Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

τριτα ξαδερφια.....

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

pyrantoxos

# 21 στις 3/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από KsylinaSpathia

τριτα ξαδερφια...Καλησπερα σας...γκουγκλαρα κ επεσα πανω στο σιτε σας κ τ βρηκα πολυ αξιολογο κ ειπα να γραψω εδω τν απορια μου...

Υπαρχει προβλημα στη σχεση αναμεσα σε τριτα ξαδερφια ?

ξερω οτι τ θεμα αυτο ισως τ εχετε συζητηση 250 φορες αλλα εχω διαβασει σμρ αλλες τοσες διαφορετικες απαντησις κ θελω να καταλιξω στο σωστο...

κ να μ εξηγησετε τ ειναι η συγγενεια τριτου βαθμου και πρωτου βαθμου κ κατι τετοια...στα τριτα ξαδερφια τ αριθμος ειναι η συγγενοια τους...???

σας παρακαλω να απαντατε μονο οσοι εισται 150% σιγουροι γιαυτο που γραφεται...ευχαριστω πολυ

Το προβλημα δεν ειναι στη θρησκεια ...το προβλημα ειναι στην αιμομηξια ..αν πας σε γαμο ...αν δεν πας κανε οτι θελεις ...σε ενα χωριο που ζω  πηγα μια φορα στο φαρμακοποιο και ειδα ενα μεγαλο πακο με διγραμμες συνταγες  κοκκινες  ...αυτες ειναι για ψυχοφαρμακα ...μου ηρθε απορια  και τον ρωτησα ..τι εγινε τοσοι πολλοι ειναι εδω ...που να δεις και ποσες εχω πισω μου λεει ...εδω στην περιοχησας παντρευεστε μεταξυσας και ετσι τα αιματα εχου  σμιξει  γιαυτο εχετε πολλα προβληματα ...αυτο του το ειχε πει αυτουνου ενας νευρολογος που ειχε ερθει στο πλησιεστερο νοσοκομειο

Heptamer

# 22 στις 3/5/2019
author
Ανδρας / 53 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 14.044
'Aρεσαν+: 0%

Σου χει απαντήσει από το 2010, αλλά λόγω Πάσχα  και Πρωτομαγιάς θα καθυστερήσει λίγο η απάντηση.. .. 

sokolatakis

# 23 στις 3/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Δεν είμαι 150% σίγουρος...μόνο 100%..οπότε τι να απαντήσω;
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε