Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δεν τον αντεχω αλλο μου σπαει τα νευρα γενικως

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

limas

# 1 στις 11/2/2011
author
Ανδρας / 50 / Παντρεμένος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Δεν τον αντεχω αλλο μου σπαει τα νευρα γενικως

Ειμαι 11 χρονια παντρεμενη, καλός ο αντρας μου αλλα δε τον αντεχω πια, μου σπαει τα νευρα και που τον βλεπω. Με ενοχλει ο τροπος που τρωει, που καθεται, που μου λερωνει, που μου μιλάει, τα πάντα με ενοχλούν πια. Τι να κανω πια δεν ξερω. Προσπαθω να αλλαξω και να βγαλω αυτο που νιωθω απο μεσα μου αλλα ειναι προσωρινο, επιστρεφει παλι και αρχιζω παλι την γκρινια. Τι να κανω?

somebody961

# 2 στις 14/2/2011
author
Ανδρας / 61 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017
Σε πρώτη φάση να αλλάξεις φύλο.
Μετά, όλα τα άλλα θα έρθουν μόνα τους.
Έει, πού πας; Είναι γκρεμός εκεί! Ε, τότε καλά πάω.

StrawberryCherry

# 3 στις 14/2/2011
author
Γυναίκα / 39 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.137
μηπως περνατε υπερβολικα πολλες ωρες μαζι δουλεια, χομπι υπαρχουν? νομιζω θα βοηθουσε αρκετα! αλλιως...?
σψριπτα μανεντ

AlwaysHaveCrabi

# 4 στις 14/2/2011
author
Γυναίκα / 47 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 789
Από το μέλος limas - 11/02/11 08:04
... Τι να κανω? ...
παιδακι
...θεραπυ γονε ωρονγ...

# 5 στις 14/2/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Και μετά σου λέει γιατί φοβούνται οι άντρες σήμερα. Εγώ μόλις το διάβασα αυτό σκιάχτηκα πάντως

modexristos

# 6 στις 14/2/2011
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 7.888

Παράθεση:
Originally posted by limas
Ειμαι 11 χρονια παντρεμενη, καλός ο αντρας μου αλλα δε τον αντεχω πια, μου σπαει τα νευρα και που τον βλεπω.

Μιλαμε για αληθινη αγαπη οχι μaλakiες !
Σταματα να τον βλεπεις Τουλα. Αλλη λυση δεν βλεπω.
Ετσι ειναι, αν ετσι πιστευεις οτι ειναι.

chaotic

# 7 στις 14/2/2011
author
Γυναίκα / 37 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Απαντήσεις: 29
μάλλον είσαι έτοιμη για κάτι άλλο νομίζω. Αμα δεν υπάρχει έρωτας είναι δύσκολο...

wish_

# 8 στις 15/2/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Nα τον χωρίσεις το σκέφτηκες?

Dardana

# 9 στις 15/2/2011
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:
Ειμαι 11 χρονια παντρεμενη, καλός ο αντρας μου αλλα δε τον αντεχω πια, μου σπαει τα νευρα και που τον βλεπω. Με ενοχλει ο τροπος που τρωει, που καθεται, που μου λερωνει, που μου μιλάει, τα πάντα με ενοχλούν πια. Τι να κανω πια δεν ξερω. Προσπαθω να αλλαξω και να βγαλω αυτο που νιωθω απο μεσα μου αλλα ειναι προσωρινο, επιστρεφει παλι και αρχιζω παλι την γκρινια. Τι να κανω?

ενταξει δεν ειναι τιποτα. 11 χρονια να τον τρως στη μαπα δεν ειναι λιγο.
φανταζομαι οτι κλανει κιολας, ροχαλιζει, πιτσιλαει τη λεκανη της τουαλετας, κτλ. οξεια παντρειϊτιδα λεγεται, και τα φαρμακα ειναι τα εξης δυο: διαζυγιο ή γκομενος.
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

# 10 στις 15/2/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Dardana

Παράθεση:

ενταξει δεν ειναι τιποτα. 11 χρονια να τον τρως στη μαπα δεν ειναι λιγο.
φανταζομαι οτι κλανει κιολας, ροχαλιζει, πιτσιλαει τη λεκανη της τουαλετας, κτλ. οξεια παντρειϊτιδα λεγεται, και τα φαρμακα ειναι τα εξης δυο: διαζυγιο ή γκομενος.

_Nelli_

# 11 στις 15/2/2011
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Ν. Χίου / Χίος
Απαντήσεις: 11.032

Παράθεση:
Originally posted by chaotic
μάλλον είσαι έτοιμη για κάτι άλλο νομίζω. Αμα δεν υπάρχει έρωτας είναι δύσκολο...

τα χάνω κάθε φορά που σε βλέπω chaotic
Παρα τριχα...

# 12 στις 15/2/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Κάτι σου λείπει, δεν σε γεμίζει, γι' αυτό σου φταίει ακόμα και ο αέρας που αναπνέει. Θέλεις να το μαντέψει και δεν μπορεί? Όπως και να έχει, δες τί πραγματικά σου λείπει-φταίει και επικοινώνησέ το με τον σύντροφό σου.

Αν τώρα νομίζεις ότι σου λείπουν εμπειρίες, φαντάζομαι ότι ξέρεις τί πρέπει να κάνεις!!! Του το λές και ξεκινάς μία καινούργια ζωή μόνη σου.

chaotic

# 13 στις 15/2/2011
author
Γυναίκα / 37 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Απαντήσεις: 29
Nelli, θα αλλάξω avatar

_Nelli_

# 14 στις 15/2/2011
author
Ν. Χίου / Χίος

Παράθεση:
Nelli, θα αλλάξω avatar

Οχι ρε!! Ασε να δουλευόμαστε.

Οτι γουστάρεις κάνε.
Παρα τριχα...

_Nelli_

# 15 στις 15/2/2011
author
Ν. Χίου / Χίος

Παράθεση:
Nelli, θα αλλάξω avatar

Το πες και το κανες?
Με γειες!!
Παρα τριχα...

Ran_Tan_Plan

# 16 στις 15/2/2011
author
Ανδρας / 63 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705

Παράθεση:

Τουλα, ο αλλος (ο γκομενος ντε!) σου 'χει ταξει γαμο ή ετσι θα τραβιοσαστε στο "φλου"?

Κοιτα να εξασφαλιστεις Τουλα και να δεσεις τον γαϊδαρο σου πρωτα και μετα χωρισε.
Γιατι σε βλεπω τελικα και χωρις αντρα και χωρις γκομενο να ψαχνεσαι εναγωνιως να βολευτεις.
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

methismeno_troufaki

# 17 στις 15/2/2011
author
Γυναίκα / 32 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 20.565
Μήπως να πάτε κανένα ταξιδάκι?? Μήπως έχετε κουραστεί από την καθημερινότητα??
Μην ψάχνεις την ευτυχία, είναι πάντα μέσα σου...

# 18 στις 15/2/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αυτος είναι καλος,εσύ δεν είσαι απέναντη του σωστή,κοιτα λοίπον να γίνεις,αυτό να κανεις.Σε ενοχλεί,μιλα του αν σε ενδιαφερει,ολα λυνονται.Τον βαρέθηκες? μηπως ηταν αρκετα καλος και βολικος?
Κοιτα μονο να μην το καταλαβει γιατι τετοιοι τυποι δεν την σηκωνουν την αχαρηστια,αργουν αλλα οταν το αποφασισουν εχουν φυγει,και δεν εχεις παρει ειδηση,μενεις με το καλαμι,που εκεινος σε ανεβασαι.Οταν τον χασεις θα καταλαβεις την αξια του,κοιτα τι κανεις εσυ πρωτα πρωτα,και αν εσυ εισαι η ενοχλητηκη τελικα στη σχεση,και αν δεν μπορεις χωρισε τον,θα βρει αλλη να μην της ειναι ενοχλητηκος.κοιτα τι κανεις εσυ,οχι τι κανει εκεινος

Climentini

# 19 στις 15/2/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μην το γελάτε καθόλου παιδιά μου, γιατί η κατάσταση είναι σοβαρή.
Το ίδιο έχω πάθει κι εγώ με τη συνάδελφο που μοιραζόμαστε το ίδιο γραφείο εδώ και δυο χρόνια.

Μιλάμε, άγγελος η κοπέλα. Καλή, χρυσή, πρόθυμη, τα πάντα όλα.

Ε, δυο χρόνια, πέντε μέρες τη βδομάδα, εννιά ώρες την ημέρα, να την βλέπω απέναντί μου, ήρθε και μου γύρισε το μάτι.

Εχω βαρεθεί να ακούω για τα γκομενικά της, με ενοχλεί ο τρόπος που μασουλάει, ο τρόπος που μιλάει στο τηλέφωνο, ο τρόπος που απλώνει τα χαρτιά της, ο τρόπος που στοιβάζει τα χαρτιά της, τα ρούχα που φοράει, τα πάντα λέμε!!

Επειδή λοιπόν είχα αρχίσει να παραφρονώ, έκατσα και το σκέφτηκα και κατέληξα στο συμπέρασμα ότι αυτό που με φέρνει στα όρια μου, είναι η έλλειψη ζωτικού χώρου. Πώς είναι εκείνα τα πειράματα, που στερείς ζωτικό χώρο από τα κοτόπουλα και τα κοτόπουλα τρελαίνονται, γίνονται επιθετικά και τρώνε το ένα το λαρύγγι του αλλουνού? Ένα τέτοιο πράγμα.

Βέβαια, στην περίπτωσή μου, δεν μπορώ να κάνω και σπουδαία πράγματα, εκτός πια κι αν μετακομίσω σε μεγαλύτερο γραφείο (απίθανο) ή αν απολύσουν μια από τις δυο ή και τις δυο μας (πιο πιθανό).

Η θεματοθέτρια πάλι, αν θέλει να το παλέψει, πιστεύω ότι έχει καλύτερες προοπτικές από μένα…

# 20 στις 15/2/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Climentini
Η θεματοθέτρια πάλι, αν θέλει να το παλέψει, πιστεύω ότι έχει καλύτερες προοπτικές από μένα…

Δηλαδή να απολύσει τον άντρα της
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.