Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΓΙΑ ΕΥΡΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Σελίδα : 1

foteini1982

# 1 στις 21/1/2011
author
Γυναίκα / 37 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Συνεντευξη για ευρεση εργασιασ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ Ν ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ?

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ (ΓΙΑΤΙ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΟΛΥΣΟΥΝ) Η' ΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΟΛΥΣΗ ΨΑΧΝΕΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΦΥΓΑΤΕ Η' ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΠΑΛΙΑ ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΙ ΤΟΥΣ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΤΕ ΑΣΧΗΜΟ ΟΤΙ ΣΑΣ ΑΠΕΛΥΣΑΝ Η' ΟΤΙ ΦΕΥΓΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ (ΙΣΩΣ ΜΙΑ ΑΠΟΛΥΣΗ ΙΣΟΔΥΝΑΜΕΙ ΜΕ ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΕΚΠΛΗΡΩΣΗΣ ΤΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ)....

october

# 2 στις 23/1/2011
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 269
καμια φορα στην εταιρεια παυει να υφισταται η αναγκη της θεσης για την οποια σε προσελαβαν
πχ αν δουλευεις στο λογιστηριο , μπορει το αφεντικο να διωξει το λογιστηριο , επειδη τον συνεφερε οικονομικα να συνεργαστει με εξωτερικο λογιστη

# 3 στις 23/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
...Θέλω να εξελίξω την καρριέρα μου
Ψάχνω για κάποιο περιβάλλον που θα με βοηθήσει να αναδείξω όλες μου τις ικανότητες και που θα μπορώ να προσφέρω με το 100% του δυναμικού μου...

καλή επιτυχία!!!

somebody961

# 4 στις 23/1/2011
author
Ανδρας / 58 / Σε σχέση
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.019

Παράθεση:
Originally posted by Candice_Black
...Θέλω να εξελίξω την καρριέρα μου
Ψάχνω για κάποιο περιβάλλον που θα με βοηθήσει να αναδείξω όλες μου τις ικανότητες και που θα μπορώ να προσφέρω με το 100% του δυναμικού μου...

καλή επιτυχία!!!

Δε νομίζω πως κάτι τέτοια μεγαλόσχημα 'πιάνουν' πλέον.

Κανείς εργοδότης δεν θα δώσει σημασία! (καλά θα πει, αυτή είναι ..διαβαΖμένη περί βιογραφικών)..

Κάτι σαν:
"Η αγορά εργασίας έτσι είναι. Εδωσα ότι ήταν δυνατόν και το εκτίμησαν αλλά, η εταιρία όπου εργαζόμουν κινήθηκε σε άλλες γραμμές πλέον και ΝΟΜΙΖΕ πως δεν θα μπορούσα να ανταποκριθώ.

Αν λοιπόν η δική σας εταιρία κινείται σε γραμμές όπου μπορώ να δώσω ένα σπρώξιμο με τις ικανότητες που διακρίνετε στο βιογραφικό μου, νομίζω πως μπορούμε να έχουμε μια πολύ καλή συνεργασία και να βγούμε και οι δύο ωφελιμένοι.
Η κάπως έτσι.

Ρεαλιστικά και εντός (θλιβερής) πραγματικότητας θα πρέπει να μιλάμε πλέον..
Έει, πού πας; Είναι γκρεμός εκεί! Ε, τότε καλά πάω.

# 5 στις 24/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by foteini1982
ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ Ν ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ?

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ (ΓΙΑΤΙ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΟΛΥΣΟΥΝ) Η' ΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΟΛΥΣΗ ΨΑΧΝΕΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΦΥΓΑΤΕ Η' ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΠΑΛΙΑ ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΙ ΤΟΥΣ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΤΕ ΑΣΧΗΜΟ ΟΤΙ ΣΑΣ ΑΠΕΛΥΣΑΝ Η' ΟΤΙ ΦΕΥΓΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ (ΙΣΩΣ ΜΙΑ ΑΠΟΛΥΣΗ ΙΣΟΔΥΝΑΜΕΙ ΜΕ ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΕΚΠΛΗΡΩΣΗΣ ΤΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ)....

Μπορεις να ζητησεις φευγοντας απο την εργασια σου (με οποιο τροπο), μια συστατικη επιστολη απο τον εργοδοτη σου.

naftilomenh

# 6 στις 24/1/2011
author
Γυναίκα / 49 / Παντρεμένη
Ηνωμ.Αραβικά Εμιράτα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 169
Νομίζω ότι τη σήμερον ημέραν παίζει και πολύ το "απολύθηκα λόγω περικοπών"

cerise

# 7 στις 2/2/2011
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 7.206
Δεν θα ήθελα να συζητήσω για το κλίμα ανασφάλειας που επικρατεί σε πολλές επιχειρήσεις σήμερα που τα δεδομένα τους λόγω κρίσης μεταβάλλονται από μέρα σε μέρα για να μην πω από ώρα σε ώρα. Οι περικοπές είναι πλέον ρουτίνα.

Στη δική μου περίπτωση πιστεύω πως αν δεν υπήρχε η μεγάλη αυτή κρίση θα ήμουν εργαζόμενη εκεί. Καταλαβαίνετε....

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε