Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

τι ζητατε επιτελους....

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

# 41 στις 20/9/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Ζητάμε μια αδύνατη, μικρόσωμη, καλονή, όμορφη, με ωραίο σώμα, ωραίο κ%λο, μικρή σε ηλικία, ευκολη, προσιτή, κοινωνική, ευχάριστη, σεξουαλικά απελευθερωμένη, που να πηγαίνει με πολλούς, να έχει γνωριμίες, να ξεσαλώνει, να είναι φοιτήτρια, να έχει φίλες όμορφες σαν κι αυτήν, να κάνει τριό, να μην έχει αναστολές και ηθικούς φραγμους για τίποτα, να θέλει συνέχεια βόλτες, να θέλει sex, να θέλει παρτυς (χωρίς ούζα), να θέλει μπαράκια, παραλίες, διακοπές, παρέες, να είναι ανέμελη, να είναι άμυαλη, να είναι ζωντανή, να τα φτιάχνει με πολλούς, να τα φτιάχνει με πολλές, και τέλος να μη μαζευεται σπίτι.

master19

# 42 στις 20/9/2010
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 358
'Aρεσαν+: 0%
ρε tp1978 γιατι νομιζω οτι εισαι ο αιδιοθηρας....τετοιες μ@@@κιες μονο αυτος ελεγε...φαντασου του ειχαμε εξηγησει για τις γυναικες οτι δεν ειναι απλησιαστες και μετα επανερχοταν με ενα θεμα οι γυναικες ειναι απλησιαστες....δεν ειχε παει με γυναικα δεν ειχε φιλους φιλες και τωρα θα ηταν τρομερο να ζηταγε ολα αυτα που ζητας εσυ(αιδιοθηρα)...κοψε αγορι μου την πρωινη μεσημεριανη απογευματινη βραδυνη και γενικα...αντε αγορι μ πηγαινε να γνωρισεις καμια κοπελιτσα.....αλλα την λυπαμαι για ενα λογο....λες ολα αυτα αλλα αν σου καθοταν μια για να μην την χασεις θα γινοσουν πολυ ζητουλας και απελπισμενος...μην μασας

# 43 στις 20/9/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by master19
ρε tp1978 γιατι νομιζω οτι εισαι ο αιδιοθηρας....τετοιες μ@@@κιες μονο αυτος ελεγε...φαντασου του ειχαμε εξηγησει για τις γυναικες οτι δεν ειναι απλησιαστες και μετα επανερχοταν με ενα θεμα οι γυναικες ειναι απλησιαστες....δεν ειχε παει με γυναικα δεν ειχε φιλους φιλες και τωρα θα ηταν τρομερο να ζηταγε ολα αυτα που ζητας εσυ(αιδιοθηρα)...κοψε αγορι μου την πρωινη μεσημεριανη απογευματινη βραδυνη και γενικα...αντε αγορι μ πηγαινε να γνωρισεις καμια κοπελιτσα.....αλλα την λυπαμαι για ενα λογο....λες ολα αυτα αλλα αν σου καθοταν μια για να μην την χασεις θα
γινοσουν πολυ ζητουλας και απελπισμενος...μην μασας

Ναι,ο aidiothir ειναι!

LeftOut81

# 44 στις 20/9/2010
author
Ανδρας / 39 / Διαζευγμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.298

Παράθεση:
Originally posted by alorsondanse
Ναι,ο aidiothir ειναι!

μαρτυριαρα...
μια φορα ακομα να σε δω να κανεις φαουλ ,και σε εβγαλα...

somebody961

# 45 στις 20/9/2010
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:
Originally posted by tp1978
Ζητάμε μια αδύνατη, μικρόσωμη, καλονή, όμορφη, με ωραίο σώμα, ωραίο κ%λο, μικρή σε ηλικία, ευκολη, προσιτή, κοινωνική, ευχάριστη, σεξουαλικά απελευθερωμένη, που να πηγαίνει με πολλούς, να έχει γνωριμίες, να ξεσαλώνει, να είναι φοιτήτρια, να έχει φίλες όμορφες σαν κι αυτήν, να κάνει τριό, να μην έχει αναστολές και ηθικούς φραγμους για τίποτα, να θέλει συνέχεια βόλτες, να θέλει sex, να θέλει παρτυς (χωρίς ούζα), να θέλει μπαράκια, παραλίες, διακοπές, παρέες, να είναι ανέμελη, να είναι άμυαλη, να είναι ζωντανή, να τα φτιάχνει με πολλούς, να τα φτιάχνει με πολλές, και τέλος να μη μαζευεται σπίτι.

Θα πρέπει να μισείς το ξυπνητήρι εσύ!
Έει, πού πας; Είναι γκρεμός εκεί! Ε, τότε καλά πάω.

# 46 στις 20/9/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by somebody961

Παράθεση:

Θα πρέπει να μισείς το ξυπνητήρι εσύ!

ε,ναι. Στην ηλικία που είμαι αυτά τα βλέπω μόνο στον ύπνο μου.
Αντε και σε τίποτα ροζ sites στο internet.

# 47 στις 20/9/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by master19
αντε αγορι μ πηγαινε να γνωρισεις καμια κοπελιτσα.....αλλα την λυπαμαι για ενα λογο....λες ολα αυτα αλλα αν σου καθοταν μια για να μην την χασεις θα γινοσουν πολυ ζητουλας και απελπισμενος...μην μασας

Eρώτημα για το ''μην μασας'':
Δηλαδή νομίζεις ότι μπορώ να βρώ αυτα που ζητάω παραπάνω;
Γιατι αν δεν μπορώ, τότε μπορέις να με αφήσεις να λέω ότι οι γυναίκες είναι δύσκολες και απλησίαστες. Μετά θα το έχω και κατοχυρωμένο αυτό το δικαίωμα.

# 48 στις 20/9/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by LeftOut81

Παράθεση:
Originally posted by alorsondanse
Ναι,ο aidiothir ειναι!

μαρτυριαρα...

Ο κοσμος το χει τουμπανο,και εμεις κρυφο καμαρι!

master19

# 49 στις 20/9/2010
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
αντε αγορακι μου πηγαινε παιξε το πουλακι σου....αντε και μετα ελα μιλα μας...καθομαστε και σου απανταμε κιολας ''ανετε''.....αντε δες καμια τσοντουλα να σου φυγει η μ@Λ@@Α....αν και δεν νομιζω να γινει κατι....μετα θα ξανα ερθεις οι γυναικες εκτος απο απλησιαστες δεν ειναι και τοσο π@@@νες οσο τις θελω? μας μπερδευεις μεγαλε...μαλλον τωρα καταλαβαινω γιατι δεν εχεις κοπελες γκομενες η φιλες και φιλους...αν ακουνε τετοιες μαλακιες θα ψαχνουνε σιγουρα την πιο γρηγορη εξοδο για να την κανουνε....τα συλληπητηρια μου απελπισμενε

better_in_time

# 50 στις 21/9/2010
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 101
Απαντήσεις: 1.455
απο οτι καταλαβα ο ανθρωπος κανει χιουμορ...
μην χαλιεστε ρε παιδια!!!!
αν ηταν οτι λετε δεν θα εκανε τον κοπο να μπει εδω να βελτιωθει σε κανενα τσατ θα την εβγαζε
Τα συγκρατημένα πάθη κάνουν συνηθισμένους ανθρώπους

# 51 στις 21/9/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by better_in_time
απο οτι καταλαβα ο ανθρωπος κανει χιουμορ...
μην χαλιεστε ρε παιδια!!!!
αν ηταν οτι λετε δεν θα εκανε τον κοπο να μπει εδω να βελτιωθει σε κανενα τσατ θα την εβγαζε

Έτσι εξηγούνται όλα... λέει το "Ανέκδοτο δίχως Τέλος".

aroma-zois

# 52 στις 21/9/2010
author
Γυναίκα / 40 / Παντρεμένη
Ν. Αχαϊας / Πάτρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2
πες μου εσυ ρε κοπελια τι θελετε απο ενα αντρα κ θα σου πω κ εγω μετα!!!!!σε ρωταω γιατι πλεον τα χω χασει με σας τις γυναικες!!!!!

Vasot02

# 53 στις 22/9/2010
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 111

Παράθεση:

Ξέρεις πόσοι άντρες θα ήθελαν να έχουν δυναμικές, κοινωνικές, και σεξουαλικές γυναίκες δίπλα τους που να χαιρονται τη ζωή, τις παρέες και τους πολλούς άντρες;;; Αλλά που είναι αυτες οι γυναίκες;;; Δεν τις βλεπω.

Αντρες που θελουν οι γυναικες τους να πηγαινουν και με αλλους αντρες ???

Πλακα κανεις η μεθυσμενος εισαι ??

Μα τοτε δεν μιλαμε για πραγματικη σχεση αμα ειναι να ξενοπ*διεται με τον εναν και τον αλλον τοτε ποιος ο λογος να κανεις σχεση μαζι της ;;; Μηπως εισαι κανενας μαζοχας που γουσταρει το κερατο ;;;

Aμα εσενα ειναι του γουστου σου η δικια σου να σε απατα και με αλλους ειναι προσωπικο σου θεμα αλλα αυτο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΣΗ τουλαχιστον κατα την δικη μου αποψη...

# 54 στις 22/9/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Vasot02

Παράθεση:

Ξέρεις πόσοι άντρες θα ήθελαν να έχουν δυναμικές, κοινωνικές, και σεξουαλικές γυναίκες δίπλα τους που να χαιρονται τη ζωή, τις παρέες και τους πολλούς άντρες;;; Αλλά που είναι αυτες οι γυναίκες;;; Δεν τις βλεπω.

Μα τοτε δεν μιλαμε για πραγματικη σχεση αμα ειναι να ξενοπ*διεται με τον εναν και τον αλλον τοτε ποιος ο λογος να κανεις σχεση μαζι της ;;; Μηπως εισαι κανενας μαζοχας που γουσταρει το κερατο ;;;

Aμα εσενα ειναι του γουστου σου η δικια σου να σε απατα και με αλλους ειναι προσωπικο σου θεμα αλλα αυτο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΣΗ τουλαχιστον κατα την δικη μου αποψη...

Εσύ τι προτιμάς δηλαδή; Μια ξενέρωτη, ψυχρη σεξουαλικά, συντηρητική, δύσκολη, που θα είναι πιστή μαζί σου και θα σε αγαπάει,

ή μια καυλιάρα, σεξουαλική, έξαλλη, πρόστιχη, που θα πηγαίνει και με άλλους, αλλά θα το ευχαριστιεσαι όταν θα πηγαίνει μαζί σου;;;;

Νομίζω ότι το 99% των αντρών θα επέλεγε το δευτερο.

better_in_time

# 55 στις 22/9/2010
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 101
Απαντήσεις: 1.455
εγω τι ζηταω????
εγω ζηταω ενα αντρα δυναμικο να ανοιγει τα χερια του και να ξερω οτι μπορω να ειμαι ασφαλης,χιουμορ κατανοηση,κλικ γενικοτερα,ανθρωπο που να θελει να ταξιδευει να περνα ομορφα να κανει καλο σεξ , να μπορω να τον παρουσιασω στους γονεις μου,να ειναι ευγενικος δηλαδη και να εχει ομορφα ματιαααααααααααααα να ταξιδευω οταν δεν εχω τα λεφτα να παω για ενα καφε στην Ρωμη!!!!

Τα συγκρατημένα πάθη κάνουν συνηθισμένους ανθρώπους

master19

# 56 στις 22/9/2010
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
πεστα ρε vasot02...ορθα μιλας....τι να την κανεις μια γυναικα να ξενοπ@@@ται και με αλλους....τοτε δεν θα υπηρχαν και οι σχεσεις...οπως και αν ρωτησεις και μια γυναικα δεν θα ηθελαν το αγορι τους να π@@@ει και αλλες...ελεος....ειναι καυλιαρα φιλε αν πηγαινει με αλλους....συγνωμη αλλα μπορει να ειναι καυλιαρα μονο μαζι σου...δεν χρειαζεται και με τους αλλους....αν τωρα το εχεις δεδομενο οτι μια γυναικα θα σε απατησει και θα ξενοπι@@@ται με αλλους και δεν μπορεις να κρατησεις μια σχεση τοτε ειναι ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο.....το 1 της εκατο θα ηθελε τετοιες γυναικες....believe me....και μιλαμε για τελειως ανωμαλους....

Vasot02

# 57 στις 22/9/2010
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

Εσύ τι προτιμάς δηλαδή; Μια ξενέρωτη, ψυχρη σεξουαλικά, συντηρητική, δύσκολη, που θα είναι πιστή μαζί σου και θα σε αγαπάει,

ή μια καυλιάρα, σεξουαλική, έξαλλη, πρόστιχη, που θα πηγαίνει και με άλλους, αλλά θα το ευχαριστιεσαι όταν θα πηγαίνει μαζί σου;;;;

Νομίζω ότι το 99% των αντρών θα επέλεγε το δευτερο.

Τι να την κανεις ρε φιλε αμα ξενοπηδιεται και με αλλους ;;;
Πουτ*να ψαχνεις να εχεις διπλα σου δεν μπορω να σε καταλαβω ;;

Προσωπικα δεν την βρισκω με τις απιστες σε οτι αφορα θεματα σχεσεων....

- Σεξουαλική, έξαλλη = ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ
...αλλα...
- Να πηγαίνει και με άλλους = ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΔΕΧΤΩ...

Vasot02

# 58 στις 22/9/2010
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος

Παράθεση:
εγω τι ζηταω????
εγω ζηταω ενα αντρα δυναμικο να ανοιγει τα χερια του και να ξερω οτι μπορω να ειμαι ασφαλης,χιουμορ κατανοηση,κλικ γενικοτερα,ανθρωπο που να θελει να ταξιδευει να περνα ομορφα να κανει καλο σεξ , να μπορω να τον παρουσιασω στους γονεις μου,να ειναι ευγενικος δηλαδη και να εχει ομορφα ματιαααααααααααααα να ταξιδευω οταν δεν εχω τα λεφτα να παω για ενα καφε στην Ρωμη!!!!

Δηλαδη τον Φιλεας Φογκ θες για αντρα για να κανεις το γύρο του κόσμου σε 80 ημέρες...

Πολυταξιδευτης παντως δεν ειμαι και ουτε με ενδιαφερουν ιδιαιτερα τα ταξιδια.
Εχω αλλες προτεραιοτητες στην ζωη μου δυστυχως ατυχησες

Heptamer

# 59 στις 22/9/2010
author
Ανδρας / 41 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 14.518

Παράθεση:
...αλλα...
- Να πηγαίνει και με άλλους = ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΔΕΧΤΩ...

Κτητικέ μου εσύ!

Για το αντιθετο αραγε,τι σκεφτεσαι?

Ή εκει σταματαει η ισότητα??
ωινδοως με: ψραπ! ωινδοως χπ: αωεσομε! ωινδοως βιστα: ψραπ! ωινδοως 7: αωεσομε! ωινδοως θ: (ψραπ!)

Heptamer

# 60 στις 22/9/2010
author
Ανδρας / 41 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 14.518

Παράθεση:
εγω τι ζηταω????

Το "πακετο" σου δεν ειναι και απο τα φθηνα....
ωινδοως με: ψραπ! ωινδοως χπ: αωεσομε! ωινδοως βιστα: ψραπ! ωινδοως 7: αωεσομε! ωινδοως θ: (ψραπ!)
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε