Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

...ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ...?

Σελίδα : 1

-hakr-

# 1 στις 16/3/2011
author
Γυναίκα / 32 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 10
'Aρεσαν+: 0%

...Τον θελω ειναι κακο...?

καλησπερα σας..εδω και λιγο καιρο συζω με τον φιλο μου που ειμαστε καμποσα χρονια μαζι..ειμαστε καλα μαζι αλλα εχουμε κ τς τσακωμους μας οπως καθε ζευγαρι..τον τελευταιο καιρο ομως τον νιωθω ψυχρο απεναντι μου.....κανουμε ερωτα σχεδον καθε μερα αλλα δεν ειναι οπως ηταν τοσο καιρο..νιωθω οτι τσαντιζεται ωρες ωρες που τον θελω οπως παλια ενω κ αυτος με θελει απο τ στιγμη που κανουμε ερωτα..δεν μπορω να καταλαβω τι τρεχει...ειναι λογικο ολο αυτο..?

vasso43

# 2 στις 16/3/2011
author
Γυναίκα / 42 / Σε σχέση
Ν. Βοιωτίας / Θήβα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 5

Παράθεση:
Από το μέλος -hakr- - 16/03/11 11:41
... kalhspera...
isws ftaei h anasfaleia sou kalh mou...'
ola na sou fainontai..afhse ton ligo..kai an deis oti ontws yparxei allagh tote psaxto... ...

Παράθεση:

inioxos52

# 3 στις 16/3/2011
author
Ανδρας / 67 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.281

Παράθεση:
Originally posted by -hakr-
..τον τελευταιο καιρο ομως τον νιωθω ψυχρο απεναντι μου.....κανουμε ερωτα σχεδον καθε μερα αλλα δεν ειναι οπως ηταν τοσο καιρο.....ειναι λογικο ολο αυτο..?

Logikotato. Arxise i f8ora tηs sxesηs, eksaitias KAI tis koinis zwis. Kopse tin sugkatoikisi, kai isws to swseis.......
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

Ran_Tan_Plan

# 4 στις 16/3/2011
author
Ανδρας / 63 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705
Μαλλον τον παιζεις στενο μαρκαρισμα κι αρχισε να σαλταρει.
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

morgoth

# 5 στις 17/3/2011
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3.461
και σεξ σχεδον καθε μερα?

# 6 στις 17/3/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Δεν ξέρω πως είναι η σχέση σας, οπότε θα μιλήσω γενικά.

Καλή σχέση χωρίς καλή σεξουαλική ζωή δεν γίνεται, αλλά καλή σεξουαλική ζωή δεν συνεπάγεται και καλή σχέση!!!

Εκτός απο το να ποθεί, πότε ο ένας και πότε ο άλλος, περισσότερο ή λιγότερο τη "σάρκα" του συντρόφου του, θα πρέπει να ποθεί και τη συντροφιά, την παρέα του άλλου, να επικοινωνούν, να τα "βρίσκουν" σε όλους τους τομείς.

Μήπως λοιπόν έχεις επενδύσει περισσότερο στο σεξουαλικό κομμάτι της σχέσης σας και όχι στο επικοινωνιακό?

Αν όχι και σε όλα τα άλλα είστε μία χαρά, ε τότε είναι φυσιολογικό η συχνότητα (όχι η ποιότητα) να αλλάζει με το πέρασμα του χρόνου. Ανανεωθείτε!!!! Μαζί όμως έτσι???

cerise

# 7 στις 18/3/2011
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 7.205
Τάχει αυτά η συμβίωση. Δεν είναι δυνατόν να μην μπορεί ο άλλος να χαλαρώσει και λιγάκι να πάρει μια ανάσα ο άνθρωπος δηλαδή.

Αφού συμβιώνετε θα πρέπει να κατανοήσεις και τη δικιά του ψυχολογία. Ισως να έχει ανάγκη να κάνει και κάτι άλλο πέρα από το παιχνίδι του πάθους. Να δει κανένα φίλο του δηλαδή και να πιεί κανένα καφεδάκι.

-hakr-

# 8 στις 18/3/2011
author
Γυναίκα / 32 / Σε σχέση
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 10
καταννοω οσα λετε αλλα πως θα επισημοποιησεις τη σχεση σου εαν πρωτα δεν συζησεις να γνωρισεις ακομη καλυτερα τον αλλο?κ επειδη μαλλον δεν το εθεσα σωστα δεν ειναι φυλακισμενος..βγαινοει με τον κολλητο του αλλα θελει να πηγαινω μαζι του δεν εχει ζητησει να παει καπου χωρις εμενα κ ας του το εχω πει να βγαινει κ μονος του..κ στο θεμα του σεξ δεν τον κυνηγαω εγω με καμια παντοφλα για να μου κατσει αν οχι παντα τις περισσοτερες φορες αυτος κανει την κινηση..γ αυτο ειμαι μπερδεμενη..

modexristos

# 9 στις 27/3/2011
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 7.888
Χρυσανθη πολυ το ψειριζεις μου φαινεται.

Κι οταν σου λεει παω με τον κολλητο μου εξω, ελα,
εσυ δεν ειναι αναγκη να πηγαινεις.
Βγες με μια φιλη σου.
Ετσι ειναι, αν ετσι πιστευεις οτι ειναι.

# 10 στις 4/4/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
"καταννοω οσα λετε αλλα πως θα επισημοποιησεις τη σχεση σου εαν πρωτα δεν συζησεις να γνωρισεις ακομη καλυτερα τον αλλο?"
mpoyaaaaaxaxaxaxa...μεγαλυτερη παγιδα κ βλακεια απο αυτο δεν υπαρχει.
αν ηταν ετσι καλη μου, δε θα υπηρχαν διαζυγια. για αναρωτησου γιατι υπαρχουν διαζυγια ενω ολοι συζουν απο πριν κ εχουν γνωριστει...καλυτερα?? οεοοο?

βαλτε καλα στο μυαλο σας ολες εσεις που θελετε να παντρευτειτε: η συμβιωση φθειρει τη σχεση. η σχεση περναει σταδια. τι νοημα εχει να συζησουμε στο σταδιο C otan sto stadio F (5 χρονια μετα δηλαδη) θα ειμαστε κ οι δυο διαφορετικοι? θα εχουμε αλλαξει δηλαδη, λογω εξωγενων παραγοντων.
τωρα ειμαστε καλα στη συμβιωση ναι. 5 χρονια μετα τα θελω μπορει να εχουν αλλαξει, οι ανθρωποι να εχουν αλλαξει, οι συνθηκες να εχουν αλλαξει. ποιο το νοημα λοιπον της συμβιωσης ως τεστ?
σταματειστε πια με την καραμελα "να τον γνωρισω". δε χρειαζεται να του πλενεις τα βρακια κ αυτος να σε βλεπει να κανεις αποτριχωση για να γνωριστειτε! αν θελεις κ εχεις τα ματια ανοιχτα, μια χαρα γνωριζεσαι κ χωρις να χωθεις στη κουζινα του να του φτιαχνεις σουτζουκακια.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

lastpost