το κρύψωμεν αλλωστε - ειναι το ελαχιστο δυνατο.

Επιβεβαιώνετε περιτρανα τον κανονα πως υπαρχει παντα τουλ. μια απαντηση σε θεμα που να μην ειναι εντος θεματος. Που ειναι και το ζητουμενο.

Η επιλογή που κάνει ο καθένας για τον εαυτό του, συμπίπτει απολύτως με το πεπρωμένο του

BERRYFAIRY

# 50 στις 17/6/2010
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 214
Θελω να ερθω και εγω που θα γινει το παρτυ ???
Σαμπανια θα εχει ?? αν εχει Γαλλικη βεβαια !!!
Επισης θελω και να εχει ωραιους αντρες !!
Φυσικα αστακο , χαβιαρι, μπρικ οποσδηποτε!!.
Α!!! μη ξεχασεις τις υπηρετικο προσωπικο να περιφερετε με τους δισκους αναμεσα απο τους καλεσμενους!!!
Φυσικα με στολη!!
Επισης ενα καλο dj να κανει ατμοσφαιρα !!!
Να γραψεις στην προσκληση να ερθουν με ειδικη ενδυμασια οχι πιο κατω απο cavali , armani , μονο ξενους σχεδιαστες!!!
Αν με καλεσεις θα ερθω σε αυτο το παρτυ θα φορεσω και το πιο glamour υφος μου και θα ερθω!!!:>

sorry σε πειραζω !!!
Το καλυτερο ειναι να παρεις μπυρες , να βαλεις μαγκαλι, μουσικη που σας αρεσει !!! και καλη παρεα !!!
θα περασετε ομορφα !!!
Οσο για διακοσμιση βαλε λιγα φαναρακια εδω και εκει, να εχει ωραια ατμοσφαιρα !
Η παρεα μετραει πανω απο ολα οτι κι αν κανεις αυτοι που ειναι γυρω σου μετρανε !!!
Καλα να περασετε !!

Μη δειχνεις το φεγγαρι , απλα να το απολαμβανεις

BERRYFAIRY

# 51 στις 17/6/2010
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 214

Παράθεση:
Originally posted by elena9779

Παράθεση:
Originally posted by tromokratimeni
Αρχικα μετακινησε διαφορα επιπλα και αντικειμενα στην ακρη ωστε να κινηστε ανετα.
Ειναι καλυτερα να μας πεις πιο πολλες λεπτομερειες παντως. ας πουμε τι ειναι αυτο που θελετε να πετυχετε με το παρτυ και πως ειναι η αυλη..μεγαλη μικρη..υπαρχουν δενδρα η πολλα φυτα κλπ.
ΥΓ μη δινεις σημασια σε αυτη την ελενα. ετσι κανει παντα. μπαινει και γραφει ασχετα η σου απανταει ειρωνικα και στο τελος το γυριζει στον εαυτο της και βρισκεσαι εσυ ξενος στο θεμα σου γιατι οι αλλοι απαντανε σε αυτην.
Κατι σαν τα παρασιτα δηλαδη..που κολλανε πανω σου και χρησιμοποιουν τους μηχανισμους σου για την δικη τους επιβιωση.
Τα ιδια εκανε και σε δικο μου θεμα.
Δες πως γυρισε το θεμα σου σε αυτην και να της απαντανε ...για την αυθεντικοτητα του λογου της αντι να σου δινιυν ιδεες για διακοσμηση.

Ιδεες για διακοσμηση εδωσες και εσυ τωρα???

Μπου....

Μη δειχνεις το φεγγαρι , απλα να το απολαμβανεις

PanosPontios

# 52 στις 18/6/2010
author
Ανδρας / 32 / Σε σχέση
Ν. Καβάλας / Χρυσούπολη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3
ELCHOCLO KAI BERRYFERIE EYXARISTW GIA TIS IDEES SAS..EPITELOUS KAI KAPOIA SOVARA ATOMA...AN KAI TA PERISSOTERA TA EXOUME SKEFTEI PHRA KAI 2-3 AKOMA WRAIES IDEES POU FAINONTAI POLY ENDIAFEROUSES...STO PARTY THA ERTHOUN GYRW STA 40 ATOMA...FILOI KAI GNWSTOI DLD..OXI AGNWSTOI...DJ PAIZEI ENA FILARAKI MOU OPOTE EIMASTE KOMPLE...EPISHS THA YPARXOUN FWTORYTHMIKA GYRW GYRW...DADES KERIA KAI ALLA TETOIA...EPISHS PISINES ME KERIA MESA...PANIA GYRW GYRW WSTE NA DHMIOURGHSOUN MIAA PIO OIKEIA KATASTASH KAI FYSIKA 4 MEGALA HXEIA...OSO GIA POTA KAI SYNODEYTIKA THA EINAI AFTHONA...EIMASTE KAI POTES
TWRA POU SAS EIPA PANW KATW TI THA GINEI PERIMENW ISWS KAPOIES AKOMA IDEES SAS...NA STE KALA...SYGKEKRIMENA...

somebody961

# 53 στις 19/6/2010
author
Ανδρας / 62 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017
Απαιτείς και σεβασμό από πάνω;

Λοιπόν, άκου:
Εχεις ένα 'θέμα' λοιπόν. Θες να κάνεις ένα πάρτυ. Τράβα λοιπόν έξω, πήγαινε σε ένα καφέ και βρες ένα τραπέζι με 10 άτομα π.χ.
Και ρώτα τους με σπαστά και ψευδά ελληνικά σαν καθυστερημένο (greeklish):
Γκιά σας, τέλω να κάνω ένα πάρτυ κε τέλο ιντέες γκια ντιακόσμηση.

ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΔΑΝ, ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΟΥΝ για να σε πάρουν στα σοβαρά?
Να είσαι σίγουρος ότι θα εισπράξεις πολύ περισσότερο χλευασμό και κοροϊδία!

Εδώ μέσα είμαστε μια παρέα που έχουμε πολλές φορές ανταλλάξει απόψεις σε πολύ σοβαρά θέματα μα και σε πολύ πιο χαλαρά. (Ολα χρειάζονται).

Ξέρουμε από πείρας ότι υπάρχουν μέλη-κομήτες που, μπαίνουν, ρωτάνε και εξαφανίζονται!

Οχι λοιπόν, δεν είμαστε ευαγές ίδρυμα ούτε απόφοιτοι θεολογικής σχολής!

Είμαστε μια παρέα ζωντανή που ότι πρόβλημα ή θέμα έχει ο κάθε ένας από εμάς τρέχουμε όλοι μας να μιλήσουμε σοβαρά, αφού γνωρίζουμε ότι όλοι μεταξύ μας έχουμε συνυπάρξει με καλές και άσχημες στιγμές και συμπαρασταθεί, ο κάθε ένας με τη δική του προσωπική νότα του 'μαζί σου'..

Το έχω 'γευθεί' και εγώ πολλές φορές και ευχαριστώ όλα τα μέλη για αυτό..

Γίνε λοιπόν πιο κοινωνικός και να κάνεις κριτική εκεί που σε παίρνει και γνωρίζεις!

Επειδή το πάρτυ, για να γίνεις πιο κοινωνικός το οργανώνεις.
Επειδή προφανώς την αδυναμία σου την ξέρεις..
Και αυτό που σου λέω τώρα σε πονάει...
ΥΓ:
Θα μπορούσες να το 'διαχειρισθείς' αλλιώς το όλο θέμα αντί να βρίζεις εκ του ασφαλούς όλα τα μέλη εδώ.
Η λέξη κλειδί είναι διπλωματία. Ενιωσες χλευασμό; Απάντησε στο κλίμα αυτοσαρκαζόμενος! Αλλά μάλλον δεν το αντέχεις. Θέλει κότσια.
Επειδή να ξέρεις πως όσο πιο πολύ χιούμορ καλό έχει κάποιος, τόσο πιο πολύ στα σοβαρά τον αποδέχονται και τον εκτιμούν ΟΛΟΙ!.
Έει, πού πας; Είναι γκρεμός εκεί! Ε, τότε καλά πάω.

methismeno_troufaki

# 54 στις 19/6/2010
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 20.565

Παράθεση:
Originally posted by somebody961
Εδώ μέσα είμαστε μια παρέα που έχουμε πολλές φορές ανταλλάξει απόψεις σε πολύ σοβαρά θέματα μα και σε πολύ πιο χαλαρά. (Ολα χρειάζονται).

Ξέρουμε από πείρας ότι υπάρχουν μέλη-κομήτες που, μπαίνουν, ρωτάνε και εξαφανίζονται!

Είμαστε μια παρέα ζωντανή που ότι πρόβλημα ή θέμα έχει ο κάθε ένας από εμάς τρέχουμε όλοι μας να μιλήσουμε σοβαρά, αφού γνωρίζουμε ότι όλοι μεταξύ μας έχουμε συνυπάρξει με καλές και άσχημες στιγμές και συμπαρασταθεί, ο κάθε ένας με τη δική του προσωπική νότα του 'μαζί σου'..

Έτσι ακριβώς είναι!! Μπράβο somebody!
Μην ψάχνεις την ευτυχία, είναι πάντα μέσα σου...

# 55 στις 19/6/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by somebody961
Απαιτείς και σεβασμό από πάνω;

Λοιπόν, άκου:
Εχεις ένα 'θέμα' λοιπόν. Θες να κάνεις ένα πάρτυ. Τράβα λοιπόν έξω, πήγαινε σε ένα καφέ και βρες ένα τραπέζι με 10 άτομα π.χ.
Και ρώτα τους με σπαστά και ψευδά ελληνικά σαν καθυστερημένο (greeklish):
Γκιά σας, τέλω να κάνω ένα πάρτυ κε τέλο ιντέες γκια ντιακόσμηση.

ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΔΑΝ, ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΟΥΝ για να σε πάρουν στα σοβαρά?
Να είσαι σίγουρος ότι θα εισπράξεις πολύ περισσότερο χλευασμό και κοροϊδία!

Γίνε λοιπόν πιο κοινωνικός και να κάνεις κριτική εκεί που σε παίρνει και γνωρίζεις!

Επειδή το πάρτυ, για να γίνεις πιο κοινωνικός το οργανώνεις.
Επειδή προφανώς την αδυναμία σου την ξέρεις..
Και αυτό που σου λέω τώρα σε πονάει...
ΥΓ:
Θα μπορούσες να το 'διαχειρισθείς' αλλιώς το όλο θέμα αντί να βρίζεις εκ του ασφαλούς όλα τα μέλη εδώ.
Η λέξη κλειδί είναι διπλωματία. Ενιωσες χλευασμό; Απάντησε στο κλίμα αυτοσαρκαζόμενος! Αλλά μάλλον δεν το αντέχεις. Θέλει κότσια.
Επειδή να ξέρεις πως όσο πιο πολύ χιούμορ καλό έχει κάποιος, τόσο πιο πολύ στα σοβαρά τον αποδέχονται και τον εκτιμούν ΟΛΟΙ!.

Για μενα παλι εισαι λαθος σε αυτα που γραφεις.

μονο οσοι γνωριζεστε -εστω και μεσω οθονης- εχετε το δικαιωμα να παιρνετε σοβαρες απαντησεις στα θεματα που θετετε?

η εστω απαντησεις?

μια ερωτηση εκανε ο ανθρωπος και δεν εθιξε κανεναν.
Δεν υπαρχουν χαζες ερωτησεις. Μονο χαζες απαντησεις.

γιατι να πρεπει να υποστει την κοροιδια ορισμενων που κανουν τους εξυπνους και ανεβαζουν την ψυχολογια τους κοροιδευοντας τους αλλους?

(εδω συγκεκριμενα δεν εγινε κατι τετοιο. Γενικα μιλω)

ασε που οι περισσοτεροι απο αυτους τους κυριους που κοροιδευουν και προσβαλλουν ταυτοχρονα, θα ηταν κοτες αν ειχαν τον αλλον μπροστα τους.

η οθονη τους ανεβαζει ομως και τους κανει να μετρανε........
Γιατι συνηθως στην πραγματικη τους ζωη δεν.........

θα πεις και το αστειο σου στα ορια του επιτρεπτου και συμφωνα με τα δικαιωματα που σου εχει δωσει ο αλλος αγνωστος που βρισκεται πισω απο την οθονη.

και γιατι θα πρεπει να αυτοσαρκαστει για να τον συμπαθησετε?
για να μειωσει τον εαυτο του και να γινει ετσι αποδεκτος......
γιατι καποιος που δειχνει πιο σοβαρος απο εμας δεν μας κανει ουτε για να του
απαντησουμε σε μια απορια........

Αγνωστοι ειμαστε. οχι γνωστοι.
η οθονη ειναι αψυχη και πολλοι-ες που τωρα ειναι δηθεν φιλοι, αν γνωριστουν απο κοντα και κανουν λιγο παρεα, μπορει να μην ταιριαξουν καθολου.
μπορει να γινει και το αντιθετο βεβαια. αλλα σπανιοτερα.

Και υπαρχουν ανθρωποι που εχουν και γελοιες αποριες. Τι να κανουμε.
Δεν αναφερομαι σε σενα προσωπικα. αλλωστε δεν εχω καταλαβει οτι ανηκεις σε αυτη την κατηγορια.
αφορμη πηρα απο αυτα που εγραψες.
επισης δεν αναφερομαι και στο μπαχαλεμα των θεματων απο την περιφημη
μπαχαλεντζου Ελενα.
Δεν θιγει κανεναν με αυτα που γραφει.

# 56 στις 22/6/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Τι λεει καποιος για την Ελενα, που ειναι συμπαθεια μου?

# 57 στις 22/6/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Lene_Marlin
Τι λεει καποιος για την Ελενα, που ειναι συμπαθεια μου?

[IMG]http://img85.imageshack.us/img85/2486/loveemo.gif[/IMG]
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.