Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

συναισθηματικη απιστια?

Σελίδα : 1

ferreti

# 1 στις 16/1/2011
author
Ανδρας / 57 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

συναισθηματικη απιστηα?

ειμαι 45 ετων ,παντρεμενος 14 χρονια με 2 παιδια.η συζυγος ειναι 40.εχουμε ενα επυτηχημενο γαμο χωρις προβληματα και γκρινιες.μεχρι που μου ετυχε το αναπαντεχο.προ 2μηνου η γυναικα και μεσο του facebook βρηκε μια παλια σχεση της που ειχε πριν 20 χρονια.ανταλαξαν μηνυματα και καποια στιγμη βρεθηκαν για καφε,απο εκεινη την στιγμη ,ανταλλαζαν μηνυματα τηλ κτλ.εκεινη πηρε 2ο τηλεφωνο.οταν ανακαλυψα καποιο μηνυμα στο facebook της της ζητησα εξηγησεις.μου ειπε οτι ειχαν συναντηθει μονο μια φορα και ηταν και αληθεια.και οτι νοιωθει ερωτευμενη μαζι του και παλι.εχασα την γη κατω απο τα ποδια μου.το συζητησαμε ομορφα και μετα απο 4 μερες μου ειπε οτι τελειωσε με αυτον τον τυπο.δεν εχω καμμια αποδειξη οτι συνεχιζουν να μιλανε,αλλα εμενα το μυαλο μου ειναι κολλημενο και δεν μπορω να το ξεπερασω.να σημειωσω οτι η ζωη μας συνεχιζεται σε κανονικους ρυθμους σαν να μην ειχε συμβει τιποτα.εγω ομως εχω τις αμφιβολιες μου ακομα..εσεις τι λετε θα μπορεσει να τον ξεχασει η πρεπει να κανω και κατι ακομα εγω απο την πλευρα μου?

morgoth

# 2 στις 17/1/2011
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3.461
να κανεις πολυ κουβεντα με τη γυναικα σου. και να θυμηθειτε αυτα που σας ενωσαν. να μην αφεθειτε παλι αλλα να κοιταξετε να το αναθερμανετε με ωραια μικρα πραγματακια (ισως σαν κιαυτα που κανατε μαζι το πρωτο καιρο)

# 3 στις 17/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by ferreti
ειμαι 45 ετων ,παντρεμενος 14 χρονια με 2 παιδια.η συζυγος ειναι 40.εχουμε ενα επυτηχημενο γαμο χωρις προβληματα και γκρινιες.μεχρι που μου ετυχε το αναπαντεχο.προ 2μηνου η γυναικα και μεσο του facebook βρηκε μια παλια σχεση της που ειχε πριν 20 χρονια.ανταλαξαν μηνυματα και καποια στιγμη βρεθηκαν για καφε,απο εκεινη την στιγμη ,ανταλλαζαν μηνυματα τηλ κτλ.εκεινη πηρε 2ο τηλεφωνο.οταν ανακαλυψα καποιο μηνυμα στο facebook της της ζητησα εξηγησεις.μου ειπε οτι ειχαν συναντηθει μονο μια φορα και ηταν και αληθεια.και οτι νοιωθει ερωτευμενη μαζι του και παλι.εχασα την γη κατω απο τα ποδια μου.το συζητησαμε ομορφα και μετα απο 4 μερες μου ειπε οτι τελειωσε με αυτον τον τυπο.δεν εχω καμμια αποδειξη οτι συνεχιζουν να μιλανε,αλλα εμενα το μυαλο μου ειναι κολλημενο και δεν μπορω να το ξεπερασω.να σημειωσω οτι η ζωη μας συνεχιζεται σε κανονικους ρυθμους σαν να μην ειχε συμβει τιποτα.εγω ομως εχω τις αμφιβολιες μου ακομα..εσεις τι λετε θα μπορεσει να τον ξεχασει η πρεπει να κανω και κατι ακομα εγω απο την πλευρα μου?

Οι άνθρωποι με τους οποίους έχουμε μοιραστεί προσωπικές στιγμές
έχουν μια θέση στην καρδιά μας
αλλά ανήκουν στο παρελθόν .........
και εκεί πρέπει να μένουν ........

Ζήτησέ της να σου πει ξεκάθαρα πως και τι αισθάνεται για σένα .....
και διευκρίνισέ της πως δεν γίνεται αποδεκτός από σένα
ο προσωρινός έστω έρωτας της για κάποιον άλλο .

Ταρακούνησέ την
και μην την αφήσεις να παίζει με τη ζωή της , τη ζωή σου και των παιδιών σας ....

# 4 στις 17/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Το F/B (όχι δεν είναι Ferry Boat) 'εχει παίξει αυτό το ρόλο καλώς η κακώς ... έχει γίνει πια must να ψάξουμε να βρούμε όλους τους γνωστούς και φίλους που θυμόμαστε τα ονόματα τους από τότε που θυμόμαστε τον εαυτό μας. Αν βρούμε ένα παλιό φίλο δε σημαίνει ότι είναι ακόμα φίλος. Αν βρούμε ένα παλιό έρωτα δε σημαίνει ότι είναι ακόμα έρωτας. Στην πραγματικότητα δε θέλουμε να ξαναμπλέξουμε με τους παλιούς φίλους η έρωτες, η ζωή τα έκλεισε αυτά.

Δεν καταλαβαίνω τι εννοούσε όταν έλεγε ότι είναι ερωτευμένη μαζί του. μάλλον ήταν ένας ενθουσιασμός πρόσκαιρός της νοσταλγίας, δεν μπορεί να ήταν κάτι άλλο.

AMARYLLIS_30

# 5 στις 17/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εγω νομιζω οτι η κυρια απλα ηθελε μια επιβεβαιωση οτι ειναι ακομη νεα και ερωτευσιμη.
Μερικες φορες αναρωτιομαστε στην διαρκεια μιας σχεσης αν ειναι πολυ αργα για εμας να βρουμε κατι αλλο και βεβαια η κριση μεσης ηλικιας μας γεμιζει με ανασφαλεια.Μια τονωτικη ενεση ηταν λοιπον, απεδειξε στον εαυτο της οτι ειναι επιλογη της να ειναι παντρεμενη και οχι υποχρεωση.Καιρος λοιπον για ανανεωση.

Ran_Tan_Plan

# 6 στις 18/1/2011
author
Ανδρας / 63 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705
Θα μπορουσα να πω οτι ολη η ιστορια ειναι μια χαζομαλακιoυλα της γυναικας σου που εχει πληξει στον εγγαμο βιο της.
Και ενταξει δεν τρεχει και τιποτα.... στηνεις εναν καυγα μετα των συνοδευτικων καντηλιων και καθαριζεις.
Αυτο το "και οτι νοιωθει ερωτευμενη μαζι του και παλ"ι μου ανατρεπει το σκηνικο.....και βεβαια δεν με πειθει οτι "τελειωσε" οπως λεει.

Βαρια κουβεντα Θυμιο και μαλλον πρεπει να παρεις πιο δραστικα μετρα.
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

# 7 στις 18/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Καλα... αυτο το facebook να δειτε που θα μας καταστρεψει...

modexristos

# 8 στις 18/1/2011
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 7.888

Παράθεση:
Originally posted by Ran_Tan_Plan
.....και βεβαια δεν με πειθει οτι "τελειωσε" οπως λεει.

Ετσι και ξεκαuλωσει και ξεκινησει κι εκεινος να της φερνει απλυτα σωβρακα, θα τελειωσει.
Ετσι ειναι, αν ετσι πιστευεις οτι ειναι.

flat_line

# 9 στις 19/1/2011
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 5.977
Μην θεωρείς την σχέση σου δεδομένη και φρόντισε να επενδύεις χρόνο και ενέργεια σε αυτή ώστε να παραμένει ζωντανή.
Οι μακροχρόνιες σχέσεις δυστυχώς μεταβάλουν την εικόνα του ζευγαριού πολλές φορές εξαιτίας της ρουτίνας που επιφέρουν και της καθημερινής τριβής ανάμεσα στο ζευγάρι.
Τότε η σχέση με ένα τρίτο πρόσωπο λειτουργεί σαν σανίδα σωτηρίας από την αδυναμία διαχείρισης των προβλημάτων που αντιμετωπίζει το ζευγάρι. Γενικά όμως οι γυναίκες δεν απιστούν ξαφνικά και χωρίς λόγο, θα πρέπει να γνωρίζεις ότι λειτουργούν λίγο διαφορετικά σε αυτό το θέμα από τους άνδρες, για να απιστήσει η γυναίκα πρώτα θα έχει νοιώσει εγκαταλειμμένη από τον μόνιμο σύντροφό της.
Τις περισσότερες φορές δεν επιλέγει να απιστήσει για σεξουαλική ικανοποίηση αλλά επειδή νοιώθει ανικανοποίητη συναισθηματικά στην σχέση της. Η συνεχιζόμενη εχθρότητα , οι συνεχόμενες συγκρούσεις και η απουσία ικανοποιητικής επικοινωνίας δημιουργούν το κατάλληλο υπόβαθρο που θα οδηγήσουν τον άλλο στην απιστία και στην αγκαλιά κάποιου άλλου.
Το καλύτερο πιστεύω πέρα από την αποκάλυψη πως γνωρίζεις τι γίνεται θα ήταν να απευθυνθείτε σε κάποιον σύμβουλο γάμου. Ο καλύτερος τρόπος για να προστατέψεις τον γάμο σου από εδώ και στο εξής είναι να τοποθετήσεις τα θεμέλια για μια σχέση εμπιστοσύνης κατανόησης και καλής επικοινωνίας με την γυναίκα σου.
H αναγνώριση των λόγων που οδήγησαν την γυναίκα σου σε αυτή την περιπέτεια είναι ένα βήμα για να την καταλάβεις καλύτερα και να έρθετε ποιο κοντά. Να προγραμματίζεις χρόνο ώστε να έχετε κοινές δραστηριότητες που σας ευ
χαριστούν, δραστηριότητες που εκτός από αισθήματα χαράς θα σας φέρνουν και ποιο κοντά σαν ζευγάρι. Φτιάξε τις συνθήκες για μια όσο τα δυνατόν ποιο αρμονική συμβίωση μεταξύ σας και μην επιτρέπεις στις μικροδυσαρέσκειες να συσσωρεύονται και να δηλητηριάζουν την σχέση σας.
Προσπάθησε να εκφράζεις τις διάφορες ενοχλήσεις σου την ίδια στιγμή και παρότρυνε την σύντροφό σου να εκφράζεται και αυτή ανοιχτά γα ότι την ενοχλεί. Φρόντιζε να κανονίζεις συζητήσεις με την σύντροφό σου και να ανανεώνεται την σεξουαλική σας ζωή.

hns1602

# 10 στις 20/1/2011
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 7.697
Από τη στιγμή που δήλωσε ερωτευμένη, έστω και αν αυτός είναι ένας ενθουσιασμός, αμφιβάλλω αν τελείωσε μετά από 4 μέρες. Μάλλον σου το είπε για να σε καθησυχάσει. Μόνο η ίδια ξέρει αν τελείωσε πραγματικά ή όχι... εσύ όσο και να αμφιβάλλεις ή να θέλεις να την πιστέψεις, το πιθανότερο είναι να βλέπεις με το παραμικρό φαντάσματα...

Λυπάμαι, αλλά η γυναίκα που έχει ξενοκοιτάξει μία φορά (έστω και αν έμεινε στο κοίταγμα) έχει ήδη καταρρίψει το σύντροφό της στα μάτια της και αργά ή γρήγορα θα το ξανακάνει... θα βρεθεί στο άμεσο μέλλον κάποιος άλλος που θα της κινήσει το ενδιαφέρον και θα την κάνει να νιώσει πάλι επιθυμητή...

Ο κύριος λόγος που είναι μαζί σου, είναι σίγουρα η λογική. Δε σημαίνει πως δεν έχει αισθήματα για 'σένα, φυσικά και έχει... αλλά το πόσο αυτά τα αισθήματα είναι ακόμα ερωτικά, αυτό μόνο εσύ μπορείς να το καταλάβεις, αποκωδικοποιώντας τη συμπεριφορά της στις ιδιαίτερες στιγμές σας και όχι μόνο...

Αξίζει τον κόπο να προσπαθήσεις να την ξαναφέρεις κοντά σου... ουσιαστικά όμως... κάντε πράγματα που έχετε καιρό να κάνετε μαζί... θύμησέ της τον άντρα που κάποτε ερωτεύτηκε... δεν έχει χαθεί τίποτα ακόμα... αρκεί να μην επαναπαυθείτε...
I want a perfect body... I want a perfect soul...

zina70

# 11 στις 22/1/2011
author
Γυναίκα / 52 / Παντρεμένη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 34

Παράθεση:
Originally posted by flat_line
Μην θεωρείς την σχέση σου δεδομένη και φρόντισε να επενδύεις χρόνο και ενέργεια σε αυτή ώστε να παραμένει ζωντανή.
Οι μακροχρόνιες σχέσεις δυστυχώς μεταβάλουν την εικόνα του ζευγαριού πολλές φορές εξαιτίας της ρουτίνας που επιφέρουν και της καθημερινής τριβής ανάμεσα στο ζευγάρι.
Τότε η σχέση με ένα τρίτο πρόσωπο λειτουργεί σαν σανίδα σωτηρίας από την αδυναμία διαχείρισης των προβλημάτων που αντιμετωπίζει το ζευγάρι. Γενικά όμως οι γυναίκες δεν απιστούν ξαφνικά και χωρίς λόγο, θα πρέπει να γνωρίζεις ότι λειτουργούν λίγο διαφορετικά σε αυτό το θέμα από τους άνδρες, για να απιστήσει η γυναίκα πρώτα θα έχει νοιώσει εγκαταλειμμένη από τον μόνιμο σύντροφό της.
Τις περισσότερες φορές δεν επιλέγει να απιστήσει για σεξουαλική ικανοποίηση αλλά επειδή νοιώθει ανικανοποίητη συναισθηματικά στην σχέση της. Η συνεχιζόμενη εχθρότητα , οι συνεχόμενες συγκρούσεις και η απουσία ικανοποιητικής επικοινωνίας δημιουργούν το κατάλληλο υπόβαθρο που θα οδηγήσουν τον άλλο στην απιστία και στην αγκαλιά κάποιου άλλου.
Το καλύτερο πιστεύω πέρα από την αποκάλυψη πως γνωρίζεις τι γίνεται θα ήταν να απευθυνθείτε σε κάποιον σύμβουλο γάμου. Ο καλύτερος τρόπος για να προστατέψεις τον γάμο σου από εδώ και στο εξής είναι να τοποθετήσεις τα θεμέλια για μια σχέση εμπιστοσύνης κατανόησης και καλής επικοινωνίας με την γυναίκα σου.
H αναγνώριση των λόγων που οδήγησαν την γυναίκα σου σε αυτή την περιπέτεια είναι ένα βήμα για να την καταλάβεις καλύτερα και να έρθετε ποιο κοντά. Να προγραμματίζεις χρόνο ώστε να έχετε κοινές δραστηριότητες που σας ευ
χαριστούν, δραστηριότητες που εκτός από αισθήματα χαράς θα σας φέρνουν και ποιο κοντά σαν ζευγάρι. Φτιάξε τις συνθήκες για μια όσο τα δυνατόν ποιο αρμονική συμβίωση μεταξύ σας και μην επιτρέπεις στις μικροδυσαρέσκειες να συσσωρεύονται και να δηλητηριάζουν την σχέση σας.
Προσπάθησε να εκφράζεις τις διάφορες ενοχλήσεις σου την ίδια στιγμή και παρότρυνε την σύντροφό σου να εκφράζεται και αυτή ανοιχτά γα ότι την ενοχλεί. Φρόντιζε να κανονίζεις συζητήσεις με την σύντροφό σου και να ανανεώνεται την σεξουαλική σας ζωή.

συμφωνω απολυτα μαζι σου μακαρι να εδιναν ολοι τοσο ωριμες απαντησεις!

cerise

# 12 στις 22/1/2011
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 7.206
Μπράβο που μετά από τόσα χρόνια γάμου είσαστε ακόμα ερωτευμένοι..

Καμμιά γυναίκα που δεν είναι αποφασισμένη να χωρίσει δεν εξομολογείται ότι είναι ερωτευμένη με κάποιον άλλον. Αν το κάνει σημαίνει ότι μάλλον....θέλει να ξαναφουντώσει τη σβησμένη φλόγα στη σχέση με τον άνδρα της.

Αφού τη βλέπεις και ψύχραιμη να συνεχίζει κανονικά τη ζωή της μαζί σου και με την οικογένεια σαν να μην συμβαίνει τίποτα, ακόμα και κάτι να ήθελε να κλείσει από το ανεκπλήρωτο παρελθόν.....έστω και καθυστερημένα το έκλεισε. Κι αυτό είναι υπέρ σου!

Αν αρχίσεις τις αμφιβολίες, τις υποψίες και τις κατασκοπείες αλλά και γκρίνιες ..θα φουσκώσεις το σκασμένο μπαλόνι άδικα των αδίκων και θα χαλάσεις τη σχέση και τις καρδιές σας for nothing!

Κανείς δεν είναι κτήμα μας , ούτε δεδομένος. Κάποια στιγμή μπορεί να τη δει αλλιώς και να δραπετεύσει από την αγκαλιά μας για να μην πάθει ασφυξία. Τότε κρίνεται το μέλλον της σχέσης μας. Σ αυτή τη δύσκολη στιγμή η μόνη διέξοδος από τη κρίση είναι η ψυχραιμία, η ελευθερία και η επικοινωνία. Ωστε να ξεπεραστεί το αδιέξοδο και η απόφαση είτε από τη μια είτε από την άλλη πλευρά να είναι αληθινή κι όχι εξαναγκαστική. Γιατί αν είναι το δεύτερο δεν έχει κανένα απολύτως νόημα. Αργά ή γρήγορα θα φανεί.

inioxos52

# 13 στις 22/1/2011
author
Ανδρας / 67 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282
Ena mono 8a pw. Ean toxeis na min empistevesai eukola genikotera, den 8a to fas auto pou egine kai 8a sunexisei na sou dilitiriazei tin zwi. Ean den eisai duspistos genikotera, kai empistevesai eukola tous an8rwpous, tote 8a to ksexaseis......mexri tin epomeni fora.
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

mathilda

# 14 στις 22/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by cerise

Ναι! Με αλλους!

cerise

# 15 στις 23/1/2011
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 7.206

Παράθεση:
Originally posted by mathilda

Παράθεση:
Originally posted by cerise

Ναι! Με αλλους!

Μην βάζεις λάδι στη φωτιά εσύ. Κόλπα του έκανε γιατί εκείνος την είχε γράψει και δεν της έκανε τελευταία ούτε ένα μονόπετρο!

# 16 στις 28/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δεν το πιστεύω με αυτό το Facebook, κλείστε το!!! Εκεί είναι ακόμα φίλοι?
Το δεύτερο τηλέφωνο το έχει ακόμα???
Εσύ την ξέρεις καλύτερα και ξέρεις τί λόγια πρέπει να της πει.
Προσωπικά δε θα το άφηνα ως εκεί.

Pianist_

# 17 στις 28/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Θα μπορουσα να πω οτι ολη η ιστορια ειναι μια χαζομαλακιoυλα της γυναικας σου που εχει πληξει στον εγγαμο βιο της.
Και ενταξει δεν τρεχει και τιποτα.... στηνεις εναν καυγα μετα των συνοδευτικων καντηλιων και καθαριζεις.
Αυτο το "και οτι νοιωθει ερωτευμενη μαζι του και παλ"ι μου ανατρεπει το σκηνικο.....και βεβαια δεν με πειθει οτι "τελειωσε" οπως λεει.

<<Mυρίζεσαι >>μελλοντικό πριόνισμα συνάδελφεή είναι μόνο δική μου <<πονηρή>>σκέψη

Ran_Tan_Plan

# 18 στις 28/1/2011
author
Ανδρας / 63 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705

Παράθεση:
Originally posted by Pianist_

Παράθεση:

<<Mυρίζεσαι >>μελλοντικό πριόνισμα συνάδελφεή είναι μόνο δική μου <<πονηρή>>σκέψη

Στην συγκεκριμμενη περιπτωση κυρια συναδελφε, το πριονι δεον να θεωρειται δεδομενο.
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

chaotic

# 19 στην 1/2/2011
author
Γυναίκα / 37 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 29
καλα, 40 χρονών γυναίκα με το facebook ασχολείται?

Αμα είναι ερωτευμένη με αυτόν ασ'τη να παει.Εσυ να είσαι cool. ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ

TheIndependent

# 20 στις 6/2/2011
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αιγάλεω
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
Ας της λίγο σκοινί να κινηθεί. Αν επιλέξει να αφήσει ένα γάμο και ανήλικα παιδιά για να είναι με ένα παλιό έρωτα που έζησε στην ηλικία των 20 (γιατί αυτό της λείπει πραγματικά εκείνα τα χρόνια, η ανεμελιά, η ανεξαρτησία, η ελευθερία, η μη βαρύτητα των αποφάσεων, η ασημαντότητα των καταστάσεων) τότε πρέπει να σιγουρευτείς πως θες να μεγαλώσεις οικογένεια με αυτό τον άνθρωπο.
Επίσης αν μια σχέση ανάμεσα σε δυο ανθρώπους χρησιμοποιεί ως μέσο έκφρασης και το ίντερνετ πολλά ''θετικά'' μεγιστοποιούνται έστω για λίγο αδικαιολόγητα. Όπως παλιότερα ένα sms για κάποιους που έγραφε ''σ' αγαπώ'' μετρούσε περισσότερο απ' την ίδια φράση ειπωμένη live.
-Θα σταματήσω να σκέφτομαι όταν πεθάνω-
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε