Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

αθωα??η ενοχη??

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

thanosz

# 1 στην 1/8/2010
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση
Ν. Δράμας / Δράμα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 787
'Aρεσαν+: 0%

αθωα??η ενοχη??

Οποιος εχει παρακολουθησει το θεμα ''αθεατες πλευρες.....στο φλερτ'' της MAIRH2010 θα καταλαβει τι θα επακολουθησει στο θεμα.

Οπως ηδη εχετε προσεξει,εχω ανεβασει σαν θεμα στην ιδια κατηγορια,οτι θελω να προχωρησω την σχεση μου επισημα με αρραβωνα κτλπ κτλπ.

Ομως οπως ολοι γνωριζουμε,ΚΑΜΙΑ σχεση ακομα και οταν φτασει να εχει εξελιχθει σε οικογενεια δεν ειναι ποτε τελεια,μιας και ολοι οι ανθρωποι ειτε ατομικα,ειτε ως σχεση παντα θα εχουμε περιθωρια βελτιωσης.

Και τωρα στο θεμα ....

Με την κοπελα μου ως γνωστον ειχαμε χωρισει(εξου και το θεμα μου με τις 75 σελιδες ).

Πριν απο τον χωρισμο μας ετυχε να την δω να την φλερταρει καποιο αγνωστος στο φειςμπου και η ιδια να ''παιζει με την κατασταση''.

Επειτα χωρισαμε τα ξαναβρηκαμε μην τα πολυλογω.

3 μηνες πριν ημασταν μαζι σπιτι της,αυτη καθοταν στο φειςμπουκ και εγω εβλεπα τηλεοραση.

Σε καποια φαση σηκωνομαι και παω κοντας της αφου συχνα πυκνα καθομαστε μαζι στο νετ και χαζεβουμε διαφορα οπως φειςμπουκ τραγουδια κτλπ.

Ε οταν εκατσα διπλα της απευθειας η ιδια εκλεισε το παραθυρο του νετ και δηθεν εψαχνε γενικα τον υπολογιστη.

Ελα μου ντε που εγω πηρα πρεφα οτι της στειλαν μυνημα και της λεω σου στειλαν.μου λεει οτι ειναι η φιλη της η ταδε.Σε μια φαση μου λεει διστακτικα να παω να της φερω νερο.εγω λεω τωρα σε λιγο...

παει να κλεισει το νετ με δεξ κλικ και κλεισιμο και βλεπω ''νεο μυνημα απο κωσταντινος''.

οποτε παω της φερνω το νερο και της λεω ''πιες νερο μην στεγνωσεις κιολας να μιλας με τη νφιλη σου την κωσταντινος''.

το παιζε στην οτ ιδεν ηξερε...με τα χιλια ζορια το παραδεχθηκε και ειπε οτ ιδεν λεγαν τιποτα σπουδαιο μονο την χαιρετησε.

εν τω μεταξυ εγω νευριασμενος αλλα οχι υπερβολικος,και φυσικα ετσι καταφερα να μαθω τελικα οτι της την επεφτε.

χαλασμος φυσικα...η ιδια ελεγε οτι δεν μοιυ τα δειχνει γιατι ειμαι ζηλιαρης και τετοιες ιστοριες....αλλα παρακαλετα οτι δεν κανει κατι κακο και τετοια...(αλλα ειναι επανελλημενο!!)

επειτα μου το ελεγε οποτε της εστελνε καποιος...(το ιδιο περιστατικο ειχε γινει τα περασμενα χριστουγεννα οπου και εκει της την επεφτε ενας αλλα ειδα οτι τον εφτυσε καθαρα).

Το θεμα μου ειναι,ειναι τελικα αυτο φλερτ??ειδα συζητησεις της που μου εδειξε και αυτη δεν ελεγε κατι,αλλα ουτε απερριπτε το φλερτ που της καναν κιολας..

σημειωση οτι μετα απο κανα μηνα η κοινη κολλητη μας αρχισε να μουθ την πεφτει κα ιεγινε εξω φρενων και δεν ηθελε να της μιλαω κα ινα τη νβλεπω και συνεχιζει μεχρι σημερα,εγω ο ιδιος της λεω ''στο πηγαδι κατουρησα??οταν εσυ κανεις οτι κανεις,εγω χαζος ειμαι να μην κανω τετοιες καταστασεις?''η ιδια λεει οτ ιτο σταματησε...

αυτα

thanosz

# 2 στην 1/8/2010
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση
Ν. Δράμας / Δράμα
Επισης να προσθεσω οτι ελεγε οτι δεν προκειται να τους δει ποτε αυτους και οτι δεν κανει κατι ουτες σε αλλως..

και σε συζητηση μου με αλλα ατομα,θεωρουσαν οτι το κανει για να δει αν ''περναει'' σε αλλους και τιποτε αλλο,αλλα φυσικα και οτι εινια ανωριμο

Pianist_

# 3 στην 1/8/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
ΑΝΩΡΙΜΟΤΗΤΕΣ!!!

thanosz

# 4 στην 1/8/2010
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση
Ν. Δράμας / Δράμα

Παράθεση:
Originally posted by Pianist_
ΑΝΩΡΙΜΟΤΗΤΕΣ!!!

δηλαδη ειναι φλερτ??η ανωριμοτητα απλη??

ευχαριστω για το ενδιαφερον

Pianist_

# 5 στην 1/8/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by thanosz

Παράθεση:
ΑΝΩΡΙΜΟΤΗΤΕΣ!!!

Ναι βρε Θάνο μου,θεωρώ ότι χαζοφλερτάρει..(το δικαιολογεί εν μέρει το νεαρόν της ηλικίας σας),απο την άλλη ,άμα κάνει τέτοια τώρα που υποθετικά τα <ξαναβρήκατε>και είναι φούλ ερωτευμένη..μεθαύριο που θα της <φύγει>ο πολύς ο έρωτας τι θα κάνει?
Διάβασα και το προηγούμενο πόστ σου και πώς θέλεις να την αρραβωνιαστείς..είπα να μην μιλήσω για να μην σε προσγειώσω απότομα και στην <σπάσω>,αλλά δοθείσης ευκαιρίας θα σε ρωτήσω γιατί τέτοια πρεμούρα να την αρραβωνιαστείς απο τώρα?
Γιατί πρέπει να βάλετε την ταμπέλα <αρραβώνας >στην σχέση σας σώνει και καλά?
Τι σημαίνει για σένα αρραβώνας?Την καπαρώνω την νύφη για να το ξέρουν όλοι ώστε να μην μου την <φάει >κανένας άλλος μιάς και οι επίδοξοι υποψήφιοι γνωρίζοντας ότι είναι αρραβωνιασμένη θα λακίζουν?
Την ουσία στις σχέσεις δεν την κάνουν ούτε τα μονόπετρα ούτε οι τίτλοι.
Είστε και οι δύο πολύ μικροί ,δεν έχετε ζήσει..δεν έχετε ωριμάσει..και προέχουν άλλα πράγματα κατά την γνώμη μου.
Συνεχίστε να είστε μαζί εφόσον το θέλετε,πιθανόν μετά απο κάποιο καιρό να συζήσετε κιόλας αν τα πράγματα πάνε καλά,να δοκιμαστεί η σχέση σας..και έχετε όλα τα χρόνια μπροστά σας αν δεν έχετε αλλάξει γνώμη στην πορεία, και για αρραβώνες(που το θεωρώ περιττό προσωπικά)και για γάμους και για παιδιά και για όλα.

thanosz

# 6 στην 1/8/2010
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση
Ν. Δράμας / Δράμα

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:
ΑΝΩΡΙΜΟΤΗΤΕΣ!!!

Ναι βρε Θάνο μου,θεωρώ ότι χαζοφλερτάρει..(το δικαιολογεί εν μέρει το νεαρόν της ηλικίας σας),απο την άλλη ,άμα κάνει τέτοια τώρα που υποθετικά τα <ξαναβρήκατε>και είναι φούλ ερωτευμένη..μεθαύριο που θα της <φύγει>ο πολύς ο έρωτας τι θα κάνει?
Διάβασα και το προηγούμενο πόστ σου και πώς θέλεις να την αρραβωνιαστείς..είπα να μην μιλήσω για να μην σε προσγειώσω απότομα και στην <σπάσω>,αλλά δοθείσης ευκαιρίας θα σε ρωτήσω γιατί τέτοια πρεμούρα να την αρραβωνιαστείς απο τώρα?
Γιατί πρέπει να βάλετε την ταμπέλα <αρραβώνας >στην σχέση σας σώνει και καλά?
Τι σημαίνει για σένα αρραβώνας?Την καπαρώνω την νύφη για να το ξέρουν όλοι ώστε να μην μου την <φάει >κανένας άλλος μιάς και οι επίδοξοι υποψήφιοι γνωρίζοντας ότι είναι αρραβωνιασμένη θα λακίζουν?
Την ουσία στις σχέσεις δεν την κάνουν ούτε τα μονόπετρα ούτε οι τίτλοι.
Είστε και οι δύο πολύ μικροί ,δεν έχετε ζήσει..δεν έχετε ωριμάσει..και προέχουν άλλα πράγματα κατά την γνώμη μου.
Συνεχίστε να είστε μαζί εφόσον το θέλετε,πιθανόν μετά απο κάποιο καιρό να συζήσετε κιόλας αν τα πράγματα πάνε καλά,να δοκιμαστεί η σχέση σας..και έχετε όλα τα χρόνια μπροστά σας αν δεν έχετε αλλάξει γνώμη στην πορεία, και για αρραβώνες(που το θεωρώ περιττό προσωπικά)και για γάμους και για παιδιά και για όλα.

Αυτο θεωρητικα ξεπεραστηκε ...θεωρητικα παντα..

οσο αφορα τον αρραβωνα ειναι επειδη 1 εξαμηνο(σπουδες) το πολυ αλλο 1 χρονο να κατσει,και οι 2 το θελουμε μιας και σε διαφορετικη κατασταση παμε πισω για να μην πω χανομαστε.Ηδη το χει ανακοινωσει στους δικους της για το σοβαρο της δεσμευσης μας.

δεν ειναι θεμα βιασυνης.με την σχεση μου περασαμε παρα πολλα στα 3 χρονια αυτα.

Για παρα πολλους λογους εφτασα στο σημειο να σκεφτομαι τον αρραβωνα οπως και η ιδια.

για το συγκεκριμενο θεμα εχει ληξει..διαφορετικα δεν προκειται να σκεφτω να ειμαι μαζι της και το χω ξεκαθαρισει.

δεν νομιζω να δειχνω το image ενως πολυ ερωτευμενου ο οποιος δεν βλεπει μπροστα του τι γινεται...γιατι αυτες τις μερες οπως ανεφερα ξαναφερει η ιδια για την φιλη μας που μας την πεφτει και της το παταω εγω στο τι εχει κανει..

πιστευω θα καταλαβει ακομα καλυτερα τι γινεται τωρα...(λεμε τωρα)

ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον

methismeno_troufaki

# 7 στην 1/8/2010
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 20.565
Καταλαβαίνω γιατί το κάνει, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι τη δικαιολογώ ή ότι το θεωρώ σωστό ή λογικό...

Από τη μια νιώθει καλά μαζί σου, για'αυτό και είστε μαζί παρά τους χωρισμούς και τις δυσκολίες που έχετε αντιμετωπίσει...

Από την άλλη θέλει να δει αν έχει "πέραση" στους άλλους, θέλει να τονώσει το ηθικό της και να ακούσει κάποια κοπλιμέντα για να νιώθει ίσως καλύτερα...

Αυτό δεν σημαίνει ότι θα κάνει κάτι με κάποιον από τα άτομα αυτά που μιλάει και την φλερτάρουν... Όπως είπες κι εσύ παρόλο που δεν ξέκοβε το φλερτ στον άλλο δεν έκανε κάτι για να το συνεχίσει από την πλευρά της...

Ξέρω ότι κι εσύ μπορείς και της κάνεις κοπλιμέντα και την κάνεις να νιώθει ωραία αλλά αυτό το συναίσθημα είναι διαφορετικό... Εσύ την ξέρεις, ξέρεις τον χαρακτήρα της και την αγαπάς και γι'αυτό που είναι, όχι μόνο επειδή είναι ωραία κοπέλα... Σε αντίθεση με κάποιον που δεν την ξέρει και αναφέρεται μόνο σ'αυτό που βλέπει χωρίς να "επηρεάζεται" από συναισθήματα που τρέφει γι'αυτή...
Υ.Γ. Είδες τι άνθρωπος είμαι εε? Παραβλέπω την προσβολή σου και απαντάω!
Μην ψάχνεις την ευτυχία, είναι πάντα μέσα σου...

thanosz

# 8 στην 1/8/2010
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση
Ν. Δράμας / Δράμα

Παράθεση:
Originally posted by methismeno_troufaki
Καταλαβαίνω γιατί το κάνει, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι τη δικαιολογώ ή ότι το θεωρώ σωστό ή λογικό...

Από τη μια νιώθει καλά μαζί σου, για'αυτό και είστε μαζί παρά τους χωρισμούς και τις δυσκολίες που έχετε αντιμετωπίσει...

Από την άλλη θέλει να δει αν έχει "πέραση" στους άλλους, θέλει να τονώσει το ηθικό της και να ακούσει κάποια κοπλιμέντα για να νιώθει ίσως καλύτερα...

Αυτό δεν σημαίνει ότι θα κάνει κάτι με κάποιον από τα άτομα αυτά που μιλάει και την φλερτάρουν... Όπως είπες κι εσύ παρόλο που δεν ξέκοβε το φλερτ στον άλλο δεν έκανε κάτι για να το συνεχίσει από την πλευρά της...

Ξέρω ότι κι εσύ μπορείς και της κάνεις κοπλιμέντα και την κάνεις να νιώθει ωραία αλλά αυτό το συναίσθημα είναι διαφορετικό... Εσύ την ξέρεις, ξέρεις τον χαρακτήρα της και την αγαπάς και γι'αυτό που είναι, όχι μόνο επειδή είναι ωραία κοπέλα... Σε αντίθεση με κάποιον που δεν την ξέρει και αναφέρεται μόνο σ'αυτό που βλέπει χωρίς να "επηρεάζεται" από συναισθήματα που τρέφει γι'αυτή...
Υ.Γ. Είδες τι άνθρωπος είμαι εε? Παραβλέπω την προσβολή σου και απαντάω!

Τοτε γιατι κοπτεται που η κολλητη της μου την πεφτει??αρα καταλαβαινει πως ειναι οταν γινεται κατι τετοιο...αρα??

ουτε εγω θα κανω κατι αμα το παμε ετσι..

απλα και εγω ''θελω''(παραδειγμα...φυσικα και δεν θελω) να δω αν εχω περαση ΚΑΙ σε αυτην την κοπελα(μια απο τις πολλες.... )

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ??

δεν ειναι λογικη για να τα κανει ολα αυτα...

δηλαδη λογικη εχει αυτο που λες και μαλλον ετσι ειναι,αλλα οταν θες (για την ιδια μιλαω)να προχωρησει μια σχεση,τοτε ΔΕΝ τα κανεις αυτα

Ε ΑΜΑ ΠΙΑ ΝΑ ΟΥΜΕ

# 9 στην 1/8/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αυτές τις π@π@ριες(σορρυ κιολας) περι αθώου φλερτ και επιβεβαιωσης δεν τα καταλαβαινω....
Αν ο/η χ γουσταρει το/τη Ψ τοτε δεν παιζει ουτε χαζοφλερτ ουτε αλλες χαζομαρες...

Ψαχνεται, και μεσω facebook(ελεος!)...Το εχεις χασει το παιχνιδι μεγαλε...μη κανεις καμια χαζομαρα και την αραβωνιαστεις...
ΥΓ Αν καποια δε γουσταρει το χ που τους την πεφτει μπορει αν θελει να το κοψει μαχαιρι, χωρις να εχει να φοβηθει τιποτα...οταν κανει πραγματα κρυφα και συνεχιζει να μιλαει τοτε....

thanosz

# 10 στην 1/8/2010
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση
Ν. Δράμας / Δράμα

Παράθεση:
Originally posted by anisixos_
Αυτές τις π@π@ριες(σορρυ κιολας) περι αθώου φλερτ και επιβεβαιωσης δεν τα καταλαβαινω....
Αν ο/η χ γουσταρει το/τη Ψ τοτε δεν παιζει ουτε χαζοφλερτ ουτε αλλες χαζομαρες...

Ψαχνεται, και μεσω facebook(ελεος!)...Το εχεις χασει το παιχνιδι μεγαλε...μη κανεις καμια χαζομαρα και την αραβωνιαστεις...
ΥΓ Αν καποια δε γουσταρει το χ που τους την πεφτει μπορει αν θελει να το κοψει μαχαιρι, χωρις να εχει να φοβηθει τιποτα...οταν κανει πραγματα κρυφα και συνεχιζει να μιλαει τοτε....

Συμφωνω μαζι σου φιλε ανησυχε.

εχει ληξει το θεμα.δεν συνεχιζει εδω και αρκετο καιρο η κατασταση αυτη...αλλιως δεν θα εμπαινα σε τετοιες σκεψεις περι δεσμευσεως.

απλα ηθελα να δω αποψεις..

methismeno_troufaki

# 11 στην 1/8/2010
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη

Παράθεση:

Τοτε γιατι κοπτεται που η κολλητη της μου την πεφτει??αρα καταλαβαινει πως ειναι οταν γινεται κατι τετοιο...αρα??

απλα και εγω ''θελω''(παραδειγμα...φυσικα και δεν θελω) να δω αν εχω περαση ΚΑΙ σε αυτην την κοπελα(μια απο τις πολλες.... )

δηλαδη λογικη εχει αυτο που λες και μαλλον ετσι ειναι,αλλα οταν θες (για την ιδια μιλαω)να προχωρησει μια σχεση,τοτε ΔΕΝ τα κανεις αυτα

Ε ΑΜΑ ΠΙΑ ΝΑ ΟΥΜΕ

Βρε δεν σου λέω ότι είναι λογικό αυτό που κάνει, απλά προσπαθώ να σου πω πως μπορεί να το βλέπει η ίδια...

Σαφώς και θεωρώ πως αυτό είναι ανώριμο και πως δεν υπάρχει λόγος να κάνει κάτι τέτοιο...

Αλλά αν της το βάζεις έτσι, ότι κι εμένα μου την πέφτουν και δεν το συνεχίζω αλλά μ'αρέσει πιστεύω ότι θα την πειράξει και ίσως να το σταματήσει και η ίδια αυτή τη συμπεριφορα!

thanosz

# 12 στην 1/8/2010
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση
Ν. Δράμας / Δράμα

Παράθεση:

Παράθεση:

Ε ΑΜΑ ΠΙΑ ΝΑ ΟΥΜΕ

Βρε δεν σου λέω ότι είναι λογικό αυτό που κάνει, απλά προσπαθώ να σου πω πως μπορεί να το βλέπει η ίδια...

Σαφώς και θεωρώ πως αυτό είναι ανώριμο και πως δεν υπάρχει λόγος να κάνει κάτι τέτοιο...

Αλλά αν της το βάζεις έτσι, ότι κι εμένα μου την πέφτουν και δεν το συνεχίζω αλλά μ'αρέσει πιστεύω ότι θα την πειράξει και ίσως να το σταματήσει και η ίδια αυτή τη συμπεριφορα!

Μα ετσι πιστευω και επειδη εχει γινει η συζητηση και με αλλα ατομα αλλα και μεταξυ μας,πιστευω καταλαβαινει.

ουτε εγω βρισκω κατι ''πονηρο''.αλλα ολα απο καπου ξεκιναν!!

και δεν εχω σκοπο να ειμαι παθητικος σε κατι τοσο χαζο και ανωριμο πραγμα.

που ειναι και ασχημο!!

οπως και δεν το αφησα.απλα αμα υπαρξει επομενη φορα που δεν νομιζω πια,ηθελα να ξερω αν ειμαι σωστος η λαθος σε ολα αυτα.....

methismeno_troufaki

# 13 στην 1/8/2010
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη

Παράθεση:
Μα ετσι πιστευω και επειδη εχει γινει η συζητηση και με αλλα ατομα αλλα και μεταξυ μας,πιστευω καταλαβαινει.

που ειναι και ασχημο!!

οπως και δεν το αφησα.απλα αμα υπαρξει επομενη φορα που δεν νομιζω πια,ηθελα να ξερω αν ειμαι σωστος η λαθος σε ολα αυτα.....

Σαφώς και δεν θα μείνεις παθητικός σε κάτι τέτοιο! Και θα πρέπει να το συζητήσεις μαζί της, να της δείξεις ότι σε πειράζει και να την "τσιτώσεις" και λίγο για να καταλάβει πως είναι τα πράγματα από τη μεριά σου!

thanosz

# 14 στην 1/8/2010
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση
Ν. Δράμας / Δράμα

Παράθεση:

Παράθεση:

που ειναι και ασχημο!!

Σαφώς και δεν θα μείνεις παθητικός σε κάτι τέτοιο! Και θα πρέπει να το συζητήσεις μαζί της, να της δείξεις ότι σε πειράζει και να την "τσιτώσεις" και λίγο για να καταλάβει πως είναι τα πράγματα από τη μεριά σου!

δεν εμεινα και δνε θα μεινω..

τωρα τι να πω....δεν νομιζω οπως ειπα να συνεχιστιε,απλα ηθελα να ακουσω αποψεις γυναικων για τον τροπο σκεψεις,και αντρων για το πως θα το λαμβαναν υποψη σαν ζητημα σχεσης...

master19

# 15 στην 1/8/2010
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 358
φιλε θανο ΜΑΚΡΙΑ απο αυτη την γυναικα...δεν αξιζει....στο λεω με απολυτη υπευθυνοτητα οτι τα πραγματα μεταξυ σας μονο στο χειροτερο θα μπορουσαν να πανε...αυτο το κ@λο facebook εχει καταστρεψει πολλες σχεσεις....το ακουω συνεχεια και μαλιστα ηταν ενα λογος που χωρισα με την πρωην μου...οι λογοι που το facebook ειναι καταστροφικο για τις σχεσεις πιστευω να το καταλαβαινεται και μιλαω σε ολα τα μελη....εξαρταται βεβαια απο την καλη η κακη χρηση που κανει ο καθενας...φιλε χωρισε την τελιωτικα χωρις πισωγυρισματα και τερμα...βρες αλλη γυναικα...οταν χαθει η εμπιστοσυνη δεν υπαρχει λογος να υπαρχει σχεση...καταστραφηκε ενα σημαντικο χαρακτηριστικο...θα εισαι καχυποπτος συνεχως και μεσαστο αγχος....και δικαιως θα εισαι.....θα σου πω ενα απλο...γιατι διστασε να σου δειξει το μηνυμα? δεν υπηρχε λογος αν δεν ηταν κατι σοβαρο.......καταλαβαινεις τωρα οτι δεν υπαρχει αθωο φλερτ....θα σου δωσω μια σημαντικη συμβουλη και να την θυμασαι παντα

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΠΑΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΛΑΘΟΣ ΓΥΝΑΙΚΑ!!!!οποτε πες της χωριζουμε και στειλε την....η αφιερωσε της το σφυριξα και ελειξες του κιαμου.....θα το παρει το μηνυμα
παω να γραψω κατι τελευταιο στο θεμα της μαιρης...ελα να δεις το μηνυμα....ισως παρεις καποιες απαντησεις που θες η ψαχνεις

thanosz

# 16 στις 2/8/2010
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση
Ν. Δράμας / Δράμα

Παράθεση:
Originally posted by master19
φιλε θανο ΜΑΚΡΙΑ απο αυτη την γυναικα...δεν αξιζει....στο λεω με απολυτη υπευθυνοτητα οτι τα πραγματα μεταξυ σας μονο στο χειροτερο θα μπορουσαν να πανε...αυτο το κ@λο facebook εχει καταστρεψει πολλες σχεσεις....το ακουω συνεχεια και μαλιστα ηταν ενα λογος που χωρισα με την πρωην μου...οι λογοι που το facebook ειναι καταστροφικο για τις σχεσεις πιστευω να το καταλαβαινεται και μιλαω σε ολα τα μελη....εξαρταται βεβαια απο την καλη η κακη χρηση που κανει ο καθενας...φιλε χωρισε την τελιωτικα χωρις πισωγυρισματα και τερμα...βρες αλλη γυναικα...οταν χαθει η εμπιστοσυνη δεν υπαρχει λογος να υπαρχει σχεση...καταστραφηκε ενα σημαντικο χαρακτηριστικο...θα εισαι καχυποπτος συνεχως και μεσαστο αγχος....και δικαιως θα εισαι.....θα σου πω ενα απλο...γιατι διστασε να σου δειξει το μηνυμα? δεν υπηρχε λογος αν δεν ηταν κατι σοβαρο.......καταλαβαινεις τωρα οτι δεν υπαρχει αθωο φλερτ....θα σου δωσω μια σημαντικη συμβουλη και να την θυμασαι παντα

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΠΑΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΛΑΘΟΣ ΓΥΝΑΙΚΑ!!!!οποτε πες της χωριζουμε και στειλε την....η αφιερωσε της το σφυριξα και ελειξες του κιαμου.....θα το παρει το μηνυμα
παω να γραψω κατι τελευταιο στο θεμα της μαιρης...ελα να δεις το μηνυμα....ισως παρεις καποιες απαντησεις που θες η ψαχνεις

Εχει τελειωσει φιλε μου...

απλα ηθελα να δω τι θα πουν αλλα ατομα,για το αν θεωρουμε ''ζηλιαρης''..ελεος δλδ...

γιατι αυτον τον λογο επικαλουταν συνεχως...παλια ειχα ενα κακο συνηθειο...πριν χωρισουμε ακομα..

κατα τα αλλα,ειδα τι συζηταει...δεν εκανε ποτε κατι ''πονηρο''...απλα ολα απο καπου ξεκιναν...

της το κοψα και τα χρειαστηκε οταν μου την επεφτε στεγνα κιολας η κολλητη της...

εκτοτε τελειωσε το θεμα....

απλα πραγματικα ηθελα να δω τι σκατα ''ζηλιαρης'' ειμαι...

παντως εισαι μαστερ!!

χαιρομαι πολυ που ακουω την αποψη σου

και η τελευταια σου κουβεντα εχει νοημα

thanosz

# 17 στις 2/8/2010
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση
Ν. Δράμας / Δράμα
Φιλε μου ειδα τι εγραψες στο θεμα της μαιρης.

η δικια μου οντως ανηκει στο LSE.

αλλα τελειωσε.δεν νομιζω να υπαρξει αλλη φορα...

σαν σχεση δεν μας δενει μονο η καλη χημεια,σεξ και κατηγοριες που ειναι και αυτα μεν συστατικα μιας καλης σχεσης,αλλα και πολυ προσωπικα θεματα..

ηταν οντως λαθος της και το παραδεχεται μεχρι σημερα.εχει μηνες που εγινε αυτο..

παλια ημουνα πιεστικος με αποτελεσμα και η ιδια να μην μου δινει σημασια...εξου οτι χωρισαμε κιολας...

αλλα επειτα αλλαξαν ολα και γιναν παρομοια συμβαντα τα οποια δεν τα κρυβε σαν ενοχα μυστικα..μονο το τελευταιο πριν 3 μηνες για το οποιο απορω και εγω γιατι το κρυβε...

# 18 στις 2/8/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Θανο.. φλερταρε την εσυ.. Η γυναικα σε οποιαδηποτε ηλικια, αναζηταει την επιβεβαιωση οτι ειναι επιθυμητη.. Φλερταρε την στο τετραγωνο .. ! μην αφησεις στιγμη να αναζητησει το φλερτ καποιου αλλου. Αν κρατησεις αυτο το μυστικο τοτε θα ειναι εξολοκληρου αθωα!

master19

# 19 στις 2/8/2010
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 358
sunnyeyes με συγχωρεις αλλα δεν συμφωνω με το σχολιο που εκανες...γιατι πρεπει να συνεχισει να την φλερταρει? υπαρχει λογος? αλλες γυναικες δεν υπαρχουν? φιλε μου πηγαινε για αλλα και στο κατω κατω θες να σου πω κατι.....η γυναικα μπορει να το ''μυριστει'' να το νιωσει οταν καποιος ανδρας δεν εχει αυτοπεποιθηση και αν συνεχισεις να την φλερταρεις θα καταλαβει οτι δεν εχεις αλλες επιλογες και αυτο θα σκοτωσει την οποια ελξη της εχει απομεινει....δεν σε ενδιαφερει αν εχει απομεινει βεβαια....προχωρας ακαθεκτος....αν θελει να λεει ψεμματα ας βρει καποιον αλλο...εσυ θελεις straight σχεσεις οπως ολοι μας πιστευω....δυστυχως να βρεις γυναικα με μπεσα ειναι δυσκολο αλλα οχι και ανεφικτο...και ειναι μεγαλη μ@λ@κια οταν λες χωριζουμε και μετα ξαναγυρνας....φαντασου οτι το ελεγα συνεχεια στην πρωην μου και μετα ξαναγυρναγα.....αυτη η γυναικα θα μπορουσε να με παρει στα σοβαρα? το πηρες το μηνυμα.....οχι λοιπον και παμε για αλλα για καλυτερα οπως λεει και η μερκουρη...

thanosz

# 20 στις 2/8/2010
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση
Ν. Δράμας / Δράμα

Παράθεση:
Originally posted by master19
sunnyeyes με συγχωρεις αλλα δεν συμφωνω με το σχολιο που εκανες...γιατι πρεπει να συνεχισει να την φλερταρει? υπαρχει λογος? αλλες γυναικες δεν υπαρχουν? φιλε μου πηγαινε για αλλα και στο κατω κατω θες να σου πω κατι.....η γυναικα μπορει να το ''μυριστει'' να το νιωσει οταν καποιος ανδρας δεν εχει αυτοπεποιθηση και αν συνεχισεις να την φλερταρεις θα καταλαβει οτι δεν εχεις αλλες επιλογες και αυτο θα σκοτωσει την οποια ελξη της εχει απομεινει....δεν σε ενδιαφερει αν εχει απομεινει βεβαια....προχωρας ακαθεκτος....αν θελει να λεει ψεμματα ας βρει καποιον αλλο...εσυ θελεις straight σχεσεις οπως ολοι μας πιστευω....δυστυχως να βρεις γυναικα με μπεσα ειναι δυσκολο αλλα οχι και ανεφικτο...και ειναι μεγαλη μ@λ@κια οταν λες χωριζουμε και μετα ξαναγυρνας....φαντασου οτι το ελεγα συνεχεια στην πρωην μου και μετα ξαναγυρναγα.....αυτη η γυναικα θα μπορουσε να με παρει στα σοβαρα? το πηρες το μηνυμα.....οχι λοιπον και παμε για αλλα για καλυτερα οπως λεει και η μερκουρη...

Καλησπερα και παλι Μαστερ!!!

σε τελευταια συζητηση με την δικια μου,ειπε πως το μονο που εχει να μου πει,ειναι πως με αγαπαει,
αν ηθελε να φλερταρει δεν θα ηταν μαζι μου και οτι σε αυτο θα ηταν ξεκαθαρη.

οσο αφορα το θεμα παραδεχθηκε οτι ηταν λαθος της και οτι επρεπε να το σταματησει απο την αρχη...

απλα ηθελα να δω κατα ποσο λαθος ειχα εγω γιατι στην αρχη δεν το παραδεχοταν,και ειχε πολυ εγωισμο για το θεμα.

αυτα φιλε μου
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.