Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Γυναίκες ανώτερες στον στρατό

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

honey7

# 41 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 40
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by aseglio

Παράθεση:
Originally posted by honey7
Πάντως, έχω λιώσει στο γέλιο!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα!!!!¨ολοι είστε κερατάδες βρε και το έχετε μάθει??????????????????Μπράβο σας!!!!

Μας κατάλαβες γαμωτο.

Μπες στο "www.leme-mono-ayto-pou-thelete-na-akousete.gr" με logo την στρουθοκάμηλο.

Εμείς εδώ σαν εμπειροι κερατάδες, μπορούμε να σου συστήσουμε το καλύτερο βερνίκι για το κερατο που σου 'ρχεται όσων ούπω.

Χαχαχαχαχαχα, αυτά τα ξέρουμε πριν από εσενα βρε........ εχω μάθει στη ζω μου το εξής: η πρόληψη είναι η καλύτερη θεραπεία....ααααα όταν έρθει, θα είσαι μπροστά??????πολλη σιγουρια έχεις για ολα...φανταζομαι....πόσο αφέντη έχεις φάει... πάντως, αν είναι να μου την κάνει...να την κάνει για να μη νιώθω τύψεις που του την έχω κάνει, καταλαβες?????

Ran_Tan_Plan

# 42 στις 3/1/2011
author
Ανδρας / 61 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705

Παράθεση:

τεσπα, δεν μου αρέσει να ακούγομαι τόσο σπαστική και ψώνιο μπροστά σας...

Ελα καλε! Ψωνιο ΕΣΥ? Για ονομα του θεου!!
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

honey7

# 43 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση

Παράθεση:
Originally posted by Ran_Tan_Plan

Παράθεση:
Πάντως, έχω λιώσει στο γέλιο!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα!!!!¨ολοι είστε κερατάδες βρε και το έχετε μάθει??????????????????Μπράβο σας!!!!Εγώ μπορώ να διακρίνω τα χαρακτηριστικά του αντρα που την κάνει...

Καλα Αντουανεττα! Οτι πεις!!Εισαι γατα εσυ!
Εξ αλλου ειπαμε εσυ δεν κινδυνευεις γιατι του τα 'χεις κοψει!

κ το καλύτερο, φεύγω πριν προλάβει να μου την κάνει...

Μιλησε κανεις για ανασφαλεια?Πιπερι!!!

αλλά αν κάποιος μου την έχει κάνει παρόλο που ξέρω να κρίνω και δεν το έχω μάθει, τον συγχαίρω...

Ε ειναι αξιος συγχαριτηριων αφου καταφερε να την φερει σε ΕΣΕΝΑ!!!

κ εμένα πολλές σχέσεις μου δεν είχαν πάρει πρέφα τιποτα...βέβαια, είπαμε μου είχαν και εμπιστόσύνη αρκετή, αυτό το οποίο διατυμπανίζετε......

Αμ πες το μας οτι φοβασαι να μην σου κανουν αυτο που κανεις εσυ σε αλλους!!...ποση ανασφαλεια και ποσες φοβιες κουβαλας δυστυχη Αντουανεττα ....

Πολλές...γιατί δεν ήμουν ποτε πιστό άτομο...και όταν αυτός μου τα δίνει όλα για να μην υποψιάζομαι, θέλω και αλλο και αλλο, με κατάλαβες??? γιατί έχω κανει μαλακίες κατα καιρους που ουτε εγώ δεν τις συμμερίζομαι...

aseglio

# 44 στις 3/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:
Εμενα έχει δυο κινητά βρε και το ξέρω...................κακό και αυτό??????

Στην μονάδα θα πάρει το τρίτο που δεν ξέρεις.

Κράτα το το "καλο" αγοράκι σου γιατι οι υπολοιπες τους βαριούνται κάτι τέτοιους.

Ολα θα εξαρτηθούν απο το ποσο "κακές" παρεες θα κάνει στην μονάδα. Ίσως βρει τίποτα μάγκες να τον "κολλήσουν" λίγη αντρίλα.

Τους γνώρισα και αυτούς...με σχέσεις είναι...αλλά υπάρχουν και αυτοί που λες...εντάξει, ο δικός μου είναι και γύρς στα 30, εχει παρει αντρίλα Αααααα αν πάρει και τρίτο τώρα, θα μου το πει...δεν ξέρει να κρύβεται...εχω ζήσει πολλά στη ζωη μου που έκανα και τι δικαιολογίες έβρισκα που αμα σας τις πω, θα λέτε, οτι δεν είστε σίγουρος για καμιά σας κοπελίτσα...τεσπα, δεν μου αρέσει να ακούγομαι τόσο σπαστική και ψώνιο μπροστά σας...

3 φορές την μερα θα έχει αναφορά και φρουρά το παιδί, δεν τον λύπάσαι να δινει κι άλλες τόσες αναφορές σε σένα;;

honey7

# 45 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
απο μόνος του, μου της δίνει...με έχετε παρξηγήσει...

aseglio

# 46 στις 3/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:
Πάντως, έχω λιώσει στο γέλιο!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα!!!!¨ολοι είστε κερατάδες βρε και το έχετε μάθει??????????????????Μπράβο σας!!!!

Μας κατάλαβες γαμωτο.

Μπες στο "www.leme-mono-ayto-pou-thelete-na-akousete.gr" με logo την στρουθοκάμηλο.

Εμείς εδώ σαν εμπειροι κερατάδες, μπορούμε να σου συστήσουμε το καλύτερο βερνίκι για το κερατο που σου 'ρχεται όσων ούπω.

Χαχαχαχαχαχα, αυτά τα ξέρουμε πριν από εσενα βρε........ εχω μάθει στη ζω μου το εξής: η πρόληψη είναι η καλύτερη θεραπεία....ααααα όταν έρθει, θα είσαι μπροστά??????πολλη σιγουρια έχεις για ολα...φανταζομαι....πόσο αφέντη έχεις φάει... πάντως, αν είναι να μου την κάνει...να την κάνει για να μη νιώθω τύψεις που του την έχω κάνει, καταλαβες?????

Εχω πολλή σιγουριά λες; Ε τώρα μπήκες κι εσύ και γίναμε πολλοί οι "σίγουροι".

Κρίμα το παιδί...

Ran_Tan_Plan

# 47 στις 3/1/2011
author
Ν. Χίου / Χίος
Οταν ειπα Αντουανεττα οτι εισαι ειδικη ψυχολογικη περιπτωση και προκληση για την κλινικη μας ειδες οτι ειχα δικιο?
Αλλα τωρα μαλλον εξ ισου σοβαρο περιστατικο ειναι και ο δικος σου αν βεβαια δεν ανηκει απλα στην κατηγορια των μoυνοδουλων θυματων.

(Να τα βλεπουν και μερικες-μερικες που μας λενε σκιτζηδες κοτζαμ επιστημονες!!)

aseglio

# 48 στις 3/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
απο μόνος του, μου της δίνει...με έχετε παρξηγήσει...

Δεν θα σε κατηγορούσαμε αν τον κεράτωνες. Ο φίλος σου ειναι τέλειος στο να δινει στις γυναίκες ένα ατελείωτο χασμουρητό.

(Μπλιαχ...)

honey7

# 49 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
καλά, εγω πες οτι επειδή κάνω χαζομάρες συχνά, είμαι πιο υποψιασμένη...ο δικός μου, τι θέμα έχει δηλαδή?

aseglio

# 50 στις 3/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Σίγουρα τον έχεις βάλει και μουστάκι να ξυρίσει!!

Ατιμη γυναίκα!

honey7

# 51 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση

Παράθεση:

Ατιμη γυναίκα!

όλα αυτά που είπα, τα κάνει μόνος του...εγώ φτάίω που δεν τον εμπιστεύομαι λόγω δικών μου κακών πράξεων

aseglio

# 52 στις 3/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:

Ατιμη γυναίκα!

όλα αυτά που είπα, τα κάνει μόνος του...εγώ φτάίω που δεν τον εμπιστεύομαι λόγω δικών μου κακών πράξεων

Αυτός ειναι τόσο πηθήνειος (πως το καλο γράφεται) που τις ανώτερές του ούτε στα μάτια δεν θα τολμάει να τις κοιτάξει. Οχι να τους την πέσει κιολας.

Μια σχεδον-Στικούδη σαν εσένα βέβαια, δεν μπορει παρα να έχει έναν κούκλο για άντρα, οποτε θα του την πέσουν αυτές. Κι αν τον διατάξουν να τις "βολέψει", πρέπει να το κανει. Για την πατριδα!!

honey7

# 53 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

Ατιμη γυναίκα!

Αυτός ειναι τόσο πηθήνειος (πως το καλο γράφεται) που τις ανώτερές του ούτε στα μάτια δεν θα τολμάει να τις κοιτάξει. Οχι να τους την πέσει κιολας.

Μια σχεδον-Στικούδη σαν εσένα βέβαια, δεν μπορει παρα να έχει έναν κούκλο για άντρα, οποτε θα του την πέσουν αυτές. Κι αν τον διατάξουν να τις "βολέψει", πρέπει να το κανει. Για την πατριδα!!

Οι 10 ποντοι μου λείπουν γι'αυτο η Στικουδη ειναι πιο ωραία για τα δικά μου μάτια...Το μυστικό για ανθρώπους σαν εμένα που έχουν κάνει ηλιθιότητες στη ζωή τους και είναι υποψιασμένοι είναι ν αμην τα φτιάχνουν με το ίδιο ωραίους για να μην είναι ΣΥΝΕΧΕΙΑ υποψιασμένοι...βέβαια, δεν παζει ρόλο΄αυτό...υπάρχουν κατι αντικειμενικαι οχι πολύ ωραίοι που με το που σου μιλανε, τα εχεις φανταστει ΟΛΑ

aseglio

# 54 στις 3/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Και οχι όμορφος, και "παναγία" και παρόλα αυτά το ψάχνεις το θέμα. Είσαι περίπτωση.

Πρόσεχε μη χάσεις το κελεπούρι.

honey7

# 55 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση

Παράθεση:
θα του την πέσουν αυτές. Κι αν τον διατάξουν να τις "βολέψει", πρέπει να το κανει. Για την πατριδα!!

Αμα είναι για την πατρίδα, του το επιτρέπω τι στο καλό???τόσα εχει κάνει για εμας???ολο εκείνη θα πη@@ει????χαχαχαχα

honey7

# 56 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση

Παράθεση:
Και οχι όμορφος, και "παναγία" και παρόλα αυτά το ψάχνεις το θέμα. Είσαι περίπτωση.

Πρόσεχε μη χάσεις το κελεπούρι.

Αλλο πολυ ωραίος και άλλο όμορφος...είναι αντικειμενικά ωραίος, αλλά δνε είναι πολύ ωραίος...εχει διαφορα και αυτό που μας λένε είναι οτι δεν ταιριαζουμε πολυ εμφανισιακα, αλλά στα ματια μου είναι ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ είναι και ήρεμων τόνων...σε αντιθεση μ'εμενα...:>

Ran_Tan_Plan

# 57 στις 3/1/2011
author
Ν. Χίου / Χίος
Οσοι εχουν κομπλεξ με την εμφανιση τους (ή εστω ανασφαλεια) κανουν νταραβερι με ψιλομπαζα ωστε να υπερεχουν σε περιπτωση συγκρισης.
Γνωστον στους επιστημονικους κυκλους.

Κι οσοι βεβαιως εχουν φαει το κερατo της ζωης τους στο παρελθον ξεσαλωνουν αμα βρουν το θυμα που ανεχεται την υψιστη καταπιεση-ελεγχο.
Επισης γνωστον στους επιστημονικους κυκλους.

Και τελος οσο πιο γκαγκαροτσα εμφανισιακα, οσο πιο ανασφαλης συναισθηματικα και οσο πιο παλιοποιοτητα γενικα ειναι η αλλη τοσο πιο καταπιεστικη αλλα και απιστη ειναι στη σχεση της (ΑΝ και ΟΠΟΤΕ καταφερει να σταυρωσει γκομενο-θυμα).
Αυτο εκτος απο τους κυκλους των επιστημονων ειναι γνωστο και στους κυκλους των σαβουρογαμηδων.
(...ασε που το πουλ μουρ οτι εχει ψοφησει στο κερατo τους πρωην της το θεωρει μαγκια και καμαρωνει οτι ετσι "ειναι πορπατημενη" αλλα δεν παιρνει χαμπαρι οτι γελαει μαζι της και το παρδαλο αρνακι γαλακτος Νεας Ζηλανδιας)
Αυτο ειναι γνωστο σε ολους ...γενικως.Ακομα και στους τσοπανηδες της Ν.Ζηλανδιας

honey7

# 58 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση

Παράθεση:

Το ξέρω...αφου δεν εμπιστεύομαι καθόλου εύκολα κανέναν όμως μετά από όσα εχω κάνει εγω...

honey7

# 59 στις 3/1/2011
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση

Παράθεση:
Οσοι εχουν κομπλεξ με την εμφανιση τους (ή εστω ανασφαλεια) κανουν νταραβερι με ψιλομπαζα ωστε να υπερεχουν σε περιπτωση συγκρισης.

Κι οσοι βεβαιως εχουν φαει το κερατo της ζωης τους στο παρελθον ξεσαλωνουν αμα βρουν το θυμα που ανεχεται την υψιστη καταπιεση-ελεγχο.

Και τελος οσο πιο γκαγκαροτσα εμφανισιακα, οσο πιο ανασφαλης συναισθηματικα και οσο πιο παλιοποιοτητα γενικα ειναι αλλη τοσο πιο καταπιεστικη αλλα και απιστη ειναι στη σχεση της (ΑΝ και ΟΠΟΤΕ καταφερει να σταυρωσει γκομενο-θυμα).
Αυτο εκτος απο τους κυκλους των επιστημονων ειναι γνωστο και στους κυκλους των σαβουρογαμηδων.

Εγώ ξέρω τι είμαι ΄και τι εμφανιση έχω απ'οσα μου λενε οι παντες οποτε δεν βρισκω λόγο να έχω ανασφάλειες...δεν νομίζω οτι είπα ψιλομπάζο το αγόρι μου, το αντίθετο μάλιστα...αλλά ποιος σου είπε βρε επιστημονα εσενα που τα ξέρεις ολα, οτι μου αρέσει να έχω διπλα μου μπαζο???? τι είμαι????σαβουρα????σαν πολλούς άντρες...???
τωρα έχω άγνωστη λέξη, δεν ξέρω τι ειναι η γκαγκαρότσα...΄καταπιεστική ποτε δεν υπήρξα...αν οι αλλοι ειναι πρόθυμοι να μου τα δίνουν ολα, εγω δεν μπορω να κάνω κάτι...όσον αφορα τις ανασφαλεις συναισθηματικες και τα λοιπα, λιγο πολυ ολοι εχουν κ ας το παιζουν οκ...εσύ σε τι κατηγορια αραγε να ανηκεις που κρινεις έτσι τους άλλους????ασε, γιατι θα σου το πω με επιστημονικο ορο και ισως ειναι νεος για εσένα καθοτι το μυαλο σου είναι κολλημενο με σαβουροαγορακια για να ξερεις τι γινεαι τοσο καλα στις παρέες τους

Ran_Tan_Plan

# 60 στις 3/1/2011
author
Ν. Χίου / Χίος

Παράθεση:

Παράθεση:

Και τελος οσο πιο γκαγκαροτσα εμφανισιακα, οσο πιο ανασφαλης συναισθηματικα και οσο πιο παλιοποιοτητα γενικα ειναι αλλη τοσο πιο καταπιεστικη αλλα και απιστη ειναι στη σχεση της (ΑΝ και ΟΠΟΤΕ καταφερει να σταυρωσει γκομενο-θυμα).

Εγώ ξέρω τι είμαι ΄και τι εμφανιση έχω απ'οσα μου λενε οι παντες οποτε δεν βρισκω λόγο να έχω ανασφάλειες...δεν νομίζω οτι είπα ψιλομπάζο το αγόρι μου, το αντίθετο μάλιστα...αλλά ποιος σου είπε βρε επιστημονα εσενα που τα ξέρεις ολα, οτι μου αρέσει να έχω διπλα μου μπαζο???? τι είμαι????σαβουρα????σαν πολλούς άντρες...???
τωρα έχω άγνωστη λέξη, δεν ξέρω τι ειναι η γκαγκαρότσα...΄καταπιεστική ποτε δεν υπήρξα...αν οι αλλοι ειναι πρόθυμοι να μου τα δίνουν ολα, εγω δεν μπορω να κάνω κάτι...όσον αφορα τις ανασφαλεις συναισθηματικες και τα λοιπα, λιγο πολυ ολοι εχουν κ ας το παιζουν οκ...εσύ σε τι κατηγορια αραγε να ανηκεις που κρινεις έτσι τους άλλους????ασε, γιατι θα σου το πω με επιστημονικο ορο και ισως ειναι νεος για εσένα καθοτι το μυαλο σου είναι κολλημενο με σαβουροαγορακια για να ξερεις τι γινεαι τοσο καλα στις παρέες τους

Ρε συ Αντουανεττα ειδες πουθενα μεσα σε αυτα που εγραψα τον εαυτο σου και την συμπεριφορα σου ή να αναφερομαι τελος παντων σε εσενα και ξεσπαθωσες?

Εγω καποια επιστημονικα συμπερασματα ανεφερα...

...αλλα οποιος εχει την μυγα...
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε