Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

απελπισια

Σελίδα : 1

diafigi

# 1 στις 26/12/2010
author
Γυναίκα / 44 / Παντρεμένη
Ν. Αχαϊας / Πάτρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

απελπισια

ειμαι 31 ετων.Παντρευτηκα πριν λιγα χρονια εναν αντρα 11 χρονια μεγαλυτερο μου και εχω κανει ενα παιδι.Εδω και λιγα χρόνια ο αντρας μου εδειξε μεγαλη αδιαφορια για το προσωπο μου ως γυναίκα.Δεν με εβλεπε ερωτικά δεν μου συμπαρασταθηκε στα προβληματα μου.Ως προσχημα ηταν η δουλεια του και η πιεση που δεχοταν.Στο σπίτι δεν βοηθαει.Και αλλα πολλά.Και βασικα η συμπεριφορα του και συχνα με υποβαθμιζε.Με επιασε καταθλιψη και αρχισα να τρωω.Παχυνα.Αδιαφορησα για τον ευατο μου.
Γνωρισα καποιον.Παντρεμενο με παιδι.Ερωτευτηκαμε,αγαπηθηκαμε.Γνωρισα τον ερωτα,το σεξ,το ενδιαφερον, τα παντα.Ειναι τελειος.Σπανιος ανθρωπος.Ειναι στην ηλικια μου και μ αγαπαει πολυ.Λογω του οτι εχουμε και παιδια δεν γινεται να χωρισουμε και να μεινουμε μαζι.Δικη του απόφαση.Τον κατανοω.Εχουμε σχεση 3 χρονια.Προσεχουμε τα παντα.Δεν θελουμε να μας πιασουν γιατι αυτο θα επηρεασει ψυχολογικα τα παιδια μας.Να μου πεις γιατι εκανες εξωσυζυγικη σχεση;Το εκανα για να ζησω.Γιατι αλλιως ο αντρας μου θα με οδηγουσε στα χαπια.Οταν τον παντρευτηκα ηταν αλλιως.Τωρα αλλαξε.
Γραφω για να μου δωσετε απαντησεις για ενα προβλημα που εχω.Στον αντρα μου εχει μπει η ιδεα γαι δευτερο παιδι.Αυτο ομως θα οδηγησει αναγκαστικα σε χωρισμο απο τον μεγαλυτερο ερωτα της ζωης μου.Με 2 παιδια στο σπιτι δεν θα εχω τον χρονο να τον βλεπω.Ο συζυγος εχει ψιλοκαταλαβει οτι εχω αποτραβηχτει απο κεινον.Και για να μην με χασει πιστευω εκβιαστηκα μου λεει ή παιδι ή φευγω.Ερωτικα εχει να με δει πολυ καιρο.Μονο παιδι θελει απο μενα.Τιποτα αλλο.Δεν τον νοιαζει καθολου για μενα.Τι να κανω;Πως θα γλυτωσω απο κεινον;Θα με πιεζει συνεχεια για παιδι;Το αναβαλλω συνεχεια του λεω εχουμε καιρο ακομη για παιδ,αλλα αυτος επιμενει.Μεχρι και βια εχει χρησιμοποιησει.Δεν θελω να μεινω εγκυος για να μην χασω τον ερωτα μου.Δεν θελω να μπω και σε διαδικασια με αντιλλυπτικα.Αλλους τροπους ξερετε για να μην μεινω εγκυος;
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost