Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ανακλυψη απιστιας

Σελίδα : 1

bilaros1968

# 1 στις 9/1/2011
author
Ανδρας / 54 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Μαραθώνας
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 5
'Aρεσαν+: 0%

ανακλυψη απιστηας

Γεια σας. Θα ηθελα να μου πειτε τη γνωμη σας στο προβλημα που αντιμετωπιζω και με εχει τρελανει. Παντρευτηκα πριν απο 16 χρονια με την γυναικα μου που ηταν τοτε 23 χρονων. Μετα απο 1,5 χρονο γαμου επρεπε να λυπω απο το σπιτι για εξι μηνες λογω δουλειας. στο σπιτι ημουν μονο σ/κυριακα. Οταν επεστρεψα παλι κοντα της μετα απο ενα μηνα εκανε σχεση για 3 μηνες (ετσι μου ειπε η ιδια) με καποιον αλλο. αυτην τη στιγμη εχουμε 2 παιδια 10 και 7 χρονων. Μου ηρθε αυτη η πληροφορια τωρα και μου το επιβαιβεωσε και η ιδια υστερα απο δικη μου πιεση. Εχει φυγει η γη κατω απο τα ποδια μου γιατι παντα μου ελεγε οτι ειμαι ο πιο ιδανικος ανδρας για αυτην. Της ειχα δωσει τα παντα ψυχικα και σωμτικα. Αυτη τη στιγμη εχει πεσει στα ματια μου και δεν ξερω τι να κανω. Δεν ξερω αν υπηρχαν και αλλες σχεσεις. Θα ηθελα παρα πολυ τη γνωμη σας και τη γνωμη καποιου ιδικου για το πως θα αντιμετωπισω αυτη την κατασταση

chaotic

# 2 στην 1/2/2011
author
Γυναίκα / 37 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 29
'Aρεσαν+: 0%
βασικά από σένα εξαρτάται πως θα αντιδράσεις και πως θα πράξεις. Σκέψου τα στάνταρ σου, τι θέλεις από έναν άνθρωπο. Όταν ο άνθρωπός μας πέφτει στα μάτια μας είναι το χειρότερο.Εγω δεν θα το δεχόμουν, θα με πλήγωνε.Και το έκανε στην αρχή, άρα δεν ήταν ερωτευμένη μαζί σου. Και τι λες? σε ερωτεύτηκε μετά? Εκείνη πρέπει να σου δώσει εξηγήσεις. Γιατί το έκανε αυτό. Δεν σου άξιζε, σε κανέναν δεν αξίζει...
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost