Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
τι ζητατε επιτελους....

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Dardana

# 21 στις 14/9/2010
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651
'Aρεσαν+: 0%
το τριπτυχο λεει

μυαλο μεσάνυχτα
ματια μισανοιχτα
πόδια ορθανοιχτα.

Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

TAKHS1

# 22 στις 14/9/2010
author
Ανδρας / 63 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 4.258

Παράθεση:
Originally posted by Dardana
το τριπτυχο λεει

μυαλο μεσάνυχτα
ματια μισανοιχτα
πόδια ορθανοιχτα.

κι όλα αβασάνιστα!

Dardana

# 23 στις 14/9/2010
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651
και τελος, πιστευω οτι το παρακατω τα λεει ΟΛΑ για το τι θελουν οι αντρες...

Όταν ήμουν 14, ήλπιζα ότι μια ημέρα θα είχα ένα κορίτσι να κάθεται δίπλα μου στο σινεμά..............

Όταν ήμουν 16, βρήκα ένα κορίτσι, αλλά δεν υπήρξε κανένα πάθος μεταξύ μας. Μόνο περιέργεια. Έτσι αποφάσισα ότι χρειαζόμουν ένα θερμό κορίτσι με ερωτική φλόγα και πάθος που να απολαμβάνει τη ζωή..............

Στην σχολή, όταν ήμουν 19 βρήκα ένα κορίτσι με πάθος και ερωτική φλόγα, αλλά ήταν πάρα πολύ συναισθηματική. Ήθελε να το κάνουμε συνέχεια με όλους τους τρόπους, με βοηθούσε στα διαγωνίσματα αλλά ήταν μια βασίλισσα του δράματος, η οποία φώναζε όλη την ώρα και απειλούσε ότι θα αυτοκτονήσει αν έχανε το έτος... Έτσι αποφάσισα ότι χρειαζόμουν ένα σταθερό κορίτσι...............

Όταν ήμουν 27, βρήκα ένα πολύ σταθερό κορίτσι αλλά ήταν παρά πολύ βαρετή. Είχα καλή δουλειά, κάναμε εκδρομές, της αγόραζα πράγματα αλλά ήταν πολύ προβλέψιμη και δεν τη συγκινούσε τίποτα. Τα θεωρούσε όλα δεδομένα. Βασικά, την ενδιέφερε η καριέρα της. Η ζωή μου ήτανε τόσο βαρετή που αποφάσισα ότι χρειαζόμουν ένα κορίτσι με κάποιο ενθουσιασμό............

Όταν ήμουν 32, βρήκα ένα συναρπαστικό κορίτσι, αλλά δεν θα μπορούσα να συμβαδίσω με αυτήν. Αναποφάσιστη, ορμούσε από ένα πράγμα στο άλλο, μη μένοντας ποτέ σε τίποτα. Από ανασφάλεια, έκανε επιπόλαιες επιλογές και φλέρταρε με τον καθένα που συναντούσε. Με κατάντησε θλιμμένο αλλά και ευτυχή. Ήταν πολύ ενδιαφέρουσα και πολύ ενεργητική, αλλά χωρίς κατεύθυνση. Έτσι αποφάσισα να βρω ένα κορίτσι συγκροτημένο...

Όταν έγινα 36, βρήκα ένα έξυπνο, συγκροτημένο και κοινωνικά φιλόδοξο κορίτσι που τα πόδια της πατούσαν σταθερά στο έδαφος.... και την παντρεύτηκα. Ήταν όμως τόσο συγκροτημένη και προγραμματισμένη που με χώρισε και πήρε όλα τα πράγματα που μου ανήκαν..............

Είμαι τώρα 44 χρόνων και ψάχνω ένα απλό ξανθό κορίτσι με αγαλματένιο κορμί, ατελείωτα πόδια και πολύ μεγάλα βυζιά...

Καλά δεν κάνω;
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

better_in_time

# 24 στις 14/9/2010
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 101
Απαντήσεις: 1.455
"Όταν το θηλυκό είναι θηλυκό
την ευθύνη για να γίνει και να μείνει ως το τέλος
σωστή η ερωτική σμίξη την έχει ο άντρας.
Πάντα όταν φεύγει η γυναίκα, θα φταίει ο άντρας.
Να το γράψετε να μείνει στον αστικό κώδικα"

καπου το χω διαβασει αυτο
Τα συγκρατημένα πάθη κάνουν συνηθισμένους ανθρώπους

# 25 στις 14/9/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by better_in_time

Αυτο σε βολευει να λες. ¨οτι φταινε πάντα οι άντρες.

better_in_time

# 26 στις 14/9/2010
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
δεν με βολευει.....
απλα γενικα η γυναικα δυσκολα φευγει..
γενικα εχω ακουσει πολλους να παρατανε τις γυναικα τους,και πολυ λιγες να παρατανε τους αντρες τους...
η γυναικα εχει περισσοτερη αντοχη στο να κανει τα στραβα ματια....
αυτο θελω να πω αγαπητε και αμεσως θικτικες
δεν αμφιβαλλω οτι ο αντρας ειναι πιο αποφασιστικος σε καποια πραγματα...

αχαχα

Vasot02

# 27 στις 13/9/2010
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 111
Λοιπον...

- Να μην γκρινιαζει με το παραμικρο
- Να μην ειναι απιστη
- Να μην γελαει συνεχεια σαν χαζοχαρουμενος καραγκιοζης χωρις κανενα λογο
- Να ξερει τι θελει και να μην αλλαζει αποψεις καθε τρεις και λιγο
- Να μην λεει συνεχεια "Εγω" και "θελω"

# 28 στις 14/9/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
δεν με βολευει.....
απλα γενικα η γυναικα δυσκολα φευγει..
γενικα εχω ακουσει πολλους να παρατανε τις γυναικα τους,και πολυ λιγες να παρατανε τους αντρες τους...
η γυναικα εχει περισσοτερη αντοχη στο να κανει τα στραβα ματια....
αυτο θελω να πω αγαπητε και αμεσως θικτικες
δεν αμφιβαλλω οτι ο αντρας ειναι πιο αποφασιστικος σε καποια πραγματα...

αχαχα

Λοιπόν. Το θέμα είναι τι θέλει ο καθένας.
Αν για παράδειγμα ο άντρας θέλει πολύ πλούσιο, και καλό sex (το πιο πιθανό), και η γυναίκα δε θέλει sex (επίσης το πιό πιθανο), τότε λογικό δεν είναι ο άντρας να ψάχνει να βρει κιάλλες γυναίκες;; (το πλεον πιο πιθανο).
Η γυναίκα συνήθως έχει έναν παθητικό ρόλο στη σχεση δυστυχώς.
Και το δυστυχώς το λέω με μεγάλη λύπη.
Ξέρεις πόσοι άντρες θα ήθελαν να έχουν δυναμικές, κοινωνικές, και σεξουαλικές γυναίκες δίπλα τους που να χαιρονται τη ζωή, τις παρέες και τους πολλούς άντρες;;; Αλλά που είναι αυτες οι γυναίκες;;; Δεν τις βλεπω.

Heptamer

# 29 στις 14/9/2010
author
Ανδρας / 41 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 14.518

Παράθεση:
Originally posted by aseglio
Ανοιχτό μυαλό

δεν παιζει!

Ως γνωστόν,η ιδανικη γυναικα διαθέτει:

α)ματια μισανοιχτα
βου)μυαλο μεσανυχτα
γου)ποδια ορθανοιχτα

Το ανοιχτο μυαλό,αντικειται στο βου,αρα δεν παιζει!!
ωινδοως με: ψραπ! ωινδοως χπ: αωεσομε! ωινδοως βιστα: ψραπ! ωινδοως 7: αωεσομε! ωινδοως θ: (ψραπ!)

Heptamer

# 30 στις 14/9/2010
author

Παράθεση:
Originally posted by tp1978

Ξέρεις πόσοι άντρες θα ήθελαν να έχουν σεξουαλικές γυναίκες δίπλα τους?

Αλλά που είναι αυτες οι γυναίκες;;; Δεν τις βλεπω.

Ελα ντε!!!

Ψαχνω κι εγω,αλλα δε βρισκω!!

Κρύβονται καλα οι ατιμες!!
ωινδοως με: ψραπ! ωινδοως χπ: αωεσομε! ωινδοως βιστα: ψραπ! ωινδοως 7: αωεσομε! ωινδοως θ: (ψραπ!)

# 31 στις 15/9/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ναι κρύβονται πίσω απ' τις γωνίες και έχουν την πλάτη στον τοίχο μήπως και γλυτώσουν!

better_in_time

# 32 στις 15/9/2010
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
tp1978 , food_force,heptamer .....
και αν μια γυναικα δεν θελει να κανει σεξ με τον αντρα της ποιος φτεει?? δεν πιστευω οτι υπαρχουν αντισεξουαλικες γυναικες,απλα λαθος ανθρωπος.με καποιον μπορει να ειμαι ο πιο θερμος ανθρωπος και με καποιον αλλο οχι.δεν ειναι θεμα να ξερει τι ζηταει μια γυναικα,οι γυναικες πλεον νομιζω ξερουν και να ειναι και δυναμικες,και να χαιροντε την ζωη τους και ολα αλλα με τον δικο τους πολυ δικο τους τροπο....
απλα πιστευω πολυ στο να ειναι περισσοτερο δυναμικοτερος ο αντρας απο την γυναικα και δεν μιλαω σε δυναμη .

Εγω παρολο που ειμαι μικρη,ειμαι της παλιας σχολης...
θελω να θαυμαζω τον αντρα μου και να ξερω πως εχει περισσοτερη δυναμη απο εμενα γιατι ετσι ειμαστε φτιαγμενοι!!!
οσες γυναικες το παιζουν αντρακια νομιζω πως μπορουν και μονες τους.
αλλιως αν ειχαμε ολοι τα ιδια καθηκοντα δεν θα υπηρχε αντρας γυναικα,αλλα κατι αλλο!!!

εξαλου σας αρεσει να σας θαυμαζουν..
οποιος δεν το παραδεκτει...δεν εχω να πω κατι

Heptamer

# 33 στις 16/9/2010
author

Παράθεση:

θελω να θαυμαζω τον αντρα μου και να ξερω πως εχει περισσοτερη δυναμη απο εμενα γιατι ετσι ειμαστε φτιαγμενοι!!!
οσες γυναικες το παιζουν αντρακια νομιζω πως μπορουν και μονες τους.
αλλιως αν ειχαμε ολοι τα ιδια καθηκοντα δεν θα υπηρχε αντρας γυναικα,αλλα κατι αλλο!!!

εξαλου σας αρεσει να σας θαυμαζουν..
οποιος δεν το παραδεκτει...δεν εχω να πω κατι

Αν και μιικρή,σοφά e-μίλησες!!

ELCHOCLO

# 34 στις 17/9/2010
author
Γυναίκα / 53 / Ελεύθερη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.311

Παράθεση:

Ίσως έχει κάποιο ενδιαφέρον να δεις λίγο παραπάνω...
Ο Λιαντίνης δεν ήταν τυχαίο πρόσωπο...

http://www.youtube.com/watch?v=H03XnylhTt4&feature=related

ELCHOCLO

# 35 στις 17/9/2010
author
Γυναίκα / 53 / Ελεύθερη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.311

Παράθεση:
tp1978 , food_force,heptamer .....
και αν μια γυναικα δεν θελει να κανει σεξ με τον αντρα της ποιος φτεει?? δεν πιστευω οτι υπαρχουν αντισεξουαλικες γυναικες,απλα λαθος ανθρωπος.με καποιον μπορει να ειμαι ο πιο θερμος ανθρωπος και με καποιον αλλο οχι.

Έτσι έλεγε και τη θεία Κλαίρη ο θείος Βρασίδας... Ψυχρή, ανοργασμική, αντισεξουαλική... Κι η θεία Κλαίρη μαραινόταν, μέρα με τη μέρα.

Μέχρι που άρχισε τα κατ' οίκον μαθήματα πιάνου, μ' εκείνον τον νεαρό μουσικό, τα πρωϊνά.

Η γειτονιά άκουγε συχνά κάτι περίεργες συγχορδίες και τη φωνή της θείας Κλαίρης να....τραγουδάει; Κανείς δεν κατάλαβε ακριβώς...
Μόνο την έβλεπαν μετά, στο κατώφλι που τον ξεπροβόδιζε, με τα μάγουλα ξαναμμένα, τα μάτια γυαλιστερά κι ένα χαμόγελο μέχρι τ' αυτιά...

tanton-

# 36 στις 17/9/2010
author
Ανδρας / 65 / Διαζευγμένος
Θέματα: 31
Απαντήσεις: 1.862
Ευχαριστώ για την παραπομπή κ. Ελτσόκλο
Λίγα πράγματα ήξερα για τον στοχαστή.
( γενικά έχω μια απέχθεια στις personas που προβάλει και θαυμάζει ο Τριανταφυλλόπουλος )

Είχα κάποιες υποψίες
Με τα αποφθέγματα που διάβασα
Οι υποψίες μου επιβεβαιώνονται και ισχυροποιούνται.

Φυσικά δεν θα πω την γνώμη μου
Κυκλοφορεί κι η Κυρά-Μένια εδώ γύρω…

( βέβαια δεν έχω διαβάσει τίποτε ολοκληρωμένο δικό του… εν καιρώ… ακόμα δεν έχω «καθαρίσει» με τον Συκουτρή… )

master19

# 37 στις 18/9/2010
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 358
ρε tp1978 εχεις μια ικανοτητα να γ@@@ς ενα θεμα αλλα μονο σε αυτο αγορι μ εχεις ικανοτητα γιατι απο τηγανιτα τιποτα...μην γινεσαι γελοιος...κανεις τα παντα για να τραβηξεις την προσοχη...δωστε του ρε παιδια(γυναικες) λιγο σημασια για να σταματησει...ελεος.....λοιπον τεθηκε ενα απο τα ωραιοτερα θεματα...ειναι θεμα γενικο αυτο που θετεις(ο καθε ανδρας ζηταει διαφορετικα πραγματα)...σωστα? οπως υπαρχουν και γυναικες που ζητανε διαφορετικα πραγματα....αυτο που ισχυει για μενα ειναι τα εξης αλλα πρωτα να αναφερθω σε κατι που οδηγει εναν ανδρα στο να βλεπει μια γυναικα σεξουαλικα και οχι ερωτικα....ειναι φυσιολογικο ενας ανδρας να βλεπει τις γυναικες που τον ελκουν σεξουαλικα....αμα δεν τον ελκυαν θα ειχαμε προβλημα...οποιαδηποτε φυλο απο τα δυο δει ατομα του opposite sex εχουν σεξουαλικη διεγερση...το θεμα ειναι πως να μην βλεπουμε μια γυναικα ονο σεξουαλικα αλλα και ερωτικα και να προσπαθησουμε να ανακαλυψουμε και τις αλλες απιθανες πλευρες που εχει μια σωστη γυναικα...
1)να εισαι πιστες(ο καθε ανθρωπος θελει να αισθανεται μοναδικο και ξεχωριστος...αν ειναι να ελκεστε με καθε τι ωραιο τοτε παυει να ειναι μοναδικο και αυθεντικο αυτο που ΝΙΩΘΕΤΕ για τον ανδρα διπλα σας)
2)Δειξτε μας ολες τις πλευρες σας(ειναι ωραιο να βλεπουμε εναν ανθρωπο και στις ευαλωτες στιγμες του....δειχνει εμπιστοσυνη στο αλλο ατομο)
3)ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ...ενα απο τα σημαντικοτερα χαρακτηριστικα ενος ανθρωπου....(να ειστε ειλικρινεις...ποτε δεν θα βγειτε χαμενοι)
4) να μας κολακευετε...(δεν τον θελουν μονο οι γυναικες αλλα και οι ανδρες)...δειχνει οτι μας προσεξατε...
5)να γουσταρετε να μοιραζεστε μαζι μας την καθημερινοτητα σας(δειχνει πολλα,οτι μας υπολογιζεται)
και αλλα ειναι σημαντικα για να δημιουργησετε ερωτικη ελξη εκτος απο σεξουαλικη ελξη σε εμας.....αλλα παντα θα υπαρχει σεξουλικη διεγερση....και σκεψου πως οι ανδρες ειναι οπτικα οντα...ελκονται κατευθειαν...ετσι ειναι η φυση του π.χ οταν ενας ανδρας δει μια ωραια γυναικα θα εντυπωσιαστει και θα πειε πρεπει να κανω τα παντα για να την κατακτησω....ενω οι γυναικες οταν δουν ενα ωραιο ανδρα θα πουνε ειναι πολυ ωραιος και θα συνεχισουν να μιλανε με τις φιλες τους....απλα οι γυναικες ειναι πιο αργες στις κινησεις τους...πολλες διαφορες μεταξυ των δυο φιλων.....και για να εχεις αυτη την απορια μαλλον δεν κανεις εναν ανδρα να αισθανθει ερωτικη ελξη για σενα αλλα μαλλον μπορει να στεκεσαι μονο στην εμφανιση σου και να τεινεις να προκαλεσεις αυτο που μας κατακρινεις αυτη την στιγμη που νιωθουν οι ανδρες οταν σε αντικριζουν

# 38 στις 18/9/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by master19
ρε tp1978 εχεις μια ικανοτητα να γ@@@ς ενα θεμα αλλα μονο σε αυτο αγορι μ εχεις ικανοτητα γιατι απο τηγανιτα τιποτα...μην γινεσαι γελοιος...κανεις τα παντα για να τραβηξεις την προσοχη...δωστε του ρε παιδια(γυναικες) λιγο σημασια για να σταματησει...ελεος.....λοιπον τεθηκε ενα απο τα ωραιοτερα θεματα...ειναι θεμα γενικο αυτο που θετεις(ο καθε ανδρας ζηταει διαφορετικα πραγματα)...σωστα? οπως υπαρχουν και γυναικες που ζητανε διαφορετικα πραγματα....αυτο που ισχυει για μενα ειναι τα εξης αλλα πρωτα να αναφερθω σε κατι που οδηγει εναν ανδρα στο να βλεπει μια γυναικα σεξουαλικα και οχι ερωτικα....ειναι φυσιολογικο ενας ανδρας να βλεπει τις γυναικες που τον ελκουν σεξουαλικα....αμα δεν τον ελκυαν θα ειχαμε προβλημα...οποιαδηποτε φυλο απο τα δυο δει ατομα του opposite sex εχουν σεξουαλικη διεγερση...το θεμα ειναι πως να μην βλεπουμε μια γυναικα ονο σεξουαλικα αλλα και ερωτικα και να προσπαθησουμε να ανακαλυψουμε και τις αλλες απιθανες πλευρες που εχει μια σωστη γυναικα...
1)να εισαι πιστες(ο καθε ανθρωπος θελει να αισθανεται μοναδικο και ξεχωριστος...αν ειναι να ελκεστε με καθε τι ωραιο τοτε παυει να ειναι μοναδικο και αυθεντικο αυτο που ΝΙΩΘΕΤΕ για τον ανδρα διπλα σας)
2)Δειξτε μας ολες τις πλευρες σας(ειναι ωραιο να βλεπουμε εναν ανθρωπο και στις ευαλωτες στιγμες του....δειχνει εμπιστοσυνη στο αλλο ατομο)
3)ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ...ενα απο τα σημαντικοτερα χαρακτηριστικα ενος ανθρωπου....(να ειστε ειλικρινεις...ποτε δεν θα βγειτε χαμενοι)
4) να μας κολακευετε...(δεν τον θελουν μονο οι γυναικες αλλα και οι ανδρες)...δειχνει οτι μας προσεξατε...
5)να γουσταρετε να μοιραζεστε μαζι μας την καθημερινοτητα σας(δειχνει πολλα,οτι μας υπολογιζεται)
και αλλα ειναι σημαντικα για να δημιουργησετε ερωτικη ελξη εκτος απο σεξουαλικη ελξη σε εμας.....αλλα παντα θα υπαρχει σεξουλικη διεγερση....και σκεψου πως οι ανδρες ειναι οπτικα οντα...ελκονται κατευθειαν...ετσι ειναι η φυση του π.χ οταν ενας ανδρας δει μια ωραια γυναικα θα εντυπωσιαστει και θα πειε πρεπει να κανω τα παντα για να την κατακτησω....ενω οι γυναικες οταν δουν ενα ωραιο ανδρα θα πουνε ειναι πολυ ωραιος και θα συνεχισουν να μιλανε με τις φιλες τους....απλα οι γυναικες ειναι πιο αργες στις κινησεις τους...πολλες διαφορες μεταξυ των δυο φιλων.....και για να εχεις αυτη την απορια μαλλον δεν κανεις εναν ανδρα να αισθανθει ερωτικη ελξη για σενα αλλα μαλλον μπορει να στεκεσαι μονο στην εμφανιση σου και να τεινεις να προκαλεσεις αυτο που μας κατακρινεις αυτη την στιγμη που νιωθουν οι ανδρες οταν σε αντικριζουν

Οποιος λέει δηλαδή την άποψή του πάει να πει ότι θέλει να τραβάει την προσοχή των άλλων; Τι είναι αυτά που λες; Ξερεις τι λες;
Οσο για τα υπόλοιπα που λες θα συμφωνήσω εκτος από το πρώτο :1)να εισαι πιστες.
Ξερεις εσύ κανέναν άντρα που να θέλει να βρει πιστή γυναίκα; Τι να την κάνει την ξενέρωτη; Ολοι έλκονται από τις γυναίκες τις έξαλλες΄, οπως αντιστοιχα οι γυναίκες έλκονται από τους άντρες που έχουν πολλες κατακτήσεις στο γυναικειο φύλο (alpha males).

pareitsa48

# 39 στις 18/9/2010
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 215

Παράθεση:
Originally posted by ZiziPelagie

Παράθεση:
Originally posted by _kalli_
επιτελους πειτε μας βρε αγορια της παρεας τι ζητατε απο μια γυναικα για να την δειτε ερωτικα και οχι μονο σεξουαλικα????

Βρες άλλον.

somebody961

# 40 στις 19/9/2010
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:
Originally posted by Dardana

....... ψάχνω ένα απλό ξανθό κορίτσι ......... και πολύ μεγάλα βυζιά...

Καλά δεν κάνω;

Η απάντηση βρίσκεται πολλές φορές εκεί που δεν τη περιμένεις!
[img]http://farm5.static.flickr.com/4147/5003261737_480f39da7c.jpg[/img]

Έει, πού πας; Είναι γκρεμός εκεί! Ε, τότε καλά πάω.
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.