Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

τον χωρισα!

Σελίδα : 1

gespy

# 1 στις 24/7/2010
author
Γυναίκα / 33 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηράκλειο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

τον χωρισα!

Ειχα σχεση με καποιον 2 χρονια.
Τον 1ο ηταν ολα καλα σχετι κα... τον αγαπουσα πολυ... αλλα ζηλευε. με ειχε αποκαλεσει πουτανα πολλες φορες με ειχε χτυπισει ακετες φορες.την τελευτεα δεν αντεξα μου ειπε οτι μου αξιζε... καποιες φορες μου λειπει κ σκεφτομαι μηπως εκανα λαθος. ασ μου πει κανεις κατι!!!

# 2 στις 24/7/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Να σου λειπει ε? Και τον γυψο οταν τον βγαζουμε απο το ποδι μας το σπασμενο που τον ειχαμε συνηθισει για δυο μηνες, παλι μας λειπει.. δεν σημαινει ομως οτι τον θελουμε.

TAKHS1

# 3 στις 24/7/2010
author
Ανδρας / 66 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 4.258
Χρειάζεται να κάνεις την πρώτη σου σχέση!

Για να καταλάβεις τι πραγματικά λείπει απ΄ τη ζωή σου…

Αλλιώς αν προσφέρεσαι και μάλιστα δωρεάν…

Εκνευρισμένους… που θέλουν εθελόντρια να εκτονωθούν, βρίσκεις…

LeftOut81

# 4 στις 24/7/2010
author
Ανδρας / 42 / Διαζευγμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 1.298

Παράθεση:
Originally posted by gespy
Τον 1ο ηταν ολα καλα σχετι κα... τον αγαπουσα πολυ... αλλα ζηλευε. με ειχε αποκαλεσει πουτανα πολλες φορες με ειχε χτυπισει ακετες φορες.την τελευτεα δεν αντεξα μου ειπε οτι μου αξιζε... καποιες φορες μου λειπει κ σκεφτομαι μηπως εκανα λαθος. ασ μου πει κανεις κατι!!!

Εχεις ενα ελαφρυντικο,το οτι εισαι μικρη και δικαιουσαι να κανεις
μεγαλυτερα λαθη...

Να προχωρησεις και να ζητησεις μια σχεση που να σου δινει πρωτα
απ'ολα σεβασμο και ελευθερια. Αυτο ειναι το πλαισιο μεσα στο οποιο
μπορεις να "χτισεις" περισσοτερα αν θελεις.
μια φορα ακομα να σε δω να κανεις φαουλ ,και σε εβγαλα...

skaskaskasousou

# 5 στις 24/7/2010
author
Γυναίκα / 42 / Ελεύθερη
Ν. Μαγνησίας / Βόλος
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 3.091
Έλα μωρέ κι εσύ πως κάνεις έτσι;;;

Τς τς μερικές κάνουν την τρίχα τριχιά...

Επειδή σε αποκάλεσε 2-3 φορές σχέσεις μποτ;;;Ε και;Δε χαιρόσουν που δε ζούσες μια συνηθισμένη,βαρετή ζωή και την σχέση σας την κοσμούσε με αυτά τα τρυφερά και ναζιάρικα επιθετάκια;;;

Ή το άλλο;;Σε χτύπησε λες μερικές φορές...Ε και;Το ξέρεις οτι πολλές μελανιές μαζί φαίνεσαι οτι έκανες σολάριουμ και αποκτάς ΤΟ απόλυτα θεϊκό μαύρισμα;;Άσε που παίρνεις και άδεια απο τη δουλειά και λουφάρεις 2-3 μερούλες..Επίσης απο τα χτυπήματα ο σύντροφός σου γυμνάζεται δωρεάν χωρίς να πληρώνει συνδρομές σε γυμναστήρια..Ζούμε σε εποχές κρίσιμες οικονομικά μη το ξεχνάς!!!

Πάτε και πέφτετε σε τέτοια σπάνια κελεπούρια μιας και ο κόσμος έχει γεμίσει παπaρες και τσουτσουροκεφτέδες και εσείς πατε και τους χωρίζετε δια ασήμαντους αφορμάς και μετά πάνε αλλού και δίνουν την αγάπη τους και γενικά όλο αυτό το τρισχαριτωμένο και σπουδαίο πακετάκι τους...Τί να πω...Δώσε μου όνομα και διεύθυνσή του να πάω να τον αγκαζάρω εγώ γιατί μάλλον πρόκειται για μεγάλο μαλακ εεε σόρυ.. λαχείο ήθελα να πω και δε θέλω να μείνω αιώνιο μπακούρι...
Ήμαρτον[img]http://www.cosgan.de/images/smilie/figuren/a060.gif[/img]
Με βουντού και κλαδευτήρι, είδα πια κι εγώ χαΐρι..

modexristos

# 6 στις 25/7/2010
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 7.888

Παράθεση:
ασ μου πει κανεις κατι!!!

Η ωρα η καλη.
Ετσι ειναι, αν ετσι πιστευεις οτι ειναι.

gespy

# 7 στις 25/7/2010
author
Γυναίκα / 33 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηράκλειο
Απαντήσεις: 2
Ναι ρε παιδια δικιο εχετε αλλα δεν εχω μαθει να κρυβομαι... μου λειπει ειπα οχι οτι τον θελω πισω! δεν εχω την δυναμη!!!! ειναι το γαμωτο! ηταν ο 1ος μου κ να με αποκαλει ετσι? εμενα που κανεις δεν εχει να μου προσαψει τιποτα κ δεν εχω δωσει δικαιωμα σε κανεναν? Ειχα κουραστει να μου ζηταει να αλλαξω εγω να του δινω συνεχως εξηγησεις για ολα... κ αυτος να με κρινει συνεχως, γιατι ετσι αυτο? γιατι εκεινο να το θες ετσι? ειναι κουραστικο να ζεις με μια συνεχει πιεση....δεν λεω οτι δεν με αγαπησε αλλα μου την εδειχνε με εναν τοσο εντονο κ πιεστικο τροπο που εννοιωθα να πνιγομαι! Ειμαι παραλογη?

# 8 στις 25/7/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Koιτα που θελει να ακουσει κι αλλα...

Μπας και το συνηθισες?

# 9 στις 28/7/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Ναι ρε παιδια δικιο εχετε αλλα δεν εχω μαθει να κρυβομαι... μου λειπει ειπα οχι οτι τον θελω πισω! δεν εχω την δυναμη!!!! ειναι το γαμωτο! ηταν ο 1ος μου κ να με αποκαλει ετσι? εμενα που κανεις δεν εχει να μου προσαψει τιποτα κ δεν εχω δωσει δικαιωμα σε κανεναν? Ειχα κουραστει να μου ζηταει να αλλαξω εγω να του δινω συνεχως εξηγησεις για ολα... κ αυτος να με κρινει συνεχως, γιατι ετσι αυτο? γιατι εκεινο να το θες ετσι? ειναι κουραστικο να ζεις με μια συνεχει πιεση....δεν λεω οτι δεν με αγαπησε αλλα μου την εδειχνε με εναν τοσο εντονο κ πιεστικο τροπο που εννοιωθα να πνιγομαι! Ειμαι παραλογη?

καλα βρε κοπελια ο πρωτος ηταν οχι ο τελευταιος καταλαβαινω πως σε εχει πειραξει πολυ ολο αυτο αλλα μην το βαζεις κατω κ μην μπαινεις στην φαση να σκεφτεσαι γιατι ετσι γιατι αλλιως μια λαθος επιλογη ηταν ολοι μας κανουμε λαθος δεν εισαι η πρωτη ουτε η τελευταια η ζωη συνεχιζετε μην το ξεχνας

morgoth

# 10 στις 28/7/2010
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3.461
τη ψυχή μου στο διάολο θα πουλούσα για να μουνα στη θέση σου

perfetta

# 11 στις 28/7/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εκανες το καλυτερότερο, και σταματα να απολογείσαι..

Και την επομενη φορα που θα κάνεις σχέση, φρόντισε να μη σου πάρει 2 ολοκληρα χρονια, για να ανακαλυψεις οτι ειναι μακακας.

# 12 στις 28/7/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by morgoth
τη ψυχή μου στο διάολο θα πουλούσα για να μουνα στη θέση σου

Ειχε να πεσει κοπανιδα ε?

morgoth

# 13 στις 28/7/2010
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3.461
για να είχα τετοιου είδους προβλήματα.

thanosz

# 14 στις 28/7/2010
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση
Ν. Δράμας / Δράμα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 787

Παράθεση:

Καταλαβαινω πως αισθανεσαι,και οτι ο χωρισμος αυτος σε στεναχωρει αφου τον αγαπουσες

Αλλα πολλες φορες ο εαυτος μας,κανει ο ιδιος λαθος.

στην προκειμενη περιπτωση εκανες λαθος που εμενες μαζι του αφου σου εκανε ολα αυτα,και επραξες ορθως να χωρισεις μαζι του.

δωσε χρονο στον εαυτο σου και συζητα το στο φορουμ και ξεπερνα το

# 15 στις 29/7/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Οτι και να εχεις κανει και οτι και να εισαι να μην επιτρεπεις ποτε σε κανεναν να σου μιλαει ασχημα και να σε χτυπαει.Αν δεν σεβεσαι εσυ τον εαυτο σου δεν θα σεβαστει κανεις εσενα.Ξεκολλα

aseglio

# 16 στις 29/7/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
με ειχε αποκαλεσει πουτανα πολλες φορες με ειχε χτυπισει ακετες φορες.

ΑΑΑ...μα σε λάτρευε βρε. Κρίμα που τον άφησες. Που θα βρεις άλλον με τόσο βαρύ χέρι;;

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

lastpost