Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

AYSTIRA GIA ANTRES

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

inioxos52

# 1 στις 29/9/2010
author
Ανδρας / 65 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282
'Aρεσαν+: 0%

αυστηρα για αντρεσ

Adelfia kalimera sas. H wra einai 6,30 to prwi, kai exw gurisei me anapantites erwtiseis mono gia antres, opoiasdipote ilikias.

Den mou lete re adelfia, exete klapsei pote gia mia gunaika?

Episis den mou lete, ean exete klapsei pote gia kapoion pou 8ewrousate filo, kai sas vgike skartos?

Exete re manges klapsei gia prodwsies pou sunevisan stin zwi sas, gia anarxidous pou topaizan filoi, gia pipitses pou prospa8ousan na sas klepsoun tin gkomena?

Ean NAI idou pedion gnwsis lampron. Peste ta ola. Rixte ta pros olous. Osous (kai oses) sas enoxlisan, osous (oses) sas prodwsan, osous (oses) sas ekmetalleutikan, osous (oses) sas fer8ikan ws 8umata enw den eisastan. Peste ta ola.

To 8ema einai ka8ara antriko, kai mono antres milane gia oti exoun perasei mexri twra.......ean exoun perasei dil.

Miliste eleu8era, peste pws eimaste monoi, antroparea. Vgalte ta ola gmt mou.

Exete re ta kotsia? Xwste ta.
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

Heptamer

# 2 στις 29/9/2010
author
Ανδρας / 41 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 14.518

Παράθεση:
Originally posted by inioxos52

Den mou lete re adelfia, exete klapsei pote gia mia gunaika?

Αμή!!!
ωινδοως με: ψραπ! ωινδοως χπ: αωεσομε! ωινδοως βιστα: ψραπ! ωινδοως 7: αωεσομε! ωινδοως θ: (ψραπ!)

siopi13

# 3 στις 30/9/2010
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.197
Γεια σας. Βρισκοντας το θαρρος να απαντησω σε ενα αυστηρως καταλληλο θεμα για ανδρες και σε εναν θεματοθετη που βριζει τις γυναικες. Κοντευει εικοσιτετραωρο αυτο το υπεροχο καταπληκτικο θεμα που εχει αναρτηθει. Δυστυχως και εσεις διαπιστωνετε οτι κοτσια δεν υπαρχουν ουτε μεταξυ σας.Εσεις το ζητησατε με ολη την ειλικρινια που διαθετετε προς το δικο σας φυλλο. Τι ακομα αραγες θα επρεπε να γινει για να γινει καταννοητο οτι χασαμε ολοι. Πραγματικα λυπαμαι που δεν απαντανε ουτε σε εσας. Να πω οτι ελπιζω να απαντησουνε αυριο? Δεν ξερω!!! Ενα Αμηηηηηηηηη διαβασαμε. Ναναι καλα και αυτος ο κυριος τουλαχιστον επειδη δεν τα εχωσε!!!! Καλη συνεχεια ευχομαι. Οντως περιμενα και εγω πως θα παρω απαντησεις σε ερωτηματικα που εχω.

kika-nightshade

# 4 στις 30/9/2010
author
Γυναίκα / 49 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καισαριανή
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 146
Eγω μπορω να κατσω στη γωνιτσα μου και να βλεπω?

j-dreamer

# 5 στις 30/9/2010
author
Ανδρας / 50 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ψυχικό
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 125
Εντάξει, μην τον παρεξηγείτε τον ανθρωπο. 6 το πρωι, θα γύρισε απο καμμια χυλόπιτα και θα ήταν φορτωμένος!
ξ-δρεαμερ

valerie

# 6 στις 30/9/2010
author
Γυναίκα / 42 / Ελεύθερη
Ν. Πέλλας / Γιαννιτσά
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 16.631

Παράθεση:
Originally posted by kika-nightshade
Eγω μπορω να κατσω στη γωνιτσα μου και να βλεπω?

Μαρή πάνε και εσύ πιο εκεί... Έχεις πιάσει τον καναπέ... Άντε να κάτσω δίπλα σου σου έφερα και ποτάκι και ξηροκάρπια... Μια χαρά θα περάσουμε.. Τώρα περιμένω και τα ποπ κορν να γίνονται..
Το να υπόσχεσαι να μην κάνεις κάτι, είναι ο πιο σίγουρος τρόπος για να σου έρθει μια τρελή επιθυμία να το κάνεις!!

inioxos52

# 7 στις 30/9/2010
author

Παράθεση:
Originally posted by j-dreamer
Εντάξει, μην τον παρεξηγείτε τον ανθρωπο. 6 το πρωι, θα γύρισε απο καμμια χυλόπιτα και θα ήταν φορτωμένος!

Filaraki, ase ta apo pou kai pws gurisa egw, kai apantise ean se pairnei sto 8ema, 40 xronw antras.

Exeis empeiries? Exeis na peis? Ezises mexri ta 40 sou?

Auto einai to zeon 8ema, kai oxi oi eksupnades.
(Telika lete na exoun dikio oi sundiktues pou lene pws xa8ikan oi antres)?

...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

# 8 στις 30/9/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Μια απλή απορία θα εκφράσω και θα αφήσω το χώρο ελεύθερο στην υπερχειλίζουσα τεστοστερόνη να εκφραστεί ελευθέρως και αβιάστως.
Μήπως ο θεματοθέτης, ο οποίος και εγκαλεί τρόπον τινά τους συνδικτύους άρρενες ως κότες,απέφυγε να εκθέσει σχετικό βίωμα και να εκτεθεί ενώ το ζητά από άλλους;μια κουβέντα λέω η αφελής!

# 9 στις 30/9/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by gianna222
Μια απλή απορία θα εκφράσω και θα αφήσω το χώρο ελεύθερο στην υπερχειλίζουσα τεστοστερόνη να εκφραστεί ελευθέρως και αβιάστως.
Μήπως ο θεματοθέτης, ο οποίος και εγκαλεί τρόπον τινά τους συνδικτύους άρρενες ως κότες,απέφυγε να εκθέσει σχετικό βίωμα και να εκτεθεί ενώ το ζητά από άλλους;μια κουβέντα λέω η αφελής!

Ηνιοχε και στο'πα οτι εσυ επρεπε να κανεις την αρχη ...

Δεν στο'πα ???

# 10 στις 30/9/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εγώ πάλι αναρωτιέμαι πώς γίνεται κάθε φορά που βάζουμε θέμα "Αυστηρώς για άντρες" τα μισά posts να προέρχονται από γυναίκες!

Εντάξει, και εμείς μπορεί να περάσουμε μια βόλτα από το θηλεοκαφέ αλλά τουλάχιστον πάμε ένας-ένας, όχι όλοι μαζί!
Ούτε κάνουμε κατάληψη στον καναπέ...

anatritos

# 11 στις 30/9/2010
author
Ανδρας / 58 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Βριλήσσια
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 1.311
Ολα τα παθαμε, ολα τα συγχωρησαμε...

Τωρα τι κανουμε...
Χαθηκαν οι γυναικες, οι φιλοι, οι "αλλοι". Για ολους μας.
Κι αυτο που δεν ξερω ειναι αν υπαρχει χρονος για "καινουριες αναμνησεις",
που ελεγε και μια ψυχη.

Μεγαλωσαμε.

flat_line

# 12 στις 30/9/2010
author
Ανδρας / 39 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 5.962
Προσωπικά έκλαψα στον τελευταίο χωρισμό μου Ηνίοχε πριν περίπου 6 χρόνια και είχα αποφασίσει να μείνω μόνος μου για πάντα. Τόσα χρόνια που είμαι μόνος ποτέ δεν δοκίμασα ξανά τόσο δυνατό και μεγάλο σε διάρκεια πόνο όπως εκείνη την περίοδο. Στην ζωή μου υπάρχουν δύο φίλοι που τους έχω από μικρό παιδί αλλά ποτέ δεν γύρισαν να κοιτάξουν την σύντροφό μου, κουράζονταν να ακούνε μάλιστα για αυτή όταν τους μιλούσα καμιά φορά. Είχα ένα φίλο από το γυμνάσιο ο οποίος κάποια στιγμή όταν τελειώσαμε το σχολείο σταμάτησε να κάνει παρέα μαζί μου. Ακόμα το σκέφτομαι και στεναχωριέμαι, αλλά δεν τον κατηγορώ είχα και εγώ τις ιδιοτροπίες μου. Δεν θα γράψω άλλα γιατί Ηνίοχε μόνο ανδροπαρέα δεν είμαστε στο θέμα….

methismeno_troufaki

# 13 στις 30/9/2010
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 20.540
Δεν είχα σκοπό να παραβιάσω το άβατο σας, αλλά με προκάλεσε ο mangas!

Εσείς κοιτάτε από την κλειδαρότρυπα όμως! Εμείς δεν γίνεται να καθόμαστε και να κρυφοκοιτάμε! Δεν είναι σωστό! Οπότε καλύτερα να καθήσουμε ήσυχα ήσυχα και να παρακολουθούμε! Έφερα και το καρεκλάκι μου για να μην λες για τον καναπέ!
Μην ψάχνεις την ευτυχία, είναι πάντα μέσα σου...

# 14 στις 30/9/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by methismeno_troufaki
Εσείς κοιτάτε από την κλειδαρότρυπα όμως! Εμείς δεν γίνεται να καθόμαστε και να κρυφοκοιτάμε! Δεν είναι σωστό! Οπότε καλύτερα να καθήσουμε ήσυχα ήσυχα και να παρακολουθούμε! Έφερα και το καρεκλάκι μου για να μην λες για τον καναπέ!

Ποια κλειδαρότρυπα; Βάλατε το κλειδί από πίσω και δεν βλέπουμε τίποτα!

Από μια χαραμάδα στον τοίχο βλέπουμε πλέον... και αυτό επειδή ακόμα ψάχνετε γυναίκα μαστόρισσα να το φτιάξει.

better_in_time

# 15 στις 30/9/2010
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 101
Απαντήσεις: 1.455
http://www.youtube.com/watch?v=6WMJo2y042I

Του αντίο η ώρα
Σ' ένα πάθος και μίσος
Αν μετάνιωνες τώρα
Θα με κράταγες ίσως

Ιστορία στο τέλος
Στην αρχή του ο πόνος
Με φαρμάκι το βέλος
Εδώ έγινε φόνος
Εδώ έγινε φόνος

Είχες πάντα όπλο σου τα δάκρυα
Σ' ένα πόλεμο για δύο
Μα δεν υπάρχει νικητής
Σ' αγάπη που 'γινε νωρίς
Πικρόχολο αστείο

Τα δάκρυα καίνε
Μα οι πράξεις μετράνε
Οι άντρες δεν κλαίνε
Μονάχα πονάνε

Δυό παράλληλοι δρόμοι
Σε αφήνω πιο κάτω
Αν ζητούσες συγγνώμη
Δε θα πιάναμε πάτο

Κι όμως μοιάζει ειρωνία
Να σε νοιάζομαι ακόμα
Μη δε βρεις ευτυχία
Στα φιλιά σ' άλλο στόμα
Στα φιλιά σ' άλλο στόμα
Τα συγκρατημένα πάθη κάνουν συνηθισμένους ανθρώπους

flat_line

# 16 στις 30/9/2010
author
Ανδρας / 39 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 5.962
Και όμως οι άνδρες κλαίνε, και δεν μπορώ πραγματικά να καταλάβω γιατί κάποιοι ισχυρίζονται η και πιστεύουν το αντίθετο. Διάβαζα σχετικά σε μια έρευνα του πανεπιστημίου Wake Forest των ΗΠΑ η οποία ανέτρεψε την θεωρία πως οι γυναίκες αγχώνονται και πονάνε περισσότερο από τους άνδρες όταν οι σχέσεις τους αντιμετωπίζουν αναταράξεις. Από ότι κατέδειξε η έρευνα οι εκπρόσωποι του ισχυρού φίλου παρότι προσπαθούν να φαίνονται ποιο σκληροί εμφανίστηκαν ποιο ευάλωτοι και με αυξημένο άγχος όταν βρίσκονταν σε ασταθείς συναισθηματικά σχέσεις συγκριτικά με τις γυναίκες. Οι άνδρες δυσκολευόμαστε να εξωτερικεύσουμε τα συναισθήματά μας, λόγο του ότι διαπαιδαγωγηθήκαμε να εκπροσωπούμε την δύναμη την λογική και το ανταγωνισμό. Εξωτερικεύοντας τον ρόλο του δυνατού φίλου πραγματώνουμε αυτή την εικόνα μέσα από την περιορισμένη συναισθηματική έκφραση. Μαθαίνουμε να κρύβουμε καλά τα συναισθήματά μας κάτω από την εικόνα του δυνατού αρσενικού, όμως αν πέσει αυτή η μάσκα τότε θα σας εκπλήξει αυτό που ενδεχόμενος να αντικρύσετε.

inioxos52

# 17 στις 30/9/2010
author

Παράθεση:
Originally posted by gianna222

Ws kotes agapiti mou xaraktirisate eseis kai oxi egw.

Ei8istai o 8emato8etis arxika toulaxiston aplws na 8etei to 8ema, kai oxi na ekferei tis proswpikes tou apopseis, dioti tote mia kakopisti opws eseis, 8a mporousate na peite pws kateu8unw tropon tina tis apantiseis.

Afinw ton ka8e fortwmeno testosteroni (stin opoian apo oti fainetai exete allergia) antra, na ekfrasei eleu8erws tis apopseis kai ta viwmata tou.

Telos, otan epanaxreiastoume tin gnwmi sas, naste sigouri pws 8a tin zitisoume asmenws.
Na tonisw edw, pros arsin pareksigisewn, pws mporoun kai oi kuries na suneisferoun ston dialogo, efoson ton voi8oun epoikodomitika, wste oi antres na apovalloun tin aidimosuni tous, kai epitelous na ekfrastoun.

kaposouzis

# 18 στις 30/9/2010
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 98
ναι μου εχει τυχει μερικες φορες
ξυβεντυς φ ψ

# 19 στις 30/9/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Να κλάψω για φίλους όχι ποτέ. Και αυτό γιατί συνήθως έβγαιναν οι μαλάκες η απλά με μερικούς χαθήκαμε σταδιακά και κάπως φυσιολογικά (σπουδές, οικογένεια), τους μαλάκες ποιος τους χeζει ενώ στην δεύτερη περίπτωση είναι μεν άσχημα αλλά το δέχεσαι κάπως διαφορετικά. Δεν έτυχε να μαλώσω με φίλο για κοπέλα αλλά για πολλά άλλα πράγματα ναι... άλλωστε με στις παρέες μου πάντα ήμουν λιγάκι το μαύρο πρόβατο, από ντύσιμο μέχρι γούστα και απλές απόψεις.

Για γυναίκα πάντα εξαρτάται από το πόσο έχω δεθεί με κάποια που γνωρίζω, συνήθως το διάστημα γνωριμίας δεν είναι πάνω από μήνα πριν τελικά φάω την χυλόπιτα-απόρριψη και εξαφανιστώ, άρα απλά χρειάζεται μια μικρή περίοδος με λίγες περισσότερες κωμωδίες αντί για θρίλερ (χωρισμό ακόμα δεν έχω βιώσει για να γράψω πόσο χώμα έγινα).

# 20 στις 30/9/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
kat'arxhn kalhmera sthn parea

thelontas na ekfrasw ki egw thn gnwmh, moy h opoia einai aporoia katastasewn kai viomatwn ths zwhs moy, erxomai kai lew

lew oti to klama den einai andriko xarakthristiko
o andras den klaiei kai propantws den myksoklaiei
o andras erwteyetai
o andras agapa
o andras pikrenetai
o andras plhgwnetai
o andras thymwnei
o andras sygxwrei
einai meglopsixos

o andras sfigkei ta dontia
o andras pnigei to klama se kathe periptwsh

o andras polemaei