Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Γυναίκες ανώτερες στον στρατό

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

KOLORS

# 21 στις 2/1/2011
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Τατζικιστάν
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 2.737
'Aρεσαν+: 0%
και που να σου μιλησουμε και για τις περιφτερουδες που πας να παρεις ενα πακετο και σε κλεινουν μεσα στο περιπτερο και σου πετανε τα ματια εξω.

δραμα .

χωρισε τον τωρα που ειναι νωρις και βαλε και κανα μαυρο ρασο
γιατι αλλιως δεν σε βλεπω να ησυχαζεις..

honey7

# 22 στις 2/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 40

Παράθεση:
Originally posted by KOLORS
εγω παντως καταλαβαινω πως μεχρι τωρα ειχες φορεσει ενα καπιστρι στο γκομενακι
και το εσερνες οπου γουσταρες.
τωρα που ειναι μακρια, φοβασαι δικαιολογημενα μηπως εκμεταλευθει
την ελευθερια του και βαλει το δαχτυλο σε αλλο βαζακι με μελι.

Εκείνος με έσερνε από πίσω του δυστυχώς....εγώ ποτέ δεν ήμουν υπερ του να είμαστε συνέχεια μαζί, ο καθένας θέλει τον χρόνο και τον χώρο του...απλά εξέφρασα μια σκέψη μου, γιατί όλοι πάτε να με φάτε? εσείς πάντα΄είστε ήρεμοι?

Mathilda moy, με τι ωραία ειρωνία που τα λες, αλλά οκ...απλά είπα μια σκέψη μου, είναι κακό να εξωτερικεύεις τις φοβίες σου? όλοι ξαφνικά το παίζουν άνετοι τάχα...τι να πω...

KOLORS

# 23 στις 2/1/2011
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Τατζικιστάν
Απαντήσεις: 2.737

Παράθεση:
Originally posted by honey7
Εκείνος με έσερνε από πίσω του δυστυχώς....εγώ ποτέ δεν ήμουν υπερ του να είμαστε συνέχεια μαζί, ο καθένας θέλει τον χρόνο και τον χώρο του...απλά εξέφρασα μια σκέψη μου, γιατί όλοι πάτε να με φάτε? εσείς πάντα΄είστε ήρεμοι?

κατι δεν μας λες καλα αγαπητη μου.
διοτι αν σε εσερνε αυτος απο την μυτη, θα εβρισκες μια ωραια ευκαιρια τωρα που ειναι μακρια
να παρεις καποιες ανασες.
αν αυτου εσυ, εισαι 100% σιγουρη οτι δεν εκανε μεχρι τωρα ατασταλιες,
και ανησυχεις μηπως βρει τωρα την ευκαιρια που ειναι μακρια.

το να εχεις το πανω χερι στην σχεση σου, δεν ειναι αναγκαια κατακριτεο γιατι στην σχεση παιζουν δυο παιδακια κι οση ευθυνη εχει αυτος που καταπιεζει, αλλη τοση εχει κι αυτος που αφηνει να καταπιεζεται.
το να προσπαθεις ομως να παρεις τον ρολο του θυματος για να πετυχεις την συμπαθεια του κοινου, ειναι καπως σολικο.

honey7

# 24 στις 2/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση

Παράθεση:
Originally posted by KOLORS

Παράθεση:

κατι δεν μας λες καλα αγαπητη μου.
διοτι αν σε εσερνε αυτος απο την μυτη, θα εβρισκες μια ωραια ευκαιρια τωρα που ειναι μακρια
να παρεις καποιες ανασες.
αν αυτου εσυ, εισαι 100% σιγουρη οτι δεν εκανε μεχρι τωρα ατασταλιες,
και ανησυχεις μηπως βρει τωρα την ευκαιρια που ειναι μακρια.

γιατί πρέπει κάποιος να έχει το πανω χέρι??? απλά όταν ήταν να πάει κάπου, με ήθελα πάντα κ εμένα, αυτό λέω. Ποιό είναι το προβλημα ακριβως? εγώ είπα οτι ποτέ δεν ήμουν ετσι...επίσης, είπα οτι είμαι σιγουρη????απλά σε όμτι βλέπω ή με τις κινήσεις που κάνω, δεν είδα κάτι μεμπτό. Τι να κάνω αγαπητε???υπάρχουν και αυτοι οι αντρες.... Τώρα όσον αφορά εμένα, δεν χρειάζεται να κάνω κάτι που λείπει..΄.άνετα θα το έκανα και αν ήταν εδώ χωρίς να υποψιαστεί τίποταείπαμε δεν είναι όλοι έξυπνοι
Τεσπα, thnx πάντως που βλέπω οτι συνεχίζετε να με βοηθάτε

Ran_Tan_Plan

# 25 στις 2/1/2011
author
Ανδρας / 61 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Απαντήσεις: 9.705

Παράθεση:
.....απλά σε όμτι βλέπω ή με τις κινήσεις που κάνω, δεν είδα κάτι μεμπτό.

Ρε συ Αντουανεττα επειδη κανεις και κινησεις ρουα ματ οπως λες κι ετσι εχεις το κεφαλακι σου χωρις κερατα, κανε μας τη χαρη να μας τις πεις αυτες τις κινησεις να τις κανουμε κι εμεις που μας τα τρωνε οι ντετεκτιβ και οι χαρτουδες.
Αντε !Ψυχικο θα κανεις και καλο απ΄το θεο θα βρεις!
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

mathilda

# 26 στις 2/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω με τιποτα ομως, ειναι οτι βαζουν ενα θεμα και θελουν σωνει και καλα να τους πουμε οτι εχουν δικιο!
Οχι, δεν ειναι ζηλιαρες, ουτε βλαμμενες που κρεμανε ολη τους τη ζωη απο τα @@@ ενος γκομενου.
Και οχι, προς Θεου, δεν εχουν φαει ποτε τους κερατο, (αντιθετα απο οποιον τολμα και τους λεει το αντιθετο, που εχει φαει πολυ κερατο στη ζωη του) τον εχουν δεμενο το γαιδαρο, ασε που δεν ειναι κουτορνιθια (σαν τις γκομενες του aseglio),κανουν και κινησεις ρουα ματ και τον δενουν γερα τον γαιδαρο!

Ειναι ρε παιδι μου, παντος καιρου, οι γκομενες, δεν ειναι ζηλιαρες, ειναι πολυ ουαου και σωστες, και ανοιχτομυαλες, και καραγκομεναρες κτλ κτλ κτλ.

Αυτο λοιπον που δεν μπορω να καταλαβω ειναι το εξης. Αφου εχετε ολες τις απαντησεις και τα ξερετε ολα, τι στα κομματια ρωτατε;
Ωραια, να σου πω εγω τι πιστευω. Θα σε παντρευτει και θα κανετε οχτω κουτσουβελα και θα γερασετε μαζι.

Ευχαριστημενη;

Α, και που σαι... κανε μας τη χαρη, αν ξαναγινουν εκλογες, μην πας να ψηφισεις.

aseglio

# 27 στις 3/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μιας και λέμε για τις ανώτερες, ο κολλητός μου, έκανε καμάκι στην Ανθυπασπιστή που του ερχόταν για έφοδο στην σκοπιά κάθε βράδυ, και την "έριξε"

Ισως έχει μια ισχυρή δόση φαντασίωσης για τον άντρα το να ρίξει την ανώτερή του. Αμα στραβώσει όμως η φάση, την έκατσες!!

honey7

# 28 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
Εγώ ρώτησα απλά αν υπάρχει το ενδεχόμενο να γίνει κάτι..μου δώσατε να καταλάβω οτι παντου υπάρχει σε όλους μας!!!απο εκεί και πέρα, τι να κάνω δηλαδή????αν εσεις έχετε φάει κερατο και το αποδείξατε, μπράβο σας εγώ δεν έχω βρει κάτι μεμπτό όσο κ αν ψάχνω...λιθοβολήστε με!!ή πείτε μπράβο στον φιλο μου που ξέρει να είναι οκ απεναντί μου που δεν σβήνει ποτέ τά μητρώα των κινητών( δεβ σβήνεται ενα-ενα, αλλά όλο), που αφήνει το κινητό του όπου να'ναι, που έχουμε ανταλλάξει κωδικούς σε mail kai facebook με δική του προτροπή, που με έχει συνέχεια δίπλα του...που δεν μου δινει δικαιώματα όταν βγαίνουμε, που είναι ΠΑΝΤΑ διακριτικός όσον αφορά τις άλλες γυναίκες..τι να κάνω ακριβώς που είναι έτσι????μήπως να σας δώσω το τηλ του ρε κορίτσια να σας συστήσει φιλαράκια του γιατι μάλλον μπλέκετε με "κακά"αγοράκια...?...
Όσον αφορά εσένα aseglio, αν κρίνω από το δικό σου σκεπτικό, ο φίλος σου όχι μόνο με μια ανθισπασπιστή θα κάνει κατάσταση αλλά με όλο το στρατόπεδο και ειδικά αν είναι ελεύθερος οπότε δεν ταιριάζει στη δική μου περιπτωση, ατυχές αστείο...είναι κάτι μπάζα εκει μέσα που για να δουν στα σκέλια τους άντρα, σε ό,τι να'ναι κάθονται βέβαια...αντε μια χαρα θα περάσει το φιλαράκι σουπήγα και είδα πως είναι οι καημενούλες
Τελειώνοντας, θέλω να σας πω οτι τα φορουμ είναι για να επιλύετε καταστάσεις και όχι να βγάζετα τα απωθημένα σας. Δεν χρειάζεται ΜΑΤΗΙLDA μου να μου πεις οτι έχω δίκιο..δεν ρώτησα αυτό βρε, πώς δεν το καταλαβες που είσαι τόσο ετοιμόλογη????αλλα βέβαια, ξέχασα...η εξυπνάδα έχει να κάνει με το μυαλό εν αντιθέσει με την ετοιμότητα που απλά δείχνει την ισχυρογνωμοσύνη κάποιου Η ερωτηση μου ήταν πόσο επίφοβο είναι...κατάλαβα οτι είναι ανούσια με τις απαντήσεις σας μιας που παντού υπάρχει αυτό το ενδεχόμενο, απλά πρώτη φορά ζω μια άλλη κατάσταση από το συνηθισμένο, τόσο απλό όλο αυτό που λέω....εγώ ήθελα και μια ψυχολογική υποστήριξη διότι οταν μένει μονη της καποια σκέφτεται πολλα ασχημα χωρίς λόγο...ξέρω τι άνθρωπο έχω δίπλα μου, δεν ζητάω από εσας να μου κρίνετε τον φίλο μου αν θα μου την κάνει ή οχι...κάνεις δεν ξέρει για κανέναν...από εσάς ήθελα μια δεύτερη άποψη, μου την δώσατε και την κατάλαβα...από εκει και πέρα η ειρωνία ειναι λίγο έως πολύ παιδιάστικος τρόπος...αν έχει δόση χιούμορ, τότε πάρ'τε και τα δικά μου λόγια χιουμοριστικάελπίζω να έγινα κατανοητή...αν όχι, εδώ είμαι...

honey7

# 29 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση

Παράθεση:
Α, και που σαι... κανε μας τη χαρη, αν ξαναγινουν εκλογες, μην πας να ψηφισεις.

Δεν πήγα...υποθέτω όμως από το αποτέλεσμα οτι θα πήγες εσύ...

aseglio

# 30 στις 3/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Εγώ ρώτησα απλά αν υπάρχει το ενδεχόμενο να γίνει κάτι..μου δώσατε να καταλάβω οτι παντου υπάρχει σε όλους μας!!!απο εκεί και πέρα, τι να κάνω δηλαδή????αν εσεις έχετε φάει κερατο και το αποδείξατε, μπράβο σας εγώ δεν έχω βρει κάτι μεμπτό όσο κ αν ψάχνω...λιθοβολήστε με!!ή πείτε μπράβο στον φιλο μου που ξέρει να είναι οκ απεναντί μου που δεν σβήνει ποτέ τά μητρώα των κινητών( δεβ σβήνεται ενα-ενα, αλλά όλο), που αφήνει το κινητό του όπου να'ναι, που έχουμε ανταλλάξει κωδικούς σε mail kai facebook με δική του προτροπή, που με έχει συνέχεια δίπλα του...που δεν μου δινει δικαιώματα όταν βγαίνουμε, που είναι ΠΑΝΤΑ διακριτικός όσον αφορά τις άλλες γυναίκες..τι να κάνω ακριβώς που είναι έτσι????μήπως να σας δώσω το τηλ του ρε κορίτσια να σας συστήσει φιλαράκια του γιατι μάλλον μπλέκετε με "κακά"αγοράκια...?...
Όσον αφορά εσένα aseglio, αν κρίνω από το δικό σου σκεπτικό, ο φίλος σου όχι μόνο με μια ανθισπασπιστή θα κάνει κατάσταση αλλά με όλο το στρατόπεδο και ειδικά αν είναι ελεύθερος οπότε δεν ταιριάζει στη δική μου περιπτωση, ατυχές αστείο...είναι κάτι μπάζα εκει μέσα που για να δουν στα σκέλια τους άντρα, σε ό,τι να'ναι κάθονται βέβαια...αντε μια χαρα θα περάσει το φιλαράκι σουπήγα και είδα πως είναι οι καημενούλες
Τελειώνοντας, θέλω να σας πω οτι τα φορουμ είναι για να επιλύετε καταστάσεις και όχι να βγάζετα τα απωθημένα σας. Δεν χρειάζεται ΜΑΤΗΙLDA μου να μου πεις οτι έχω δίκιο..δεν ρώτησα αυτό βρε, πώς δεν το καταλαβες που είσαι τόσο ετοιμόλογη????αλλα βέβαια, ξέχασα...η εξυπνάδα έχει να κάνει με το μυαλό εν αντιθέσει με την ετοιμότητα που απλά δείχνει την ισχυρογνωμοσύνη κάποιου Η ερωτηση μου ήταν πόσο επίφοβο είναι...κατάλαβα οτι είναι ανούσια με τις απαντήσεις σας μιας που παντού υπάρχει αυτό το ενδεχόμενο, απλά πρώτη φορά ζω μια άλλη κατάσταση από το συνηθισμένο, τόσο απλό όλο αυτό που λέω....εγώ ήθελα και μια ψυχολογική υποστήριξη διότι οταν μένει μονη της καποια σκέφτεται πολλα ασχημα χωρίς λόγο...ξέρω τι άνθρωπο έχω δίπλα μου, δεν ζητάω από εσας να μου κρίνετε τον φίλο μου αν θα μου την κάνει ή οχι...κάνεις δεν ξέρει για κανέναν...από εσάς ήθελα μια δεύτερη άποψη, μου την δώσατε και την κατάλαβα...από εκει και πέρα η ειρωνία ειναι λίγο έως πολύ παιδιάστικος τρόπος...αν έχει δόση χιούμορ, τότε πάρ'τε και τα δικά μου λόγια χιουμοριστικάελπίζω να έγινα κατανοητή...αν όχι, εδώ είμαι...

Tι να πρωτοσχολιάσω τωρα;;

Ο τρόπος και η χαρά με την οποια περιγράφεις το πως έχετε ανταλλάξει κωδικούς για τα πάντα, το οτι δεν σβήνει μητρώα, οτι αφήνει το κινητό του παντού, δείχνουν τρομερή ανασφάλεια απο μέρους σου. Για να ξέρεις ότι δεν σβήνει μητρώα σημαίνει οτι το ψάχνεις και το βλέπεις. Γιατι ρε κοπέλα μου να κοιτάς το κινητό του; Γιατί να έχεις τους κωδίκους του mail του;; Απο που κι ως που;; Τι δουλειά έχεις εσύ να μπεις στο mail του; Το κάνετε και με πρόγραμμα δηλαδη; Να μπαινεις μια φορά το μήνα να ελέγχεις;;

Και όλα αυτα τα κάνεις σε έναν άνθρωπο που όπως τον περιγράφεις ειναι "Παναγία". Σκέψου δηλάδη να σου χε δώσει το δικαίωμα.

"Αρρώστια"!!

Καλά που πάει στρατό το παιδί να ξελαμπικάρει λίγο.

(Οσο για την ανώτερη του φίλου μου (ανθυπολοχαγός όχι ανθυπασπιστής, έκανα λάθος) ήταν μπουμπουκάκι. Απο άλλη πόλη κι αυτή, κανα χρόνο είχε βγει απ την σχολή, δεν θέλει και πολύ)

Την ειρωνία την "γύρευες". Με αυτά που γράφεις, ο καθένας θα σε παιρνε στο ψιλό. Μην κατηγορείς τα μέλη εδω μέσα. Αν διαβάσεις τόσα άλλα threads θα διαπιστώσεις την σοβαρότητα και την ωριμότητα των απαντήσεων τους σε Πραγματικά προβλήματα. Στο δικό σου όλοι είχαν μια ανάλαφρη διάθεση. Τυχαίο; Δεν νομίζω.

Να δω τι θα κάνεις αν ο δικός σου πάει σε καμια σκληροπυρηνική μονάδα που δεν επιτρέπουν καθόλου κινητά!!

Ran_Tan_Plan

# 31 στις 3/1/2011
author
Ν. Χίου / Χίος

Παράθεση:

Κατσε Αντουανεττα για να βρουμε ακρη μαζι σου καθοτι ΚΑΙ ψηφιζεις ΚΑΙ στερεισαι χιουμορ ΚΑΙ γενικα εισαι ειδικης μεταχειρισης περιπτωση και για την κλινικη μας περιστατικα σαν το δικο σου ειναι επιστημονικη προκληση που πρεπει να αντιμετωπισουμε με επιτυχια.

Εγώ ρώτησα απλά αν υπάρχει το ενδεχόμενο να γίνει κάτι..μου δώσατε να καταλάβω οτι παντου υπάρχει σε όλους μας!!!

Αν αυτο το καταλαβες εισαι σε καλο δρομο.Ειναι σημαντικο ο ασθενης να αντιλαμβανεται και να παραδεχεται οτι πασχει.Αυτο ειναι και το 50% της θεραπειας του!

απο εκεί και πέρα, τι να κάνω δηλαδή????

Μπορεις να κανεις μια χορτοπιτα.... μπορεις να κανεις δυο αναποδες τουμπες (κwλοτουμπες) ....επισης λογω της περιστασης μπορεις να αρχισεις να πλεκεις τη φανελλα του στρατιωτη.

αν εσεις έχετε φάει κερατο και το αποδείξατε, μπράβο σας

Καλη μας Αντουανεττα απο την στιγμη που καποιος θα μπει στο παιχνιδι δεσμος & σχεση κλπ δεν υπαρχει περιπτωση να μην εχει φαει το κερατακι του.Οποιος δεν το παραδεχεται στρουθοκαμηλιζει (και δυσχεραινει το εργο του γιατρου του)

εγώ δεν έχω βρει κάτι μεμπτό όσο κ αν ψάχνω...λιθοβολήστε με!!

Δεν εχουμε τετοια προθεση κυρα Αντουανεττα μας!Παντως να ξερετε οτι ο kερατας ή το μαθαινει τελευταιος ή δεν το μαθαινει ποτε και ζει στην ευτυχια του!

ή πείτε μπράβο στον φιλο μου που ξέρει να είναι οκ απεναντί μου που δεν σβήνει ποτέ τά μητρώα των κινητών( δεβ σβήνεται ενα-ενα, αλλά όλο), που αφήνει το κινητό του όπου να'ναι,

Γι αυτο το κινητο που ξερεις μιλας ε?Γιατι θυμηθηκα καποιον αλλον εδω μεσα που μιλαγε για τρια κινητα .Ενα επισημο αμεμπτου ....ηθικης και δυο αλλα καβατζα ενα για την καθε γκομενα του.

που έχουμε ανταλλάξει κωδικούς σε mail kai facebook με δική του προτροπή, που με έχει συνέχεια δίπλα του...που δεν μου δινει δικαιώματα όταν βγαίνουμε, που είναι ΠΑΝΤΑ διακριτικός όσον αφορά τις άλλες γυναίκες..τι να κάνω ακριβώς που είναι έτσι????

Καλα και αφησες τετοιο κελεπουρι να παει φανταρος να στον φανε οι λυσσαρες οι καραβανουδες?(Γιατι δεν μπορει!Πρεπει να πηρε την αδεια σου να παει φανταρος)!

μήπως να σας δώσω το τηλ του ρε κορίτσια να σας συστήσει φιλαράκια του γιατι μάλλον μπλέκετε με "κακά"αγοράκια...?...

Μ'αρεσει η σιγουρια σου οτι "θα συστησει φιλαρακια του" και οτι δεν θα δρασει ο ιδιος! Η πολυ σιγουρια εφαγε και τον Ναπολεοντα στο Βατερλω!Μην κανεις λοιπον το λαθος να μοιραζεις το τηλεφωνο του γυρω γυρω γιατι ειναι σαν να ξυνεις την πλατη σου στην γκλιτσα του τσοπανη!

Όσον αφορά εσένα aseglio, αν κρίνω από το δικό σου σκεπτικό, ο φίλος σου όχι μόνο με μια ανθισπασπιστή θα κάνει κατάσταση αλλά με όλο το στρατόπεδο

Ειδικα οι γυναικες Ανθυπασπιστες το'χουν στο κουτελο!!

και ειδικά αν είναι ελεύθερος οπότε δεν ταιριάζει στη δική μου περιπτωση,
ατυχές αστείο...

μπα....αυτες οι λυσαρες δεν ξεχωριζουν ελευθερους και δεσμευμενους!Τη δουλεια τους να κανουνε!

είναι κάτι μπάζα εκει μέσα που για να δουν στα σκέλια τους άντρα, σε ό,τι να'ναι κάθονται βέβαια...αντε μια χαρα θα περάσει το φιλαράκι σου
Ειναι βεβαια και το τι ειχε εξω ο αλλος και το τι βρισκει εκει μεσα.... δικιο εχεις...

πήγα και είδα πως είναι οι καημενούλες

...σιγα μη δεν πηγαινες! Και να μας ορκιζοσουν οτι δεν πηγες να το ψαξεις το θεμα και να κανεις επιθεωρηση στον δικο σου, δεν θα το πιστευαμε!

Παντως Αντουανεττα μη φοβασαι!Τους ριχνουν αντικαυλωτικο στο φαγητο και δεν ... κουκου οπότε δεν κινδυνευεις!

Εξ αλλου εισαι και τοσο σιγουρη οτι τον εχεις ευνουχισμενο....

Περαστικα!

honey7

# 32 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
Πρώτον, εκείνος τα ζήτησε όλα αυτά να τα κάνουμε... και μετα απο πολύ σκέψη, τα δέχτηκα...αν δεν ξέρεις, μην κρίνεις δεύτερον, έτυχε να είναι μπουμπουκάκι του ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ φίλου σου...κ ο κάκτος πριν γίνει ολόκληρο γομάρι, μικρουλάκι δνε είναι????χαχαχαχα τρίτον, αν έχω βγάλει ύφος καταπιεστικής, είναι λάθος συμπέρασμα...λέω τι ήθελε εκείνος από την σχέση μας...και τα έχω πράξει...ποιο είναι το κόλλημα ακριβώς???? δεν νομίζω να θέλει ν αξελαμπικάρει γιατι έχει βάλει βύσμα να ερθει κοντά, δεν αντέχει λεει μακριά μου (δεν είναι πολύ γλυκούλη????)κ τέταρτον, όποιος έχει σοβαρό πρόβλημα, δεν νομίζω να περιμένει να του τα λύσετε εσείς...γι'αυτο υπάρχουν τα κοντινά μας άτομα. Εγω ζήτησα μια άποψη για αυτο το θεματάκι...ανάλαφρο είναι κ το δικό μου ύφος

honey7

# 33 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
Εμενα έχει δυο κινητά βρε και το ξέρω...................κακό και αυτό??????

honey7

# 34 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση

honey7

# 35 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
Πάντως, έχω λιώσει στο γέλιο!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα!!!!¨ολοι είστε κερατάδες βρε και το έχετε μάθει??????????????????Μπράβο σας!!!!Εγώ μπορώ να διακρίνω τα χαρακτηριστικά του αντρα που την κάνει...κ το καλύτερο, φεύγω πριν προλάβει να μου την κάνει...αλλά αν κάποιος μου την έχει κάνει παρόλο που ξέρω να κρίνω και δεν το έχω μάθει, τον συγχαίρω... κ εμένα πολλές σχέσεις μου δεν είχαν πάρει πρέφα τιποτα...βέβαια, είπαμε μου είχαν και εμπιστόσύνη αρκετή, αυτό το οποίο διατυμπανίζετε......

aseglio

# 36 στις 3/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Στην μονάδα θα πάρει το τρίτο που δεν ξέρεις.

Κράτα το το "καλο" αγοράκι σου γιατι οι υπολοιπες τους βαριούνται κάτι τέτοιους.

Ολα θα εξαρτηθούν απο το ποσο "κακές" παρεες θα κάνει στην μονάδα. Ίσως βρει τίποτα μάγκες να τον "κολλήσουν" λίγη αντρίλα.

honey7

# 37 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση

Παράθεση:
Ειναι βεβαια και το τι ειχε εξω ο αλλος και το τι βρισκει εκει μεσα.... δικιο εχεις...

εννο+είται!!!είπαμε μπαζάκια μπροστά μου βρε Φερε μου καμια Στικούδη και καμιά Ρία Αντωνίου να σου πω οτι είμαι κατώτερη.../quote]

aseglio

# 38 στις 3/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Πάντως, έχω λιώσει στο γέλιο!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα!!!!¨ολοι είστε κερατάδες βρε και το έχετε μάθει??????????????????Μπράβο σας!!!!

Μας κατάλαβες γαμωτο.

Μπες στο "www.leme-mono-ayto-pou-thelete-na-akousete.gr" με logo την στρουθοκάμηλο.

Εμείς εδώ σαν εμπειροι κερατάδες, μπορούμε να σου συστήσουμε το καλύτερο βερνίκι για το κερατο που σου 'ρχεται όσων ούπω.

honey7

# 39 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση

Παράθεση:
Originally posted by aseglio

Παράθεση:

Στην μονάδα θα πάρει το τρίτο που δεν ξέρεις.

Κράτα το το "καλο" αγοράκι σου γιατι οι υπολοιπες τους βαριούνται κάτι τέτοιους.

Ολα θα εξαρτηθούν απο το ποσο "κακές" παρεες θα κάνει στην μονάδα. Ίσως βρει τίποτα μάγκες να τον "κολλήσουν" λίγη αντρίλα.

Τους γνώρισα και αυτούς...με σχέσεις είναι...αλλά υπάρχουν και αυτοί που λες...εντάξει, ο δικός μου είναι και γύρς στα 30, εχει παρει αντρίλα Αααααα αν πάρει και τρίτο τώρα, θα μου το πει...δεν ξέρει να κρύβεται...εχω ζήσει πολλά στη ζωη μου που έκανα και τι δικαιολογίες έβρισκα που αμα σας τις πω, θα λέτε, οτι δεν είστε σίγουρος για καμιά σας κοπελίτσα...τεσπα, δεν μου αρέσει να ακούγομαι τόσο σπαστική και ψώνιο μπροστά σας...

Ran_Tan_Plan

# 40 στις 3/1/2011
author
Ν. Χίου / Χίος

Παράθεση:
Πάντως, έχω λιώσει στο γέλιο!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα!!!!¨ολοι είστε κερατάδες βρε και το έχετε μάθει??????????????????Μπράβο σας!!!!Εγώ μπορώ να διακρίνω τα χαρακτηριστικά του αντρα που την κάνει...

Καλα Αντουανεττα! Οτι πεις!!Εισαι γατα εσυ!
Εξ αλλου ειπαμε εσυ δεν κινδυνευεις γιατι του τα 'χεις κοψει!

κ το καλύτερο, φεύγω πριν προλάβει να μου την κάνει...

Μιλησε κανεις για ανασφαλεια?Πιπερι!!!

αλλά αν κάποιος μου την έχει κάνει παρόλο που ξέρω να κρίνω και δεν το έχω μάθει, τον συγχαίρω...

Ε ειναι αξιος συγχαριτηριων αφου καταφερε να την φερει σε ΕΣΕΝΑ!!!

κ εμένα πολλές σχέσεις μου δεν είχαν πάρει πρέφα τιποτα...βέβαια, είπαμε μου είχαν και εμπιστόσύνη αρκετή, αυτό το οποίο διατυμπανίζετε......

Αμ πες το μας οτι φοβασαι να μην σου κανουν αυτο που κανεις εσυ σε αλλους!!...ποση ανασφαλεια και ποσες φοβιες κουβαλας δυστυχη Αντουανεττα ....
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε