Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

παραιτηση

Σελίδα : 1

XRI17

# 1 στην 1/12/2010
author
Γυναίκα / 33 / Παντρεμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

παραιτηση

ΚΑΛΗΠΕΡΑ...!ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΛΟΓΩ ΑΘΛΙΟΤΑΤΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ..... ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ 9ΜΗΝΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ....ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΤΠΤ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ...... ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΠΟΦΡΑΨΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΑΚΟΜΑ....
ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ ΑΔΕΙΑΣ,ΔΩΡΑ,ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ??????????????????????

inioxos52

# 2 στις 2/12/2010
author
Ανδρας / 64 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.274
PRIN PARAITH8EI KAPOIOS, PIGAINEI STIN EPI8EWRHSH ERGASIAS, MILAEI MAZU TOUS, ENHMERWNEI, ENHMERWNETAI ME THN SEIRA TOU,KAI META KANEI TIS DEOUSES KINHSEIS.
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

cerise

# 3 στις 2/12/2010
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 7.206
Παραίτηση σημαίνει φεύγω με τη θέλησή μου και υπογράφω και το ανάλογο έγγραφο λήξης της σύμβασης. Αν εσύ δεν υπέγραψες τίποτα κι απλά έφυγες...ο χρόνος απουσίας σου μετράει εις βάρος σου.
Τις όποιες διεκδικήσεις τις εκθέτεις στην Επιθεώρηση Εργασίας.
Το να παραιτηθείς σου αφαιρεί και το δικαίωμα της κάρτας ανεργίας.
Εκτός κι αν έχεις βρει άλλη δουλειά οπότε εφ όσον δεν σε πλήρωναν καλά έκανες και βρήκες αλλού δουλειά. Το αν σου χρωστάνε όμως τα διεκδικείς εφ όσον δεν παραιτήθηκες επίσημα. Μόνο κινήσου γρήγορα.
Βέβαια αν η επιχείρηση είναι τελειωμένη .....καλημέρα....

naftilomenh

# 4 στις 7/12/2010
author
Γυναίκα / 49 / Παντρεμένη
Ηνωμ.Αραβικά Εμιράτα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 169
Ανεξάρτητα από την παραίτηση.
Να πας στην επιθεώρηση εργασίας και να κάνεις καταγγελία, ώστε να βεβαιωθούν οι οφειλές.
Ο εργοδότης σου πρέπει να πληρώσει τόκους υπερημερίας για το οφειλόμενο ποσό, και αν κάνεις μήνυση κινδυνεύει ΚΑΙ με ποινή φυλάκισης.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost