Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Χαθηκε η εμπιστοσυνη..!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567

# 101 στις 31/3/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by Xrusaetos

Παράθεση:
Originally posted by xaroulaaa

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:
Κι εγώ αυτό πιστεύω ... αλλά για έναν άλλο λόγο.

Γιατί οι σωστές γυναίκες ξέρουν να κρατάνε το τιμόνι στην τρικυμία...

Ωραία κάλυψη ........

Ευτυχώς που δεν έχω κορίτσια !

Θα συμφωνήσω μαζί σου ότι αυτός ο κόσμος είναι πλασμένος για άντρες ... η μάλλον για αρσενικά ... πάντως η ευτυχία της γυναίκας ξεκινάει από την αποδοχή αυτής της αρχής ...

Mάλλον δεν σου τα είπανε καλά !!!!!!!!

Μπορεί ... εσύ στ'αλήθεια πιστεύεις στην ισότητα ? τι συμβουλές δίνεις στα αγόρια σου ?

Να σε ρωτήσω πρώτα : Οι άντρες , συγνώμη τα αρσενικά ήθελα να πω ,
με δεδομένη την κατάσταση έτσι όπως εσύ την παρουσιάζεις ..........
είναι ανώτεροι ή κατώτεροι από τις γυναίκες ;

Δεν είναι θέμα ισότητας .......
είναι συναισθηματικό θέμα και ποιότητας σχέσεων για να μην πω και ανθρώπων και παρεξηγηθούμε .........

Στα αγόρια μου ρητή και κατηγορηματική συμβουλή :

Να αγαπάνε , να σέβονται και να εκτιμούν τις συντρόφους τους ..........
Αν για κάποιο λόγο , δεν τους αρέσει κάτι .......
να ξεκαθαρίζουν τη θέση τους με οποιοδήποτε κόστος ........
να αναγνωρίζουν τα λάθη τους και να αναλαμβάνουν τις ευθύνες τους .......

Να είναι άντρες πραγματικά ..........

Γιατί οι ξεκάθαρες κουβέντες μπορεί να μην είναι αρεστές ή να πονάνε προσωρινά αλλά κερδίζουν τον άλλο μακροπρόθεσμα ..........

Και εμείς δεν θέλουμε να χάσουμε κανέναν .......... γιατί όλοι είναι πολύτιμοι ...
όχι ανώτεροι ή κατώτεροι .......

# 102 στις 31/3/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

Ωραία κάλυψη ........

Θα συμφωνήσω μαζί σου ότι αυτός ο κόσμος είναι πλασμένος για άντρες ... η μάλλον για αρσενικά ... πάντως η ευτυχία της γυναίκας ξεκινάει από την αποδοχή αυτής της αρχής ...

Mάλλον δεν σου τα είπανε καλά !!!!!!!!

Μπορεί ... εσύ στ'αλήθεια πιστεύεις στην ισότητα ? τι συμβουλές δίνεις στα αγόρια σου ?

Να σε ρωτήσω πρώτα : Οι άντρες , συγνώμη τα αρσενικά ήθελα να πω ,
με δεδομένη την κατάσταση έτσι όπως εσύ την παρουσιάζεις ..........
είναι ανώτεροι ή κατώτεροι από τις γυναίκες ;

Μα οι γυναίκες είναι ανώτερες καλή μου .. θέλει και ρώτημα ? ψάξε κι εδώ μέσα και θα βρεις πολλές ανώτερες ...

giannii

# 103 στις 31/3/2011
author
Ανδρας / 50 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 279
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

Ωραία κάλυψη ........

Δεν είναι θέμα ισότητας .......
είναι συναισθηματικό θέμα και ποιότητας σχέσεων για να μην πω και ανθρώπων και παρεξηγηθούμε .........

Γιατί οι ξεκάθαρες κουβέντες μπορεί να μην είναι αρεστές ή να πονάνε προσωρινά αλλά κερδίζουν τον άλλο μακροπρόθεσμα ..........

Και εμείς δεν θέλουμε να χάσουμε κανέναν .......... γιατί όλοι είναι πολύτιμοι ...
όχι ανώτεροι ή κατώτεροι .......
ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ. ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ .ΟΧΙ ΠΙΣΩ ΟΥΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ.Ο ΕΝΑΣ ΝΑ ΣΥΜΛΗΡΩΝΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ. ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ.ΚΑΙ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΛΥΘΟΥΝ

# 104 στις 31/3/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Μα οι γυναίκες είναι ανώτερες καλή μου .. θέλει και ρώτημα ? ψάξε κι εδώ μέσα και θα βρεις πολλές ανώτερες ...

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς , Χρυσαετέ ......

Ανώτερες σε τι ;

# 105 στις 31/3/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by pilates

τωρα το ειδα αυτο....
να σου απαντησω καλη μου pianist.....
Μπορω να μην μπω καν σε αυτην την διαδικασια , την ψυχοφθορα οπως πολυ σωστα ειπες..ομως εχω απαιτηση να σταθει σαν ισος απεναντι μου...θα ξερει πως ηταν η πρωτη μα και η τελευταια φορα που δεχομαι κατι τετοιο..δεν κολαω στην ηλικια μας/μου...και στα 30 να συνεβαινε νομιζω πως τον ιδιο δρομο θα ακολουθουσα..μα επειδη πιστευω στην δευτερη ευκαιρια και στο οτι κανεις δεν ειναι αλαθητος θελω να του δωσω την ευκαιρια να επανορθωσει/σβησει/διαγραψει αυτο το γεγονος...και αναλογα απο το πως θα το κανει η οχι θα κρινω κατα ποσο ειμαι η ημουν σημαντικη για αυτον..
Ευτυχως τα παιδια μας ειναι αρκετα μεγαλα ωστε να κατανοησουν ενα πιθανο διαζυγιο και τους λογους αυτου,δεν χρειαζομαι ουτε την οικονομικη του ενισχυση κι ουτε φοβαμαι την μοναξια γιατι δεν θα μαι μονη...επισης εχω σφαλει κι εγω με τον τροπο μου με την ενοια οτι καλιεργουσα την συμπεριφορα της δεδομενης...λαθος μεγα τελικα!!!
Τωρα λοιπον θα του πεταξω το μπαλακι..( χωρις τερτιπια, ναζια, εγωισμους και κλαματα) "εδω ειμαι, αν με θες ελα! ..εσυ εβαλες την αποσταση τωρα τρεξε να την καλυψεις" αλλοιως αμε στο καλο και η παναγια μαζι σου !!!
Το σημαντικοτερο ειναι να ξερει πως σοβαρολογω....και το εννοω...η στεκεσαι σωστα διπλα μου η καντην απο τωρα!!!

Λογικά δεν θα έπρεπε να απαντήσω ....... γιατί εξακολουθεί να παραμένει στόχος όλων μας και δικός μου .......η συμφιλίωση με το σύζυγό σου .........

Απλά με βάση τις εμπειρίες μας προσπαθούμε να σε βοηθήσουμε ώστε να μην περάσεις τουλάχιστον εσύ από επώδυνα μονοπάτια .....

pilates ,
αναζητώ την αλήθεια ........ 4 χρόνια .........
Κι όταν λέω αλήθεια ........ εννοώ μια ειλικρινή εξομολόγηση ψυχής .......
και όχι λεπτομέρειες ..........

Απόκρυψη .......υπερκφυγές......... άμυνα.........αντεπίθεση ..........

Όλα και όλους βάλθηκε να πείσει .........
Τους έπεισε και ο κλοιός κόντεψε να με πνίξει .........

Όμως η αλήθεια έλαμψε στα μάτια όλων και τα δικά μου ........

Ήταν λάθος μου να τον περιμένω .........

Με κριτήριο τα δεδομένα που είχα ........ έπρεπε να αποφασίσω μόνη μου ......

Με το να περιμένω την αλήθεια , χωρίς να το συνειδητοποιώ ,
έκανα παραγραφή όχι μόνο του ''αδικήματος '' αλλά κυρίως του εαυτού μου ......

Έστω ........ έγινε κι αυτό ..... δεν πειράζει .........

Η ανταπόκριση δεν ήρθε ποτέ .......... μισόλογα ....... δικαιολογίες ..... επίθεση ...
Έδαφος καλά προετοιμασμένο ..........

Όποιος μπαίνει σε τέτοια μονοπάτια λοιπόν καλή μου ..........
ξέρει και να τα περπατά ..........
προστατεύοντας πολύ καλά μόνο τον εαυτό του ...........

Τώρα ...... κάνω εκείνο που έπρεπε να κάνω από την αρχή .......
Έχω εμπιστοσύνη στον εαυτό μου ......... ξέρω τι είδα ....... τι άκουσα ......
τι ένιωσα ...... και κανένας δεν θα με κάνει να αμφιβάλλω πλέον για τον εαυτό μου ......... Με βάση αυτά παίρνω τις αποφάσεις μου τώρα .........

Και τύψεις δεν έχω ........ γιατί με άφησε μόνη μου σε όλο αυτό ........
και ομολογώ πως είμαι πολύ καλύτερα τώρα ........
Τέλος η μιζέρια ............

Εύχομαι ειλικρινά για σας τα πράγματα να εξελιχθούν και να δώσουν ότι καλύτερο έχουν ......

Καλό θα είναι όμως να γνωρίζεις κι άλλες ιστορίες ......
που πιθανόν να σε βοηθήσουν να αποφύγεις πιθανές κακοτοπιές ......

pilates

# 106 στις 31/3/2011
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ζωγράφου
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 22
Χαρουλα μου σε ευχαριστω που μοιραστηκες μαζι μου την δικη σου παρομοια ιστορια...ξερω πως το κανεις για να μου πεις πως πρεπει να μαι προετοιμασμενη και για το χειροτερο.Ειμαι ομως ετοιμη ,πανοπλη, ακομα και για το να τον δω αυριο μπροστα μου με καποια αλλη...
Δεν ξερω αν αξιζει μια δευτερη ευκαιρια,οχι αυτος μονο αλλα ο καθενας που συμπεριφερεται ετσι αλλα δεν εχω αλλα δειγματα ασχημιας απο αυτον..λογω λοιπον προτερου εντιμου βιου ευελπιστω πως ηταν κατι εντελως επιπολαιο και παρωδικο..μια κριση μεσης ηλικιας..
Μεσα μου δε προετοιμαζομαι και για την περιπτωση του να εχω πεσει εντελως εξω..ο περιγυρος μου δεν προκειται να παιξει κανεναν ρολο στην οποιαδηποτε αποφαση μου..ετσι ηταν παντα αυτο..αγαπω την οικογενεια μου αλλα αγαπω και τον εαυτο μου και δεν εχω σκοπο να τον χαραμησω για κανεναν..σε καποια πραγματα μπορω να ειμαι απολυτα λογικη η ψυχρη..
Φυσικα και δεν θα ειναι ενα γεγονος χαρας ομως θα ναι μια λυτρωση..θελω την ησυχια μου, την ηρεμια μου πισω, κι αν δεν μπορω να την εχω θα παρω το καπελακι μου και θα φυγω οριστικα πια απο αυτον τον γαμο με ελαφρα την καρδια γιατι θα ξερω πως εξαντλησα καθε περιθωριο...

morgoth

# 107 στην 1/4/2011
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3.461
κοιτα να σαι ψυχραιμη

pilates

# 108 στην 1/4/2011
author

pilates

# 109 στην 1/4/2011
author

Παράθεση:
Originally posted by pilates

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

# 110 στην 1/4/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

...

Συγνώμη αλλά το παραπάνω δεν δείχνει έναν πραγματικό άντρα. Απλά δείχνει μία μορφή ανθρώπινου χαρακτήρα η οποία έχει θετικά και αρνητικά στοιχεία...

Το αντρικό φύλο, καλώς ή κακώς, έχει και άλλα πολλά χαρακτηριστικά γνωρίσματα τα οποία αν επιχειρηθεί να του αφαιρεθούν ίσως να του προκαλέσουν και "ευνουχισμό".

# 111 στην 1/4/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Breaker

Παράθεση:

...

Συγνώμη αλλά το παραπάνω δεν δείχνει έναν πραγματικό άντρα. Απλά δείχνει μία μορφή ανθρώπινου χαρακτήρα η οποία έχει θετικά και αρνητικά στοιχεία...

Το αντρικό φύλο, καλώς ή κακώς, έχει και άλλα πολλά χαρακτηριστικά γνωρίσματα τα οποία αν επιχειρηθεί να του αφαιρεθούν ίσως να του προκαλέσουν και "ευνουχισμό".

Εύστοχη παρατήρηση Breaker ........

Η δουλειά μου όμως σαν μητέρα είναι να πλάσω (όσο μπορώ ) ''σωστούς'' ανθρώπους .......
Εφόσον αποδειχτεί ή συνειδητοποιήσω πως θα έπρεπε να κάνω και κάτι άλλο (ακόμα και διαφορετικό ) πάνω σε αυτό το κομμάτι ....... να είσαι σίγουρος πως θα το κάνω ......

Στο άλλο κομμάτι δεν επεμβαίνω ...... είναι δουλειά του πατέρα τους ...... ή δική τους που θα πρέπει μέσω εμπειριών να αποκτήσουν ......
Η μοναδική νύξη που έχω κάνει αφορά την πρόληψη ''ατυχήματος ''
όχι για τα όσα πιθανόν επακολουθήσουν και αφορούν τους ίδιους
αλλά για την κοπέλα ...........

Aλλά σε καμία περίπτωση δεν δέχομαι πως η συμβουλή μου
να είναι πιστοί στις σχέσεις τους είναι ''ευνουχισμός'' .......
γιατί για μένα η συγκεκριμένη λέξη σημαίνει εντελώς το αντίθετο(άπιστοι) ......

και κάτι παραπάνω ..... που δεν επικροτώ να συμβαίνει ........
Να μην αφήνουν τις αντρικές πρωτοβουλίες να γίνονται γυναικείες ........

# 112 στην 1/4/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εγά πάλι θυμάμαι τη μάνα μου σε νεαρή ηλικία (δική μου) να μου λέει ... 'κι αν σου τύχει και κανένα κελεπούρι, βάρα το..." ... ακόμα θυμάμαι τις συμβουλές της

Διαφορές στις αντιλήψεις ...

# 113 στην 1/4/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Εγά πάλι θυμάμαι τη μάνα μου σε νεαρή ηλικία (δική μου) να μου λέει ... 'κι αν σου τύχει και κανένα κελεπούρι, βάρα το..." ... ακόμα θυμάμαι τις συμβουλές της

Κι έπρεπε να την ακούσεις ;;;;;

# 114 στην 1/4/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
(για να πω κάτι πιο σοβαρό) δεν πιστεύω στη λογική της "συμβουλής" του γονιού προς παιδί ... ο γονιός είναι για να λύνει απορίες και να μεταδίδει την όποια γνώση του και βέβαια να προσέχει το παιδί μην μπλέξει .... αλλά συμβουλή τύπου "να είσαι πιστός" η "να μην είσαι πιστός", η "να είσαι άντρας" μου μοιάζει σαν "να πιστεύεις στο Θεό" ... άσε το παιδί να κάνει το ταξίδι του και να ανακαλύψει μόνο του την αξίας της πίστης η του αντρισμού και το πως πρέπει να φέρεται.

# 115 στην 1/4/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
(για να πω κάτι πιο σοβαρό) δεν πιστεύω στη λογική της "συμβουλής" του γονιού προς παιδί ... ο γονιός είναι για να λύνει απορίες και να μεταδίδει την όποια γνώση του και βέβαια να προσέχει το παιδί μην μπλέξει .... αλλά συμβουλή τύπου "να είσαι πιστός" η "να μην είσαι πιστός", η "να είσαι άντρας" μου μοιάζει σαν "να πιστεύεις στο Θεό" ... άσε το παιδί να κάνει το ταξίδι του και να ανακαλύψει μόνο του την αξίας της πίστης η του αντρισμού και το πως πρέπει να φέρεται.

Συμφωνώ Χρυσαετέ ....... αλλά όχι απόλυτα ........

Το κάθε παιδί πρέπει να αφήνεται ελεύθερο
και όντως μόνο του να ανακαλύπτει την αξία της πίστης ........

Απλά τα λόγια των γονιών μπαίνουν πολύ βαθιά στο υποσυνείδητο του
και ίσως σε καιρούς κρίσεων και διλημμάτων να αναδυθούν βοηθώντας το .......
να κάνει επιλογές που θα του ταιριάζουν .........

Pianist_

# 116 στην 1/4/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Ελπίζω αυτές τις αντιλήψεις να τις υποστήριζε και για τον εαυτό της η μητέρα σου, και όταν ο μπαμπάς σου (σαν άντρας που ήταν)πετύχεναι κανένα κελεπόύρι και το <βάραγε>>να μην την πείραζε και να το θεωρούσε φυσιολογικό , εφόσον σε παρότρυνε κι εσένα να κάνεις το ίδιο!

# 117 στην 1/4/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Απλά τα λόγια των γονιών μπαίνουν πολύ βαθιά στο υποσυνείδητο του
και ίσως σε καιρούς κρίσεων και διλημμάτων να αναδυθούν βοηθώντας το .......
να κάνει επιλογές που θα του ταιριάζουν .........

Εδώ ακριβώς είναι το κουμπί ... με τις συμβουλές αυτές, αν μπαίνουν βαθιά στο υποσυνείδητο όπως λες κινδυνέυει να κάνει τα ίδια λάθη. Η λογική του "αφού το λέει ο πατέρας μου έτσι θα είναι" δεν τον αφήνει να ακολουθήσει το ένστικτό του.

Αυτή την εκδοχή την έχω δει πιο συχνά από τη δική σου. και να σε ρωτήσω κάτι ευθέως ... εσύ είσαι πολύ σίγουρη για τη συμβουλή που θα δώσεις ?

# 118 στην 1/4/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Pianist_

Παράθεση:

Ελπίζω αυτές τις αντιλήψεις να τις υποστήριζε και για τον εαυτό της η μητέρα σου, και όταν ο μπαμπάς σου (σαν άντρας που ήταν)πετύχεναι κανένα κελεπόύρι και το <βάραγε>>να μην την πείραζε και να το θεωρούσε φυσιολογικό , εφόσον σε παρότρυνε κι εσένα να κάνεις το ίδιο!

Σε παρακαλώ ... λειτούργησε όπώς θέλεις και άσε τους άλλους να κάνουν το ίδιο, χωρίς σχόλια κακεντρέχειας, ΟΚ ?

# 119 στην 1/4/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:
Originally posted by Breaker

Παράθεση:

...

Εύστοχη παρατήρηση Breaker ........

Η δουλειά μου όμως σαν μητέρα είναι να πλάσω (όσο μπορώ ) ''σωστούς'' ανθρώπους .......
Εφόσον αποδειχτεί ή συνειδητοποιήσω πως θα έπρεπε να κάνω και κάτι άλλο (ακόμα και διαφορετικό ) πάνω σε αυτό το κομμάτι ....... να είσαι σίγουρος πως θα το κάνω ......

Στο άλλο κομμάτι δεν επεμβαίνω ...... είναι δουλειά του πατέρα τους ...... ή δική τους που θα πρέπει μέσω εμπειριών να αποκτήσουν ......
Η μοναδική νύξη που έχω κάνει αφορά την πρόληψη ''ατυχήματος ''
όχι για τα όσα πιθανόν επακολουθήσουν και αφορούν τους ίδιους
αλλά για την κοπέλα ...........

Εννοείται xaroulaaa ότι το σχόλιο μου δεν αφορούσε την δική σου οικογένεια...

Μία γενική αναφορά έκανα, γιατί τυχαίνει να έχω στον περίγυρό μου αρκετές κοπέλες, διαζευγμένες με παιδάκια (κυρίως αγοράκια)...

Δυστυχώς τα αγοράκια έτσι όπως τα βλέπω ... αποκτούν θηλυκή νοοτροπία ... Όχι μόνο σε συμπεριφορές αλλά και σε γενικότερες κινήσεις ή τρόπο ζωής κλπ...

Είναι φανερό ότι λείπει ο πατέρας, το αντρικό προφίλ...

Pianist_

# 120 στην 1/4/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:
Originally posted by Pianist_

Παράθεση:

Σε παρακαλώ ... λειτούργησε όπώς θέλεις και άσε τους άλλους να κάνουν το ίδιο, χωρίς σχόλια κακεντρέχειας, ΟΚ ?

Κατ αρχήν όταν γράφουμε κάτι σε ένα φόρουμ συζητήσεων ,πρέπει να περιμένουμε τον ανάλογο σχολιασμό σύμφωνα με την γνώμη του καθένός.Σε ότι αφορά τον σχολιασμό μου στο πόστ σας ,δεν υποκρύπτεται κανενός έιδους κακεντρέχεια....απλά μάλλον σας αποστομώνω και δεν έχετε τι να απαντήσετε.
Τα σέβη μου και πάλι!!!(Δεν θα σας ξαναφέρω σε δύσκολη θέση.:cool
Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.