Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ανησυχιες απο τρομερή μου ηλιθιότητα;;;

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

# 21 στις 20/2/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Πάρε το σπίτι που σου αρέσει, να είναι και λίγο λογικό-στα μέτρα της και κάλεσέ την να μείνετε μαζί. Αν πετύχει καλώς, αν όχι να έχεις και δικό σου σπίτι να φέρνεις και καμιά κοπέλα.
Όσο για τα σόγια ... τί να πω... πρέπει να βάλεις φρένο και σε αυτή αλλά και στους δικούς σου. Μην ξεχνάτε πως το ζευγάρι είναι μια ενότητα, με ένα πρόσωπο προς τα έξω, που σέβεται όμως ο ένας τον άλλο και τη ζωή του (και δε λέγονται ποτέ βαριά λόγια.)

giannii

# 22 στις 21/2/2011
author
Ανδρας / 49 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 279
'Aρεσαν+: 0%
φιλε μακρια δεν ξερεις που πας να μπλεξεις.εμενα πριν το γαμο ηταν ,οτι θελεις εσυ αγαπη μου. μετα μονο θελω αυτο θελω εκεινο.το σπιτι το πηρα κοντα στο πατρικο της,για να εχει και τους φιλους κοντα.για να γλιτωσω την γκρινια το εκανα, αλλα τα θελω της .δεν εχουν τελος .οσα της δινεις τοσο περισσοτερο ζηταει.εχω μπλεξει ασχημα ,κανω υπομονη για τα παιδια ,δεν ξερω ποσο ακομα θα αντεξω. ελπιζω να παρεις σωστη αποφαση. αλλωστε ειατε στο ξεκινιμα ακομα.

cerise

# 23 στις 22/2/2011
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 7.205
Κατά τ άλλα παραμένεις ερωτευμένος μαζί της? Κι αυτό είναι το ζητούμενο....Γιατί αν είσαι θα τις κάνεις όλα τα χατήρια. Δεν το βρίσκω και τόσο τραγικό.

mina38-1963

# 24 στις 24/2/2011
author
Γυναίκα / 59 / Παντρεμένη
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3
Για μένα αυτό που πρέπει να σε απασχολήσει περισσότερο είναι άλλο και όχι το σπίτι.
Απ΄ότι φαίνεται δεν υπάρχει μεταξύ σας πραγματική επικοινωνία.

Αν ένα ζευγάρι δεν επικοινωνεί πραγματικά δεν έχει συνεννόηση και κατανόηση τότε πίστεψέ με τα προβλήματα θα βγαίνουν το ένα μετά το άλλο.
Σκέψου το και καλή τύχη.
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

lastpost