Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Γυναίκες ανώτερες στον στρατό

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

honey7

# 1 στις 31/12/2010
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 40
'Aρεσαν+: 0%

Γυναίκες ανώτερες στον στρατό

Εχω μια απορία...πόσο επίφοβο είναι όταν πάει κάποιος στρατό να κάνει κάτι με κάποια ανώτερη του? παίζει ρόλο εάν έχει σχέση, εάν σέβεται την σχέση του ή απλά σκέφτεται ας περάσουμε καλά όσο είμαστε εδώ και ξεχνάμε όλα τα υπόλοιπα...είναι εύκολο να γίνει τίποτα μέσα στο στρατόπεδο?

# 2 στις 31/12/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
ωχ... προσεχώς θα έχουμε καινούργιο μέλος στο club των κερατάδων μου φαίνεται

honey7

# 3 στις 31/12/2010
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
γιατί το λες βρε αυτό??? τοσο ΑΝΤΡΑΣ είχες γίνει εσύ εκεί και δεν κρατιόσουν????μια ερώτηση έκανα να δω τις απόψεις σας στο forum...έχω συλλέξει γνώμες και δυστυχώς θα σε απογοητεύσω...θα μείνει σταθερός ο αριθμός του club σας

mimi4

# 4 στις 31/12/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Στρατόπεδο??????
σε ποιό σημείο να γίνει αυτό το κάτι δηλαδή.... στη σκοπιά??????

αν είναι πάντως να την "κάνει" ο νέος θα την "κάνει".
δεν θα τον εμποδίσει ούτε το στρατόπεδο ούτε η η σχέση ούτε η ανώτερη.....
κι αν δε μπορέσει εκεί θα της κλείσει ραντεβού για έξω....
....αν είναι και ωραίος δε.... θα το κάνει η ανώτερη πρώτη ....

honey7

# 5 στις 31/12/2010
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
αυτό λέω λοιπόν...οτι είναι θέμα χαρακτήρα όλα...έχεις δίκιο mimi!!!βέβαια και άσχημος να είναι κάποιος, ποτέ δεν ξέρεις τα γούστα της άλλης οπότε δεν πολυσιχύει αυτό που έιπες περι ωραίου μόνο...απλά ώρες ώρες το μυαλό ταξιδεύει σε πολλές κακές σκέψεις...όταν ο άλλος είναι άτομο σωστό και δεν δίνει δικαιώματα, δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας, απλά η ριμαδοαπόσταση σε οδηγεί σε ηλίθιες σκέψεις που δεν θα έκανες τόσο συχνά αν ήταν εδώ...thnx πάντως!

aseglio

# 6 στις 31/12/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μισό λεπτό. Γιατι ρωτάς αν μπορεί να παίξει κάτι με ανώτερή του και όχι γενικότερα με οποιαδήποτε βρίσκει στις εξόδους του; Με ανώτερη δύσκολο, οχι ανέφικτο. Οι ντόπιες συνήθως αποφευγουν τους φαντάρους, αλλα αν γυαλίσει ή του γυαλίσει καμία;

alternative

# 7 στις 31/12/2010
author
Ανδρας / 40 / Σε σχέση
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 832
Φίλε μου, είναι υποχρεωμένες οι γυναίκες αξιωματικοί να σου κάθονται, να σου φέρνουν το φαγητό στο κρεββατι, να σου φτιάχνουν καφέ κ.α. Εσένα και σε άλλους 500 στρατιώτες. Ά,ρε μυαλάαααααααααααααααα

modexristos

# 8 στις 31/12/2010
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 7.888

Παράθεση:
Originally posted by honey7
...είναι εύκολο να γίνει τίποτα μέσα στο στρατόπεδο?

Οχι και τοσο γιατι πρεπει να 'χει κολλητο τον ασφαλιτη στην πυλη για να την μπασει μεσα.
Μαλλον σε ξενοδοχειο θα την παει.
Ετσι ειναι, αν ετσι πιστευεις οτι ειναι.

# 9 στις 31/12/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Πολλοί φαντάροι ονειρεύτηκαν να κάνουν κάτι με ανώτερη τους, ελάχιστοι το έκαναν... και συνήθως, αφού έχουν απολυθεί!

honey7

# 10 στις 31/12/2010
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
Δεν μπορώ να μπω στη διαδικασία να σκεφτώ οτι μπορεί να κάνει κάτι στις εξόδους του (όποτε έχει και αν τις αξιοποιεί), γιατί είπαμε έχουμε εμπιστοσύνη!εάν σκεφτώ έτσι, τότε δεν θα έπρεπε να βγαίναμε μόνοι μας ή και να είχε φυγει για στρατό γιατί και εγώ θα μπορούσα να κάνω τόσα τώρα που λείπει...οπότε δεν πιάνω το θέμα με τις γυναίκες που είναι εκτός στρατοπέδου...αν είναι να μου την κάνει ή να του την κάνω, δεν χρειάζεται να ξενιτευτούμε για να το κάνουμε...
όσον αφορά τις μέσα, απλά μου πέρασε από το μυαλό γιατί είναι πιο εύκολος στόχος...δεν ξέρω...ίσως φταίει το πονηρό μου γυναικείο μυαλό...ακόμα και αδιάφορες να είναι όπως λένε οι περισσότεροι και ο δικός μου, ο άντρας όταν είναι φαντάρος ίσως είναι πιο επιρρεπής...είμαι λίγο confused!εδώ και 3 χρόνια που είμαστε μαζί, δεν μου δίνει δικαιώματα και είναι σωστός σύμφωνα με τα δικά μου δεδομένα, αλλά καταλαβαίνετε λίγο τις χαζές σκέψεις μου, όταν υπάρχει απόσταση μεγαλοποιούνται όλα... Καλή χρονιά να έχουμε

cerise

# 11 στην 1/1/2011
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 7.206
Αν θέλει να σου τη κάνει θα σου τη κάνει μακάρι κι αν βρίσκεται στο πιο ψηλό βουνό και περιμένει το ελικόπτερο να τον σώσει. Κι αυτό μπορεί να μην το μάθεις ποτέ.

Αν κάθεσαι και τρώγεσαι μ αυτή την έννοια τότε θα σε φάνε οι έννοιες κι η ζωή θα σε προσπεράσει.

Ασχολήσου με κάτι ποιο ενδιαφέρον ώστε να μην σκέφτεσαι έτσι...

Κάποιος δεν κρατιέται δίπλα μας με συρματόσχοινα αλλά με οξυγόνο και ελευθερία και γιατί μας γουστάρει.

Ran_Tan_Plan

# 12 στην 1/1/2011
author
Ανδρας / 61 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705

Παράθεση:
Εχω μια απορία...

Γι αυτο ειμαστε εμεις εδω. Και χρονιαρες μερες μαλιστα χωρις αργιες και διακοπες!Στο πλευρο του αναξιοπαθουντος πλησιον μας και καθε εν απορια συνδικτυου!

πόσο επίφοβο είναι όταν πάει κάποιος στρατό να κάνει κάτι με κάποια ανώτερη του?

Ερωτησις δια την συμπληρωσιν του ιστορικου: Μονο η περιπτωσις να βγαλει τα ματια του ο καλος σας με ανωτερη του σας απασχολει ή και να σας τα φορεσει με ομοβαθμια του?

παίζει ρόλο εάν έχει σχέση,εάν σέβεται την σχέση του ή απλά σκέφτεται ας περάσουμε καλά όσο είμαστε εδώ και ξεχνάμε όλα τα υπόλοιπα...
Ελα μωρε! Ξερεις εσυ κανενα να πηγαινει φανταρος και να σεβεται σχεσεις και δεσμους και τετοια απο την στιγμη που ολες οι στρατιωτιωτινες εχουν παραταχθει σε "φαλαγγα κατα γυναικα" οι μεν υπαξιωματικοι με ανοιχτα τα ποδια οι δε αξιωματικοι στα τεσσερα και περιμενουν τον δικο σου και ολους τους υπολοιπους να τις πηδηξουν?
Μη φανε και καμμια φυλακη δηλαδη για αρνηση υπηρεσιας και πλημμελη εκτελεση καθηκοντος και απολυθουν του αγιου πoυτσου ανημερα (που ειναι και κινητη εορτη).

είναι εύκολο να γίνει τίποτα μέσα στο στρατόπεδο?

Πανευκολο!! Ειδικα αμα εισαι αγαμητος αρκετο καιρο και εχεις και καμμια μυστηρια σκοπια μοναχος..... ξερεις ποσες μπορει να πηδηξει ο αλλος ...με το χερι?Ουυυυυ! Μεχρι την κορη την στρατοπεδαρχη (αφου τελειωσει με τις ενστολες συναδελφους)!
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

honey7

# 13 στις 2/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
Δεν καταλαβαίνω την τόση ειρωνία πάντως...μια ερώτηση έκανα και απλά ήθελα απαντήσεις με λογική βάση. Τι να πω...

aseglio

# 14 στις 2/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ο φίλος σου ξέρει τι κάνει. Αφου τρία χρονια δεν έχεις κατάλαβει τίποτα, τώρα που ειναι και μακριά, δεν θα πάρεις μυρωδιά. Οπότε σταμάτα να το σκέφτεσαι.

honey7

# 15 στις 2/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
Το έχεις δεδομένο οτι έχει κάνει κάτι????χαχαχα!!!κατάλαβα...πρέπει να έχεις φάει πολύ κέρατο στη ζωή σου από γυναίκες, αλλά και να έχεις κερατώσει γιατί θα είχες στο πλάι σου κουτορνίθια ε???τώρα κατάλαβα....

aseglio

# 16 στις 2/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Το έχεις δεδομένο οτι έχει κάνει κάτι????χαχαχα!!!κατάλαβα...πρέπει να έχεις φάει πολύ κέρατο στη ζωή σου από γυναίκες, αλλά και να έχεις κερατώσει γιατί θα είχες στο πλάι σου κουτορνίθια ε???τώρα κατάλαβα....

Χαχαχα. Κλισέ απάντηση. Είχε και μια δόση χιούμορ το post μου. Η δική μου περίπτωση ειναι ιδιάζουσα. Δεν έχω φάει κέρατο, δεν έχω ρίξει, δεν με ενδιαφέρουν οι μονογαμικές σχέσεις και κατ επέκταση εφόσον δεν υφίσταται σχέση, δεν υφίσταται και κέρατο.

Στο θέμα μας τώρα.

Εσυ το εχεις δεδομένο οτι δεν έχει κανει. Ποιος ειναι πιο παράλογος;

freeman21

# 17 στις 2/1/2011
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 2.604
Αγαπητή θεματοθέτρια μία φιλική συμβουλή.
Αν δεν σηκώνεις το χιούμορ με τίποτα τότε είναι καλύτερα να μην ξανασυμμετάσχεις σε αυτό το φόρουμ γιατί αυτό είναι το βασικό αυτού του φόρουμ.

Αν δεν κάνεις και λίγο πλάκα πως θα πάρει και λίγο χρώμα η ζωή ρε παιδί μου???Έτσι δεν είναι????

Καλή χρονιά εύχομαι!!!!
Όλα είναι κύκλος που γυρίζει...

honey7

# 18 στις 2/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
Πότε είπα εγώ οτι είμαι σίγουρη οτι δεν έχει κάνει κάτι??? για ποιον είμαστε σίγουροι άλλωστε???εγώ προσωπικά δεν είμαι ούτε για τον εαυτό μου... όμως, όταν δεν υπάρχουν αποδείξεις και ο άλλος είναι σωστός όταν κάνεις κινήσεις ρουα ματ, τότε δεν υπάρχει λόγος αμφιβολίας...Μια συμβουλή να κάνεις σχέσεις και αν δεν είσαι μονογαμικός, να κάνεις ελύθερες σχεσεις, έχουν πλακα
Φυσικά και δέχομαι το χιούμορ, περίμενω έξυπνη δόση όμωςπάντως, ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, καταλαβαίνω πολλά!!!

KOLORS

# 19 στις 2/1/2011
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Τατζικιστάν
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 2.737
εγω παντως καταλαβαινω πως μεχρι τωρα ειχες φορεσει ενα καπιστρι στο γκομενακι
και το εσερνες οπου γουσταρες.
τωρα που ειναι μακρια, φοβασαι δικαιολογημενα μηπως εκμεταλευθει
την ελευθερια του και βαλει το δαχτυλο σε αλλο βαζακι με μελι.

και να σου πω, γιατι ανησυχεις μην σου την κανει με ανωτερη?
τοχεις σιγουρο οτι δεν θα δοκιμασει και κανα ανωτερο ή ισοβαθμο?

(και δεν θα πιανεται και για κερατο, οποτε δεν θα εχεις και τι να πεις.. )

mathilda

# 20 στις 2/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Καταρχην, ειναι γνωστο οτι οι γυναικες στο στρατο και δη οι ανωτερες, λυσσανε για αντρα! Δεν αφηνουν κανενα φανταρο που να μην το ξεζουμισουν! Εχω ακουσει εγω ιστοριες απο φιλους που πηγαν στρατο, ουουου!
Και για να σου χωσω και αλλο προβληματισμο να πορευεσαι, μετα το στρατο ακολουθει η δουλεια, που και εκει οι ανωτερες ειναι λυσσασμενες για γκομενακια, οι υφισταμενες, που την πεφτουν αδιακριτα για να ανεβουν στην ιεραρχια, η γραμματεας του που ολο θα της πεφτει το στυλο και θα σκυβει τουρλωνοντας τον πωπο της στα μουτρα του για να το πιασει... ασε δε αμα θα θελει να παει για την περαιωση στην ΔΟΥ... εχει εκει κατι εφοριακους, λυσσασμενες!!!

Απαπα... δραμα σου λεω η κατασταση! Λοιπον εγω λεω να τον χωρισεις, αφου σου τα εχει φορεσει, και αν δεν το εχει κανει το εχει σκεφτει που και παλι κερατο ειναι. Να πας σε κανενα μοναστηρι να βρεις την ησυχια σου, κοριτσι μου...
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε