Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

de kserw ti na kanw vohtheia

Σελίδα : 1

giannagian

# 1 στις 9/3/2011
author
Γυναίκα / 37 / Παντρεμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

δε ξερω τι να κανω βοηθεια

geia sas eimai 25 xronon 8 xronia me ton antra m kai 2 xronia pantremeni prin apo 1,5 xrono eipame na arxisoume na prospathoume gia paidaki edw kai 6 mines me vohtheia giatrou prin apo 5 mines eixame mia apotuximenh egkumosini pesame alla ksanasikothikame k eipame oti tha palepsoume mexri na ta kataferoume.ton perasmeno mina afou oles oi eksetasei pou eprepe na kanw htan kales eipame na kanei k autos ekane ena spermodiagramma to opoio den htan kalo apo tote de me plisiazei thelei mono aggalies k na tou lew oti ton agapaw exthes gia 1h fora mou eipe oti de mporei na kanoume sex giati den tou shkwnete meta apo polu prospathei ta kataferame alla den mporese na teleiwsei vevea emena mou eipe oti egine alla den eimai xazh neuriasa polu k malwsame de kserw ti na kanw isws na mi me thelei allo isws na thelei empiries isws na mi thelei paidi isws na stenaxwrithike me ta apotelesmata ton eksetasewn tou de kserw tri na kanw vohthiste m

# 2 στις 9/3/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Μίλα μαζί του, χωρίς να του μεταφέρεις το βάρος της "αποτυχίας". Είναι πολύ σημαντικό να νιώσει ότι συνεχίζεις να τον αγαπάς γιατί είναι ο άνθρωπός σου και όχι γιατί θέλει και προσπαθεί να σου προσφέρει ένα παιδί. Συζητήστε και προπαντώς χαλαρώστε. Είστε ακόμα μικροί, έχετε πολλά χρονικά περιθώρια.

giannagian

# 3 στις 9/3/2011
author
Γυναίκα / 37 / Παντρεμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3
η αληθεια ειναι οτι του εχω ριξει το βαρος βλακεια μου αλλα ωρες ωρες λεω πραγματα που μετα τα μετανιωνω.απο το ανχοσ μας να κανουμε παιδι χασαμε ο ενας τον αλλον μου φαινεται .θα του μιλησω σε ευχαριστω για την απαντηση σου

karita

# 4 στις 17/3/2011
author
Γυναίκα / 43 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 60
Καλημέρα,
Αν παλιότερα δεν είχε θέμα στύσης, τότε στάνταρ είναι απο το άγχος και τη στεναχώρια του που δεν βγήκε καλό το σπερματογράφημα.
Εγώ στη θέση σου θα τον άφηνα λίγο καιρό χωρίς να τον ενοχλώ σεξουαλικά και φυσικά χωρίς να ανοίγω θέμα συζήτησης για το παιδί. Επίσης θα έψαχνα στο Internet το τί πρέπει να κάνει ο άντρας μου για να βελτιωθεί το σπερματογράφημα (εννοείται χωρίς να του πεις τίποτα).
Κάποια στιγμή ο άντρας σου θα σου ανοίξει κουβέντα (βοηθούν σε αυτό οι περίεργοι συγγενείς που συνέχεια ρωτάνε "Πότε με το καλό;") και εσύ πες του ότι "Σ΄αγαπάω και σε θέλω αλλά νιώθω ότι χρειάζεσαι λίγο χρόνο για να ηρεμήσεις. Νιώθω ότι στεναχωρέθηκες για το σπερματογράφημα και δεν θέλω να σε πιέζω. Έχω λάθος εντύπωση;" Αν σου πει ναι πες του ότι σίγουρα υπάρχουν τρόποι να βελτιωθεί και παρέπεμψέ τον στον γιατρό σας.
Στήριξέ τον ψυχολογικά, γιατί είναι ζόρι αν αισθάνεται ανεπαρκής.
Καλή επιτυχία!

eleptheriaria

# 5 στις 17/3/2011
author
Γυναίκα / 33 / Παντρεμένη
Ν. Έβρου / Διδυμότειχο
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 2.368
Καλημέρα και πάλι...

Η απάντησή μου είναι εδώ... http://sxeseis.gr/viewthread.php?tid=33741
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.