Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

χειροτερα γινεται?

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

melpo1221

# 1 στις 23/3/2011
author
Γυναίκα / 40 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 12
'Aρεσαν+: 0%

χειροτερα γινεται?

γεια σας και παλι ειχα γραψει πριν καιρο το θεμα ''η μανα πανω απο ολα'' με ειχαν βοηθησει οι συμβουλες και αρκετες απο αυτες τις ακολουθησα δυστυχως ομως τα πραγματα δεν εφτιαξαν αντιθετως χαλασαν...ο αντρας πριν λιγο καιρο ηταν πολυ χαλια δεν ειχε ορεξη για τιποτα και ειχε κλειστει στον εαυτο του με πολλα ζορια τον καταφερα να μου πει τι ειχε η μητερα του του ειπε ξεκαθαρα οτι δεν με θελει,οτι δεν υπαρχει περιπτωση να ερθει ποτε στο σπιτι μας και για την βαπτιση που λεγαμε για πασχα την ακυρωσαμε γιατι δεν θα ερχοταν κανεις απο τους δικους του..φυσικα πλεον δεν γινεται λογος ουτε για θρησκευτικο γαμο ουτε για το ποτε θα γινει η βαπτιση ..οποτε το αναφερω παιρνω μη ξεκαθαρες απαντησεις .Του ειπε επισης οτι τον κανω οτι θελω επειδη δεν παμε να μεινουμε κοντα της και οτι εχουμε λεφτα να βοηθησουμε στην ανοικοδομηση του σπιτιου αλλα δεν θελω εγω να δωσουμε..ετσι λοιπον τον απειλησε οτι θα τα πουλησει ολα και θα φυγει.Το ειχα καταλαβει οτι δεν ηθελαν πλεον επαφες μαζι μου του απαντησα και αν μπορω να κανω κατι να διορθωσω την κατασταση μου ειπε οτι δεν διορθωνεται...την αδεια που ειχε το πασχα την ακυρωσε (το εμαθα καταλαθος απο εναν συναδελφο του) γιατι εφοσον δεν παμε πασχα στους δικους του αφου δεν με θελουν ποιος ο λογος να κανουμε πασχα?τον ρωτησα αν μπορει να παρει εστω ρεπο να παμε για ενα τριημερο στους δικους μου και μου το απεκλεισε ,οταν τον ρωτησα τι θα κανουμε το πασχα μου ειπε πολυ απλα τιποτα...εχω εκνευριστει παρα πολυ που προτιμα να κλειστουμε ανοιξιατικα στην αθηνα για να μην τσακωθει ,αυτος θα δουλευει και εγω θα ειμαι σπιτι με το μωρο χωρις κανεναν,εχω εκνευριστει γιατι με περναει για ηλιθια μιας και δεν ανεφερα οτι γνωριζω οτι μονος του ακυρωσε την αδεια αλλα πιστευει οτι θεωρω ακομα οτι δεν του την εδωσαν,και το χειροτερο ειναι οτι ενω απο τοτε που ημουν εγκυος του ειχα ξεκαθαρισει οτι το παιδι δεν θα πηγαινει πουθενα χωρις εμενα(λογω προσωπκων βιωματων που δεν θελω σε καμμια περιπτωση να βιωσει το παιδι μου) τωρα μου τα αλλαζει ..Δεν βλεπω καμμια ισορροπια σε ολα αυτα αληθεια και συζητησα και κακο δεν ειπα ποτε για κανενα και προσπαθησα εστω να δω μηπως μπορω απο πλευρας μου να κανω κατι αλλα αυτο που βλεπω τον τελευταιο καιρο ειναι κακογουστο τουλαχιστον η μητερα του τον απειλει αυτος σχεδον την παρακαλαει να τα ξαναβρουν γενικα γινεται ενα κυνηγητο μεταξυ τους χωρις προηγουμενο πριν λιγες μερες εσπασε το κινητο γιατι κατι του ειπε την επομενη ηταν σαν να μην ειχε γινει τιποτα,στην τελικη δεν με νοιαζει ομως τι θα κανει με την οικογνεια του ας κανει οτι θελει γιατι να κλειστουμε με το μωρο μεσα πασχαλιατικα δεν εχω καταλαβει ....η μηπως να παρω τους αδειους δρομους της αθηνας με το καροτσι για να αλλαξω παραστασεις...?

# 2 στις 24/3/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by melpo1221
γεια σας και παλι ειχα γραψει πριν καιρο το θεμα ''η μανα πανω απο ολα'' με ειχαν βοηθησει οι συμβουλες και αρκετες απο αυτες τις ακολουθησα δυστυχως ομως τα πραγματα δεν εφτιαξαν αντιθετως χαλασαν...ο αντρας πριν λιγο καιρο ηταν πολυ χαλια δεν ειχε ορεξη για τιποτα και ειχε κλειστει στον εαυτο του με πολλα ζορια τον καταφερα να μου πει τι ειχε η μητερα του του ειπε ξεκαθαρα οτι δεν με θελει,οτι δεν υπαρχει περιπτωση να ερθει ποτε στο σπιτι μας και για την βαπτιση που λεγαμε για πασχα την ακυρωσαμε γιατι δεν θα ερχοταν κανεις απο τους δικους του..φυσικα πλεον δεν γινεται λογος ουτε για θρησκευτικο γαμο ουτε για το ποτε θα γινει η βαπτιση ..οποτε το αναφερω παιρνω μη ξεκαθαρες απαντησεις .Του ειπε επισης οτι τον κανω οτι θελω επειδη δεν παμε να μεινουμε κοντα της και οτι εχουμε λεφτα να βοηθησουμε στην ανοικοδομηση του σπιτιου αλλα δεν θελω εγω να δωσουμε..ετσι λοιπον τον απειλησε οτι θα τα πουλησει ολα και θα φυγει.Το ειχα καταλαβει οτι δεν ηθελαν πλεον επαφες μαζι μου του απαντησα και αν μπορω να κανω κατι να διορθωσω την κατασταση μου ειπε οτι δεν διορθωνεται...την αδεια που ειχε το πασχα την ακυρωσε (το εμαθα καταλαθος απο εναν συναδελφο του) γιατι εφοσον δεν παμε πασχα στους δικους του αφου δεν με θελουν ποιος ο λογος να κανουμε πασχα?τον ρωτησα αν μπορει να παρει εστω ρεπο να παμε για ενα τριημερο στους δικους μου και μου το απεκλεισε ,οταν τον ρωτησα τι θα κανουμε το πασχα μου ειπε πολυ απλα τιποτα...εχω εκνευριστει παρα πολυ που προτιμα να κλειστουμε ανοιξιατικα στην αθηνα για να μην τσακωθει ,αυτος θα δουλευει και εγω θα ειμαι σπιτι με το μωρο χωρις κανεναν,εχω εκνευριστει γιατι με περναει για ηλιθια μιας και δεν ανεφερα οτι γνωριζω οτι μονος του ακυρωσε την αδεια αλλα πιστευει οτι θεωρω ακομα οτι δεν του την εδωσαν,και το χειροτερο ειναι οτι ενω απο τοτε που ημουν εγκυος του ειχα ξεκαθαρισει οτι το παιδι δεν θα πηγαινει πουθενα χωρις εμενα(λογω προσωπκων βιωματων που δεν θελω σε καμμια περιπτωση να βιωσει το παιδι μου) τωρα μου τα αλλαζει ..Δεν βλεπω καμμια ισορροπια σε ολα αυτα αληθεια και συζητησα και κακο δεν ειπα ποτε για κανενα και προσπαθησα εστω να δω μηπως μπορω απο πλευρας μου να κανω κατι αλλα αυτο που βλεπω τον τελευταιο καιρο ειναι κακογουστο τουλαχιστον η μητερα του τον απειλει αυτος σχεδον την παρακαλαει να τα ξαναβρουν γενικα γινεται ενα κυνηγητο μεταξυ τους χωρις προηγουμενο πριν λιγες μερες εσπασε το κινητο γιατι κατι του ειπε την επομενη ηταν σαν να μην ειχε γινει τιποτα,στην τελικη δεν με νοιαζει ομως τι θα κανει με την οικογνεια του ας κανει οτι θελει γιατι να κλειστουμε με το μωρο μεσα πασχαλιατικα δεν εχω καταλαβει ....η μηπως να παρω τους αδειους δρομους της αθηνας με το καροτσι για να αλλαξω παραστασεις...?

Μέλπω μου .......
το θέμα δεν είναι οι διακοπές του Πάσχα ...........

αλλά τα οικογενειακά θέματα του συζύγου σου
τα οποία μετατρέπονται σε τροχοπέδη και δεν σας αφήνουν να προχωρήσετε .....

Εστιάσου σε αυτά και προσπαθείστε να βρείτε από κοινού λύσεις ........

methismeno_troufaki

# 3 στις 24/3/2011
author
Γυναίκα / 32 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 20.565
Όντως δεν είναι το Πάσχα το θέμα, υπάρχει γενικά πρόβλημα τόσο στις δικές σας σχέσεις, ανάμεσα σε σένα και τον άντρα σου, όσο και στις σχέσεις που έχει ο ίδιος με την μητέρα του.

Χωρίς να ξέρω πολλά πάνω σ'αυτό το θέμα σκέφτηκες μήπως όλο αυτό το "δεν θα κάνουμε τίποτε το Πάσχα" είναι ένα είδος ψυχολογικού εκβιασμού για να καταφέρει πράγματα?

Μπορεί να λέω και βλακείες τώρα, δεν ξέρω τι χαρακτήρα έχει ο άντρας σου άλλωστε.
Μην ψάχνεις την ευτυχία, είναι πάντα μέσα σου...

hns1602

# 4 στις 25/3/2011
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 7.719
Αν έχει καλό καιρό, να πάρεις το μωράκι σου και να βγείτε έξω... θα νιώσεις πολύ καλύτερα!

Όσο για το κυρίως πρόβλημα... δε θέλω να τοποθετηθώ γιατί θα σε στενοχωρήσω...
I want a perfect body... I want a perfect soul...

daka2010

# 5 στις 26/3/2011
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 2.027
Γεια σου Μέλπω,
Την θυμάμαι την περίπτωση σου γιατί σου είχα απαντήσει…
Ο τίτλος ‘χειρότερα γίνεται’ δεν ταιριάζει…
Πιστεύω πως τώρα που τα είπατε με τον άντρα σου ανοιχτά για τα αισθήματα της πεθεράς σου είναι καλύτερα τα πράγματα, τουλάχιστον τώρα δεν χρειάζεται να κρύβεστε πίσω από το δάχτυλο σας και να προσποιήστε ότι δεν συμβαίνει τίποτα.
Άσε που απαλλάχτηκες από την παρουσία της και δεν είσαι αναγκασμένη να πας και το στο σπίτι της.
Το θέμα είναι να βρεις λύσεις με τον άντρα σου για το τι θα κάνετε…
Ή θα δεχτείτε την κατάσταση ως έχει και θα συνεχίσετε την ζωή σας χωρίς γονείς, πεθερικά κλπ ή θα κρατήστε μια τυπική στάση για τα μάτια του κόσμου που λένε και για τον άντρα σου που προφανώς δεν την μπορεί την παρούσα φάση.
Πρέπει να προχωρήσετε την ζωή σας, να παντρευτείτε και να βαφτίσετε το παιδί σας.
Αν δεν βρεθεί λύσει ο καθένας θα κοιτάει τους γονείς του χωρίς την παρουσία του άλλου.
Όσο για το Πάσχα να του πεις ότι ξέρεις για την άδεια και να του δώσεις να καταλάβει ότι για να περάσετε καλά οι 3 σας δεν χρειάζεται να πάτε ούτε στους δικούς του, ούτε στους δικούς σου.
Γίνε ένα με τον άντρα σου, μοιραστείτε ΜΑΖΙ τα προβλήματα σας, βρέστε λύσεις ΜΑΖΙ για το καλύτερο και των 3 σας.

melpo1221

# 6 στις 26/3/2011
author
hns 1602 μπορεις να τοποθετηθεις οσο θελεις χωρις να φοβασαι μην με στεναχωρησεις ετσι και αλλιως για αυτο γραφω εδω μπας και ακουσω καμμια αποψη και ξεθολωσει το μυαλο μου,δεχομαι να ακουσω τα παντα και θετικα και αρνητικα...ευχαριστω

melpo1221

# 7 στις 24/3/2011
author
ευχαριστω για τις απαντησεις σας...παιδια η αληθεια ειναι οτι το θεμα με την μητερα του πλεον στεκεται εμποδιο σε πολλα πραγματα οπως ανεφερα την βαπτιση ,το γαμο και αλλα τα οποια θα προκυψουν ετσι και αλλιως δεν μπορω να κανω κατι απο μερους μου για να φτιαξει η κατασταση.Βλεπω ομως να οριζεται η ζωη μου και οι επιλογες απο ενα τριτο ατομο και πραγματικα εκνευριζομαι ...ο αντρας μου στην ουσια κανει ψυχολογικο εκβιασμο σε μενα διοτι ενω μου ανεφερε οτι δεν με θελουν οι δικοι του κτλ θεωρησε φυσιολογικο να κανουμε γιορτες ολοι μαζι στο σπιτι των δικων του οταν βεβαια του απαντησα αρνητικα διοτι δεν μπορω να παω καπου που δεν με θελουν εγιναν τα υπολοιπα..ακυρωσε την αδεια ειπε ψεμματα,τωρα αν θεωρει οτι θα πετυχει κατι τι να πω...προσωρινα το μονο που πετυχαινει ειναι να απομακρυνομαστε..

melpo1221

# 8 στις 24/3/2011
author
ξερω οτι απο το πρωτο κειμενο που εστειλα φανηκε οτι με απασχολουν μονο οι διακοπες του πασχα αλλαδεν ειναι ετσι..οτι περιμενα το πασχα για βγω λιγο απο το σπιτι γιατι ειμαι συνεχεια κλεισμενη μεσα με το μωρο χωρις κανενα μα κανενα κοντα να πω εστω μια κουβεντα..ναι το περιμενα και απογοητευτηκα αλλα γνωριζω οτι η ουσια του προβληματος ειναι σε αλλα πιο σοβαρα..δεν ξερω τι να πω ποτε στην ζωη μου δεν αφησα αλλον ανθρωπο να ελεγχει και να οριζει το τι θα κανω ,ποτε δεν επετρψα στους δικους μου να ενοχλησουν την οικογενεια μου,να ανακατευτουν και βλεπω τωρα οτι ο κατα τα αλλα ωριμος αντρας μου δεν μπορει να πει καν την γνωμη του στην μητερα του..τον ρωταει ποτε θα ανεβεις πανω εννοωντας το μωρο και εκεινον και αντι να της απαντησει οτι αυτα δεν γινονται της λεει θα δουμε ...λες και υπαρχει η παραμικρη πιθανοτητα να παρει το μωρο μονος του και να το παει 7 ωρες ταξιδι..τι να πω

j-dreamer

# 9 στις 29/3/2011
author
Ανδρας / 52 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ψυχικό
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 125
Λιγο περίεργα ακούγονται όλα αυτά.
Γιατι τόσο μίσος της πεθεράς εναντίον σου;
Δώσε μας ένα μικρό ιστορικό του πως ξεκίνησε η αντιπάθεια, και μερικά στοιχεία για τον άντρα σου, για να σου γράψουμε καμμιά συμβουλή που να στέκει.
ξ-δρεαμερ

morgoth

# 10 στις 29/3/2011
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 3.461
μπορειτε να πατε κάπου μονοι σας με το μωρο.
να περασετε καλά και να αποφορτιστει η ατμοσφαιρα. Επισης καλο ειναι να μην του αναφερεις για τους γονεις σου. Στη παρουσα φαση η συγκριση βλάπτει. Κανε σαν να μην υπάρχουν. Δειξε οτι δεν τους εχεις αναγκη.

Πρέπει ο αντρας σου να καταλαβει πως είσαι εσύ και το μωρό η οικογενεια του. Ομοιως και συ. Ολοι οι αλλοι ΣΤΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ και αμα τους αρεσει. Μην αφηνετε να οριζουν αλλοι τη ζωη σας.

Μην εκνευριζεσαι. ΚΑΙ προπαντων μη του το δειχνεις. Να σαι στηριγμα γιαυτόν και πρόθυμη να ακουσεις τα προβλήματά του. Οι ανθρωποι μενουν εκει που περναν καλά. Να το χεις στο νου σου.

Ανελαβε τη πρωτοβουλια και κανονισε εσυ τις διακοπες του ΠΑΣΧΑ.

KOLORS

# 11 στις 29/3/2011
author
Ανδρας / 57 / Παντρεμένος
Τατζικιστάν
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 2.737
Σιγα μην ξεκολλησει από το βρακι της μανας του ο αντρας της.
Τριαντα χρονια δεν το εκανε, τωρα θα το κανει?
Και σιγα μην δωσει αυτος λυσεις.
Μια χαρα συμμετεχει στον ψυχαναγκασμο.

Το καλυτερο λοιπον που εχει να κανει η φιλη μας είναι να υποταχθει και να γινει
ένα υπακουο δουλικο της μαμας του αντρουλη της.
Αργα ή γρηγορα αυτό θα γινει,ας το κανει τωρα να ησυχασει μια ωρα νωριτερα.
Γιατι η ιδια δεν εχει ουτε τα κοτσια, ουτε το τσαγανο, ουτε τον αυτοσεβασμο
για να λυσει το προβλημα της.
Το μονο που ξερει να κανει είναι να χρησιμοποιει μικροεκβιασμους κρυπτομενη
πισω από το μωρο της, να εκμεταλευεται την ιδιοτητα της μητερας σαν ασπιδα
Και να μυξοκλαιει μεσα σε τεσσερις τοιχους.
Της λενε καταμουτρα ότι δεν θελουν επαφες μαζι της κι αντι να τους ριξει ένα φασκελο
Και να τους στειλει στον αγυριστο, αποδεχεται ενοχη και παρακαλαει να της πουν τι να κανει για να την συγχωρεσουν..

Πιο ευκολα θα μαθει ο ελικας να ψηνει μπριζολες παρα θα καταφερει αυτή να δωσει λυση.
Και μην πει καποιος ότι αυτά τα δεχεται γιατι θελει να προστατεψει την οικογενεια της.
Μπαρουφες.
Βολεμενη είναι και που να τρεχει τωρα..
Εμποτισμενη με το ονειρο της καλης νοικοκυρας που περιμενει τον αντρουλη της
να γυρισει για να του δωσει τις παντοφλιτσες του, της κακοφαινεται
που δεν της βγαινει το ονειρο.
Ελπιζει ότι θα γινει κανα θαυμα και θα αλλαξει μυαλα η πεθερα της (γιατι ο αντρας της
δεν προκειται να αλλαξει) και θα την λυπηθει.
Κι αργοτερα όταν θα της εχουν γινει σπαραλια τα νευρα, θα εχει φαει και καμμια μπατσα
(αν δεν εχει φαει ηδη) Θα αποδεχτει την μοιρα της και θα υποταχθει..

Γιατι μονο αυτό θεωρει ότι της αξιζει.

elix_geo

# 12 στις 29/3/2011
author
Ανδρας / 69 / Ελεύθερος
Θέματα: 277
Απαντήσεις: 8.590

Παράθεση:
Originally posted by KOLORS

Πιο ευκολα θα μαθει ο ελικας να ψηνει μπριζολες παρα θα καταφερει αυτή να δωσει λυση.

Ρε παλιοκερατά Κάλορα κάθισες και διάβασες όλο το κείμενο, το εμπέδωσες, το ζύμωσες και παρατίθεσαι κιόλας;
Μόνο άμα βάζω εγώ θέματα με πάνω από 8-10 γραμμές αρχίζεις τη γκρίνια ότι σας ταλαιπωρώ κι έτσι κι αλλιιώς κι αλλιώτικα.

Όσο για τις μπριζόλες, εγώ ρε τις ψήνω γαλλιστί κι εσύ τις θες βλαχιστί.
Να φύγεις ρε, να πας αλλού να στις ψήσουν
YES I DOES... Το μόνο που ζητάω είναι να μην προκαλεί και υποτιμάει τη νοημοσύνη μου ο οποιοσδήποτε ανεγκέφαλος, αριβίστας, διψασμένος για εξουσία έναντι οποιουδήποτε τιμήματος, λαϊκιστής πολιτικός! Θα συμμαχήσω και με το διάβολο, είχε πει κάποτε! Θέλουμε γκούλαγκ με αιρ κοντίσιον!

ZiziPelagie

# 13 στις 29/3/2011
author
Γυναίκα / 49 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 908

Παράθεση:
Της λενε καταμουτρα ότι δεν θελουν επαφες μαζι της κι αντι να τους ριξει ένα φασκελο και να τους στειλει στον αγυριστο, αποδεχεται ενοχη και παρακαλαει να της πουν τι να κανει ...

Νομίζω ότι μιζεριάζεις χωρίς λόγο. (Και αδιαφορώ εντελώς για το τι κάνει ο σύντροφός σου γιατί η δική του η μιζέρια δε θα έπρεπε να παίζει τόσο καταλυτικό ρόλο στη δική σου συμπεριφορά). Αν έβλεπες τη μεγαλύτερη εικόνα, ίσως;

Υγεία έχετε, παιδάκι έχετε, χαρά έπρεπε να νιώθετε κι όχι τόση σκοτεινιά επειδή της ξίνισε της πεθεράς το γιαούρτι. Κι όπως είπε κι ο Κόλορς το παραμύθι δε σου βγαίνει, φτιάξε ένα δικό σου, καλύτερο κι ας μη συμπεριλαμβάνει το σύντροφό σου.

Άντε, διαχώρισε τη θέση σου.
Να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα!

KOLORS

# 14 στις 29/3/2011
author
Τατζικιστάν

Παράθεση:
Originally posted by elix_geo

Ρε παλιοκερατά Κάλορα κάθισες και διάβασες όλο το κείμενο, το εμπέδωσες, το ζύμωσες και παρατίθεσαι κιόλας;

ρε, θες να μας τρελανεις εσυ?
μα καλα, η στερηση χοληστερινης σου δημιουργει αμνησια?

ρε, ξεχασες οτι μου εκανες περιληψη 5 λεξεων και πανω σε αυτη τοποθετηθηκα?
και μαλιστα περιληψη με 2 απο τις 5 λεξεις παραβολικες και ορνιθοσκαλισμενες.
μου ηρθε ενας ντουβρουτζας μεχρι να καταλαβω τι στα κομματια γραφεις.

Παράθεση:
Όσο για τις μπριζόλες, εγώ ρε τις ψήνω γαλλιστί κι εσύ τις θες βλαχιστί.

ουτε γαλλιστι, ουτε βλαχιστι ουτε χιαστι τις ψενεις..

ινδιανιστι ειναι.
την τελευταια φορα, μολις ακουμπισα το μαχαιρι απανω της (παρεμπιπτόντως τροχα και κανα μαχαιρι) αρχισε να βελαζει το ζωντανο.
αμα δεν προλαβαινα να το γραπωσω, θα την ειχε κοπανησει κι ακομα θα το κυνηγουσαμε..

Παράθεση:
Μόνο άμα βάζω εγώ θέματα με πάνω από 8-10 γραμμές αρχίζεις τη γκρίνια ότι σας ταλαιπωρώ κι έτσι κι αλλιιώς κι αλλιώτικα.

ρε, δικο σου θεμα με 8-10 γραμμες ειναι επιστημονικη φαντασια.
20 γραμμες γραφεις για να πεις "καλημερα"..

μονο ο εφταημερος αντεχει που εχει πεσει στην μαρμιτα οταν ηταν μικρος και εχει παραμεινει αεναο τζοβενο,
εγω λαχανιαζω στην τριτη λεξη..

αντε στην τεταρτη αν με εχεις στουμπωσει 2-3 μπριτζολες..

KOLORS

# 15 στις 29/3/2011
author
Τατζικιστάν
αισχος..
ελικα ντροπη..

ταραμοσαλατα το εκανες το θεμα της κοπιλιτσας..

να δω τι δικαιολογια θα βρεις γι αυτη σου την σταση..

# 16 στις 29/3/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
αισχος..
ελικα ντροπη..

Δεν φταίει ο Έλικας!!!

Οι ταραμοσαλάτες αποτελούν μέρος της εταιρικής κουλτούρας του forum και θα υπερασπιστούμε μέχρι το τέλος το δικαίωμα μας σε αυτές!!
Εξάλλου, εσύ μας λες εδώ και πόσα posts ότι με τις μπριζόλες δεν τα καταφέρνει καλά! Ε, άφησε τον να δοκιμάσει να κάνει καμμιά ταραμοσαλάτα! Μπορεί εκεί να έχει ταλέντο!

KOLORS

# 17 στις 29/3/2011
author
Τατζικιστάν

Παράθεση:
Originally posted by naruto

Παράθεση:
αισχος..
ελικα ντροπη..

Δεν φταίει ο Έλικας!!!

Οι ταραμοσαλάτες αποτελούν μέρος της εταιρικής κουλτούρας του forum και θα υπερασπιστούμε μέχρι το τέλος το δικαίωμα μας σε αυτές!!
Εξάλλου, εσύ μας λες εδώ και πόσα posts ότι με τις μπριζόλες δεν τα καταφέρνει καλά! Ε, άφησε τον να δοκιμάσει να κάνει καμμιά ταραμοσαλάτα! Μπορεί εκεί να έχει ταλέντο!

μαλιστα..

τετοια του λενε και μετα αντε να τον μαζεψει κανεις..

τωρα θα μας ταραξει στο ζαρζαβατικο ο αθεοφοβος..

elix_geo

# 18 στις 29/3/2011
author
Ανδρας / 69 / Ελεύθερος
Θέματα: 277
Απαντήσεις: 8.590

Παράθεση:
αισχος..
ελικα ντροπη..

Σε παρακαλώ πολύ ν΄αφήσεις την κοπιλίτσα εκεί που κάθεται και να μην ασχολείσαι.
Η κοπιλίτσα ξέρει πως ό, τι δεν έγραψα δεν το έγραψα για το καλό της και μόνο και επίσης η κοπιλίτσα μπορεί να ξεχωρίζει τους καλούς χαρακτήραι και επίσης τους καλούς ψήσται.
Γιαυτό σου λέω αλάργα!
YES I DOES... Το μόνο που ζητάω είναι να μην προκαλεί και υποτιμάει τη νοημοσύνη μου ο οποιοσδήποτε ανεγκέφαλος, αριβίστας, διψασμένος για εξουσία έναντι οποιουδήποτε τιμήματος, λαϊκιστής πολιτικός! Θα συμμαχήσω και με το διάβολο, είχε πει κάποτε! Θέλουμε γκούλαγκ με αιρ κοντίσιον!

melpo1221

# 19 στις 29/3/2011
author
μαλιστα...ειμαι μεχρι στιγμης χαρωπη νοικοκυρουλα,παθητικη,υποτακτικη,ελαφρως μαλ...σμενη σε σημειο να ανεχτω και ξυλο ...μου διαφευγει κατι,ααα ναι μιρμιρο δεν μου λες ρε παλικαρη απο που τα συμπερανες ολα αυτα?αν επεφτες και σε ενα μεσα τι καλα που θα ηταν...δεν ειμαι τιποτα απο τα παραπανω ,τσαγανο και αξιοπρεπεια εχω και με το παραπανω σε σημειο να τα βαζω με θεους και δαιμονες,αξιοθρηνητη οπως με περιγραφεις δεν υπηρξα ποτε ,ονειρα δεν κανω ωστε να απογοητευτω αν δεν βγουν ..το οτι δεν εργαζομαι τωρα δεν ειναι επιλογη μιας και με εδιωξαν οταν εμεινα εγκυος αρα το νοικοκυρουλα δεν στεκει σε καποιον που εχει τα προσοντα να εργαστει απλα την δεδομενη περιοδο δεν ειναι εφικτο,ο λογος που εφτασα να μην με θελει η πεθερα μου(που στην τελικη να στο πω και ωμα την εχω εντελως διεγραμενη απλα ειπα μια κουβεντα στον αντρα μου απο διπλωματια και επειδη τον εβλεπα χαλια για να βλεπει οτι τον στηριζω )ειναι οτι εχω το κακο και ανοιγω πολυ το στομα μου και δεν μασαω οταν ειναι να πω κατι και ας εχω απεναντι μου οποιονδηποτε και δεν εχω αναγκη να κρυφτω πισω απο τιποτα μαλλον με μπερδευεις με καποιες γνωστες σου '' kolors'' ...και αυτα στα λεω με ιδιαιτερη αγαπη οπως και εσυ αλλωστε με ιδιαιτερη αγαπη ειπες τα δικα σου

melpo1221

# 20 στις 29/3/2011
author
ο λογος που εγιναν ετσι τα πραγματα ειναι μια παρεξηγηση που συνεβη οταν ειχα γεννησει και ειχε ερθει για να με βοηθησει ..ειχε προσκαλεσει μια θεια για αρμενικη βιζιτα οπως φανηκε εγω ημουν εξαντλημενη το μωρο ειχε παθει υπερενταση και εκλαιγε συνεχεια,εμπαιναν στην κρεβατοκαμαρα και το επαιρναν απο την κουνια μια ο ενας μια ο αλλος με αποτελεσμα να μην ηρεμει και να κλαιει χωρις σταματημο εκνευριστηκα τους φωναξα να το αφησουν γιατι δεν ειναι κουκλα,εκεινη αρχισε να κλαιει απειλουσε οτι θα φυγει ,την επομενη μερα ανταλλαξαμε καποιες κουβεντες σκληρες μεταξυ μας,υποτιθεται οτι τα βρηκαμε αλλα δεν τα ξαναβρηκαμε και ουτε και υπαρχει πλεον καμμια πιθανοτητα να τα βρουμε.Για μενα δεν υπαρχει πλεον γιατι ανθρωπος που τραβαει το σχοινι με τετοιο τροπο δεν αξιζει τον κοπο πραγματικα.Τοποθετηκα μια χαρα στον αντρα μου του ειπα οτι εφοσον τους ειναι τοσο απωθητικη η παρουσια μου κανενας λογος δεν υφισταται να με ξαναδουν,η βαφτιση οριοθετηθηκε και οποιος θελει ερχεται οποιος δεν θελει θα του στειλουμε γλυκο.και τελος καλο ολα...καλα.Δεν θα καθομαι να ασχολουμαι με τα κεφια του καθενος και με τις ορεξεις του,απειλες και μ..ες δεν δεχομαι απο κανεναν,ημαρτον πια ασχολουματσε εδω και ενα μηνα με τα ψυχολογικα της υπαρχουν και ειδικοι για αυτην την περιπτωση,ερχομαι δεν ερχομαι,σε θελω δεν σε θελω.ο αντρας μου ας κανει οτι θελει οικογενεια του ειναι αλλωστε εγω δυστυχως πρεπει να καθορισω την πορεια μου διαφορετικα γιατι με ολα αυτα εχει αρχισει και απομονωνεται επικινδυνα απο ολους οσους ειχαμε επαφη δεν μπορω να τον ακολουθησω σε αυτο και του το εδειξα πλεον με εμφανη τροπο,θα ειμαι εκει θα τον στηριζω οσο μπορω αλλα δεν ειμαι διαθετημενη να περιοριστω και να κλειστω σε 4 τοιχους ..αλλο
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.