Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΑΠΟΛΥΣΗΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?

Σελίδα : 1

foteini1982

# 1 στις 20/1/2011
author
Γυναίκα / 37 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Αποζημιωση απολυσης γνωριζει κανεις?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ,

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΦΑΝΩ ΑΠΟΤΟΜΗ ΜΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑΚΤΙΚΗ ΤΙΣ ΑΠΟΛΥΣΕΙΣ ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΣΤΕΚΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΑΤΟΜΑ ΓΕΝΙΚΑ ΕΜΠΛΕΞΑ. ΔΟΥΛΕΥΩ 10 ΜΗΝΕΣ ΕΔΩ ΑΠΟ 15/03/2010 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΛΥΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ.

ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΤΟ ΛΟΓΙΣΤΗ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ 2010 ΚΑΙ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ 2011 ΚΑΙ Η ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΝΟΜΟ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΜΙΣΘΟΥΣ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ (ΕΙΝΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΣΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑ ΧΡΟΝΟ) ΚΑΙ ΤΥΧΑΙΑ ΕΜΑΘΑ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΑΝ ΑΠΟΛΥΘΩ ΕΠΕΙΔΗ ΑΛΛΑΞΕ Ο ΝΟΜΟΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΔΕ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΙ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΝΑΝ!!!

ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΠΟΝΤΑΡΕΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ (ΕΙΧΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ) ...ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΜΕ ΑΠΟΛΥΣΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 15/03/2011 ΠΟΥ ΠΟΛΥ ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΠΤ?
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost