Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

τι ζητατε επιτελους....

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

better_in_time

# 61 στις 22/9/2010
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 101
Απαντήσεις: 1.455
'Aρεσαν+: 0%
του αγοριου απεναντι ....ποιος του πε οτι αυτον εψαχνα ???
ειπατε οτι δεν θα το ξεφουρνισετε!!!

το πακετο δεν ειναι ακριβως φτηνο αλλα ειναι οσα αξιζω γιατι αξιζω πολλα (Αχαχαχα) μην προσθεσω και αλλα στο τελος και την ψωνισω ....ειπαμε προσγειωμενες να ειμαστε αλλα εσεις δεν με αφηνετεεεεε!!!

Τα συγκρατημένα πάθη κάνουν συνηθισμένους ανθρώπους

# 62 στις 23/9/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by master19
πεστα ρε vasot02...ορθα μιλας....τι να την κανεις μια γυναικα να ξενοπ@@@ται και με αλλους....τοτε δεν θα υπηρχαν και οι σχεσεις...οπως και αν ρωτησεις και μια γυναικα δεν θα ηθελαν το αγορι τους να π@@@ει και αλλες...ελεος....ειναι καυλιαρα φιλε αν πηγαινει με αλλους....συγνωμη αλλα μπορει να ειναι καυλιαρα μονο μαζι σου...δεν χρειαζεται και με τους αλλους....αν τωρα το εχεις δεδομενο οτι μια γυναικα θα σε απατησει και θα ξενοπι@@@ται με αλλους και δεν μπορεις να κρατησεις μια σχεση τοτε ειναι ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο.....το 1 της εκατο θα ηθελε τετοιες γυναικες....believe me....και μιλαμε για τελειως ανωμαλους....

Κάνεις λάθος.

Μονογαμική γυναίκα = Σεξουαλικά ψυχρη
Πολυγαμική γυναικα = Σεξουαλικά θερμή

Διαλέγεις και παίρνεις.

# 63 στις 23/9/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by better_in_time
εγω ζηταω ενα αντρα δυναμικο να ανοιγει τα χερια του και να ξερω οτι μπορω να ειμαι ασφαλης

Bodyguard ψάχνεις;

Παράθεση:
χιουμορ κατανοηση,κλικ γενικοτερα

φλόρο ψάχνεις;

Παράθεση:
να μπορω να τον παρουσιασω στους γονεις μου,να ειναι ευγενικος δηλαδη και να εχει ομορφα ματιαααααααααααααα

Τον Μαρτάκη;

Παράθεση:
να ταξιδευω οταν δεν εχω τα λεφτα

Σπόνσορα ψάχνεις;

Παράθεση:
να παω για ενα καφε στην Ρωμη!!!!

Αχ τί ρομαντικό!!!!!! Τα όνειρα κάθε γυναίκας είναι: η Ιταλία, τα άλογα, το παγοδρόμιο, οι μπαλάντες και το πριγκιποπουλο
Αν βρεις ποτε σου άντρα με αυτά που ζητάς εμένα να με χέσεις.

better_in_time

# 64 στις 23/9/2010
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
ψαχνω ειπα καποιον να με ταξιδευει με τα ματια του να μην χρειαζομαι την ρωμη για να ξεσκασω τι ζορι τραβας δεν καταλαβαινω εσυ,εκτος και αν εισαι κανενα απο αυτους που εχω ριξει χυλοπιτα οποτε σε νιωθω!!!
αντε μικρουλη κανε στην ακρη να περασω!!!!!!

τελικα τα τρωει ο κ#λ#ς σου!!!!

# 65 στις 23/9/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
ψαχνω ειπα καποιον να με ταξιδευει με τα ματια του να μην χρειαζομαι την ρωμη για να ξεσκασω τι ζορι τραβας δεν καταλαβαινω εσυ,εκτος και αν εισαι κανενα απο αυτους που εχω ριξει χυλοπιτα οποτε σε νιωθω!!!
αντε μικρουλη κανε στην ακρη να περασω!!!!!!

τελικα τα τρωει ο κ#λ#ς σου!!!!

1ον: Μια 24χρονη είπε έναν 32χρονο μικρουλη.
2ον: Χυλoπιτα δε μου έχεις ρίξει γιατι δε σε ξέρω.
3ον: Με τις απαιτήσεις που έχεις, εσυ θα το φας το κεφάλι σου. Εσυ θα μείνεις μόνη σου. Κακό σε μένα δεν κάνεις
4ον: Επιβεβαιώνεις τη γνωστή μου φράση που λέω εδώ και 17 χρόνια: ''Οι γυναίκες είναι δύσκολες και απλησίαστες''

Αντε bye!!

better_in_time

# 66 στις 23/9/2010
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
η ηλικια χρυσο μου δεν καθοριζεται απο το ποσα χρονια εισαι πανω στη γη αλλα κατα ποσο ωριμος εισαι να συζητησεις και να μην κανεις τον εξυπνο.

αν προσεξες στην 3ι σελιδα πηγα να σε υποστηριξω...αλλα τελικα ο λαος παντα εχει δικαιο.η πλειοψηφια δεν γινεται να εχει αδικο.

προσεξε να τα βρεις με τον εαυτο σου και να μαθεις την γλωσσα επικοινωνιας και μην νοιαζεσαι αν θα τον βρω εγω με τα μυαλα που κουβαλω.μια χαρα τα βρηκα μεχρι τωρα μια χαρα θα τα βρω και ποιο κατω....

συνηθως εγω μιλαω παντα με χιουμορ.και αυτοι που εχουν καταλαβαινουν

και να σου πω και κατι που δεν ξερεις
οι γυναικες ειναι απλησιαστες και δυσκολες σε ατομα που δεν τις ενδιαφερουν και πολυ ευκολες σε ατομα που τις ενδιαφερουν

αρχισε με μια μονοπολι και μετα μπαινεις στα δυσκολα

παιδακι!!!!!

Vasot02

# 67 στις 23/9/2010
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 111

Παράθεση:
Originally posted by tp1978

4ον: Επιβεβαιώνεις τη γνωστή μου φράση που λέω εδώ και 17 χρόνια: ''Οι γυναίκες είναι δύσκολες και απλησίαστες''

Αντε bye!!

ΟΛΕΣ οι γυναικες ειναι δύσκολες και απλησίαστες ????

Μιλας για τον εαυτο σου παλι ??

Πρεπει να εχεις μαζεψει πολλες χυλοτπιτες στην ζωη σου για αυτο σου εχει μεινει το παραπονο....

Τι να κανουμε αυτα εχει η ζωη αλλοι γενιουνται ομορφοι η ομορφες και αλλοι παλι ΟΧΙ

Τραβα σε κανενα πλαστικο χειρουργο να σε φτιαξει για να δεις αμεσως ποσο ευκολες και προσιτες γινονται οι γυναικες...

Αντε bye κακομοιρη...

master19

# 68 στις 25/9/2010
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 358
αιδιοθηρα κοφτο για το καλο σου μιλαω..θες να κανεις φιλους και να αποκτησεις και γυναικες? αν θελεις 1 βημα κοψε τις μα@@@@ες....πιο σου ειπε ρε συ οτι η μονογαμικη ειναι ξενερωτη? δεν το βρισκω καθολου ξενερωτο...δεν ειναι ολα ενα πη@@μα man ξεκολα....δηλαδη η πολυγαμια ειναι ωραιο ε? σου εξηγησα το θεωρεις δεδομενο οτι μια γυναικα θα παει με αλλον οταν θα ειναι μαζι σου....γιατι μαλλον κατι δεν κανεις σωστα....ενας ανθρωπος ειτε ειναι ανδρας ειτε γυναικα θελει να νιωσει την μοναδικοτητα....αν φας καψουρα με μια γυναικα και παει με αλλον ελα πες στο μου....με αερολογιες πολλα λεμε....εγω δεν θα το δεχομουν....αν το ανακαλυπτα....θα την σουταρα...υπαρχουν πολλες γυναικες και οπως ειχε πει και η violeta87 σε ενα αρθρο μου....η ζωη ειναι πολυ μικρη για να την σπαταλας για εναν ανθρωπο που δεν αξιζει...και κατι ακομα η ωριμοτητα δεν φενεται στην ταυτοτητα αλλα απο το μυαλο...αρα 1)σοβαρεψου(γολγοθας λεξη ε?) 2)πηγαινε σε ενα ψυχολογο 3)προσπαθησε να ανοιχτεις 4)και μαθε να κανεις αυτοκριτικη...με εχει σωσει πολλες φορες...αυτα.σου ευχομαι τα καλυτερα αιδιοθηρα....πηρες αρκετη προσοχη απο ολους μας παιδι μ....ελπιζω να νιωθεις καλα...καλο βραδυ

# 69 στις 25/9/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
η ηλικια χρυσο μου δεν καθοριζεται απο το ποσα χρονια εισαι πανω στη γη αλλα κατα ποσο ωριμος εισαι να συζητησεις και να μην κανεις τον εξυπνο.

αν προσεξες στην 3ι σελιδα πηγα να σε υποστηριξω...αλλα τελικα ο λαος παντα εχει δικαιο.η πλειοψηφια δεν γινεται να εχει αδικο.

προσεξε να τα βρεις με τον εαυτο σου και να μαθεις την γλωσσα επικοινωνιας και μην νοιαζεσαι αν θα τον βρω εγω με τα μυαλα που κουβαλω.μια χαρα τα βρηκα μεχρι τωρα μια χαρα θα τα βρω και ποιο κατω....

συνηθως εγω μιλαω παντα με χιουμορ.και αυτοι που εχουν καταλαβαινουν

και να σου πω και κατι που δεν ξερεις
οι γυναικες ειναι απλησιαστες και δυσκολες σε ατομα που δεν τις ενδιαφερουν και πολυ ευκολες σε ατομα που τις ενδιαφερουν

αρχισε με μια μονοπολι και μετα μπαινεις στα δυσκολα

παιδακι!!!!!

Sorry, σε παρεξήγησα. Δεν κατάλαβα ότι έκανες πλάκα. Νομιζα ότι σοβαρολογουσες.

better_in_time

# 70 στις 27/9/2010
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
¨δεν κραταμε κακια ολα μια χαρα

simple76

# 71 στις 8/11/2010
author
Γυναίκα gay / 58 / Σε διάσταση
Μπαγκλαντές
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 35
Kalli, δεν νομίζω ότι έχει να κάνει με την γυναίκα, αλλά με το τι ψάχνει ο καθένας στην συγκεκριμένη φάση της ζωής του που τον πέτυχες.
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost