Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

cerise

# 21 στις 25/1/2011
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 7.206
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by KOLORS

Παράθεση:
Originally posted by Ran_Tan_Plan

Παράθεση:
Originally posted by modexristos
Καλα βρε αθεοφοβοι, χωρις να γνωριζετε ζωδια, ωροσκοπους και λοιπες λεπτομερειες απαντατε ;
Ημαρτον.

Ειδες?
Κατι τετοια κανουν οι σκιτζηδες και πηδανε τη μαντρα οι ασθενεις....

κι οχι τιποτε αλλο, εχουμε και σε προεγκριση την σουπερ ουαου ειδικη
και τωρα ειμαστε ερμαια..

να, ακουω τωρα κατι να λενε τα αστρα..
αυτος ο διας με τη γαιδουροφωναρα του κατι λεει, αλλα δεν μπορω να το μεταφρασω..

μα και συ τωρα, χαθηκε να του το πεις πριν ενα μηνα που ηταν εδω η αστροπαπυρους?
τωρα δεν θα ειχαμε προβληματα επικοινωνιας..

αλλα ετσι ειναι..
αμα ο ανθρωπας ειναι αναβλητικος, τραβαει ζορια μετα και την πληρωνουμε ολοι εμεις που κανουμε το παν να βοηθησουμε.

Εσύ ειδικά σκέτο ασθενοφόρο είσαι!

Mystik_Male

# 22 στις 25/1/2011
author
Ανδρας / 53 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 40
Απαντήσεις: 2.599

Παράθεση:
Originally posted by astrorama
Γεια σας ειμαι καινουρια στην παρεα .θελω τη βοηθεια σας.ειμαι παντρεμενη και με τον αντρα μου ειμαστε μαζι 21 χρονια ,πριν 17 χρονια τον απατησα.ακομα δεν ξερω γιατι το εκανα δεν ξερω και δεν μπορω να καταλαβω το γιατι.σημερα το ξερει εχει χασει τον κοσμο δεν ξερει τι να κανει .εχουμε 2παιδια μικρα .δεν εχω ξανακανει αυτη την πραξη ξανα. και δεν πιστευη οτι δεν το ξαναεκανα.ηταν μια στιγμη λαθους,Τον αγαπω δεν με πιστευη .θεωρησα σωστο να του το πω δεν αντεχα αλλο να το κροτω μεσα μου .τοσα χρονια με ετρωγε ειχα ενοχες .η καταστσαση ειναι κρισιμη.Αν τον χασω θα χαθω .ΠΩΣ ΝΑ ΣΩΣΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ Ν ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΟΝ ΜΟΝΟ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΩ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΩΣ.ΒΟΗΘΕΙΑ

Τελικά, δεν μπορώ να καταλάβω τί μυαλά κουβαλάνε ορισμένες γυναίκες…

Αρχικά, για πες μου κάτι:

Πώς το έπαθες και απάτησες τον άντρα που αγαπάς όσο τίποτε άλλο στον κόσμο;
[Φαντάσου να μην τον αγαπούσες τί θα έκανες…]

Τί πάει να πει «δεν ξέρω γιατί το έκανα»;
Πώς έγινε;
Παρά τη θέλησή σου;
Σε βίασε;

Υποτίθεται ότι εσείς οι γυναίκες όταν απατάτε το σύντροφό σας ή το σύζυγό σας, το κάνετε συνειδητά.
Όχι χωρίς λόγο και αιτία…

Και τί σ’ έπιασε και του το είπες μετά από 17 χρόνια;
Τόσα χρόνια πώς μπόρεσες να ζήσεις με τις «ενοχές» που λες ότι είχες;

Αν και τώρα που το καλοσκέφτομαι… καλό το παραμύθι σου, αλλά δεν έχει δράκο.

Ο κακομοίρης ο δρακούλης…
Του μετέφερες τις «ενοχές» σου, και μην μπορώντας να σηκώσει το ηθικό βάρος, αποχώρησε από τη δική σου ιστορία, κι έκανε συμβόλαιο με τη Χαλιμά…

Έλα… πες την αλήθεια…
Εμείς κι εμείς είμαστε…
Δε θα βγει παραέξω…

Και μην κάνεις πειράματα στον άντρα σου, γιατί είμαι σίγουρος ότι του το είπες για να τσεκάρεις την αντίδρασή του…
Αν ήταν χαλαρός και δεν υπήρχε πρόβλημα, τότε 100% θα τον απατούσες ξανά με τον ίδιο άνθρωπο [ή και με άλλον] και θα του το έλεγες μετά από άλλα 17 χρόνια…

Για να σε βοηθήσω όμως με το πρόβλημά σου, πιάσε τον κερατούκλη τον άντρα σου, χάιδεψέ του τρυφερά τις κεραίες πάνω στο κεφαλάκι του, και πες του: «Βρε κουτό, έτσι το είπα… για να σπάσουμε πλάκα… ούτε ένα αστείο δε σηκώνεις πια;
Άντε… πες ότι με απάτησες κι εσύ με τη γειτόνισσα, να πατσίσουμε…»

somebody961

# 23 στις 26/1/2011
author
Ανδρας / 61 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017
Στη θέση του θα 'πάγωνα' λίγο προς στιγμήν αλλά μετά θα το ξεπερνούσα.
Και αυτό επειδή ΚΑΙ ΕΓΩ, δεν μπορεί, όλο και κάποια άλλη θα μου 'γυάλιζε' πριν χρόνια, όταν ακόμα δεν είχα αποδείξεις αληθινής αγάπης από το σύντροφο μου.

Διάολε, πριν 17 χρόνια ήτανε!

Εμένα καλή μας φίλη αλλού πάει το μυαλό μου και πρόσεξε το.
Με τον υπερβολικό 'θυμό' του, μήπως πάει να καλύψει ΜΕΣΑ ΤΟΥ το γεγονός ότι ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ σε απάτησε και θέλει να το κουκουλώσει παίζοντας το άρχοντας της ηθικής;;

Για σύνελθε και πάρε το πάνω χέρι που, αντί να εκτιμήσει την ειλικρίνεια σου σου το παίζει και βαρύ πεπόνι.

Πες του το και αλλιώς.
Πως πλέον ΞΕΡΕΙΣ γιατί ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ, ενώ αν δεν το έκανες τότε, πάντα θα σε 'έτρωγε' η περιέργεια!
Οτι δλδ, μετά από αυτό, είσαι ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ μαζί του και δεν έχει να φοβάται πλέον τίποτα..
Έει, πού πας; Είναι γκρεμός εκεί! Ε, τότε καλά πάω.

mathilda

# 24 στις 26/1/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Εγω θα το ξαναπω.
Βγηκαν δυο πορισματα, ενα για το Βατοπεδι και αλλο ενα για τη Ζημενς και κανεις δεν φταιει!
Βγηκαν 2 που ειπαν οτι πηραν λεφτα απο τη Ζημενς και κανεις δεν τους εκανε τιποτα.
Παραγραφηκε λεει το αδικημα..

Και εμεις ψειριζουμε αν ενα κερατο προ 17 ετων ειναι λιγος διαζυγιου.

may_be

# 25 στις 30/1/2011
author
Γυναίκα / 49 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αργυρούπολη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 34

Παράθεση:
Originally posted by mathilda
Εγω θα το ξαναπω.
Βγηκαν δυο πορισματα, ενα για το Βατοπεδι και αλλο ενα για τη Ζημενς και κανεις δεν φταιει!
Βγηκαν 2 που ειπαν οτι πηραν λεφτα απο τη Ζημενς και κανεις δεν τους εκανε τιποτα.
Παραγραφηκε λεει το αδικημα..

Και εμεις ψειριζουμε αν ενα κερατο προ 17 ετων ειναι λιγος διαζυγιου.
πεστα χρυσοστομη!!!

σηριαλ του φωσκολου παει να στηθει!!!!

...κατι αλλο???

paola123

# 26 στις 4/2/2011
author
Γυναίκα / 51 / Παντρεμένη
Ν. Τρικάλων / Φαρκαδόνα
Απαντήσεις: 8
KE EGO IME KENURIA STI PAREA,KATARXAS KALISPERA SE OLUS.THA ITHELA NA SE VOITHISO PRAGMATIKA .ime ke ego pantremeni dekaenea xronia ke se katalaveno apolita.min to valis kato,i zoi apo moni tis ine diskoli.jia sena akoma perisotero pu exis ena tetio provlima.ego sto gamo mu ime triseftixismeni ke tha ithela oli na exun ena tetio gamo.lipon na erthume sto provlima su tora;katarxas ekanes poli kala pu to ipes ston antra su,afto diloni metamelia apo plevra su.deftero prepi na katsete kato ke na sizitisete ti sas enoni ,ke oxi ti sas xorizi afti ti stigmi.an agapate o enas ton allon tha ta kataferete.min valete anamesa sas se afto to provlima ta pedhia sas,afto afora esas tus dhio.valte kato ti sas enoni tosa xronia ke ti sas xorizi,ola ta provlimata exun ti lisi tus,akoma ke ena tetio privlima.elpizo na sas voithisi o theos pragmatika to elpizo.filakia.su stelno oli tin energia mu .

Vasot02

# 27 στις 8/2/2011
author
Ανδρας / 42 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 111
Ο καθενας οπως στρωνει ετσι και κοιμαται....
Ας προσεχες

Την απιστια οπως και την προδοσια ουτε και εγω την συγχωρω.
Αμα σε χωρισει καλα θα σου κανει

xaniotissa2006

# 28 στις 14/3/2011
author
Γυναίκα / 42 / Ελεύθερη
Ν. Χανίων / Πυθάρι
Απαντήσεις: 3

...

Όλες οι μεγάλες γυναίκες για να μην πω τίποτα άλλο.... λένε ότι ο άντρας πρέπει να σε ξέρει μόνο από τη μέση και κάτω.!!!
Μήπως ξέρουν κάτι παραπάνω εκείνες?
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε