Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ergasia meso internet

Σελίδα : 1

dimitra_s_21

# 1 στις 13/2/2011
author
Γυναίκα / 29 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Κορυδαλλός
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

εργασια μεσο ιντερνετ

sooooosss!Thelo voitheia sxetika me tis ergasies meso internet.Edo kai arketo kairo douleuo meso internet me kapoia etairia kallintikon.Den mporo na po apoferei xrimata alla oxi arketa.Etsi loipon gia deuteri douleia mou eipan oti uparxoun kapoies ergasies meso internet pou diavazeis kapoia email kai plironesai arketa kala.Einai alitheia auto?giati emena san psilokompina mou fainetai.An kserete kati apantiste mou

giannii

# 2 στις 16/2/2011
author
Ανδρας / 46 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 279
ΔΟΚΙΜΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ.ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΙΠΟΤΕ ΛΟΓΟ,ΕΚΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ.ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ

eleptheriaria

# 3 στις 16/2/2011
author
Γυναίκα / 30 / Παντρεμένη
Ν. Έβρου / Διδυμότειχο
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 2.368
nai, diavazeis k email, alla dn einai mono auto.. exei sxesh me tis wres pou eisai online k prepei na kaneis pollous referrals(pou na einai ephseis arketa suxna online)

dimitra_s_21

# 4 στις 16/2/2011
author
Γυναίκα / 29 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Κορυδαλλός
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3
dikio exete alla to kako einai oti zitaei anoigma logariasmou...den exo akousei kai ta kalutera

nekaki1976

# 5 στις 20/2/2011
author
Γυναίκα / 43 / Παντρεμένη
Ν. Ιωαννίνων / Ιωάννινα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2

δουλειααα!!

γεια σας και εγω ειμαι απο αυτους που εψαχνα δουλεια μεσω ιντερνετ..εχω δοκιμασει πολλα αν δεν παθεις παντως δεν δεν μαθεις πιστευω οτι αυτη την φορα βρηκα κατι πραγματικα καλο.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε