Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Γυναίκες ανώτερες στον στρατό

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

honey7

# 61 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 40
'Aρεσαν+: 0%
[quote.Κι οσοι βεβαιως εχουν φαει το κερατo της ζωης τους στο παρελθον ξεσαλωνουν αμα βρουν το θυμα που ανεχεται την υψιστη καταπιεση-ελεγχο.
Επισης γνωστον στους επιστημονικους κυκλους.

Επίσης, γνωστό στους επιστημονικούς κύκλους, ΑΝ είσαι σε αυτους, είναι οτι καθε περιπτωση ειναι ειδική...δεν γινεται επειδη εσυ εχεις φάει Τ Ο κερατο στην ηλικια που εισαι, να το έχω φαέι κ εγω στην ηλικια που ειμαι...ασε που σου ειπα οτι τον συγχαιρω οποιος το έκανε,ΑΝ το έκανε...μεγαλος ΜΑΓΚΑΣ που δεν τον καταλαβα κυρ επιστημονααααααααααα (καθότι εγω τα πιανω είπαμε, ναι????)και τελος, εχω μαθει να αφηνω ελευθερους τους ανθρωπους για να μου δειξουν τον χαρακτηρα τους...ξερεις ποσα τεστακια περασε ο δικος μου για να ειναι αξιος εμπιστοσυνης μου στην αρχή και το επαιζα και ανήξερη????αχ κυρ επιστημονααααααααα σκισε τα χαρτακια σου!!!

honey7

# 62 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση

Παράθεση:
Ρε συ Αντουανεττα ειδες πουθενα μεσα σε αυτα που εγραψα τον εαυτο σου και την συμπεριφορα σου ή να αναφερομαι τελος παντων σε εσενα και ξεσπαθωσες?

Εγω καποια επιστημονικα συμπερασματα ανεφερα...

...αλλα οποιος εχει την μυγα...

Βρε επιστημονα, είδες πουθενα να γραφουμε χωρίς να μιλάμε επι του θεματος ή για τον θεματοθέτη???φανταζομαι ποσο είχες στην εκθεση τότε...εβγαινες συχνα εκτος θέματος να υποθεσω ε???

Οποιος έχει την μυγα, να τη φέρει πισω παρακαλώ...κάνεις την αρχή επιστημονα???

maria_antouanetta_33

# 63 στις 3/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Run και aselgio νομίζω ότι η θεματοθέτρια σας φόρεσε τα γυαλιά!
Νομίζω πως πρέπει να σκίσετε τα πτυχία σας!
Δεν έχω ξαναδιασκεδάσει τόσο !:>:>

honey7

# 64 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
Εχω βάλει τα γάντια του μποξ και αμύνομαιιιιιιιιιι

aseglio

# 65 στις 3/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by maria_antouanetta_33

Ευτυχώς. Σε άλλους έχει φορέσει καπίστρι.

Τι να κανουμε... οταν πας σε άλλο πλανήτη η πιθανοτητα να χάσεις ειναι μεγάλη γιατι οι ντοπιοι έχουν εμπειρία. Στον πλανήτη της Honey7 οι γηινοι άντρες δεν έχουν καμία ελπίδα. Γι αυτό ασχολείται με τον "εξωγήινο". Ταξίδεψε σε πολλούς γαλαξίες αλλα βρήκε το ανδροειδές που της ταιριάζει.

Κάθε παρομοίωση που μοιάζει προσβλητική ειναι εντελώς τυχαία

honey7

# 66 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση

Παράθεση:
Originally posted by aseglio
Ευτυχώς. Σε άλλους έχει φορέσει καπίστρι.

Τι να κανουμε... οταν πας σε άλλο πλανήτη η πιθανοτητα να χάσεις ειναι μεγάλη γιατι οι ντοπιοι έχουν εμπειρία. Στον πλανήτη της Honey7 οι γηινοι άντρες δεν έχουν καμία ελπίδα. Γι αυτό ασχολείται με τον "εξωγήινο". Ταξίδεψε σε πολλούς γαλαξίες αλλα βρήκε το ανδροειδές που της ταιριάζει.

Κάθε παρομοίωση που μοιάζει προσβλητική ειναι εντελώς τυχαία

ΑΥΤΗ Η ΑΠΟΨΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΕΙΑ ΠΡΟΣ ΕΜΕΝΑ...ΑΦΟΥ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΟΣΟ ΔΟΤΙΚΟΣ, ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ aseglio ΠΟΥ ΕΣΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΞΕΡΕΙΣ Η ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΒΛΑΚΕΣ ΜΕ ΚΑΠΙΣΤΡΙΑ...ΜΕ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΕΣΑΣ (σορρυ για τα κεφαλαια, απλα να διαφερουν απο τα δικα σου)

Καθόλου βρε...τι προσβλητική παρομοιωση???συμφωνώ,ο καθένας στον πλανήτη του....πιο κοντά στα πιστεύω του

aseglio

# 67 στις 3/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ aseglio ΠΟΥ ΕΣΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΞΕΡΕΙΣ Η ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΒΛΑΚΕΣ ΜΕ ΚΑΠΙΣΤΡΙΑ...ΜΕ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΕΣΑΣ

Δε πα να μας αποκαλουν όπως θέλουν... Δεν μας ενδιαφέρει η γνώμη τους.

honey7

# 68 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση

Παράθεση:
Δε πα να μας αποκαλουν όπως θέλουν... Δεν μας ενδιαφέρει η γνώμη τους.

Και έτσι ακριβώς πρέπει...να μη μας ενδιαφέρει τίποτα....άλλωστε, και εσείς έχετε αποκαλέσει εμένα ΤΟΟΟΟΟΟΣΑ χωρίς καν να έχω μιλήσει για εμένα αλλα για το τι έκανε το αγόρι μου για να με κερδίζει καθε μερα...μεχρι και καταπιεστική γκρινιάρα κτλπ με ειπατε και τον φιλο μου με καπίστρια και ευνουχισμένο...τα πάντα ολα!!!!
Παρόλ'αυτα,δεν με έχει απασχολήσει η γνώμη σας και ούτε την έχω πάρει τοις μετρητοίς...έχω τα επιχειρηματά μου παντα...

freeman21

# 69 στις 3/1/2011
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 2.604
Ξέχασα να πω και κάτι σχετικό με το θέμα...
Γ@@@@@@@@μώωωωωωωωωωωωω τον Ελληνικό στρατό!!!!!!!

Τώρα μπορείτε να συνεχίσετε!!!!!
Όλα είναι κύκλος που γυρίζει...

honey7

# 70 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
Συμφωνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Ran_Tan_Plan

# 71 στις 3/1/2011
author
Ανδρας / 61 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705

Παράθεση:
Originally posted by maria_antouanetta_33

Οφειλω να ομολογησω κυρια Μαρια-Αντουανεττα (οχι σκετο "Αντουανεττα") οτι η Αντουανεττα σκετο, κερδισε επαξια τα χαπια της θεραπειας της!

Αν τελικα δεν γινει καλα τι να πω? Η ικανοτητες της επιστημης εχουν ορια.
Απο κει και περα οι ελπιδες μας μονο στον θεο....κι επειδη κι αυτος δεν υπαρχει... aseglio χασαμε!!!
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

honey7

# 72 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!τι να κάνω???μου έδωσε μυαλουδάκι η ανώτερη δύναμη που μας κρατάει στον αέραγι'αυτό, μην ξεχνάτε...το μεγαλύτερο πρόβλημα σε αυτό τον κόσμο ειναι οτι οι βλάκες είναι γεμάτοι σιγουρια για όσα λένε ενώ οι έξυπνοι γεμάτοι καχυποψία...προτιμώ το δεύτερο να αντιλαμβάνομαι καταστάσεις (και ας λέτε οτι έτσι ευνουχίζω το αγόρι μου) και όχι να είμαι το πρώτο για να το παίζω ανώτερη...ανθρωπος είμαι με συναισθήματα...

aseglio

# 73 στις 3/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by honey7
προτιμώ το δεύτερο να αντιλαμβάνομαι καταστάσεις

Αυτό ειναι το θέμα. Δεν αντιλαμβάνεσαι τις καταστάσεις. Αναλώνεσαι σε ανούσιους προβληματισμους και εχεις προσδώσει στο θέμα της απιστίας γιγάντιες διαστάσεις. Εχεις πλάσει μια θεωρία για όλα στο μυαλό σου, και πορευεσαι. Ασχολείσαι πολύ. Ελπίζω να εξασκείς κάποιο δημιουργικό επάγγελμα, και το μυαλουδάκι που σου δωσε η φύση να μην το αναλίσκεις μονο ψάχνοντας αν ο γκόμενός σου κάνει κουτσουκέλες.

honey7

# 74 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση

Παράθεση:
Αυτό ειναι το θέμα. Δεν αντιλαμβάνεσαι τις καταστάσεις. Αναλώνεσαι σε ανούσιους προβληματισμους και εχεις προσδώσει στο θέμα της απιστίας γιγάντιες διαστάσεις. Εχεις πλάσει μια θεωρία για όλα στο μυαλό σου, και πορευεσαι. Ασχολείσαι πολύ. Ελπίζω να εξασκείς κάποιο δημιουργικό επάγγελμα, και το μυαλουδάκι που σου δωσε η φύση να μην το αναλίσκεις μονο ψάχνοντας αν ο γκόμενός σου κάνει κουτσουκέλες.

Το μυαλουδάκι που μου εδωσε η φύση το αναλίσκω για όλα τα θέματα...εδώ έτυχε και επέλεξα να το χρησιμοποιήσω γι'αυτό το θέμα....κακό δεν είναι οπότε...μια χαρούλα...εσένα το μυαλουδάκι δεν νομίζω να το χρησιμοποιείς ως μέσο για να τη λες στην καθεμία μόνο ε????υποθέτω οτι είναι και για να προβληματίζεσαι λίγάκι........... (όλα με χιούμορ τα λέω)
Λες τέτοιο μυαλό να ήταν σε θέση που δεν χρειάζεται στρατηγική ή ομιλία η εφόδια???? αχ αχ αχ!!θα σε μαλώσω.....που είναι η εξυπναδα σας πια????

aseglio

# 75 στις 3/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by honey7

Παράθεση:

Το μυαλουδάκι που μου εδωσε η φύση το αναλίσκω για όλα τα θέματα...εδώ έτυχε και επέλεξα να το χρησιμοποιήσω γι'αυτό το θέμα....κακό δεν είναι οπότε...μια χαρούλα...εσένα το μυαλουδάκι δεν νομίζω να το χρησιμοποιείς ως μέσο για να τη λες στην καθεμία μόνο ε????υποθέτω οτι είναι και για να προβληματίζεσαι λίγάκι........... (όλα με χιούμορ τα λέω)
Λες τέτοιο μυαλό να ήταν σε θέση που δεν χρειάζεται στρατηγική ή ομιλία η εφόδια???? αχ αχ αχ!!θα σε μαλώσω.....που είναι η εξυπναδα σας πια????

Μωρέ καλη και χρυσή να είσαι σε όλα, αλλα και μονο που εισαι κτητική, καχύποπτη και ζηλιάρα, τα χάνεις όλα. Μου έκανε εντύπωση αυτό που μου είπες οτι αυτά τα θέματα με τους κωδικούς των mail τα έθεσε ο φιλος σου απο την αρχή. Πως έγινε το σκηνικό δηλαδη;

Υ.Γ. Πολλά μυαλά στην είπαν εδω, οχι μονο το δικό μου

honey7

# 76 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
Εμένα μου κάνει εντύπωση που με είπατε κτητική και ζηλιάρα απο την στιγμή που ΑΠΛΑ έθεσα εναν προβληματισμό μου, μια σκέψη μου εσωτερική...ειλικρινά δεν το κατάλαβα...όλα τ'άλλα είναι δικά σας συμπερασματα 3-4 εδώ μεσα που έχετε κάνει μια κλικούλα...εν ολίγοις, όσοι είστε ενάντια κάποιων σκέψεων και δεν λέω να μην βγάλετε συμπεράσματα, αλλά το οτι είμαι ολα αυτά εμένα μου φαίνεται πολυ παράξενο από την στιγμη που δεν είπα κάτι. Επειδή δηλαδή δεν θέλω να με κοροιδεψει κάποιος σημαίνει οτι ειμαι ολα αυτά?
Εξήγησα οτι δινω στον άλλο χώρο και χρόνο αλλά δεν το καταλαβατε...επίσης, εξήγησα οτι εκείνος είναι ολά αυτα που μου προσάπτετε αλλά ούτε κ αυτό δνε καταλάβατε...σα να μιλάω κινέζικα σε άραβες
Καθόμασταν μια ημέρα πριν κανα χρόνο και ασχολουμαι με το face και μου λεει τι θα έλεγες να ανταλλάξουμε κωδικό? οχι του είπα γιατί θεωρώ οτι μπαίνει στον δικό μου χώρο και αρχισε και μου έλεγε οτι είμαστε ζευγάρι και τα μοιραζόμαστε ολα...το σκέφτηκα και του είπα οκ...αλλά δεν μου αρέσει και όποτε νευριάζω, τα αλλάζω και δεν μπορεί να μπει

honey7

# 77 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση

Παράθεση:

Μωρέ καλη και χρυσή να είσαι σε όλα, αλλα και μονο που εισαι κτητική, καχύποπτη και ζηλιάρα, τα χάνεις όλα.

Καχύποπτος είναι ο άνθρωπος που εχει ζήσει πράγματα...έχω κοροιδέψει ανθρώπους που θα έβαζαν το χέρι τους στη φωτιά για εμένα και ναι, αυτό είμαι...σε όλα ομως...στη φιλία μου, στη ΄σχέση μου και στη δουλειά μου...Κτηιτκή και ζηλιάρα δεν θα το έλεγα, προσπαθώ να μην το δείχνω όταν το νιώσω καθοτι εγωίστρια...

aseglio

# 78 στις 3/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Καθόμασταν μια ημέρα πριν κανα χρόνο και ασχολουμαι με το face και μου λεει τι θα έλεγες να ανταλλάξουμε κωδικό? οχι του είπα γιατί θεωρώ οτι μπαίνει στον δικό μου χώρο και αρχισε και μου έλεγε οτι είμαστε ζευγάρι και τα μοιραζόμαστε ολα...το σκέφτηκα και του είπα οκ...αλλά δεν μου αρέσει και όποτε νευριάζω, τα αλλάζω και δεν μπορεί να μπει

Λαθος του που έχει αυτη την άποψη. Λάθος σου που συμφώνησες.

Κλικούλα εμεις; Εμεις σφαζόμστε εδω πέρα. 50 άνθρωποι, 50 διαφορετικές φωνές. Οσο για όλα αυτά που σε λέμε, δεν τα βγάζουμε απο πράγματα που λες, αλλα "we read between the lines" που λένε και οι άγγλοι.

honey7

# 79 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
You must read between the lines but in a better way...although, είναι εύκολο να βγάλεις εύκολα συμπεράσματα, αλλά όχι τα σωστά...είπα εγώ οτι τον ζηλεύω ή ειμαι κτητική? αν ημουν, δεν θα είχα πρόβλημα να το ομολογήσω όπως κάνω και με άλλα ελαττώματα μου...δεν λέω οτι δεν ζηλεύς οπως ολοι μασ, αλλα φυσιολογικα....σε όλα....
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.
lastpost