Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

σεξ χωρίς προφυλακτικό και πόνος

Σελίδα : 1

xazouli1

# 1 στην 1/8/2010
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Δυτική) / Νέα Πέραμος
Θέματα: 52
Απαντήσεις: 414
'Aρεσαν+: 0%

σεξ χωρίς προφυλακτικό και πόνος

καλησπέρα! θα ήθελα να ρωτήσω κάτι που δεν μπορώ να ρωτήσω τον φίλο μου γιατί δεν είναι δικό μου θέμα.

η κολλητή μου είναι με τον φίλο της μαζί περίπου 6 μήνες, εχτές το βράδυ προσπάθησαν να κάνουν σεξ χωρίς προφυλακτικό. τόσους μήνες έκαναν σεξ μόνο με προφυλάξεις. μόλις λοιπόν πήγε αυτός να μπει μέσα της ένιωθε έναν πόνο στην άκρη του πέους αυτός και σταμάτησαν. έπειτα έβαλαν προφυλακτικό και έκαναν σεξ κανονικά.

την παρεξένεψε όμως αυτή η φάση αλλά δεν ήξερα τι να της πω και μάλιστα δεν θέλει να ρωτήσω τον φίλο μου γιατί δεν θέλει να ξέρει το αγόρι μου τι κάνουν στο κρεβάτι τους....

μήπως λοιπόν μπορείτε να μου πέιτε εσείς? συμβαίνει συχνά στους άντρες που κάνουν σεξ με προφυλακτικό, όταν κάνουν χωρίς να πονάει?

thanosz

# 2 στην 1/8/2010
author
Ανδρας / 32 / Σε σχέση
Ν. Δράμας / Δράμα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 787

Παράθεση:
Originally posted by xazouli1
καλησπέρα! θα ήθελα να ρωτήσω κάτι που δεν μπορώ να ρωτήσω τον φίλο μου γιατί δεν είναι δικό μου θέμα.

η κολλητή μου είναι με τον φίλο της μαζί περίπου 6 μήνες, εχτές το βράδυ προσπάθησαν να κάνουν σεξ χωρίς προφυλακτικό. τόσους μήνες έκαναν σεξ μόνο με προφυλάξεις. μόλις λοιπόν πήγε αυτός να μπει μέσα της ένιωθε έναν πόνο στην άκρη του πέους αυτός και σταμάτησαν. έπειτα έβαλαν προφυλακτικό και έκαναν σεξ κανονικά.

την παρεξένεψε όμως αυτή η φάση αλλά δεν ήξερα τι να της πω και μάλιστα δεν θέλει να ρωτήσω τον φίλο μου γιατί δεν θέλει να ξέρει το αγόρι μου τι κάνουν στο κρεβάτι τους....

μήπως λοιπόν μπορείτε να μου πέιτε εσείς? συμβαίνει συχνά στους άντρες που κάνουν σεξ με προφυλακτικό, όταν κάνουν χωρίς να πονάει?

Καλησπερα!!

αυτο το εχω ακουσε και εγω,μονο που σε εμενα δεν συμβαινει ενω 2 χρονια κανω χωρις προφυλαξη.

ειναι ουσιαστικα η παρθενια στον αντρα η οποια χωρις προφυλαξη ''σπαει''...εδω συγκεκριμενα ''κοβεται

δεν το συνεχισε για αυτο λογικα και δεν εχασε την παρθενια του το παλικαρι και δεν ειχε η υποθεση αιματα πονους κτλπ!!.

αυτα!!

thanosz

# 3 στην 1/8/2010
author
Ανδρας / 32 / Σε σχέση
Ν. Δράμας / Δράμα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 787
Να αναφερω και αλλη μια περιπτωση γιατι δεν καταλαβα σιγουρα τι εννοεις τελικα,επειδη λες ακρη του πεους,

μπορει να μην υγραθηκε σωστα η κοπελα ωστε να μπορει να μπει το παλικαρι...

κατι αλλο δεν νομιζω να ειναι περα απο αυτα τα 2!!

inioxos52

# 4 στην 1/8/2010
author
Ανδρας / 65 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282
Vre Xazouli, proupo8esi gia "glusteri" kai aprovlimatisti eisodo, einai i uparksi arketis posotitas ugrwn, KAI apo tous duo.

To profulaktiko outws i allws, exei tin lipantiki tou ousia, i opoia voi8aei sto glustrima entos, opote den paizei rolo i uparksi i anuparksia ugrwn.

Na 8umasai pantws, pws polu kalo lipantiko einai kai to salio, pou den xreiazetai na psakseis kai polu gia na to vreis, ean me katalavaineis e?
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

xazouli1

# 5 στις 2/8/2010
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση

Παράθεση:
Originally posted by thanosz

Καλησπερα!!

αυτο το εχω ακουσε και εγω,μονο που σε εμενα δεν συμβαινει ενω 2 χρονια κανω χωρις προφυλαξη.

ειναι ουσιαστικα η παρθενια στον αντρα η οποια χωρις προφυλαξη ''σπαει''...εδω συγκεκριμενα ''κοβεται

δεν το συνεχισε για αυτο λογικα και δεν εχασε την παρθενια του το παλικαρι και δεν ειχε η υποθεση αιματα πονους κτλπ!!.

αυτα!!

βασικά από ότι της έχει πει έχει κανει σεξ στο παρελθόν χωρίς προφυλακτικό, αλλά αυτό το είχε κάνει πριν αρκετά χρόνια για μία φορά...άρα παρθένος δεν ήταν, αν καταλαβαίνω σωστά αυτό που λες....
αλλά αυτό που δεν ήξερα είναι για το αίμα που λες.... δεν ήξερα ότι αιμοραγούν και οι άντρες....όσο ζω μαθαίνω!!!!

xazouli1

# 6 στις 2/8/2010
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση

Παράθεση:
Originally posted by inioxos52
Vre Xazouli, proupo8esi gia "glusteri" kai aprovlimatisti eisodo, einai i uparksi arketis posotitas ugrwn, KAI apo tous duo.

To profulaktiko outws i allws, exei tin lipantiki tou ousia, i opoia voi8aei sto glustrima entos, opote den paizei rolo i uparksi i anuparksia ugrwn.

Na 8umasai pantws, pws polu kalo lipantiko einai kai to salio, pou den xreiazetai na psakseis kai polu gia na to vreis, ean me katalavaineis e?

από ότι ξέρω, η φιλενάδα μου είναι λίγο ντροπαλή με την φάση αυτή!!! οπότε δεν ήμουν και μπροστά για να σου πω με σιγουριά ότι τον είχε αφήσει τον καημένο να κάνει την δουλειά του!!!!

inioxos52

# 7 στις 2/8/2010
author
Ανδρας / 65 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282

Παράθεση:
από ότι ξέρω, η φιλενάδα μου είναι λίγο ντροπαλή με την φάση αυτή!!! οπότε δεν ήμουν και μπροστά για να σου πω με σιγουριά ότι τον είχε αφήσει τον καημένο να κάνει την δουλειά του!!!!

Xazouli, den xreiazetai prospa8eia idiaiteri gia tin dimiourgia ugrwn. Ginetai automata molis angkaliaseis ton an8rwpo sou, kai arxiseis na ton gduneis. Den tokseres?

Kai ante Xazouli mou opws les, isws den ton afise na kanei kai tin epipleon douleia tou.

Ekeini arage ekane tis diki tis?

Giati ean den kanoun tin douleia tous kai oi duo opws prepei, ponaei to pallikari, alla kai i kopellia, ekei pou den 8aprepe fusiologika na ponane.

Oso de gia tin aimoragia tou agoriou, den einai tipote vre xazouli, aplws kovetai o xalinos tis pos8is, otan zoristei eksairetika.
Mi zitiseis perissoteres leptomereies ws pros tin orologia, anoikse kai kana leksiko foititria pragma!!!!

...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

Dardana

# 8 στις 2/8/2010
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:

Παράθεση:

Καλησπερα!!

αυτα!!

βασικά από ότι της έχει πει έχει κανει σεξ στο παρελθόν χωρίς προφυλακτικό, αλλά αυτό το είχε κάνει πριν αρκετά χρόνια για μία φορά...άρα παρθένος δεν ήταν, αν καταλαβαίνω σωστά αυτό που λες....
αλλά αυτό που δεν ήξερα είναι για το αίμα που λες.... δεν ήξερα ότι αιμοραγούν και οι άντρες....όσο ζω μαθαίνω!!!!

ή δεν υγραθηκε επαρκως η φιλη σου, (που πιθανον κι εκεινη να πονουσε, οχι μονο εκεινος) ή το αγορι εχει φιμωση. (ειπε η ειδικη σεξολογος Δαρδανα Πέογλου ).
εικαζω δηλαδις..δεν ημουν εκει.
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

xazouli1

# 9 στις 2/8/2010
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση

Παράθεση:
Originally posted by inioxos52
Xazouli, den xreiazetai prospa8eia idiaiteri gia tin dimiourgia ugrwn. Ginetai automata molis angkaliaseis ton an8rwpo sou, kai arxiseis na ton gduneis. Den tokseres?

Kai ante Xazouli mou opws les, isws den ton afise na kanei kai tin epipleon douleia tou.

Ekeini arage ekane tis diki tis?

Giati ean den kanoun tin douleia tous kai oi duo opws prepei, ponaei to pallikari, alla kai i kopellia, ekei pou den 8aprepe fusiologika na ponane.

Oso de gia tin aimoragia tou agoriou, den einai tipote vre xazouli, aplws kovetai o xalinos tis pos8is, otan zoristei eksairetika.
Mi zitiseis perissoteres leptomereies ws pros tin orologia, anoikse kai kana leksiko foititria pragma!!!!

κατάλαβα τι μου λες όσον αφορά την κατάλληλη παραγωγή υγρών (!!!!!!) και από τους 2, απλά ήταν η φάση λίγο περίεργη για αυτούς το Σάββατο...γνώρισε τους γονείς του, ότι έγινε έγινε στον από πάνω όροφο....

εγώ προσωπικά δεν αντιμετωπίζω προβλήματα.....ως προς τον τρόπο πρόκλησης υγρών!!! (τι λέω πρωι πρωί????)

τώρα σου είπα, δεν ήμουν και μπροστα αλλά μπορεί να δω το dvd!!!!
και για το λεξικό,δεν το βλέπω!!! πληροφορικάρια είμαι, θα το γκουκλάρω!!!!!!!

xazouli1

# 10 στις 2/8/2010
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση

Παράθεση:
Originally posted by Dardana

Παράθεση:

Παράθεση:

Καλησπερα!!

αυτα!!

ή δεν υγραθηκε επαρκως η φιλη σου, (που πιθανον κι εκεινη να πονουσε, οχι μονο εκεινος) ή το αγορι εχει φιμωση. (ειπε η ειδικη σεξολογος Δαρδανα Πέογλου ).
εικαζω δηλαδις..δεν ημουν εκει.

όπως είπα και στον ινίοχο ήταν λίγο αγχωμένοι και οι 2... γνωριμία με τους γονείς, τα αδέρφια και τα σχετικά, μπορεί και η Μαρία να ήταν λίγο συγκρατημένη και να μην χαλάρωσε αρκετά...δεν μου είπε όμως αν πόνεσε αυτή. ο φίλος της λέει δεν μπόρεσε να μπει.....

και για το τι είναι η φίμωση,δεν το ξέρω, αλλά θα ψάξω να μάθω!!!

thanks!!!!!!!!

xazouli1

# 11 στις 2/8/2010
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση
βασικά δίαβασα τι είναι η φίμωση.από ότι έλεγε το άρθρο συνήθως γίνετε επέμβαση όταν το αγόρι είναι σε μικρή ηλικία.... αν όμως δεν το έχουν καταλάβει, όταν κάνει σεξ με προφυλακτικό δεν θα πονούσε και πάλι? γιατί μπορεί να είναι το προφυλακτικό που το βοηθάει να μπει, αλλά και πάλι δεν ασκείται πίεση προς τα πίσω????

GIOTIS50

# 12 στις 24/8/2010
author
Ανδρας / 64 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 18
Καλά….. γιατί δεν πάει σε έναν γιατρό καλού κακού ;;;;;;;;;;;;;;;;;
Το αυριο μπορει να ειναι καλυτερο απο το σημερα αρκει να προσπαθησουμε γιά αυτο.

# 13 στις 24/8/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Επιτέλους η κατηγορία κινήθηκε λιγάκι! Κόντευε να τελειώσει ολόκληρος μήνας σχεδόν χωρίς ποστς

modexristos

# 14 στις 24/8/2010
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 7.888

Το θεμα ειναι αλλο...

Παράθεση:

Kρατας μυστικα απο το αγορι σου
Ετσι ειναι, αν ετσι πιστευεις οτι ειναι.

menia35

# 15 στις 24/8/2010
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 1.689
Που είσαι τόσο καιρο Χαζούλι?

έπρεπε να έχει σεξουαλικο πρόβλημα η φίλη σου με τον συντροφό της για να πεις ένα γεια
σταματείστε τη γη, θέλω να κατέβω...

JULIVS_CEASAR

# 16 στις 25/8/2010
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Μηχανιώνα
Θέματα: 24
Απαντήσεις: 135
Νιώθει πόνο μόνο ο άντρας ή και η γυναίκα; Αν μόνο ο άντρας τότε πιθανώς έχει φίμωση πέους (η ακροποσθία ("πετσάκι") δεν κατεβαίνει μέχρι κάτω με αποτέλεσμα ο βάλανος ("κεφαλάκι") να μη βγαίνει άνετα). Το πρόβλημα ΣΙΓΟΥΡΑ δεν εμφανίζεται με χρήση προφυλακτικού.
Λύνεται με μια επέμβαση (περιτομή) τοπικής αναισθησίας.

lykaios

# 17 στις 23/9/2010
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Ν. Αρκαδίας / Μεγαλόπολη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 431
Έχουμε κι εμείς τον παρθενικό μας ιμάντα !!!!!!!!

Ξέφυγε απ' το στόμα μιας φίλης, (ο ιμάντας), σε μια ανάλογη συζήτηση και ακόμα της κάνουμε πλάκα.

Άλλος για περιτομή ;;;;;;;;;;;;;;;;
Υγεια

mathilda

# 18 στις 24/9/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by lykaios
Έχουμε κι εμείς τον παρθενικό μας ιμάντα !!!!!!!!

Τωρα που το λες, πρεπει να παω να αλλαξω τον υμενα χρονισμου.

Consuelo

# 19 στις 26/9/2010
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 94
Απαντήσεις: 636
Απο ο,τι ξερω μπορει να τον πονεσε το 'πετσακι'.Εχουνε λεει οι αντρες ενα πετσακι κανονικα,που κουνιεται και ποναει.Εμενα με ακους ασχετη με αυτο γιατι ο δικος μου εχει κανει περιτομη (για λογους υγειας) και με τους προηγουμενους δεν ειχα προβλημα.Ειχε ομως και εμενα η κολλητη μου ενα τετοιο θεμα.Ομως γενικα το προφυλακτικο εχει λιπαντικο,και ειναι πιο ευκολη η διαδικασια.Καλο ειναι να χρησιμοποιει λιπαντικο η φιλη σου αν το κανει χωρις προφυλαξη.

Τωρα ομως,για να χουμε και καλο ερωτημα,η φιλη σου,αφου δε χρησιμοποιει προφυλακτικο,τι ειδους προφυλαξεις παιρνει? Φροντισε να την ταρακουνησεις να παρει κανα αντισυλληπτικο,πριν τρεχεις μαζι της στα νοσοκομεια για εκτρωσεις,η στις εκκλησιες για βαφτισια!
Το παθος ειναι σαν τη φωτια:Εντονο,ξαφνικο,επικινδυνο, αλλα σε μεγαλη ποσοτητα μπορει να σε καψει. Η αγαπη ειναι σαν το νερο.Ηρεμη,διαφανη,δροσερη.Ομως η υπερβολικη αγαπη μπορει να σε πνιξει. Ποιος ειναι ο καλυτερος τροπος για να πεθανεις? Διαλεγετε και παιρνετε... Εγω προσωπικα,επιλεγω να καω!
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost