Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΤΕΜΠΕΛΙΑ Η ΑΤΥΧΙΑ;

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

eudokia_a

# 21 στις 2/7/2010
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 121
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by tromokratimeni
Οκ σε ευχαριστω για αλλη μια φορα.

Να ρωτησω και μια διευκρινηση;
Αν καταλαβα καλα, για να κανεις αιτηση για ωρομισθιος χρειαζεσαι μονο το πτυχιο σαν δικαιολογητικο; Κα που μπορει να ζητησει να δει αυτη την εγκυκλιο; Μηπως επειδη εχω φιλη που εργαζεται στην διευθυνση της δευτεροβαθμιας την φερω σε επαφη μαζι τους.
Ξερω ξερω μασημενα..αλλα εχε χαρη

νομιζω πως ναι, μονο το πτυχιο χρειαζεσαι για ωρομισθιος, και μετα τυπικα χαρτια του στυλ βεβαιωση αποδοσης αφμ, καμια υπευθυνη δηλωση και τετοια.. πολυ καλη ιδεα να τους φερεις σε επαφη, εκεινη θα ξερει καλυτερα απο μενα

παντως να ειναι προετοιμασμενη πως και για ωρομισθια ακομα τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα
προτεραιοτητα εχουν ατομα που εχουν δωσει ασεπ και δεν περασαν (ακομα και κατω απο τη βαση να εγραψαν, με αυτο που εγραψαν μπαινουν σε εναν πινακα αναπληρωτων.. η φιλη σου θα μπει στον τριτο πινακα, εκεινον με αυτους που δεν εχουν καν δωσει ασεπ, οποτε εχουν ελαχιστα μορια.. γενικοτερα οι θεσεις καλυπτονται απο τον πινακα αναπληρωτων.. αλλα ποτε δεν ξερεις..το θεμα ειναι να κινητοποιηθει λιγο..)

α! και οι πληρωμες των αναπληρωτων κ ωρομισθιων δεν γινονται καθε τελος του μηνα.. αλλα κααααααααποια στιγμη στο (άμεσο ή μακρινο) μμεεεεεεελλον.....

τουλαχιστον αν γίνει εστω και για λιγο ωρομισθια θα εχει καποια λιγα μορια..

tromokratimeni

# 22 στις 2/7/2010
author
Γυναίκα / 57 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παπάγου
Θέματα: 17
Απαντήσεις: 1.899
Τελικα... ισως ειναι και ατυχες.

Χθες τις ενημερωσα, και το πηραν χαμπαρι. δεν ειχαν ασχοληθει γιατι νομιζαν οτι πρεπει να εχεις δωσει στον ΑΣΕΠ, για να εχεις δικαιωμα να κανεις αιτηση.

Μιλησαν και με την φιλη που ειναι στην διευθυνση και τι ανακαλυψαν;

Οτι σημερα ληγει η προθεσμια υποβολης των αιτησεων...και δεν προλαβαινουν.

eudokia_a

# 23 στις 2/7/2010
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 121
σορρυ κιολας αλλα ετσι οπως μας τις εχει περιγραψει, δεν ειναι ατυχες, μοιρολατρισσες ειναι..

.. τωρα θα λενε οτι φταιει η ατυχια τους, αν δεν το προφασιζονται ηδη..

τι ωρα κλεινει το γραφειο? δεν προλαβαινει ακομα και τωρα να κανει αιτηση?..
.. αν και σου ειπα ειναι εξαιτερικα δυσκολο χωρις καθολου μορια..

τεσπα, προς γνωση και συμμορφωση

μπορεις να της πεις να μπαινει και στο alfavita.gr, που ανεβαζει συνεχεια ειδησεις που αφορουν εκπαιδευτικους, ετσι ωστε την επομενη φορα να μην το χασει..
..δεν ξερω γιατι ειμαι τοσο καλη με ανθρωπους που δεν ξερουν τι σημαινει προσπαθω...και ουτε θελουν να το μαθουν..
μαλλον φταιει το φωτοστεφανο στο κεφαλι μου

tromokratimeni

# 24 στις 2/7/2010
author
Γυναίκα / 57 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παπάγου
Θέματα: 17
Απαντήσεις: 1.899
Τι να πω δικιο...εχεις.

αλλα

κανε το καλο και ριξτο στον γιαλο....

Σε ευχαριστω

# 25 στις 11/7/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

έλεος!!!

....στο χωριό μου λένε μια παροιμία:" του τεμπέλη τον τορβά ο Θεός δυο φορές τον βλέπει"...... κι όποιος κατάλαβε, κατάλαβε ...άμαν βρε παιδιά τόόόόση τεμπελιά κι αναισθησία τι να πω ..Τρομοκρατημένη μου, σου αξίζουν συγχαρητήρια !!!για το τόσο ενδιαφέρον σου για τις ...κυρίες απ τα ..Παρίσια....αλλά ...παραείσαι καλή !!!.....και για να πω άλλη μια παροιμία " εδώ ο κόσμος χάνεται ..,βαρκούλες αρμενίζουν"... γιατί πες την κυρία η δουλεία δεν είναι ντροπή .Αφήστε τες καμιά βδομάδα 'ολοι σας χωρίς να τις βοηθήσετε να δούμε τι θα κάνουν...ε! μα έσκασα με αυτά που διάβασα η γυναίκα !!!

mathilda

# 26 στις 11/7/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δεν λυπαμαι κανεναν που ειναι αξιος της μοιρας του.
Ο καθενας οπως εστρωσε ας κοιμηθει.

# 27 στις 19/7/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by tsimy10
....στο χωριό μου λένε μια παροιμία:" του τεμπέλη τον τορβά ο Θεός δυο φορές τον βλέπει"...... κι όποιος κατάλαβε, κατάλαβε ...άμαν βρε παιδιά τόόόόση τεμπελιά κι αναισθησία τι να πω ..Τρομοκρατημένη μου, σου αξίζουν συγχαρητήρια !!!για το τόσο ενδιαφέρον σου για τις ...κυρίες απ τα ..Παρίσια....αλλά ...παραείσαι καλή !!!.....και για να πω άλλη μια παροιμία " εδώ ο κόσμος χάνεται ..,βαρκούλες αρμενίζουν"... γιατί πες την κυρία η δουλεία δεν είναι ντροπή .Αφήστε τες καμιά βδομάδα 'ολοι σας χωρίς να τις βοηθήσετε να δούμε τι θα κάνουν...ε! μα έσκασα με αυτά που διάβασα η γυναίκα !!!

διόρθωση ..."δουλειά " ήθελα να γράψω και όχι δουλεία...
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost