Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Απελπισία!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

# 21 στις 26/6/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by freemind8
....και επειδή πάντα ήμουν επαγγελματίας...
...Το ιδανικό για εμένα είναι να με απολύσει ...
... Προσπαθώ να του κάνω σπάσιμο νεύρων...
...Τον τελευταίο καιρό αργώ επίτηδες να έρθω στη δουλειά ...

Παράθεση:
Originally posted by freemind8
...εικονική απόλυση για το ταμείο...
...Το δέχτηκε μία μέρα που για πολλοστή φορά έφυγα με κλάματα από το γραφείο και σκαρφίστηκα το γεγονός ότι έχω οικογενειακά θέματα υγείας που δεν μου επιτρέπουν να εργαστώ...

Κοίτα φίλε μου, τι σκαρφίζεται μία "επαγγελματίας" εργαζόμενη, για να πετύχει το σκοπό της.
''Και η πίτα ολόκληρη και ο σκύλος χορτάτος''.
Το "πάντα επαγγελματίας" είναι όλα τα λεφτά. Καλό.

Βρε λες το βιογραφικό σου, να είναι στην στοίβα που έχω στο γραφείο; Πολύ πιθανό...Ας έχω το νου μου.

# 22 στις 26/6/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by nikoskant

Μα το πιο απιθανο,και πραγματι παραξενο ειναι η σταση σου απεναντι σε εμας..και εννοω το προφιλ σου κυρια ΑΝΕΜΟΣ .

Λυπάμαι , δεν καταλαβαίνω τι εννοείς ......

Αν το συγκεκριμενοποιήσεις θα προσπαθήσω να σου απαντήσω με κάθε ειλικρίνεια ........

MsSpourgitaki

# 23 στις 6/7/2011
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 24
Απαντήσεις: 1.563
'Aρεσαν+: 0%
Να σου πω κάτι, όλοι οι εργοδότες βαρεμένοι είναι και με τα κολλήματά τους. Κανένας δεν είναι νορμάλ. Κι απ' αυτούς που είναι νορμάλ και σου φέρονται με το γάντι να φοβάσαι, γιατί θα στη φέρουν πισώπλατα.

Δεν ξέρεις τι ζόρια τραβάει ο άνθρωπος για να ξεσπάει έτσι. Και φυσικά που θα ξεσπάσει? Σ' εκείνους που είναι πιο κοντά του, και μπορεί να το κάνει.

Εσύ προσπάθησε να μην είσαι κοντά του σε στιγμές κρίσης, και γενικά να μην του πηγαίνεις κόντρα. Σ' ότι λέει, να κουνάς το κεφάλι καταφατικά και μετά να κάνεις τη δουλειά όπως εσύ ξέρεις καλύτερα.

Δείξτου ότι είσαι εκεί για να δουλέψεις, κι ότι τα νεύρα και οι φωνές δεν σε επηρεάζουν. Όσο δείχνεις ότι ταράζεσαι, τόσο εκείνος θα φωνάζει.
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost