Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΛΥΣΗ....

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

# 21 στις 24/8/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by KOLORS

Παράθεση:
Originally posted by sunnyeyes
Μα ειναι δυνατον να αφηνεις τη μανα σου να ανακατευεται???? Jesus super star...

Αντι να το ξεκαθαρισεις με τον αντρα σου τα εκανες να μη πω...
Πες της μαμα σου (ω μανα) να μην ανακατευεται και να δωσει το σπιτι σε φιλανθρωπικο ιδρυμα. Και το αλλο το κουφο!! Πηγες τον αντρα σου να ζητησει συγνωμη απο τη μανα σου? Γιατι? Την απατησε???? Μαζι της ειναι παντρεμενος?

μα τι ειναι αυτα??

ειναι δυνατον να παροτρυνετε μια κορη να παραγκωνισει τους γεννητορες της
και ειδικα την μητερα της?
τι κουμουνιστικα πραματα ειναι αυτα ?

μέχρι εδώ έφτασα και το λάπτοπ έγινε ...μπυροτοπ .....!!!!

που τα βρίσκει ρε κόλορα .....

θεός ....τι θεός ημίθεος ......

daizyduck

# 22 στις 24/8/2010
author
Γυναίκα / 53 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 172
'Aρεσαν+: 0%
Το πρόβλημά σου Νίκη είναι το συμπούρμπουλο που έχει γίνει με γονείς / πεθερικά ... ή το ότι δεν έχεις εμπιστοσύνη στον άντρα σου ??!!
Αντί να ξεκαθαρίσεις την κατάσταση με την "άλλη" και να απαιτήσεις έντιμες απαντήσεις εσύ ασχολήσε με τις κατινιές (με συγχωρείς) της μάνας σου και των πεθερικών σου?

Σε πρώτη φάση προσπάθησε να αποφασίσεις αν θέλεις να συνεχίσεις να είσαι με αυτόν τον άνθρωπο επειδή τον αγαπάς και όχι επειδή "έκανες τόσο αγώνα " όπως λες. Αν νομίζεις ότι μπορείτε να είστε μαζί, είναι καιρός να κάνετε μια κουβέντα οοοολοι μαζί (μαμά, μπαμπάς, πεθερά, πεθερός......κλπ) και να βάλετε στη θέση τους όλους τους τρίτους.

Αφού γίνει και αυτό να συνεχίσετε να έχετε με όλους τυπικές σχεσεις (μακριά κι αγαπημένοι που λένε) και να μην τους αφήσετε να επεμβαίνουν στη ζωή σας. Οσο για το σπιτι, να καθίσεις στ' αυγά σου. Δε χρειάζεται να ξενιτευτείς για να μπορέσεις να κρατήσεις τη ζωή στα χέρια σου.

Τέλος σκεφτείτε πολύ πολύ καλά το θέμα του παιδιού. Συμφωνώ απόλυτα με τον άντρα σου που δε θέλει προς το παρόν παιδάκι, σε αντίθεση με σένα που είσαι τελείως ανώριμη. Πώς θα φέρεις στον κόσμο ένα μωρό, όταν δεν είσαι σίγουρη για το αν θες τον πατέρα του??

niki8213

# 23 στις 25/8/2010
author
Γυναίκα / 40 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 8
Βασικά όσον αφορά τη κόπελα πιστεύω ότι με τη συμπεριφορά που έχει δείξει δηλαδή να κάνει μήνυση στη μάνα μου που απλά πήρε το πατέρα της να τον ενημερώσει ότι είναι παντρεμένος (λάθος της που τον πήρε εννοείται) αλλά δεν τον έβρισε ποτέ όπως ισχυρίζεται αυτή και από τη στιγμή που δε παίρνει τηλέφωνο τον ίδιο τον άντρα μου να το ξεκαθαρίσει απο τη στιγμή που αυτός τη κορόιδευε και παίρνει τηλέφωνο τη μάνα του και την αδελφή του δεν νομίζω ότι έχει σκοπό να διακόψει να του μιλάει...κάποια στιγμή πιστεύω θα του ξαναμιλήσει έτσι μου λέει η δική μου λογική από κει και πέρα το τι θα κάνει αυτός τι να σας πω.....εγώ πριν τα δώ αυτά ούτε που μου πέρναγε από το μυαλό ότι ενώ προετοιμάζαμε το γάμο μας εκείνος είχε αυτού του είδους τη σχέση (δηλαδή να μιλάνε στο μσν να αυτή όλο να τον θαυμάζει για να κοκορεύεται και να βγαίνουν και καλά σα φίλοι οι δύο τους που και που και δε ξέρω και γω τι άλλο). Από την άλλη βέβαια σκέφτομαι και ψύχραμα ότι εμένα παντρεύτηκε ενώ την ήξερε την άλλη μαζί μου είναι συνέχεια μαζί μου προσπαθεί μαζί μου, γι αυτό και γω δε θα κάτσω να τα διαλύσω όλα για μια τρελή που αντί να κοιτάξει να προχωρήσει τη ζωή της μπορεί να συνεχίζει να μιλάει σε έναν παντρεμένο που την γράφει κανονικά και η ουσία της ζωής του είναι μια άλλη γυναίκα (δηλαδή εγώ). Δε ξέρω πως θα το σκεφτόσασταν εσείς…τώρα για το ότι έχω χάσει την εμπιστοσύνη μου είναι αλήθεια, μόνο ο χρόνος μπορεί να κλείσει πληγές….

colibri

# 24 στις 27/8/2010
author
Γυναίκα / 41 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Δάφνη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
Μην περιμένεις να βρεις τη λύση του προβλήματος στα γεγονότα και στις λεπτομέρειες τους , που παραθέτεις. Το σημαντικότερο προβλημα δυστυχώς είσαι εσύ... Δεν έχεις βάλει όρια στους γονείς σου και τους αφήνεις ακόμα να σου ορίζουν τη ζωή. Την κατάληξη στην έχουν γράψει και πιο πάνω. Όντως ξεκαθάρισε τι θέλεις και κάνε τις ανάλογες επιλογές... Τώρα για τα σπίτια, όρισε τι θεωρείς εσύ πιο σημαντικό: ένα σπίτι έτοιμο ή να έχεις βρει τον άνθρωπο σου και να θέλεις να ζήσεις μαζί του όπου διαλέξετε από κοινού???
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

lastpost