Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Χαθηκε η εμπιστοσυνη..!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567

# 61 στις 30/3/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by pilates

Γιατι αλλο ειναι να ερωτοτροπει τηλεφωνικως με μια αγνωστη μου γυναικα και αλλο να εχει συναψει σχεση με καποια του κοινου περιβαλλοντος μας..ετσι δεν ειναι??

Ευτυχισμένος θα ήταν ο σύζυγός σου .......
αν γνώριζε τις συγκεκριμένες σκέψεις σου ........

Αφού αποδέχεσαι την περιστασιακή σαρκική επαφή .......
λίγο απέχεις και από την μόνιμη συναισθηματική σχέση ........

Ξανασκέψου το .......

# 62 στις 30/3/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Xrusaetos

Παράθεση:
Originally posted by xaroulaaa

Παράθεση:

Δεν ξέρω ποια είναι η δική σου εμπειρία και για ποια συνδίκτυα μιλάς. Η δική μου εμπειρία πάντως λέει ότι γυναίκα που χωρίζει με μια "ηρωική έξοδο" στα 35 η στα 40 δύσκολα ξαναφτιάχνει τη ζωή της με τον τρόπο που θέλει ... ειδικά αν υπάρχουν και παιδιά ... δεν υπάρχουν άνδρες πρόθυμοι να μπουν σε ένα σπίτι με 2 παιδιά στην εφηβεία, αυτές οι συνυπάρξεις η πείρα δείχνει ότι δεν τελεσφορούν. Οι άντρες που θα γνωρίσει θα θέλουν απλά να τη ρίξουν σε ένα κρεβάτι με γρήγορο τρόπο. Μετά όταν φτάσει τα 50 εγκαταλείπει τον αγώνα και τη βγάζει με κανένα θεατράκι με καμμιά φίλη της. Όσο γιαυτό που έπαθε (δηλ. το κέρατο) το σκέφτεται μέχρι τα βαθιά γεράματα. Και τελικά αναρωτιέται ... μήπως υπερέβαλλε εαυτόν για κάτι που δεν άξιζε τόσο κόπο και πόνο και τέτοια ανατροπή στη ζωή της ?

Γνωρίζω περίπτωση γυναίκας (60χρονών )που βρήκε προσωπική γαλήνη μετά από πολλά χρόνια και έναν αξιόλογο άνθρωπο που την σέβεται και την εκτιμά .

Και πάλι όμως δεν είναι θέμα συντρόφου ...είναι θέμα προσωπικής ισορροπίας ....

Υποθετικά παρουσιάζεις τη σκέψη νέων ή μεγαλύτερων ηλικιακά γυναικών που το μόνο που της ενδιαφέρει είναι η καλοπέρασή τους .........

γιατί το λες αυτό ? απλά βλέπω το πριν και το μετά και το μετά είναι σαφώς χειρότερο. και λέμε τι είναι αυτό που άλλαξε τα πράγματα ? ένα ξενοπήδημα, σιγά το πράμα.

Για την συγκεκριμένη γυναίκα που αναφέρω .......
είναι σαφώς καλύτερο το μέλλον ........

pilates

# 63 στις 30/3/2011
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ζωγράφου
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 22
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:

Παράθεση:
...

Κοινού περιβάλλοντος ? μήπως ξέρεις κάτι ?

Την ξερω Χρυσαετε.... κινουμαστε στον ιδιο επαγγελματικο χωρο...και ξερει πως το ξερω και μαλιστα το γνωριζουν κι αλλοι..
Βεβαια για να ειμαι ειλικρινης δεν θελω να χωρισω τον αντρα μου...να τον συνετησω θελω..αν μου ελεγε ολη την αληθεια θα εκανα παραγραφη του αδικηματος..και μετα θα αφηνα τα πραγματα να εξελιχθουν μονα τους ,ειτε προς το καλο ειτε προς το κακο..
Δεν ζηταω εγγυησεις για το μελλον..μα ουτε θελω να μπω στο τρυπακι να υποπτευομαι καθε του κινηση ,τωρα δεν τον πιστευω και δεν τον εμπιστευομαι γιατι εχω την υπονοια πως η πορτα εκει δεν εχει κλεισει καλα και τελειωτικα.
Κανει υπερανθρωπες προσπαθειες να με πεισει πως κοιτω σε λαθος κατευθυνση...ετσι νομιζω εγω τουλαχιστον.
θελω ξεκαθαρα πραγματα ..οτι πει να ειναι συμβολαιο.. η "προχωραμε" η "ωπα ! "μεχρι εδω ηταν"
Δεν θελω αλλα ψεμματα και αλλη κοροιδια..

# 64 στις 30/3/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:

Γιατι αλλο ειναι να ερωτοτροπει τηλεφωνικως με μια αγνωστη μου γυναικα και αλλο να εχει συναψει σχεση με καποια του κοινου περιβαλλοντος μας..ετσι δεν ειναι??

Ξανασκέψου το .......

Αν έπιανε το άντρα της να βλέπει στα μουλωχτά τα βιντεο της Τζούλιας πως θα σου φαινότανε ?

daka2010

# 65 στις 30/3/2011
author
Γυναίκα / 41 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 2.027

Παράθεση:
δεν μιλαω για ενα ξενοπηδημα, κατι το οποιο δεν εχει και μεγαλο ρισκο..πως να το μαθω αλλωστε??? πρεπει να σπασει ο διαολος το ποδαρι του...
Μιλαμε για μια παραλληλη σχεση με καθημερινη επικοινωνια τηλεφωνικη και πιθανες συνευρεσεις..δεν εχει να κανει με το αν ο αντρας ειναι κυνηγος απ την φυση του..αλλα αν ακομα το δουμε ετσι θα πρεπε να χει συμβει ξανα στα τοσα χρονια..
Δεν μιλαμε απλα για σεξ,γιατι ετυχε, η προεκυψε..για κατι που εγινε αθελα...μιλαμε για συνηδειτοποιημενα πραγματα και συμπεριφορες..Τοσο καιρο ειχε τον χρονο να σκεφτει και να καταλαβει αν εκανε κατι λαθος, ειχε τον χρονο να το διορθωσει, να το καλυψει , να το κοψει..κι ομως δεν το εκανε παρα μονο οταν πια το εμαθα (κι αν θελω το πιστευω)..γιατι αυτος αναφερεται στα τηλεφωνηματα με την βουλγαρα.
Εχω φιλους, αδερφο κυνηγους..ξερω πως λειτουργουν μα ειναι αδεσμευτοι....Ενας παντρεμενος αντρας δεν νομιζω πως θα επρεπε να λειτουργει ετσι..κι αντε μια φορα μπορει να τυχει αλλα μεχρι εκει..

Σίγουρα έχει πολύ μεγάλη διαφορά αν ήταν ένα ξενοπήδημα, από μια παράλληλη σχέση με καθημερινή επικοινωνία.
Το θέμα όμως είναι τι θέλεις ΕΣΥ!!!
Τις λεπτομέρειες που θέλεις να μάθεις δεν έχουν τόσο σημασία όσο το αν μπορείς αν συνεχίσεις μαζί του.
Σε βρίσκω πολύ σωστή για την ειλικρίνεια που λες αλλά όλοι δεν είναι και δυστυχώς κάποιοι την πληρώνουν.
Για μένα πρέπει να σκεφτείς τα θέλω σου και ανάλογα να πράξεις.
Καλή τύχη και να κάνεις το σωστό για σένα και τα παιδιά σου!!!

Dragon-Lady

# 66 στις 30/3/2011
author
Γυναίκα / 57 / Σε σχέση
Ν. Πέλλας / Γιαννιτσά
Απαντήσεις: 316

Παράθεση:

Πρωτα αυτο:
Originally posted by pilates:
"Πως να καταπιω και την απατη και το καλυμμενο ψεμα? Και ποιος μου εγγυαται οτι αυτο ελειξε? Οτι το μετανοιωσε η οτι ηταν **Sxeseis-bot** οπως λεει?
Απ την αλλη σαν γυναικα που ξερει τον αντρα της θεωρω πως ηταν κολλημενος εκει...προσηλωμενος..
Και κατι που με ενοχλει ιδιαιτερα ειναι πως μοιαζει σαν να μην εχει ενοχες...και ουτε προσπαθει να με πλησιασει...λεει κατι σαν απο αποσταση, σαν να λεει "αυτο ειναι...η το περνεις η το αφηνεις!"
Μα την αληθεια δεν τον καταλαβαινω...Τεσπα...!!! Απλα κατελειξα στο συμπερασμα πως δεν ειναι να χεις εμπιστοσυνη σε κανεναν πια..τι κι αν τον ζεις εικοσι χρονια, τι κι αν εχεις κανει παιδια μαζι του, τι κι αν εχεις περασει και ομορφες και ασχημες στιγμες..στο τελος παντα στην κανουν..
Βρε ουστ απο κει..Προδοτες!!! Τουλαχιστον κοιταξτε τον αλλον στα ματια και πεστε .."ναι!" "το εκανα!!" Δεν περνουμε κεφαλια βρε...μα οι μαλακιες πληρωνονται!!!!!!!!! Καιρος να το μαθει και ο αγαπημενος μου συζυγος!!!!"

Kαι μετα αυτο:
"Βεβαια για να ειμαι ειλικρινης δεν θελω να χωρισω τον αντρα μου...να τον συνετησω θελω..αν μου ελεγε ολη την αληθεια θα εκανα παραγραφη του αδικηματος..και μετα θα αφηνα τα πραγματα να εξελιχθουν μονα τους ,ειτε προς το καλο ειτε προς το κακο.."

Καταμπερδευτηκα, τι θες τελικα

Anyway, και που εγραψα 3η φορα υπερβαση εκανα..

good luck και καλα ξεμπερδεματα
Επιτρέπεται να πέσεις...επιβάλλεται να σηκωθείς!!!

# 67 στις 30/3/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Κατά τη γνώμη μου δεν είναι τώρα καλός ο καιρός να κάνεις το διάλογο που θέλεις ... είναι σαν να έχεις ένα με πυρετό και να του λές "έλα πάμε τώρα βόλτα στο βουνό" .. πρέπει να κάνει τον κύκλο του και μετά θα δείξει μόνο του... βέβαια το αποτέλεσμα άδηλο ... αν έχεις τη δύναμη να φερθείς έτσι.

pilates

# 68 στις 30/3/2011
author

Παράθεση:
Κατά τη γνώμη μου δεν είναι τώρα καλός ο καιρός να κάνεις το διάλογο που θέλεις ... είναι σαν να έχεις ένα με πυρετό και να του λές "έλα πάμε τώρα βόλτα στο βουνό" .. πρέπει να κάνει τον κύκλο του και μετά θα δείξει μόνο του... βέβαια το αποτέλεσμα άδηλο ... αν έχεις τη δύναμη να φερθείς έτσι.

Τι εννοεις χρυσαετε με το..αποτελεσμα αδηλο?
Οτι δεν θα οδηγησει πουθενα? Αυτο εννοεις?

giannii

# 69 στις 30/3/2011
author
Ανδρας / 50 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 279

Παράθεση:

Παράθεση:

Ξανασκέψου το .......ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΧΕΤΑΙ. ΑΛΛΑ ΜΕΤΑΞΥ ΔΥΟ ΚΑΚΩΝ ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ. ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ

# 70 στις 30/3/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:

Τι εννοεις χρυσαετε με το..αποτελεσμα αδηλο?
Οτι δεν θα οδηγησει πουθενα? Αυτο εννοεις?

Εννοώ ότι θα "σχεδιάσεις" μια κίνηση με τρόπο ώστε να έρθει το επιθυμητό αποτέλεσμα. Αν το επιθυμητό αποτέλεσμα είναι να τον ξανακερδίσεις αναρωτιέμαι μήπως δεν είναι η καλύτερη στιγμή. Να θυμάσαι ότι οι ισορροπίες είναι λεπτές.

# 71 στις 30/3/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Βεβαια για να ειμαι ειλικρινης δεν θελω να χωρισω τον αντρα μου...να τον συνετησω θελω..αν μου ελεγε ολη την αληθεια θα εκανα παραγραφη του αδικηματος..και μετα θα αφηνα τα πραγματα να εξελιχθουν μονα τους ,ειτε προς το καλο ειτε προς το κακο..
Δεν ζηταω εγγυησεις για το μελλον..μα ουτε θελω να μπω στο τρυπακι να υποπτευομαι καθε του κινηση ,τωρα δεν τον πιστευω και δεν τον εμπιστευομαι γιατι εχω την υπονοια πως η πορτα εκει δεν εχει κλεισει καλα και τελειωτικα.
Κανει υπερανθρωπες προσπαθειες να με πεισει πως κοιτω σε λαθος κατευθυνση...ετσι νομιζω εγω τουλαχιστον.
θελω ξεκαθαρα πραγματα ..οτι πει να ειναι συμβολαιο.. η "προχωραμε" η "ωπα ! "μεχρι εδω ηταν"
Δεν θελω αλλα ψεμματα και αλλη κοροιδια..

Προβλέπω πως ο αγώνας σου θα έχει αίσιο τέλος .....
και όχι επειδή θα σου πει , αν την πει.......την αλήθεια
αλλά επειδή κανένας άντρας δε θέλει να χωρίσει ........
και εσύ ήδη το έχεις αποδεχτεί ..........

# 72 στις 30/3/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Κι εγώ αυτό πιστεύω ... αλλά για έναν άλλο λόγο.

Γιατί οι σωστές γυναίκες ξέρουν να κρατάνε το τιμόνι στην τρικυμία...

pilates

# 73 στις 30/3/2011
author
http://www.greektube.org/content/view/83714/2/
Ενα αγαπημενο τραγουδακι για ολους εσας που ασχοληθηκατε με το θεμα μου...
Σας ευχαριστω απο καρδιας!!!
Φιλια..θα τα ξαναπουμε ....σιγουρα!!!!

# 74 στις 31/3/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
να παιξει ηθελε καλη μου μετα απο 22 χρονια γαμου οπως παιζουν οι περισοτεροι ,αντρες και γυναικες, δεν θελει να το δυαλισετε προφανως αν ηθελε θα το ειχε κανει, τι περιμενες να σου πει?ξερεις αγαπη μου αισθανομαι την αναγκη να παω με καποια αλλη γυναικα?

# 75 στις 31/3/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Ωραία κάλυψη ........

Ευτυχώς που δεν έχω κορίτσια !

# 76 στις 31/3/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:

Ωραία κάλυψη ........

Θα συμφωνήσω μαζί σου ότι αυτός ο κόσμος είναι πλασμένος για άντρες ... η μάλλον για αρσενικά ... πάντως η ευτυχία της γυναίκας ξεκινάει από την αποδοχή αυτής της αρχής ...

# 77 στις 31/3/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

Ωραία κάλυψη ........

Θα συμφωνήσω μαζί σου ότι αυτός ο κόσμος είναι πλασμένος για άντρες ... η μάλλον για αρσενικά ... πάντως η ευτυχία της γυναίκας ξεκινάει από την αποδοχή αυτής της αρχής ...

Mάλλον δεν σου τα είπανε καλά !!!!!!!!

Pianist_

# 78 στις 31/3/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δίκιο έχει φίλη μου θεματοθέτρια ο Χrysaetos...σαν ΣΩΣΤΗ γυναίκα πρέπει να δείξεις αμέριστη κατανόηση στα κέρατα που θα σου φοράει ο άντρας σου κατά καιρούς(μιάς και είναι στην φύση του να απατά και αυτό το κάνουν ΟΛΟΙ κατά την γνώμη του).
Τσιμουδιά να μην βγάλεις γιατί <<ωιμέ>>!!!Τι θα απογίνεις στα 50 σου, που δενθα σε θέλει κανείς με παιδιά και θα καταλήξεις μια κακιασμένη??(Είναι βλέ πεις προτιμότερο πάλι κατά την γνώμη του να είσαι με κάποιον που δεν σε σέβεται,σε εξαπατά,και κατ επέκταση για μένα δεν σε αγαπά και δεν σε εκτιμά, αν μη τι άλλο σαν άνθρωπο και σύντροφο του επί 20 χρόνια,απο το να διεκδικείς και να ΑΠΑΙΤΕΙΣ την ειλικρίνεια,τον σεβασμό και την ΑΛΗΘΕΙΑ,που ΥΠΟΧΡΕΟΥΤΑι ο αντρας αου απέναντι σου).
Κάνε την "πάπια "θεματοθέτρια για να μην μείνεις μόνη,λές και έχοντας δίπλα σου έναν άντρα που σε κοροιδεύει,κάνει έρωτα με άλλη και σκέφτεται άλλη δεν είσαι μόνη!(Αμ τότε είναι που είσαι περισσότερο μόνη ..γιαί η μοναξιά είναι στην ΟΥΣΙΑ και όχι στην σωματική παρουσία ενός άντρα).

Εγώ ένα ξέρω....
Ο άντρας που τα έχει καλά με τον εαυτό του ,που δεν είναι ανασφαλής ώστε να θέλει να επιβεβαιώνει το πουλί του απο δω κι απο κεί,που αγαπά εκτιμά και σέβεται την γυναίκα που έχει δίπλα του, δεν την εξαπατά ούτε την απατά. Πρώτα απ όλα γιατί σέβεται τον εαυτό του.Ακόμα κι αν κάτι έχει αλλάξει μέσα του ώς πρός τα συναισθήματα του για εκείνη,να έχει το θάρρος και την ειλικρίνεια να το πεί,να βάλει όλες τις παραμέτρους κάτω και αν δεν μπορεί να είναι μαζί της να χωρίσει και μετά ας έχει άλλες 100.
Αν είναι να πορεύόμαστε με το σκεπτικό του φίλτατου Xrysaetoy ,δεν θα έπρεπε να παντρεύεται κανένας και καμία εφόσον ξέρει ότι εκ των πραγμάτων ο άντρας της κάποια στιγμή θα την απατήσει.
Όποιος θέλει να είναι ελεύθερος σκοπευτής καλά θα κάνει να μην δεσμεύεται ούτε με γάμο ούτε σε σχέση.
Ήθελα να ξερα την ίδια ανοχή και κατανόηση που ζητάει να έχουν οι γυναίκες απέναντι στους άπιστους άντρες τους,θα την έδειχνε ο αγαπητός XRYSAETOS αν η γυναίκα ή η συντρόφός του ,του τα "φορούσε"???

# 79 στις 31/3/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Pianist_
Δίκιο έχει φίλη μου θεματοθέτρια ο Χrysaetos...σαν ΣΩΣΤΗ γυναίκα πρέπει να δείξεις αμέριστη κατανόηση στα κέρατα που θα σου φοράει ο άντρας σου κατά καιρούς(μιάς και είναι στην φύση του να απατά και αυτό το κάνουν ΟΛΟΙ κατά την γνώμη του).
Τσιμουδιά να μην βγάλεις γιατί <<ωιμέ>>!!!Τι θα απογίνεις στα 50 σου, που δενθα σε θέλει κανείς με παιδιά και θα καταλήξεις μια κακιασμένη??(Είναι βλέ πεις προτιμότερο πάλι κατά την γνώμη του να είσαι με κάποιον που δεν σε σέβεται,σε εξαπατά,και κατ επέκταση για μένα δεν σε αγαπά και δεν σε εκτιμά, αν μη τι άλλο σαν άνθρωπο και σύντροφο του επί 20 χρόνια,απο το να διεκδικείς και να ΑΠΑΙΤΕΙΣ την ειλικρίνεια,τον σεβασμό και την ΑΛΗΘΕΙΑ,που ΥΠΟΧΡΕΟΥΤΑι ο αντρας αου απέναντι σου).
Κάνε την "πάπια "θεματοθέτρια για να μην μείνεις μόνη,λές και έχοντας δίπλα σου έναν άντρα που σε κοροιδεύει,κάνει έρωτα με άλλη και σκέφτεται άλλη δεν είσαι μόνη!(Αμ τότε είναι που είσαι περισσότερο μόνη ..γιαί η μοναξιά είναι στην ΟΥΣΙΑ και όχι στην σωματική παρουσία ενός άντρα).

Εγώ ένα ξέρω....
Ο άντρας που τα έχει καλά με τον εαυτό του ,που δεν είναι ανασφαλής ώστε να θέλει να επιβεβαιώνει το πουλί του απο δω κι απο κεί,που αγαπά εκτιμά και σέβεται την γυναίκα που έχει δίπλα του, δεν την εξαπατά ούτε την απατά. Πρώτα απ όλα γιατί σέβεται τον εαυτό του.Ακόμα κι αν κάτι έχει αλλάξει μέσα του ώς πρός τα συναισθήματα του για εκείνη,να έχει το θάρρος και την ειλικρίνεια να το πεί,να βάλει όλες τις παραμέτρους κάτω και αν δεν μπορεί να είναι μαζί της να χωρίσει και μετά ας έχει άλλες 100.
Αν είναι να πορεύόμαστε με το σκεπτικό του φίλτατου Xrysaetoy ,δεν θα έπρεπε να παντρεύεται κανένας και καμία εφόσον ξέρει ότι εκ των πραγμάτων ο άντρας της κάποια στιγμή θα την απατήσει.
Όποιος θέλει να είναι ελεύθερος σκοπευτής καλά θα κάνει να μην δεσμεύεται ούτε με γάμο ούτε σε σχέση.
Ήθελα να ξερα την ίδια ανοχή και κατανόηση που ζητάει να έχουν οι γυναίκες απέναντι στους άπιστους άντρες τους,θα την έδειχνε ο αγαπητός XRYSAETOS αν η γυναίκα ή η συντρόφός του ,του τα "φορούσε"???

θα σε χαλάσω αλλά ναι, την ίδια ανοχή θα έδειχνα. Γιατί βλέπεις εγώ αναγνωρίζω την (πιθανή) ανάγκη μιας γυναίκας να πάει και με κάποιον άλλο, και δεν το βλέπω σαν κάνενόε είδους "φόρεμα" ... κατάλαβες τώρα τη διαφορά μας ?

# 80 στις 31/3/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
... η απιστία δεν είναι θέμα άνδρα .........ανδρισμού ........ κυνηγού ....... είναι θέμα ανθρώπου ...

Συμφωνώ απόλυτα.

Υπάρχει μάλιστα και η τάση αυτοί που απιστούν να προσπαθούν με πλάγιους και έμμεσους τρόπους να δικαιολογήσουν, τα αδικαιολόγητα με διάφορα αμπελο-φιλοσοφήματα.

Επίσης έχω διαπιστώσει ότι κυκλοφορεί πολύ και το :
"Μεταξύ κατεργαρέων .... ειλικρίνεια ... "
Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.